PDA

View Full Version : Бихте ли влезли в малкия танк на Грубер?



D1esel
04-12-2012, 21:58
:razz: :razz: :razz:

bootyboy
04-12-2012, 21:58
амма че си глуупава

machoka
04-12-2012, 22:00
Някой ходи ли да го гледа Ало АЛо на славейков в театъра ВЪзраждане, интересно ми е как са го направили, но все не остава време.

bootyboy
04-12-2012, 22:01
ма4оока не знаех бих оти6ал ама май няма да е съ6тото като ни знам възможностите

D1esel
04-12-2012, 22:08
Maчок, каква е цената на билетите в театър Възраждане за студенти?

machoka
04-13-2012, 13:34
http://theatre.art.bg/%D0%B0%D0%BB%D0%BE-%D0%B0%D0%BB%D0%BE!_602_11_20

нямам идея, обади се и питай. Актьорите звучат интересно. Определено ще отида.

D1esel
04-13-2012, 13:36
http://theatre.art.bg/%D0%B0%D0%BB%D0%BE-%D0%B0%D0%BB%D0%BE!_602_11_20

нямам идея, обади се и питай. Актьорите звучат интересно. Определено ще отида.

Aйде да отидем двамата заедно :D

machoka
04-13-2012, 13:42
айде, обаче ще си вземем билети през една седалка!

D1esel
04-13-2012, 14:39
айде, обаче ще си вземем билети през една седалка!

Ама аз искам да сме един до друг, като по филмите :D

ShtrudeL
04-13-2012, 14:42
Сладурчеее :D
нИдей ми сваляй слънцето, къде се буташ 8-)

и бтв кой е тоЗ на аватара ти бее, много ми е познат :О

D1esel
04-13-2012, 16:20
Сладурчеее :D
нИдей ми сваляй слънцето, къде се буташ 8-)

и бтв кой е тоЗ на аватара ти бее, много ми е познат :О
Жените не можете да дадете на мъжете това, което ние можем да си дадем само! :grin:

А този на аватара е моя милост от плът, кръв, секси кожа и цайски от мола :grin:

ShtrudeL
04-13-2012, 16:31
Ми не ти вярвам.
Дай друга твоя снимка.

Какво можете да си дадете вие, че не разбрах? ^

D1esel
04-13-2012, 16:46
Ми не ти вярвам.
Дай друга твоя снимка.

Какво можете да си дадете вие, че не разбрах? ^

Няма пък да дам друга снимка. А какво можем да си дадем ли? Много неща! Приятелство, ама не като вашето женското, да обикаляте безцелно магазини и кафенета, а истинско приятелство, философия, разсъждания върху глобални неща, все неща, за които не можеш да си говориш с жена :grin: А и други неща, като да помпаме мускули заедно, да миришем на мъже, да си поправим колите заедно... :grin:

ShtrudeL
04-13-2012, 16:49
:lol:

Искрено ме забавляваш 8-)
Приличаш на детенце, което е попаднало сред група по-големи батковци и иска да е като тях и да го учат. 8-)

И само да те светна, когато ние женските обикаляме безцелно винаги си говорим за обикалящия ни свят, философстваме, гушкаме се, разказваме си личните драми, понякога плачкаме и пак се гушкаме и ходим под ръчичка докато правим всичко, тъЙ, че нашето хич не е за подценяване.
Радвам се, че имам една дружка и ми е някак достатъчна. ^_

D1esel
04-13-2012, 16:53
:lol:

Искрено ме забавляваш 8-)
Приличаш на детенце, което е попаднало сред група по-големи батковци и иска да е като тях и да го учат. 8-)

Аз съм доста по-зрял за възрастта си откакто свят светува :grin:

RagioL
04-13-2012, 17:28
Аз съм доста по-зрял за възрастта си откакто свят светува :grin:

:lol: :lol:

machoka
04-13-2012, 17:52
за съжаление тука трябва да се съглася с геяТ :D

дале по-вълнуващо е да се обадиш на дружката си в 1 вечерта 'ало затънах в една преспа в гората на Витоша, ела с джипката да ме издърпаш' и да се потите на студа по снеговете на едно такова място, пред обикаляне по молчетата и обсъждане на дупетата на мъжете на около (каквото правите жените) :D

D1esel
04-13-2012, 18:01
за съжаление тука трябва да се съглася с геяТ :D

дале по-вълнуващо е да се обадиш на дружката си в 1 вечерта 'ало затънах в една преспа в гората на Витоша, ела с джипката да ме издърпаш' и да се потите на студа по снеговете на едно такова място, пред обикаляне по молчетата и обсъждане на дупетата на мъжете на около (каквото правите жените) :D

НЕ СЪМ ГЕЙ, МАЧО! ИСТИНСКИ МЪЖ СЪМ! Ако ми се обадиш посред нощ, че си затънал в преспа на Копитото - за 40 минути съм при тебе! :grin: Аз съм страхотен приятел, жалко че и другите не са страхотни приятели като мен :( Ама нищо, с теб ще ходим на театър и ще станем приятели :grin:

machoka
04-13-2012, 18:03
^^ ако искаш след театъра ще те водя да сваляме мадами по баровете и готините кафе клубове, набелязал съм едни конкретни места

ДОКАЖИ, ЧЕ СИ МАЧО КАТО МЕН :D

bootyboy
04-13-2012, 18:03
къв мъж си ве ее ебал ли си путка ве ее за дизела тва ма4ока е ясен

ShtrudeL
04-13-2012, 18:07
пред обикаляне по молчетата и обсъждане на дупетата на мъжете на около (каквото правите жените) :D

'Начи, не обикаляме само молчетата и не гледаме само дупетата на мъжете, гледаме ги като цяло 8-)
Женското приятелство е забавно, уютно и прекрасно, ако попаднеш на точен човек (при мен се е случвало 2-3 пъти <3), но се съгласявам, че мъжкото е по-по-най

D1esel
04-13-2012, 18:28
^^ ако искаш след театъра ще те водя да сваляме мадами по баровете и готините кафе клубове, набелязал съм едни конкретни места

ДОКАЖИ, ЧЕ СИ МАЧО КАТО МЕН :D

СЪГЛАСЕН! :grin: Заедно, като истински мъже, ще им разпорим и без това разпорените шунди :grin:

D1esel
04-13-2012, 18:30
къв мъж си ве ее ебал ли си путка ве ее за дизела тва ма4ока е ясен

ДА! Цели 2 пъти :grin: Първият път не го броя много, щото беше доста зле, ама вторият :grin: :grin: :grin: Мацката след секса ми каза: "мерси" :razz:

D1esel
04-13-2012, 18:32
'Начи, не обикаляме само молчетата и не гледаме само дупетата на мъжете, гледаме ги като цяло 8-)
Женското приятелство е забавно, уютно и прекрасно, ако попаднеш на точен човек (при мен се е случвало 2-3 пъти <3), но се съгласявам, че мъжкото е по-по-най

Женското приятелство ... като гледам по пейките жените наричащите се мами да бутат колички... Разбира се с цигара в ръка, за да изглеждат по-модерни. Не жени а свине. И както са си приятелки, децата им като нещо се скарат или сбият става трета световна. Скарат се, сбият се, пък после и мъжете им дойдат на мястото и те да се скарат и сбият :razz: За да защитат честта на своята свинкя :razz: Или пък момичетата на по 14-25, които се наливат с бири по градинките и си говорят как лапат пишки :( Не казвам, че всички са такива, ама колко са момичетата, които например ходят заедно на театър, а не само на кино да гледат тъпите американски бози... разбира се в четвъртък, щото е с намаление.?? :D