PDA

View Full Version : Един обикновен ден в Кофата, vol. х



StringTheoryPracticist
04-12-2012, 12:53
След миграцията към новия интерфейс, повечето жители на Кофата емигрираха във 4chan и xhamster.com, а всички които останаха са тук само за да се оплакват от новия форум и да сталкват Снимки с надеждата някой да пусне цици. Малцина са чували за древното предсказание, че един ден, форумът ще бъде нападнат от тролове-мами от BG-Mamma, които се възмущават от тийнейджърските ни идеи - тези хора лоялно бдят над форума, готови да го защитават при всеки признак на атака.

Един от тези хора е NightGuardian. По настояване на обществото на аутистите, той пази форума само през нощта. Освен от заплахата от свирепите мами-тролове, той е наясно и от сериозния риск форума да бъде нападнат от илюминатите, от разярени комунисти-деколонизатори, от караконджули-хакери, от древните извънземни и дори от мечки. Толкова добре си върши работата, че никой друг не се притеснява от тези рискове.

А някои хора изглежда са го обърнали на бизнес - виждам, че Боряна и Нели са си отворили лафка и продават банички на изгодна цена. Мразя ги, миришеше хубаво и си поръчах една баница с кетчуп, майонеза, горчица, шарена сол, магданоз и ако може автограф от някоя от магазинерките. Те се спогледаха, след което Боряна ме изгледа със стара омраза примесена с малко прясна омраза и лека погнуса, изкриви си устните в нещо което официално се водеше "усмивка" и отиде да купи магданоз. Осъзнах, че погнусата идва оттам, че несъзнателно бях направил зарко-тролфейс (http://desmond.imageshack.us/Himg210/scaled.php?server=210&filename=img0066jf.jpg&res=landing). Изчаках колкото е нужно, получих си баничката (избягвах зрителен контакт) и весело продължих разходката си из форума, а като се отдалечих махнах майонезата и горчицата.

Покрай мен мина Ermic с колелото си и ме изгледа с тролфейс, но явно не гледаше пред себе си и се спъна в камък и падна. Изправи се и промърмори "Мамка му".
- Чия мамка? - каза глас от сенките.
- Какво?
- Каза "мамка му", мамката на кого?
- Човек, такъв е израза. Не говоря за никого, окей?
- Невалидна функция! Бийп! Невалидна функция! OCD rage levels: dangerously high. Гррррр...
След което беше разкъсан от глутница диви Сисита. Погледнах към Сиси и й се усмихнах, а тя весело поклати опашка. Не я поздравих, защото аутистите обикновено не се поздравяват (тъй като не знаем как да отговорим). Тръгнахме към хралупата на аутистите за да видим какво правят другите.

Там видяхме Алби, която гледаше телевизия. Питах я:
- Здрасти, какво правиш?
- Гледам телевизия. А ти?
- Ами нищо.
И после се гледахме и мълчахме. Тогава от мрака се чу високочестотен глас, който принадлежеше на Жоро, по-известен като Зоро - в момента си носеше маската и говореше гърлено, явно мислеше че това му прави гласа мистериозен.
- 4uek ti si palen autist!
След което ни погледна с полу-усмивка и в очакване да се разсмеем. Ние гледахме към него и мълчахме. Атмосферата натежа от неловкост. Той се прибра обратно в сенките засрамено.

Реших да доразгледам форума, за да си довърша разказа, затова излязох. После се сетих, че забравих да кажа чао - е, нищо. Подминах аутиста-ренегат глобала (той се опита да ме доближи, изръмжах, отдръпна се). Видях адаша Wax, който риташе един гей-турчин-циганин-аутист-хипи (май че се казваше Diesel). Той ме покани да пием и да ебем момичета без цици с хубави гъзове. Застанах на 4 крака, изпръхтях мощно и потропах с единия си крак, разпръскайки прахта, докато го гледам под вежди. Тогава дойде Claymore и ме успокои с меките си цици. Оттам нататък не помня добре какво стана, но бяха включени цици. И щолен, не знам защо.

Извинявам се на Ани, че не я включих в разказа, както трябваше да направя отдавна. Не съм забравил, просто не можах да измисля нищо с нея, тъй като във форума не се изявява като някаква странна и няма по какъв начин да я представя (освен по някакъв нормален, а това би било безинтересно).

Claymore
04-12-2012, 13:02
Тогава дойде Claymore и ме успокои с меките си цици. Оттам нататък не помня добре какво стана, но бяха включени цици. И щолен, не знам защо.

Омг, момичета, не стига, че се интересува от интимния ни живот, но и сталква чатовете, знае за щолена. :O

StringTheoryPracticist
04-12-2012, 13:04
Това с щолена исках да го свържа с една друга форумка :Д

Забравих и да поясня, че starburst = Жоро/Зоро

Oy7ofCon7roL
04-12-2012, 14:24
Поредния ден в кофата, а мен пак ме няма :(

StringTheoryPracticist
04-12-2012, 14:28
Поредния ден в кофата, а мен пак ме няма :(
трудно ми е да включа хора, които не се изявяват силно с нещо интересно или с които не съм имал контакт

Oy7ofCon7roL
04-12-2012, 14:30
трудно ми е да включа хора, които не се изявяват силно с нещо интересно или с които не съм имал контакт
Kарай де, тегли ми една псувня за нещо другия път или кажи колко съм тъп :D

EinGutesKind
04-12-2012, 16:15
Мен защо ме няма :( чувствам се игнориран ;(

starburst
04-12-2012, 17:25
Историята беше много хладна, бих казал под 0 градуса по Целзий. Браво на автора.



П.П.: Мразя те!

Wax
04-15-2012, 18:35
Много оспорими тези си изкарал, тъп негър :d

ledenakrasota
04-15-2012, 19:53
:lol: :lol:


И тук ме няма! :(

DieselBlood
04-16-2012, 13:04
И мене ме няма.*отива да си реже вените,подсмърчайки*