PDA

View Full Version : Bershka Пловдив



summerxtime
04-12-2012, 17:29
Здравейте,знаете ли да ли има Bershka в Пловдив и къде?! Защото в официални сайт ми излиза само стара загора :|

sun251
04-12-2012, 17:33
В Пловдив няма Бершка !

summerxtime
04-12-2012, 18:08
Офф,защо сме така прецакани :@

ronyrony
04-12-2012, 22:24
... .........

sladkish_14
04-13-2012, 13:42
Не сте прецакани. Радвай се, че Бершка още не са отворили магазин в Пловдив, защото ще станат толкова масови (като Теранова, НЮ Йоркър и т.н), че ще ти писне да гледаш хора, които имат като твойте дрехи. Това не е проклятие. Радвам се, че Бершка не са масова фирма, като горе изброените, защото ми писна от тях. Не случайно има Бершка само в София (доколкото знам) ;)

Tiin
04-13-2012, 17:19
Бершка има и в Стара Загора.Наистина по-добре,че нямаме Бершка в Пловдив :Д

Nutella♥
04-13-2012, 18:43
Във Варна също има Бершка .Не се чувствай прецакана,както казаха по-горе по-хубаво,че още не е станала от масовите марки!

Infinity
04-13-2012, 21:44
Хахах , не била станала масова марка !? Ами, това че се продава вече по съвсем обикновени квартални магазинчета за дрехи и то в доооста малки градове не я ли прави масова ? Това , че маса циганки от моя град от скоро именно затова носят Бершка , някак си ме отблъсна доста от марката , която обожавам попринцип :Д

Nutella♥
04-13-2012, 21:54
Хахах , не била станала масова марка !? Ами, това че се продава вече по съвсем обикновени квартални магазинчета за дрехи и то в доооста малки градове не я ли прави масова ? Това , че маса циганки от моя град от скоро именно затова носят Бершка , някак си ме отблъсна доста от марката , която обожавам попринцип :Д

Не съм попадала аз на такива гледки,но може и така да е.Тук много рядко се среща някой да носи Бершка и е доста трудно да откриеш нещо тяхно.

sladkish_14
04-14-2012, 14:25
Хахах , не била станала масова марка !? Ами, това че се продава вече по съвсем обикновени квартални магазинчета за дрехи и то в доооста малки градове не я ли прави масова ? Това , че маса циганки от моя град от скоро именно затова носят Бершка , някак си ме отблъсна доста от марката , която обожавам попринцип :Д


От къде си? Няма квартално магазинче с Бершка или поне не с цели колекции. Аз също съм срещала в Пазарджик в магазини по някой чифт дънки или някоя блузка, но хората, които ги купуват дори нямат идея както пише на етикета. + това Бершка дават някои от колекциите си на преоценена стока и тя се изкупува от обикновенни продавачи, но не е същото като да идеш в Седрика или Дъ мол в техните магазини, а и много често преоценената стока са много стари колекции. Колкото и да се намират артикули на Бершка тя все още не е масова както други тийн-магазини. 5 или 6 магазина в цяла България не правят марката масова :)