PDA

View Full Version : Конспираци...



Nika95
04-12-2012, 23:40
http://www.parallelreality-bg.com/index.php/statii/control/348-2011-07-21-16-49-00.html преди малко прочетох тая дъълга статия. Няма да лъжа на места ми стана смешно, щото бяха някви абсурдни неща, но от друга гледна точка примерите ме озадачиха. Принципно смятам, че сме просто кукли в нечии ръце, нооо след прочита останах някак си неориентирана, въобще има ли нещо, което е каквото изглежда.
Ако не ви се чете тоя роман, просто намерете нещо за програмирането "Монарх"
пък ако не какво ви е мнението за иилюминати, масони и тем подобни тайни общества.

Пускам в кофата, щото тая тема не я причислявам към определен раздел :D

NightGuardian
04-12-2012, 23:47
вярвам ,че има юлиминати знаещи много повече неща за този свят от колкото нормалните хора. И които не искат да споделят тези знания.

young.wild.and.free
04-12-2012, 23:49
Тази тема е толкова голяма и интересна, че е трудно да бъде причислена. Много съм изчела и гледала за илюминати специално, но и за друга тайни общества. Бих ти препоръчала " Не пипай тази книга" и филма "Obama Deception" и ако ти стане интересно мога да те затрупам с филми и книги по тази тема. :D

Nika95
04-12-2012, 23:54
Дам, чела съм споменатaта от теб както и съм гледала zeitgeist, но си свободен/на да споделяш. Но тази конкретна статия наистина много ме кара да се замисля, по-скоро напълно да се объркам иии да се въртя в някъв кръг и да не мога да стигна до логично обяснение, ако това въобще е подходящ термин.. :D

young.wild.and.free
04-12-2012, 23:56
Zeitgeist така и не го довърших ;х Много ми е късно да чета статията, но утре ако се сетя ще я погледна, че ми стана интересно ^^

Nika95
04-12-2012, 23:57
Мхм, мхм, определено е няква много стряскаща..

UNITED2
04-13-2012, 11:36
Тая тема я чета 1 час.. ама много интересна :X
Мислих,че вече съм проучил всичко а научих толкова много неща... ужас.


Широко разпространена реакция в интернет е, да се мразят програмираните звезди защото служат на Тъмнината. Не забравяйте обаче, че дори да са виновни сами за съдбата си, тези хора си остават жертви, които отказват да поемат отговорност за случващото им се. Те нямат съзнателно отношение към това, което правят, защото са подвластни на Тъмната страна. Истинските виновници стоят зад тях. Ако отидем още отвъд това, те нямаше да съществуват ако масата от хора на планетата нямаха нужда от това. Публично известна тайна е, че човека търси на кой да отдаде собствената си сила. Да, Тъмнината е там и манипулира чрез поп-културата. Но вие сте тези, които решавате дали да бъдете пленени от тази постановка или не. Вие сте точно толкова „виновни“, колкото и тях. Евентуално един ден ще спрете изцяло да мислите по този начин и ще видите, че всичко е неутрално преживяване.

Nika95
04-13-2012, 12:04
Тая тема я чета 1 час.. ама много интересна :X
Мислих,че вече съм проучил всичко а научих толкова много неща... ужас.


Широко разпространена реакция в интернет е, да се мразят програмираните звезди защото служат на Тъмнината. Не забравяйте обаче, че дори да са виновни сами за съдбата си, тези хора си остават жертви, които отказват да поемат отговорност за случващото им се. Те нямат съзнателно отношение към това, което правят, защото са подвластни на Тъмната страна. Истинските виновници стоят зад тях. Ако отидем още отвъд това, те нямаше да съществуват ако масата от хора на планетата нямаха нужда от това. Публично известна тайна е, че човека търси на кой да отдаде собствената си сила. Да, Тъмнината е там и манипулира чрез поп-културата. Но вие сте тези, които решавате дали да бъдете пленени от тази постановка или не. Вие сте точно толкова „виновни“, колкото и тях. Евентуално един ден ще спрете изцяло да мислите по този начин и ще видите, че всичко е неутрално преживяване.


Да, още снощи гледах разни клипове главно за смъртта на Майкъл Джексън. Иии в много интервюта той казва, че по всякакъв начин манипулират всичко, което прави. Ииии, което най-много ми направи впечатление е, че се казва, че MTV не са искали да пускат негови клипове преди Трилър, след Трилър развива вертилиго. Ясно е, че той си направи тия операции заради заболяването. И освен това се смята, че някой вероятно го е заразил по някакъв начин ии често казвал на сестра си и майка си, че ще го убият и искатд а го убият, защото има твърде много влияние, а отказва да им бъде марионетка...не знам вече