PDA

View Full Version : Трябва ми муза :3



ShtrudeL
04-12-2012, 20:19
Обикновено музата ми се казва г-ца Плач, или мис Тъга Самотнова, по-рядко мадам Радост, но и тя се появява от време на време. Сега като че ли на вратичката ми (малка като в 'Алиса в страната на чудесата') чукат първите две и се чудя дали да ги пусна да ми правят компания, но са ебати досадниците и само ми висят над главата, понякога се правят на любезни и ме гушват, но имат силен енергиен заряд и ме пръскат със себе си, а аз понеже и аз съм любезнО попивам всичко. Та не знам какво да кажа, кажете ми рандом думички.
Пример: тебешир, кутия, корк, пингвин, парашут, паралелепипед, слон

Не, всъщност не ми казвайте. Отивам да направя кафе на сдухнярките си, че са ми отворили текстовото документче и са ми пуснали музика и чакат да ми хванат ръцете, за да ме учат да пиша на техния език.

БУМ

Изморено ми е емоционално. Мега много. Ужасно много.

velvet dust

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m16rhgaXD31qc1ef6o1_500.jpg

machoka
04-12-2012, 20:42
да ти се покажа гол?

Cucko0
04-12-2012, 20:57
щом щрудела остана без муза не е добре работата ..

ShtrudeL
04-12-2012, 21:45
да ти се покажа гол?

Ако ми се покажеш гол съвсем ще ми изчезне 'сяква концентрация и подреденост на иначе неподредените ми мисли.
Да пробваме ли? :3


***
СиссссссссСсско, аз си имам, ама някак ми липсва нещичко и не знам какво е.
***
Като да си легна на диванчето, да се завия с одеало и да си се настаня супер удобничко и уютничко и в последния момент да видя, че съм забравила дистанционното на телевизора и трябва да си наруша покоя, за да стана и да си го взема. ^ В случая изобщо не намирам дистанционното. :3