PDA

View Full Version : Какво мислите ?!



Rayaa
04-12-2012, 21:34
Здравейте ,, аз съм момиче на 13 години . Казвам се Рая ии живея в провинцията и имам гадже от 8 месеца. Отначало не бяхме толкова близки и така с течение на времето се сближихме. Той е 1вото момче с което съм била. И мисля ,че го харесвам и съм влюбена след това време ,което сме прекарали заедно. И през последните 3 месеца започнахме да се държим по различен начин. Всеки ден след като се срещнем целуваме се определено време и нещата се задълбочават. Той ме целува по врата ,докосва ме нежно, гали ме и така почти всеки път стигаме до там че се натискаме продължително. Да , на мен ми харесва това на него също , но искам да попитам дали това е прекалено рано за годините ми и дали може да ми навреди. Може би от моя клас аз съм единствената която се е натискала с момче. Моля ви изразете мнение :)

Bukuuu
04-13-2012, 01:17
Прекалено си младичка, мила. Изчакай поне 3-4 годинки още. Не ставай като преобладаващата част от днешните девойки.

shmatarok
04-13-2012, 10:44
Мисля, че бързате. ;)

bReAk3R
04-13-2012, 10:49
Т'ва шега ли е няква?

DisappointedDreamer
04-13-2012, 11:07
Момчето на колко години е?

Аз мисля, че малко прибързваш. Ако момчето е по-голямо, е ясно че ще иска секс след 8 месечна връзка, но на теб ти е още рано.

scandalousLady
04-13-2012, 14:29
Момчето на колко години е?

Аз мисля, че малко прибързваш. Ако момчето е по-голямо, е ясно че ще иска секс след 8 месечна връзка, но на теб ти е още рано.

+1 Подкрепям.

wikinkaa
04-13-2012, 14:32
малко е раничко , изчакайте още :)

Зайче..
04-13-2012, 14:35
Така или иначе вече се натискаш с него и т.н. няма смисъл да питаш дали е рано. Все пак имаш си глава на раменете решавай си, обаче не мисли да правиш секс с него. Поне това не, защото си наистина много малка още. А той на колко е?

DisappointedDreamer
04-13-2012, 14:50
Той ако не е на твоите години, много лесно може после да бъде съден, ако решиш да си разтвориш краката. Момчето ако е по-голямо е нормално да иска секс след толкова дълга връзка - учудвам се, че не го е поискал по-рано. Ти обаче не си готова за такава връзка, нито за такава крачка, поради простата причина че питаш нас тук, дали ти е рано. Ако искаш честен отговор, то стой си на д-то, и недей да правиш секс с въпросния, защото после шансовете да съжаляваш са огромни.

Не се впускайте във връзки на такава крехка възраст, защото сте прекалено малки да дадете всичко, което се очаква от една връзка с едно по-голямо момче.

Rayaa
04-13-2012, 18:50
Ами той е на 15 но е мн свестен като приятел ми е и мога да споделя всичко с него и ми е хубаво с него и съм сигурна , че няма да поиска секс от мен или нещо повече веднъж като се разделихме той се разплака пред мен дори . . . !! ;П

Rayaa
04-13-2012, 18:51
Защооо да е шега ?!

Rayaa
04-13-2012, 18:58
Аз не искам да правя секс с него и той с мен и двамата сме девствени и тнт. той не би го направил познавам го нито пък аз ще го правя с него :)

6toki
04-13-2012, 19:04
Аз не искам да правя секс с него и той с мен и двамата сме девствени и тнт. той не би го направил познавам го нито пък аз ще го правя с него :)

Това за него не е вярно. И все пак си твърде малка за такива работи...

Nutella♥
04-13-2012, 19:14
Разплакал се е пред теб,бил много мил - познати истории! Това са типични техни номера на,които всяко 2-ро момиче се вързва.Не бъде една от тях.Може пред теб да се държи така,но всъщност изобщо не е личността за която го мислиш.Всяко момче иска секс - малко или много.А ти си твърде малка още.Изчакай още малко да пораснеш и тогава мислете за такива неща.

Rayaa
04-13-2012, 19:33
Мисля че е честен

bReAk3R
04-14-2012, 22:32
Мисленето не е за всеки. :)
Питам дали е шега, защото си само 6ти клас. Осъзнавай се, другото добре, ама такива неща..

SmilezZz
04-15-2012, 17:38
Та , след като вече го правиш - защо питаш нас? Имаш си главата на раменете и можеш да решиш кое е правилно и кое не. За секс ти е рано, затова според мен не бързай.
Но пък щом ти харесва с него, щастлива си - нека си продължава така. Просто си имай едно наум и това е.

П.С - Хора, защо толкова повтаряте едно и също - при условие, че всички на тая възраст сме имали гаджета, дали сериозни, дали не :D

bReAk3R
04-15-2012, 18:34
SmilezZz, гаджета добре, ама другите неща искам, не искам, мисля, че е нормално да ги почна по-късно от годините на момичето. Казвам го като момче...