PDA

View Full Version : Влюбена в по-голям!!!!!!!!



mim*
04-12-2012, 10:57
от седмица вече харесвам по-голямо момче от мен(горе-долу 10 години). Той има сериозна приятелка, живеят заедно, но все ми се усмихва, и аз му се усмихвам, хвърлям му влюбени погледи и т.н. Колега е на баща ми и това ме притеснява.Една приятелка ми каза, че не е проблем- не е женен, няма деца, а и не е мн по-голям !!!!! Постоянно мисля за него,не мога да спя, да ям и плача постоянно!!! моля ви, дайте ми съвет!!!!!!! ;((

xoxi
04-12-2012, 11:01
А ти на колко години си?
10 години никак не са малко.
Твоята приятелка говори пълни глупости. Той си има сериозна приятелка и живеят заедно, как това няма да е проблем? А това, че ти се усмихна, по никакъв начин не сигнализира за интерес към теб.

In*The*Face
04-12-2012, 11:03
Годините нямат значение, но не се поставяй в позицията на любовница. Ако между вас стане нещо, той трябва да е честен с приятелката си. Щом има чувства към теб може връзката му да не върви, да няма тръпка, да е изчерпана. Но има и лош вариант - просто да флиртува и да разнообразява ежедневието си. Съветвам те да не предприемаш нищо. Ако той поеме някаква инициатива - действай, но предпазливо. От опит обаче, ако нещата станат сериозни и той се раздели с приятелката си заради теб, мога да те уверя, че доста време няма да можеш да се отървеш от миналото му и от нейната сянка, ако са заедно от дълго. А и ще ти тежи. Но и това се преодолява, ако чувствата и намеренията са дълбоки и истински. Само не се филмирай и остави нещата да се случват сами.

marin4itu
04-12-2012, 11:09
А ти на колко години си?
10 години никак не са малко.
Твоята приятелка говори пълни глупости. Той си има сериозна приятелка и живеят заедно, как това няма да е проблем? А това, че ти се усмихна, по никакъв начин не сигнализира за интерес към теб.
Съгласна съм. Може би просто е учтив.

mim*
04-12-2012, 11:21
На 16 съм..Благодаря ви за мненията!!! Според мен е просто увлечение, и се надявам да е така..

SisiStrange
04-12-2012, 11:35
Това дали са женени няма нищо общо със сериозността на връзката им. Колко много семейства си живеят и без брак. Едва ли, ако има приятелка около неговата възраст, от която може да получава всичко, ще се хване с някоя на 16. Освен, ако не е решил просто да я по*бе и обратно при приятелката си. Едва ли искаш да си в тази позиция.

TheBeliever
04-12-2012, 11:44
От кога усмивката е признак на чувства? Аз се усмихвам на касиерките в супермаркета и на съседите - влюбена ли съм в тях, според вас?

Колкото до годините - 16-26 не е приемлива разлика, поне за мен. Ти още гимназия не си завършила - той работи с баща ти.
И както Сиси каза - наличието или отсъствието на брак не е критерий за сериозността на една връзка.

Най-добре си го избий от главицата и се насочи към някого от твоите среди.

In*The*Face
04-12-2012, 11:47
И както Сиси каза - наличието или отсъствието на брак не е критерий за сериозността на една връзка.

Съгласна съм, но и съвместното съжителство не винаги е.
Така или иначе аз те съветвам да не предприемаш нищо.

TheBeliever
04-12-2012, 11:51
Съгласна съм, но и съвместното съжителство не винаги е.

Реално само и единствено двамата партньори могат да си кажат до колко са им сериозни взаимоотношенията. Един страничен наблюдател няма как да знае какво се случва в дадена връзка.

mim*
04-12-2012, 11:52
Не казвам, че усмивката е признак на чувства, а и не е само усмивка, също погледите, начина по който ми говори, а и не казвам , че искам да предприемам нещо, просто искам да го забравя, но не мога, защото го виждам постоянно!!!!!!

TheBeliever
04-12-2012, 11:56
И как, по-точно, ти говори? Мило и учтиво? С усмивка на уста?

Често влюбените девойчета имаме склонността да виждаме неща, които реално не са там, просто защото така ни се иска. Интерпретираме най-обикновени неща по начин, който на нас ни харесва, за да си подклаждаме фантазиите.
Не се вкарвай във филми и се постарай да избягваш контакти с него.

пAteNцЕ
04-12-2012, 12:01
мацка може да ти изглежда на принца от приказките но 10 години не е малка разлика

mim*
04-12-2012, 12:02
Винаги е усмихнат, усещам как ме следи с поглед постоянно и се опитвам дори да не го гледам, но не мога, никога преди не съм се чувствала така и страшно много искам да не мисля за него и да го забравя, но остана ли сама само той ми е в главата, погледа и усмивката му.....

пAteNцЕ
04-12-2012, 12:23
знам какво е аз съм в същото положение(само че са 3 год нема значение) разсейвай се колкото може повече макар че онова отляво къде бие наречено сърце не може да го командваш :)

NambyPamby
04-12-2012, 12:25
Са ще ме изядете с парцалите, ма аз да си кажа: възрастовата разлика се чувства тогава, когато и двамата са на различни етапи в живота си. Ако той е на 25, заема високо положение в служебната йерархия(работи в банка, например), от 7-8 години живее сам, свикнал е да е самостоятелен и сам си пере чорапите и си готви, а не чака мама и тати да му кихнат - тогава да, разликата е очевадна и е направо абсурдно да си го фантазираш, дори. Обаче колко такива мъже познавате? 'Щото аз недостатъчно. Малко са младите мъже, на които интелигентност и амбиция не им липсва, имат си някакви цели и се стремят за постигането им. Масата живеят ден за ден и са на умственото ниво на десетокласничка, така че ако е такъв случаят проблем няма до мига, в който авторката вземе, че поумнее и се зароди в нея желание да се развива и осъзнае какъв човек има до себе си.

И все пак - зарежи годините, зарежи приятелката. Ти за чий ще се тикаш между шамарите с риск за егото си, като даже не знаеш дали той наистина те харесва, а не те иска само и единствено за едното чукане, колкото да разнообрази от приятелката си? Ти всъщност не знаеш дали те иска за креватна гимнастика, а вече си представяш някакви неща, уж не можеш да си го избиеш от главата. Too much drama. Струва ми се, че ти остава прекалено много свободно време, което не уплътняваш с достатъчно социални контакти.

SmilezZz
04-12-2012, 14:39
Как да не е проблем това? Най - малкото , което е различието във възрастта и в начина ви на мислене. Ти си си все още дете, а той вече работи , предполагам. Мисли зряло, а и на всичкото отгоре си има сериозна приятелка, с която живеят заедно. Как няма да е проблем това?
А и другото , което е - най-вероятно просто си е учтив, а ти на тази възраст го приемаш като за нещо друго. Осъзнай се.

Colouring
04-12-2012, 15:05
Спри да бъдеш наивна и помисли малко.За мен 10 години (в случая) са ужасно много разлика,пък и като ви гледам ситуацията е повече от неприемливо.Зарежи,че си има приятелка за минута.Мислиш ли,че би имала бъдеще с някой,който едва ли ще имате нещо общо,освен да си говорите за баща ти? :D А и недей да анализираш всичко толкова дълбоко,човекът просто ти се е усмихнал няколко пъти.Не се замесвай в нещо толкова сериозно.Пък и всички се досещаме какво би искал един 26 годишен от момиче,по-малко от него с 10 години.

Урсула
04-12-2012, 18:50
Приятелката ти няма морал. Не е нужно да ставаш като нея, но това е друг въпрос.
10 години са доста разлика, особено при положение, че ти си тийнейджър (подсъдимо е, примерно, да не говорим, че в тая възраст тва си е сериозна разлика). По-важното е, че момче със сериозна приятелка надали би рискувал връзката си за момиче, на което "се усмихва". Особено, когато тя е дъщеря на колега.

Най-вероятно ти се усмихва, щото те познава и си му симпатична или е любезен, или куп други причини, нямащи нищо общо с "любов". И ако спираш да ядеш, спиш и нон стоп ревеш, само щото някакъв мъж те е погледнал и ти се е усмихнал ... боже опази.

granger
04-12-2012, 19:38
Оф, седи си на гъза. Разликата не е чак толкова фрапираща. Фактът обаче че той е във връзка е достатъчен да те откаже. Човека нито ти е направил намек , нито нищо. Хората се усмихват едни на други от просто уважение и човечност. Една усмива нищо не значи за него.Излез от филма. Излез навън , намери си свястно момче и зарежи тия изпълнения.

DisappointedDreamer
04-12-2012, 20:46
Годините нямат значение

Годините нямат значение, ако той просто иска да я чука. Обаче, точно в такъв случай годините имат голяма значение - той самостоятелен, работи, живее на семейни начала с приятелката си, тя - ученичка, под покрива и крилото на мама и тати. Просто няма как да се получи между тях, поради простата причина че приоритети им са различни. Той ще иска да създаде семейство, тя още няма да е завършила средно образование. Виж, ако тя беше на 22, а той на 32, тогава хубаво, няма нищо лошо, ама в нейния случай според мен въобще не трябва дори и да си помисля за него.

Авторке, стой си на д-то и си намери момче 2-3 години по-голямо от теб, с което нещата биха могли да се получат. От този 26 годишен друго освен секс няма да се получи. Пък и дори да тръгнете, не след дълго ще се разделите, тъй като сте на 2 различни етапа от живота си.

Scarface_
04-12-2012, 22:58
Сама прецени кво искаш от него и кво може да му дадеш...Разликата си е разлика.Не може да става въпрос за нищо сериозно.Аз бях в подобно положение когато бях на 16... бях си фанал едно гадже на 24 , мислих си ,че това е единственото момиче ,което ме разбира от 1вия път и не е нужно обяснения , идваше , взимаше ме от даскало а у , въобще нормално е да ти харесва държанието му спрямо връсниците ти...дадохме си един на друг каквото можахме.Но момичето искаше нещо сериозно , а тогава не можех да и предложа каквото и да е било и така , всеки си тръгна по пътя.сега е омъжена с дете,доколкото знам.Така че...Въпреки ,че наистина е по-добре да си стоиш на дупето ...

Hilary_
04-12-2012, 23:57
хаха намери си нещо смислено за правене, вместо да си набиваш разни филми ..

bad__girl
04-13-2012, 06:15
И аз мисля,че 10 години не са голяма разлика,няма да си първата нито последната с мъж с такава разлика по между ви.Обаче има ся се постави на местото на неговото момиче как ще се почустваш ако някаква иска да се намеси между вас,изключвам случаите ,в които момчетата умишлено крият,че са във връзка.
А другия вариант е както казаха преди мен,че от време на време може да иска да прави секс с теб ей така за разтуха.Ти сама прецени приоритети си.

Violenza
04-13-2012, 06:20
10 години във вашия случай са си огроооооомна разлика, не се самозалъгвай. Сигурно ти се усмихва от учтивост, а и още повече познава баща ти, нормално да се държи така. Ти от най-малкия жест си въобразяваш някакви абсолютни небивалици. Мъжът си работи, живее с приятелката си, ако нещо не му хлопа доста сериозно - няма сценарий, в който да зареже този си живот и да тръгне след някоя 16 годишна.

mim*
05-14-2012, 13:26
Искам да ви споделя че снощи ми звънна непознат номер, вдигнах и беше той, помислих си че търси баща ми но той ме пита как съм и дали искам да се видим.аз го попитах: та нали си имаш приятелка? , а той каза че са скъсали.... и сега незнам какво да правя....!!!??? Моля ви, дайте ми съвет!!!! =]

DisappointedDreamer
05-14-2012, 13:28
Годините нямат значение, ако той просто иска да я чука. Обаче, точно в такъв случай годините имат голяма значение - той самостоятелен, работи, живее на семейни начала с приятелката си, тя - ученичка, под покрива и крилото на мама и тати. Просто няма как да се получи между тях, поради простата причина че приоритети им са различни. Той ще иска да създаде семейство, тя още няма да е завършила средно образование. Виж, ако тя беше на 22, а той на 32, тогава хубаво, няма нищо лошо, ама в нейния случай според мен въобще не трябва дори и да си помисля за него.

Авторке, стой си на д-то и си намери момче 2-3 години по-голямо от теб, с което нещата биха могли да се получат. От този 26 годишен друго освен секс няма да се получи. Пък и дори да тръгнете, не след дълго ще се разделите, тъй като сте на 2 различни етапа от живота си.

Самоцитирам се.

sapphirr
05-14-2012, 18:51
от седмица вече харесвам по-голямо момче от мен(горе-долу 10 години). Той има сериозна приятелка, живеят заедно, но все ми се усмихва, и аз му се усмихвам, хвърлям му влюбени погледи и т.н. Колега е на баща ми и това ме притеснява.Една приятелка ми каза, че не е проблем- не е женен, няма деца, а и не е мн по-голям !!!!! Постоянно мисля за него,не мога да спя, да ям и плача постоянно!!! моля ви, дайте ми съвет!!!!!!! ;((
Откажи се.Искаш го ,защото е почти невъзможно да го имаш.И да стане нещо ,ще си еднодневка.Само ще пострадаш от цялата работа.Няма смисъл.

IseeDEADbodies
05-14-2012, 19:11
от седмица вече харесвам по-голямо момче от мен(горе-долу 10 години).

И спрях да чета...

MBF
05-14-2012, 20:27
Здравей.

Кракто казано: Нищо сериозно не може да има между вас. Само ще те използва за секс. Различен ви е етапа в живота...Никога няма да сте реална двойка.
Ако и ти желаеш само секс давай...Тогава и двамата искате едно и също. Желаеш ли повече---> Бягай далеч...ще страдаш.

Greets
MBF

AliceSw
05-14-2012, 20:48
Ако баща ти разбере нещо, тоя няма само да яде бои, ами и ще го съдят /поне за моя важи/.