View Full Version : Въпрос за спермата
Chovecheca
04-12-2012, 15:24
Първо съжалявам, ако вече има такава тема, просто тези теми са безброй и не ми се търси. Второ - извинявам се на всички, които са се родили научени и смятат подобни теми за малоумни.
Въпросът ми е - От време на време (след мастурбация....) забелязвам, че в спермата ми има нещо като...... желе ..... като мънички топченца, които са лепкави..... това нормално ли е ?
П.п. Обидни и безсмислени коментари ще бъдат трити. Благодаря предварително !
Да, нормално е, когато е не си свършвал от повече време (напр. няколко дни).
П.п. Обидни и безсмислени коментари ще бъдат трити. Благодаря предварително !
откога обикновени потребители могат да трият коментари? ;о
DisappointedDreamer
04-13-2012, 10:44
Блъди, той може би е хакер :O
thefolenangel
04-13-2012, 15:12
Да, нормално е, когато е не си свършвал от повече време (напр. няколко дни).
А? Как се нарича това? Я обясни, че ми стана интересно. Никога не ми се е случвало.
DragonLady
04-13-2012, 17:22
Доколкото съм чела по форуми и медицински статии е нормално, даже си имаха име тези "малки топченца", но не се сещам за него в момента.
Chovecheca
04-14-2012, 15:58
Аз не мога, но бих помолил някой, който може. Иначе благодаря за отговорите.
flamesoulbgr
04-14-2012, 16:53
ИИ на мен ми се е получавало и както казаха по-горе наистина когато не съм свършвал доста време, но наистина не мога да ти обясня защо.
тва са ти циркулиращите сперматозоидчета ако правилно съм разбрал, останалата полу-прозрачна течност им е смазката или разтвора))
откога обикновени потребители могат да трият коментари? ;о
Е аз точно това исках да питам.. Ама ми се стори, че ще е спам, защото нямах точно мнение по самата тема.. :lol:
anonymous708973
04-15-2012, 08:41
Нормално е. Там, където си пръснал по-малко количество, се желира едно такова :д