PDA

View Full Version : Приятелката ми се държи странно



Malkiq3399
04-12-2012, 22:45
Здравейте всички.От много време насам , всъщност от както се познаваме , приятелката ми се държи някак си странно към мен , когато има някой друг с нея.Днес за пореден път се видяхме,аз , тя и един общ приятел.Започна да си играе с мен едва ли не , дори не ме гушна като си тръгвах , лигавеха се и двамата , даже няколко пъти им направих забележка.Когато пък сме в компания повечко хора изобщо не казвам нищо , а кажа ли нещо никой не ме слуша , пък най-малко тя.Когато сме сами никой от гореспоменатите проблеми обаче го няма...Моля ви , давайте съвети каквито ще да са.Ценя я много като човек и изобщо.Предлагал съм й да тръгнем , но тя не искаше.Бил съм с нея в трудни моменти , подкрепял съм я винаги когато съм могъл !!Виждаме се почти всеки ден и се чудя , самия аз не знам , имам ли още чувства към нея или не ... Преди известно време спряхме да се виждаме за малко , аз не й писах както се очакваше , все първи да й пише или каквото и да е , а когато тя ми пишеше се правех на ударен "Имам си работа".После й се извиних и си продължихме , но и нейното продължи.Явно трябва да се виждаме по-рядко , да си станем по-"мили" както казва майка ми.Дори понякога се правя на тъп само и само да я разсмея.Получава се , де , но в крайна сметка,дори когато не се правя на тъп получавам от нея "Много си тъп".Това беше една от причините да спрем да излизаме.Уфф , малко се поувлякох , но исках да дам възможно най-голямо количество информация.
П.П:Тя е ПРИЯТЕЛКА , не ГАДЖЕ.

Lapin
04-12-2012, 22:49
Хвърли се по добре от някаде :)

Malkiq3399
04-12-2012, 23:00
Темата е сериозна , ако не можеш да отговориш сериозно изобщо не пиши !!

kikicata
04-13-2012, 11:54
Ами ще те посъветвам да говориш с нея насаме :) Да й кажеш как се чувстваш, тя да ти каже защо се държи така...и т.н

DisappointedDreamer
04-13-2012, 12:24
Поговори с нея, кажи и че не ти е приятно нейното държание.

Казваш че не ти е гадже, а ти и държиш сметка все едно ти е точно такова. Поговори с нея, изясни си нещата, а ако тя продължи да се държи така ударено, просто престани да общуваш с нея.

shmatarok
04-13-2012, 13:22
Ти самият не знаеш какво искаш - седиш и се чудиш имаш ли чувства, нямаш ли... И недей да се правиш на тъп, за да я разсмееш, щото от написаното от теб ми се струва, че не си заслужава. Всъщност изобщо не се занимавай с нея - струва ми се, че уважението към теб нещо й куца.

Malkiq3399
04-13-2012, 14:31
Говорил съм с нея насаме , ще поговоря пак.Но да , в това за уважението ще се съглася.Но се чудя , как след толкова моменти заедно , след всичко това тя ми няма уважението ? Както съм споменал по-горе , по едно време спрях да се виждам с нея , известно време беше добре , сега пак.Но проблема е , че се познаваме от много отдавна и ще ми е някак си гадно просто да я зарежа.Сигурни ли сте за по-гадните мерки?Може би просто трябва да се виждаме по-рядко?Веднъж леко се поскарахме и аз я потърсих първи да й се извиня.След това нейна приятелка каза "То е ясно кой кой ще потърси първи" и тя ме потърси...Много се колебая ;х

marin_9867
04-13-2012, 15:15
Еми сиг те харесва... ддз Може пък и да иска да те зареже и не и стиска да ти го каже, че не иска да сте приятели и да прави това зада те отбласне :( Жените са......

Malkiq3399
04-14-2012, 10:16
Мда , никой не може да ги разбере...Може и да има нещо вярно в това .. Вчера пак се събрахме тримцата , но нямаше такива изпълнения...За сега няма да предприемам нищо.Мерси на всички :) Утре или в други ден ще пиша пак , ако има някакво каквото и да е развитие.

efaefa
07-03-2012, 06:21
МОля ПОмогнете ми

efaefa
07-03-2012, 06:30
моля ПОмогнете ми имам проблем с приятелката си.. от 1 месец постоядно се караме за наи малкото след 5 мин се оправяме.маика и стана операция и неможе дами отделя време цял ден чисти готви и така.. и казвам неми отделяш вмере штото ние сме на растояние и несе виждаме. по тела... преди това на 30 мин ми звунеше а сега не..говоря с нея и след това пак същтото и сега и братовчетка и доиде и осхте повече неми обрущта с нея седо до 2 сутринта пак при мен винаги 30 мин говореше последния месец и заспива обет спи постоядно неми обрушта внимание... тя ми е забранила фацебоок дискотеки плаж.. и аз съм забранил фаце и някои неша но тя скришум влиза от на маика си и пише кога сме се скарали на някуф и приятел и ония казал ште му еба маиката ште го пребия и таз писала то таи става да се бие.. само това.. и вчера и звунах кат беше в даскалото и като се пребира ми вика ади аз съм в нас и затворе и гледам я в фаце пак дръг пут ми пише когато сяда чв да си пишем и казах тежко ми е вместода ми отделиш малко време седиш в фаце.. и тя гледам се направила необвурзана сменила снимките сменила си паролата и ми писала писна ми и така после се оправихме но се дуржи студено чуствам че ме отбягва вече незнам.... никога не било така пак до ония ден ми викаше немога без теб ти си ми всичко обичам те много и така.. дори ми обешта дане си сменя паролата в фаце но я смени... поговорех с нея суштото пак много я обичам правя всичко дасе чуства добре.. ПоМОГНЕТЕ МИ ?

Verminaard
07-03-2012, 16:38
^ Умри.