PDA

View Full Version : Дружите ли с момичета?



StAlKerA
04-12-2012, 21:22
Аз не, твърде съм готин, за да бъда просто приятелче на някоя мацка. :)

EinGutesKind
04-12-2012, 21:39
Предимно с момичета дружа, като изключа най-добрия ми приятел :grin:

ShtrudeL
04-12-2012, 21:54
бе тука всички излязохте твърде готини

PainMonopoly
04-13-2012, 17:15
Аз пък съм толкова готин, че мога да бъда просто приятелчи с момиче и после да се забием въпреки това. :3

machoka
04-13-2012, 17:20
^^same here

D1esel
04-13-2012, 17:27
Aз обичам да съм приятел на всички, както и обичам да е*а всички :grin:

ShtrudeL
04-13-2012, 17:28
Аз пък мога да съм приятелчИ с момче, да се гушкаме/цункаме/етц и да разчита душевно на мен, все едно съм му гажИнце и в същото време да си е с която си иска и въпреки това да сме си само приятелчИта. Почти ми се беше случило.
пхх хората търсят 'приятелчета' за секс, пък аз сякаш бих предпочелО 'фалшиво гадже', само и само за да получа нежжжЖност.

EinGutesKind
04-13-2012, 17:29
Аз пък мога да съм приятелчИ с момче, да се гушкаме/цункаме/етц и да разчита душевно на мен, все едно съм му гажИнце и в същото време да си е с която си иска и въпреки това да сме си само приятелчИта.

Аз съм така с момиченцата :grin:

D1esel
04-13-2012, 17:44
Винаги съм казвал, че мъж и жена могат да бъдат приятели ако:

1. вече са имали връзка, без значение романтична или чисто сексуална
2. не се привличат физически, по никакъв начин и в никаква ситуация

Вторият тип са изключително редки случаи, тъй като прителството предполага общи интереси, разбирания и като цяло симпатия и привързаност, а това са предпоставки за една много сполучлива връзка.

A за да си приятел с момче пак ли трябва да си имал връзка, без значение романтична или чисто сексуална? :razz:

ShtrudeL
04-13-2012, 17:46
да, да
пробвай да бъдеш приятел с някоя бивша :> Как ще стоиш до някой, който си прегръщал и целувал, на който си казвал "Обичам те" и омг сте преживели куп неща... Може да ти е уютно с него и да се чувстваш най-добре в неговата компания, може да можеш единствено на него да споделиш, но да си просто приятел - няма как. Може би след мноого време/години/...

ShtrudeL
04-13-2012, 17:52
Не знам. Странно ми е. И аз си мислех, че може, ама някак не става... или прекалено рано след раздялата опитахме да сме 'само приятели', при което се разрвах като се бяхме срещнали.

И добре... как така ще си в нейното присъствие и няма да се сещаш за всичко, което е било между вас?

D1esel
04-13-2012, 18:05
Stalker, що си сам в петък вечер, вкъщи пред пицито? :(

D1esel
04-13-2012, 18:15
Още е рано...

Иначе ся се светнах и за трети вариант:

3. Приятели с екстри - Това е любимият ми тип, защото работи идеално - хем тя ти е приятелче, хем се консумира и физическото привличане. В крайна сметка романтична връзка няма, а съответно и евентуална раздяла. Ако единият си намери половинка, екстрите може да се прекратят, но приятелството да си остане.

Лично за мен, това е най-добрия вариант, обаче става много рядко, много момичета си падат малко консервативни и това за тях е табу. :D
Иначе ако не е това ще съм й в графата безполови (повечето мацки така гледат на приятелчетата си мъже), а не искам!!!

Аз също мога да съм ти приятел с екстри, дори може и да не те мисля за безполов :D То г*з пол нема и без това 8) Ще ти пръсна мембраната :grin:

NaOH
04-13-2012, 18:21
Винаги съм казвал, че мъж и жена могат да бъдат приятели ако:

1. вече са имали връзка, без значение романтична или чисто сексуална
2. не се привличат физически, по никакъв начин и в никаква ситуация

Вторият тип са изключително редки случаи, тъй като прителството предполага общи интереси, разбирания и като цяло симпатия и привързаност, а това са предпоставки за една много сполучлива връзка.

А къде я забравяш частта с "тръпката" или "искрата" между двамата?
С евентуалното момиче може да сте идеални приятелчета, да си споделяте всичко и т.н., но в същото време тя да е смотана, сдухана и просто да няма искра и сексуално напрежение между вас.
Точно когато има приятелство, примесено със сексуално напрежение, тогава стават най-сполучливите връзки.
Друг е въпроса, че някой от двамата рано или късно ще заима чувства 10000%, но няма ли я искрата - няма я и връзката. :)

D1esel
04-13-2012, 18:38
То това, че не налиташ на мъжко не пречи :D Аз на теб ще налетя :D

UNITED2
04-13-2012, 18:40
Имам най-добра приятелка,която знае всичко за мен!Но общуването ни е във вируталното пространство,така че не знам..
В реалния живот също общувам с момичета,излизам с тях по дискотеки но не сме приятели.
Въпроса е много относителен :D

PainMonopoly
04-13-2012, 19:07
Не знам. Странно ми е. И аз си мислех, че може, ама някак не става... или прекалено рано след раздялата опитахме да сме 'само приятели', при което се разрвах като се бяхме срещнали.

И добре... как така ще си в нейното присъствие и няма да се сещаш за всичко, което е било между вас?И какво като се сещаш? С какво това ви прави по-малко приятели?

Не виждам пречка бивши да са приятели, дори и да има някакви остатъчни чувства. Пък дори и единия да си прави илюзии, че могат да се съберат пак. Това са нормални неща и ако не сте наивни, ще ги осъзнавате и ще ги приемате.

PainMonopoly
04-13-2012, 19:16
Обикновено при мацките веднъж попаднеш ли им в графата мъжки дружки/безполови, много трудно ще излезеш от там. То затова се действа в началото, а не като вече й се затвърдиш като просто прителче.Това е изключително грешно схващане, породено от това, че четете разни неща, но не ги разбирате или ги разбирате буквално.

Сигурно си чувал, че жената преценява дали би правила секс с теб в първите няколко секунди от познанството ви. Е, това е абсолютно вярно и това е централния принцип, според който трябва да се ръководиш.

Ще бъдеш френдзоуннат ако те смята за неатрактивен. Грозен, смотан или и двете. Тогава теорията за стълбата важи и ако се опиташ да излизеш от френдзоуна, ще бъдеш отрязан. Знам, че тази мисъл е леко трудна за свикване, но това е истината. Ако някога си бил френдзоуннат, е било защото момичето не те е харесвало в сексуалния смисъл на думата, съжалявам.

Ако в първите моменти от познанството ви си помисли "леле колко е шлядък, колко е як", ти е в кърпа вързана дори и да станете "просто приятели". Дори ако сте просто приятели ще бъде защото тя си мисли, че ТИ я възприемаш като просто приятел и ще се опитва да се примири с тази мисъл.

Предимството на това да си приятел с жени е, че можеш да говориш с тях на такива теми и да видиш как мислят. Обсъди този въпрос с жена и ще ти каже същото, каквото и аз, освен ако не е на 12.

ShtrudeL
04-13-2012, 19:21
И какво като се сещаш? С какво това ви прави по-малко приятели?

Не виждам пречка бивши да са приятели, дори и да има някакви остатъчни чувства. Пък дори и единия да си прави илюзии, че могат да се съберат пак. Това са нормални неща и ако не сте наивни, ще ги осъзнавате и ще ги приемате.

Може... но ще е тегавичко

PainMonopoly
04-13-2012, 19:25
Ще е тегавичко, ако си го направите тегавичко.

И аз последно като се виждах с бившата парфюмът ѝ ми навяваше носталгични асоциации, пък и почти през цялото време бях надървен :lol: ама не е като да ни пречи. Дори споделям тези неща и се забавляваме. :Д

ShtrudeL
04-13-2012, 19:32
:/
Парфюма на любимо човече, останал по мен може да ме разреве :/
Но щом се забавлявате..

ShtrudeL
04-13-2012, 19:33
Винаги ми е било смешно как жените, които имат повече приятели-мъже се смятат за някаква по-висша порода от другите жени и момичета, които дружат повече или само с жени и според тях те били злобни кучки, двулични видиш ли. :D
А те видиш ли щом дружат с момчета са много готини и не са лигли. За мен това са комплексарки, които просто не могат да понасят конкуренцията на някоя по-готина мацка от тях.

Тук съм съгласно.

NaOH
04-13-2012, 19:44
Ще бъдеш френдзоуннат ако те смята за неатрактивен. Грозен, смотан или и двете. Тогава теорията за стълбата важи и ако се опиташ да излизеш от френдзоуна, ще бъдеш отрязан. Знам, че тази мисъл е леко трудна за свикване, но това е истината. Ако някога си бил френдзоуннат, е било защото момичето не те е харесвало в сексуалния смисъл на думата, съжалявам.

Тук не съм много съгласен. За нормалните (и не-повърхностни) момичета, външният вид не е от голямо значение. Ако нямаш някакви отблъскващи черти - мазна коса, жълти зъби, лош дъх, миришеш лошо, абе неподдържан като цяло, или не си прекалено дебел/нисък/висок за нейният вкус, тя в повечето случаи ще те хареса такъв, какъвто си. После ще ти оцени набързо характера - ако не си прекалено глупав/надут/нахален/загорял/смотан за нейният вкус - продължаваш напред. Ако я има искрата между вас - честито. Ако я няма - тя или те реже и не се чувате пак, или те френдзоунва.
В края на краищата ако имаш хубав характер и се поддържаш - имаш шанс с всяко едно нормално момиче, без значение колко си красив. :) Да не забравяме, че колкото по-красиво е едно момиче, толкова по-големи комплекси има за себе си.

PainMonopoly
04-13-2012, 20:25
Затова казах грозен, смотан или и двете. Но не подценявай ролята на външния вид. Има мъже, които масово се считат за много секс от жените и те едва ли не им идват съблечени и с отворени крака. Тези хора няма никакъв шанс да бъдат френдзоуннати, никога. :Д Със сигурност жените не го гледат толкова, колкото ние гледаме техния, но го гледат и може да се окаже решаващо.

Иначе дори и тези, които не сме такива, не трябва да се отчайваме, да. Най-вече защото вкусовете им са доста различни (доста повече се различават отколкото се различават мъжките вкусове помежду си) и който е грозен за едни, е секс за други. А и някои действително не гледат външен вид... много. :Д

machoka
04-13-2012, 20:36
Някъде бях казал, но ще повторя: Мога да съм истински приятел само с момиче над 55кг!

ohluv
04-13-2012, 20:36
И какво става на края никой ли не няма прители от противоположният пол ?

machoka
04-13-2012, 20:37
За съжаление не познавам такива момичета :D

ohluv
04-13-2012, 20:38
На чингела ли ги държиш ? :D

ShtrudeL
04-13-2012, 20:57
Някъде бях казал, но ще повторя: Мога да съм истински приятел само с момиче над 55кг!

остават ми значи още +- 3-4 килца

machoka
04-13-2012, 21:05
^^започвай със зелевите салатки тогава, защото теб НЕ те искам за приятелка :smt050

NaOH
04-13-2012, 21:18
Затова казах грозен, смотан или и двете. Но не подценявай ролята на външния вид. Има мъже, които масово се считат за много секс от жените и те едва ли не им идват съблечени и с отворени крака. Тези хора няма никакъв шанс да бъдат френдзоуннати, никога. :Д Със сигурност жените не го гледат толкова, колкото ние гледаме техния, но го гледат и може да се окаже решаващо.

Иначе дори и тези, които не сме такива, не трябва да се отчайваме, да. Най-вече защото вкусовете им са доста различни (доста повече се различават отколкото се различават мъжките вкусове помежду си) и който е грозен за едни, е секс за други. А и някои действително не гледат външен вид... много. :Д

Ама в повечето случаи хубавите пичове се оказват с кофти характер, т.е. свестните момичета не се занимават с тях, след като ги разберат какви са. Гледат, разбира се, външният вид си има значение, само че ние, мъжките, сме създадени грозни, и това не трябва да ни притеснява :D За момичетата е просто важно да се поддържаме и да не воним на порове, каквито сме си по природа :D
А иначе за хубавите пичове - те никога няма да бъдат френдзоуннати, но попадат в по-лошата категория - моментно рязане и повече няма да чуят за момичето, което е по-лошият изход от ситуацията. Не забравяй - дори и някое момиче да те френдзоунне - тя ВИНАГИ има други приятелки и познати от женски пол, които общо наброяват минимум 10 на брой. Така че губиш 1, но получаваш 10 и отгоре други потенциални жертви :D

PainMonopoly
04-13-2012, 21:41
Не съм съгласен, че вървежните мъже се оказват с кофти характер. Единственото, което може да ги направи с такъв е да решат, че могат да имат всяка жена, да се надуят и да се отдадат на курварство. Тогава ще имат много жени, но ще им бъде трудно да започнат връзка, ако решат. Но не смятам, че това се случва чак толкова често, как възприемат женското внимание и до какво ги води зависи и от други фактори.

По принцип когато бях в пубертета си завиждах на вървежните мъже, но сега ги възприемам неутрално. Важно е всеки да знае с какво разполага, за да знае как да го използва. Те знаят с какво разполагат, аз знам с какво разполагам аз. На мен може да ми е по-трудно, но за други неща може да ми е по-лесно. Със сигурност обаче не печеля нищо, ако се опитвам да се изкарам по-добродетелен или по-добра партия от тях.

ShtrudeL
04-13-2012, 21:48
*Мачоче, правя специални упражнения, за да не минавам границата. Някой път може да влезем във форма заедно, а?





*Натриева основа,
Какво разбираш под 'хубав пич'? Щото мен не ме привличат синеоки, набити, с обеца с камъче на ухото, квадратни лица и часовник тип 'водомер', или иначе казано тип 'манекени'. Никакъв чар нямат, а това е най-важното.
Познавам точно такива, някои са свестни, други стават единствено, за да ги гледаш, но не и да си кажеш "Искам да съм с него, защото ми е приятна компанията му."
Другите, чаровните пък, са толкова привлекателни, че пръскат чар като гейзери. Все едно са въздуха, който виждаш лятото в най-големите жеги, в далечината на пътя. Може да не са първа хубост, но са очарователни.
Не знам... аз съм ужасница по принцип. На пръв поглед мога да си харесам някой красавец, а на втори да не искам да го погледна повече. Друг път пък да не съм очарована от външността му, но като ми заговори да ми светнат очичките и да започна да го гледам по друг начин.
Сега се сещам за един, който си харесвах. Беше хубав, но душевно никакъв го нямаше и ме беше яд на мен си. Всъщност беше точно от първото описание, което дадох омг.
Сякаш повече мога да се заплесна по някой... който не парадира със себе си... някой със студен и пронизващ поглед, дори някой... страшен, с наистина студена външност, който загатва съвсем мъничко, че вътрешно е топъл и мил, стига да успееш да достигнеш изобщо до там. Мисля, че ми е нещо като бледа мечта, да докосна някого и да ми се разкрие напълно, аз на него също. Но много се отклоних сякаш от темата.

Спечелих чаша и чиния от Милка :> what the fuck is that...
А сега имам бисквитки 'tuc'

NaOH
04-13-2012, 23:34
Не съм съгласен, че вървежните мъже се оказват с кофти характер. Единственото, което може да ги направи с такъв е да решат, че могат да имат всяка жена, да се надуят и да се отдадат на курварство. Тогава ще имат много жени, но ще им бъде трудно да започнат връзка, ако решат. Но не смятам, че това се случва чак толкова често, как възприемат женското внимание и до какво ги води зависи и от други фактори.

По принцип когато бях в пубертета си завиждах на вървежните мъже, но сега ги възприемам неутрално. Важно е всеки да знае с какво разполага, за да знае как да го използва. Те знаят с какво разполагат, аз знам с какво разполагам аз. На мен може да ми е по-трудно, но за други неща може да ми е по-лесно. Със сигурност обаче не печеля нищо, ако се опитвам да се изкарам по-добродетелен или по-добра партия от тях.

Вървежни мъже = бройкаджии = от малки знаят, че могат лесно да си получат което и момиче си поискат = надути с кофти характер. Точно трудно ще си намерят връзка :Д По-често се среща, отколкото си мислиш. Колкото по-хубав е някой човек, толкова повече комплекси има и е по-голяма вероятността да има кофти характер.
За мен вървежните мъже са някви недоносчета и се смея на момичетата, които ходят с такива. Няма какво да се изкарваш по-добър от тях, просто бъди себе си и не се съревновавай с другите



Щрудел:
Под хубав пич разбирам красив на външен вид мъж, който е дарен с красиво лице и хубаво тяло. Нищо друго. Татуировки, пиърсинги и т.н. не ги броя. Повечето са само за гледане - опознаеш ли ги, ще разбереш какви боклуци са. Същото се отнася и за прекалено красивите момичета. Харесваш опаковката на нещо, но като решиш да го опиташ - виждаш, че е пълен боклук. И при хората е така. Най-често нещата в обикновена опаковка имат най-добър вкус, защото не са с изкуствено завишени свойства.
Има много такива загадъчни хора, които външно са груби и студени, а вътрешно са мили и 'топли'... Някои просто се крият зад маската на грубостта, защото не желаят да биват наранени и използвани заради тяхната слабост. :)

ShtrudeL
04-13-2012, 23:49
Аз искам само да вметна, че познавам красиви хора с красиви души.*

PainMonopoly
04-14-2012, 08:27
Вървежни мъже = бройкаджии = от малки знаят, че могат лесно да си получат което и момиче си поискат = надути с кофти характер. Точно трудно ще си намерят връзка :Д По-често се среща, отколкото си мислиш. Колкото по-хубав е някой човек, толкова повече комплекси има и е по-голяма вероятността да има кофти характер.
За мен вървежните мъже са някви недоносчета и се смея на момичетата, които ходят с такива. Няма какво да се изкарваш по-добър от тях, просто бъди себе си и не се съревновавай с другите


На някои от тях родителите им са се погрижили детето им да не развие нарцисизъм. Други са се мъкнели винаги в предимно мъжка компания с което не са отдавали особено значение на външния си вид. Трети не са осъзнавали дълго, че жените ги харесват. Мога да кажа, че познавам... *броя на ум*... 7 вървежни мъже. От тях двама отговарят на представата ти. От другите дори имаше един, който се проеба на 20.

Аз отдавна на се съревновавам с тях, а го казах, защото имам усещането, че ти го правиш поне подсъзнателно, защото изказването, че вървежните мъже обикновено имат кофти характер, е твърде крайно и на практика невярно.

А ако включим и жените в това число, е още по-невярно. Хубавите жени, особено ако се възприемат като такива, обикновено имат хубав характер, защото са доста по-спокойни. Нехубавите обикновено са комплексирани за това, че са дебели, космати, пъпчиви и т.н. което ги кара да се държат кофти. Има разбира се и хубави жени, които са комплексирани, но по мои наблюдения е защото не се възприемат за достатъчно хубави и всичкото мъжко внимание, което получават, не е достатъчно да ги убеди, че са.

ShtrudeL
04-14-2012, 09:13
Пък аз имам само двечки... коренно различни една от друга. ^

NaOH
04-14-2012, 10:30
На някои от тях родителите им са се погрижили детето им да не развие нарцисизъм. Други са се мъкнели винаги в предимно мъжка компания с което не са отдавали особено значение на външния си вид. Трети не са осъзнавали дълго, че жените ги харесват. Мога да кажа, че познавам... *броя на ум*... 7 вървежни мъже. От тях двама отговарят на представата ти. От другите дори имаше един, който се проеба на 20.

Аз отдавна на се съревновавам с тях, а го казах, защото имам усещането, че ти го правиш поне подсъзнателно, защото изказването, че вървежните мъже обикновено имат кофти характер, е твърде крайно и на практика невярно.

А ако включим и жените в това число, е още по-невярно. Хубавите жени, особено ако се възприемат като такива, обикновено имат хубав характер, защото са доста по-спокойни. Нехубавите обикновено са комплексирани за това, че са дебели, космати, пъпчиви и т.н. което ги кара да се държат кофти. Има разбира се и хубави жени, които са комплексирани, но по мои наблюдения е защото не се възприемат за достатъчно хубави и всичкото мъжко внимание, което получават, не е достатъчно да ги убеди, че са.
Познавам много такива бройкаджии, разказвали са ми за такива.. В общия случай само отвън са красиви :Д Не мога да оценявам физическата красота при мъжете, за мен всички са еднакви, но се забелязва, че са най-често отблъскващи по един или друг начин. Според мен причината е, защото красивите хора приемат всичко за даденост - една идея по-лесно им е да спечелят човек от срещуположния пол, само защото имат в плюс физическата им красота. А при по-нормалните хора, са се научили да се борят за човека, който харесват, защото нямат плюса на физическата красота.
Аз лично не се съревновавам с никого, моята идея е, че всеки човек е уникален сам за себе си. Ако някое момиче, което харесвам, предпочете хубав бройкаджия, който има кофти характер, значи лошо за нея и не трябва да се занимавам с нея повече.
Хубавите жени обаче имат много комплекси. Може и да са с хубав характер, но външният им вид изисква много от тях и това им създава комплекси, най-често за външният вид - не се мислят за толкова хубави, чудят се дали заслужават това, което имат и подобни. Като цяло са по-склонни към крайни психологически състояния. А това, че нехубавите жени са дебели, космати, пъпчиви и т.н. няма изобщо да го коментирам - това е тотален дебилизъм. :)


Тва пък как го изчисли, ти всички ли момичета познаваш, та знаеш, че всяка има по толкова приятелки?
Говоря за приятелки -И- познати - съученички, приятелки на приятелки и такива. Както ти познаваш много пичове от класа ти, от съседния клас, от компанията, познати на тези от компанията, така и момичетата познават момичета от същите места.

PainMonopoly
04-14-2012, 10:44
Не мога да оценявам физическата красота при мъжете, за мен всички са еднакви, но се забелязва, че са най-често отблъскващи по един или друг начин.

И аз не мога, затова говоря за такива, за които примерно съм чувал жените да говорят, че са много секс. И то различни жени, по-малки и по-големи, чалгарки и алтернативни, хубави и грозни.

Казах дебели, космати и пъпчиви като пример за част от нещата, които правят жените некрасиви и ги комплексират. Има и други фактори, разбира се.

Брат ми беше разказвал една история, която е доста показателна. Отишъл в някакъв клуб с някакъв негов приятел и се запознали с две жени: едната била хубава, другата била дебела. Не са ги налазили директно да ги свалят, а просто си общували с тях. Хубавата се оказала супер печена, забавна и отворена, докато дебелата през цялото време се надувала, вирела си носа и се държала тип кви са тия да ми говорят. Накрая забрала хубавата си приятелка да си ходят, въпреки че тя не искала.

Какво виждаме в случая: дебелата е имала проблеми свързани с това, че е дебела и се е депресирала от това. Накрая е развила високо и изкуствено самочувствие, за да свръхкомпенсира. При хубавата винаги всичко е било балансирано и е била спокойна и е общувала нормално с хората. Това се е случвало не един и два пъти и като цяло има значение как човек се възприема, не как другите го възприемат. Ако една жена е хубава и се възприема като такава, това е оптималният вариант и се получава доста хубав характер. Ако хубава жена не се възприема за такава, това води до атеншън хорене. Ако нехубава жена се възприема за хубава или не ѝ пука дали е хубава, тогава също е вероятно да излезе пич, но това не се случва почти никога. Ако нехубава жена се възприема за нехубава, се опитва да свърхкомпенсира, защото да живееш постоянно сдухвайки се от външния си вид е твърде непоносимо и трябва да намери начин да се справи с тези мисли и резултатът често е кофти поведение.

assd
04-14-2012, 12:33
не дружа, щото ми се качват на главата. на грешната деба

assd
04-14-2012, 12:59
аз пък бих се хванал и с грозна, стига да има пари. ще я излъжа, ще се оженя за нея, ще направя една постановка и ще кажа че ми изневерява с градинаря на имението, след като се разведа ще зема имението и ще набия градинаря - да не се усъмнят де, не че съм агресивен.
и след тва ще си намеря друга, щото ще съм баровче хехе

assd
04-14-2012, 13:01
красива и богата - трудно се лъже такава.

ShtrudeL
04-14-2012, 13:17
Напротив, те хубавите обикновено са глупави, а грозните са по-умни.


Глупости.

..

assd
04-14-2012, 13:27
абе хубавите си знаят цената, трябва си повече лъгане. добре, че жената е по-долу на еволюционната стълбица, всеки месец е вкисната и буквално и преносно, при мъжа еволюцията си е казала думата - докато жената я боли корема една седмица и е в лошо настроение, мъжа го боли уя и си пие биричка, така че умна, красива или не - лъже се като шаран.

ShtrudeL
04-14-2012, 13:35
абе хубавите си знаят цената, трябва си повече лъгане. добре, че жената е по-долу на еволюционната стълбица, всеки месец е вкисната и буквално и преносно, при мъжа еволюцията си е казала думата - докато жената я боли корема една седмица и е в лошо настроение, мъжа го боли уя и си пие биричка, така че умна, красива или не - лъже се като шаран.

пфф адски тъпото мнение
Готино ли ти е на егото, като знаеш, че си спечелил някоя куха лейка с лъгане?
И кво значи, че хубавите си знаят цената?! Омг
Не знам каква съм, но ако си мислиш, че чрез лъгане ще ти обърна внимание, жестоко се лъжеш.

assd
04-14-2012, 13:40
пфф адски тъпото мнение
Готино ли ти е на егото, като знаеш, че си спечелил някоя куха лейка с лъгане?
И кво значи, че хубавите си знаят цената?! Омг
Не знам каква съм, но ако си мислиш, че чрез лъгане ще ти обърна внимание, жестоко се лъжеш.

аз само констатирам истината - жените обичат да бъдат лъгани.

ShtrudeL
04-14-2012, 13:43
Дефинирай 'лошо момче' (иначе си прав, че ги обичам(е))

И не, не обичам да ме лъжат.

Oy7ofCon7roL
04-14-2012, 13:43
Въпроса не е да лъжеш, а да можеш да манипулираш

ShtrudeL
04-14-2012, 13:47
Това също е неприятно и винаги го усещам дори да не кажа нищо в тоя момент, което е в минус на манипулатора.

Oy7ofCon7roL
04-14-2012, 13:49
Споко от жените по-големи манипулатори няма

Oy7ofCon7roL
04-14-2012, 13:52
Като се замисля има ли въобще човек, който да не е манипулирал по някакъв начин било то родителите си, приятелите си и гаджетата си за да получи нещо, което иска

assd
04-14-2012, 13:55
Като се замисля има ли въобще човек, който да не е манипулирал по някакъв начин било то родителите си, приятелите си и гаджетата си за да получи нещо, което иска

ако има, то не би оцелял дълго.

ShtrudeL
04-14-2012, 13:56
Имах една 'приятелка', която в отговор на въпроса "Какво умееш/в какво си добра?" каза: "Мога да манипулирам хората.", което си беше така, лично съм го изпитвала върху себе си и понеже го знаех, не ми ставаше тъпо, просто ми падаше много в очите, беше надменна, леко надута и капризна госпожица, обичаща лъскавите работи и т.н.
И някак ...един такъв човек, независимо дали е мъж или жена ме отблъсква страшно много.
Хубавото при мен е, че мога да си замълча за много неща, които усещам и разбирам, а хората си мислят, че са ме метнали. И тъй то, малко по малко губят точки.

Chacho
04-14-2012, 13:58
Хубавото при мен е, че мога да си замълча за много неща, които усещам и разбирам, а хората си мислят, че са ме метнали. И тъй то, малко по малко губят точки.

Страхотно е просто. Лицемерието на 6.

ShtrudeL
04-14-2012, 13:58
ShtrudeL, сама си каза, че харесваш лоши момчета. Просто при тях няма как да знаеш кога те лъжат.
Те ако са обиграни винаги могат да забаламосат една мацка, еле пък тези дето са обвързани или женени.
За теб не знам, обаче повечето мацки все още се хващат на приказки от рода на "тя не ме разбира", "с нея съм само заради децата, но те обичам и ще се разведа" и т.н. а после реват по форумите "ам... той се върна при жена си какво да правя хееелп!?!?!!"

омг явно представите ни за 'лоши момчета' се размиват ужасно много.
Аз, като крайно недоверчиво същество, не се хващам на такива приказки, но за сметка на това съм и ужасно наивнО и ако вкараш един сладкодумен тон мога да се вържа на всичко, НО много зависи от всичко и в какво се опитваш да ме убедиш.
После ще пиша по-подробно, че сега ставам.

ShtrudeL
04-14-2012, 14:00
Страхотно е просто. Лицемерието на 6.


Ако ме излъжеш, че си ми откраднал дъвката, а аз го знам и си замълча, ти ли имаш повече право да се сърдиш, или аз?

Chacho
04-14-2012, 14:05
Ти. Просто с тия недомлъвки остава скрит неприазън, който не е полезен на никого.

loveca777
04-14-2012, 14:08
Кой иска да ме гуушнее ;д
Хайде да се гушкаме :*

assd
04-14-2012, 14:08
абе лъжата е лъжа само ако те хванат. аз не виждам лошо да се послъгва когато трябва. няма никой докрай честен, просто не е интересно да няма интриги, а и не може, защото някои са по-малко честни, други повече и няма как да не балансираш като послъгваш
ето сега примерно, знаете ли дали ви лъжа или казвам честно каквото мисля?

Oy7ofCon7roL
04-14-2012, 14:10
Аз, като крайно недоверчиво същество, не се хващам на такива приказки, но за сметка на това съм и ужасно наивнО

Извинявай много ама прочете ли тва, дето написа http://store.picbg.net/pubpic/A1/A6/d9b56d6f156ba1a6.gif

Chacho
04-14-2012, 14:10
То мнението се мени с минутата, та нема значение. По думи нема смисъл да се преценява..

Chacho
04-14-2012, 14:23
докато жените го намаляват.

Броя на партньорките ли? Аз се чуда, що съм толко тъжен напоследък.

ShtrudeL
04-14-2012, 15:00
Има една теория, че човек ако всичко му е ОК не пише по форуми, няма такава потребност.

Айде сегаа
пак глупости

StAlKerA
04-14-2012, 15:02
Ами така си е - колко успели хора висят по форумите?
Някак си не мога да си представя президента или някоя звезда като Анджелина Джоли как сядат и пишат по форуми.

БожиятАгнец
04-14-2012, 15:06
Ами така си е - колко успели хора висят по форумите?
Някак си не мога да си представя президента или някоя звезда като Анджелина Джоли как сядат и пишат по форуми.

Значи, за да си "ОК" трябва да си Анджелина Джоли? :lol:

Ewok
04-14-2012, 15:06
Ами така си е - колко успели хора висят по форумите?

Не знам какво разбираш под "успял", но има и такива, които си висят по форумите :)

блблбл

БожиятАгнец
04-14-2012, 15:06
*Или президент? :lol:

БожиятАгнец
04-14-2012, 15:07
Не знам какво разбираш под "успял", но има и такива, които си висят по форумите :)

Заради теб двата ми поста не са един под друг. Засрами се! :(

loveca777
04-14-2012, 15:12
А с моето гушкане какво стана ? ;x

Ewok
04-14-2012, 15:12
Извинявай, наистина, много гадно ми стана. :/
Ако го едитна дали ще слезе надолу?

БожиятАгнец
04-14-2012, 15:21
Извинявай, наистина, много гадно ми стана. :/
Ако го едитна дали ще слезе надолу?

Недей, то всичко се връща. Някой ден ще изпиташ какво ми е. :(

loveca777
04-14-2012, 15:24
оф значи като няма толкоз желаещи за гушкане си взимам първата ,която вида , а тя е БожиятАгнец
гуууушшш ;D

Chacho
04-14-2012, 15:24
Понякога комплексите, които те задържат във социалните мрежи (форумите), са по-приятни от добродетелите, с които обществото те облъчва.

PainMonopoly
04-14-2012, 18:23
Не знам какво разбираш под "успял", но има и такива, които си висят по форумите :)

Да. Но това не означава, че всичко им е ок. :Д