PDA

View Full Version : Изненада



SoBiEsKii
04-12-2012, 23:19
Въпросът ми е по-скоро към момичетата.Понеже скоро със приятелката ми ще правим 2 месеца (знам не е много, но просто искам да я зарадвам) и мисля да и направя нещо като торта или нещо подобно, но не много голяма, на която да сложа цифрата 2 и да и подаря букет или само роза.Така че въпросът ми е вас момичета би ли ви зарадвала такава изненада ?

DisappointedDreamer
04-12-2012, 23:52
Би ме уплашил, особено след като не правим 2 години, а 2 месеца. Недей да се изхвърляш толкова много. Разбирам да бяха 6 месеца, ама вие 2... Ъъ.

Bukuuu
04-13-2012, 01:15
Според мен само розичка ще е достатъчна. : )

Sh@d0w
04-13-2012, 05:34
Мисля че прекалено много се изхвърляш. И това с празнуването на всеки месец е тъпо. Днсека торта със свещичка 2, утре с три и така всеки месец. Не.

Празнува се когато направите година или две, някои двойки празнуват и 6 месеца, ама всеки месец ще уплашиш момичето или ще те помисли за freak. Въпросният ден, на който правите два месеца е напълно достатъчно да го прекарате двамата заедно.

bad__girl
04-13-2012, 06:07
Мисля че прекалено много се изхвърляш. И това с празнуването на всеки месец е тъпо. Днсека торта със свещичка 2, утре с три и така всеки месец. Не.

Празнува се когато направите година или две, някои двойки празнуват и 6 месеца, ама всеки месец ще уплашиш момичето или ще те помисли за freak. Въпросният ден, на който правите два месеца е напълно достатъчно да го прекарате двамата заедно.

Да,наистина няма смисъл от торти.Това може да го направиш на първата ви годишнина.

Nakadah
04-13-2012, 06:29
Първо гадже?

SoBiEsKii
04-13-2012, 06:44
Не не е първо гадже, но е първата за която ми пука толкова и искам да и го показвам.Предполагам сте прави и прекалено се изхвърлям благодаря за адекватните мнения :)

Scarface_
04-13-2012, 06:56
а бе направи каквото ти се прави ...каквото ти е кеф на душата.Щом така го чувстваш ...може да пропуснеш обаче двойката на тортата ;) за да не е натрапчиво

Violenza
04-13-2012, 07:07
Една торта не е кой знае какво, може би само двойката би била в повече. Според мен е добра идея.

SisiStrange
04-13-2012, 07:47
Айде вместо това я покани у вас и заедно сгответе тортата. Без двойки, свещи и прочие. Просто бъдете заедно и се плескайте с брашно. True love story <3 .

Hayashi
04-13-2012, 08:35
Заведи я на кино, излезте някъде на разходка.... Според мен това са по-адекватни решения.
Зависи и от момичето де, има такива като мен, които винаги биха се зарадвали на торта. xD

SoBiEsKii
04-13-2012, 10:36
Да определено двойката е прекалено и ще я пазя за двете години евентуално. Идеята да дойде и да направим нещо заедно наистина ми харесва благодаря пак. А до колкото я познавам повече би и харесало да я изненадам с това от колкото да я изведа на кино, но мерси за предложенията. :)

shmatarok
04-13-2012, 10:43
Ако толкова държите на тортата, може да я заведеш и на сладкарница 8-)

Някакво цвете също е удачно - може да не е точно червена роза, аз бих убила например за един малък букет от някакви градински цветя, ама... нъц. 8-)

Успех иначе.

SmilezZz
04-16-2012, 13:06
Направи това, което ти се иска - слушай сърцето си. Няма някакъв закон , който да те задължава да празнувате само годишнини , няма лошо да покажеш, какво значи тя за тебе. Но за едно съм съгласна - двойката на тортата е прекалено и според мен. Иначе самата идея ми допада.