PDA

View Full Version : Не искам пак...



GoldenHeart
04-13-2012, 01:29
Преди известно време се влюбих в един човек, но отношенията ни тръгнаха към много зле. Карахме се сумати пъти, нарани ме много... Чувствата ми започнаха да изстиват, защото се бяхме скарали наистина МНОГО сериозно. Не контактувахме известно време, но се оправихме. Сега отново нахлуват тия чувства в мен, а не искам да е така, понеже знам, че пак всичко ще се прецака. Не искам пак да бъда наранена и да се чувствам гадно. Знам, че звучи филмирано, но нали знаете, че някои филми са направени по действителен случай. : ) Та, мисълта ми е, как да направя така, че тези чувства да не ме обземат пак? Наистина, не искам пак да го преживявам това. Моля, без обидни и груби коментари. Моля за съвет. Не, за грубо отношение!

DisappointedDreamer
04-13-2012, 05:25
Намери си хоби и друго момче. Дистанцирай се от тоз, въпросния.

LeprikonA
04-13-2012, 06:02
^ правилно. основния момент е отдалечаването от конкретното момче, хората не случайно са казали "далеч от очите, далеч от сърцето" - банално, но факт. спри да говориш с него по какъвто и да е начин.

bad__girl
04-13-2012, 06:06
Моята последна връзка беше нещо подобно на твоята.Дори темата ми е малко по-долу в раздела.Разделете се и ще видиш какъв товар ще ти падне от плещите.А сега се натоварваш само излишно.И аз си мислех,че има изход,да имаше и го използвах!

GoldenHeart
04-13-2012, 07:11
Ами, няма ли някакъв начин да стане това, но без да се отдалечавам прекалено много от него?

DisappointedDreamer
04-13-2012, 09:57
Не казваме, че трябва да заминеш за друг континент. По всичко си личи, че все още имаш симпатии към това момче, обаче предвид каква е била връзката ви преди и как е свършила, всички ти даваме съвет да го оставиш, и да насочиш вниманието си към друг младеж. А ти ако толкова много искаш да повториш ужаса от връзката ви, давай хвърли се в обятията му и пренебрегни нашите съвети да направиш точно обратното.

Ама след месец-два ми се струва, че ще четем друга тема от теб, озаглавена "много ме нарани, как да го забравя"

shmatarok
04-13-2012, 10:17
Ами, няма ли някакъв начин да стане това, но без да се отдалечавам прекалено много от него?

Тоест какво, да си го държиш все пак на близко, в случай, че той реши да се оправи и да си се вземете пак ли?

Ако искаш наистина това, което си написала в първия пост, зарязвай го и си почни нещата от начало - не с него.

GoldenHeart
04-13-2012, 11:08
М... нямам това в предвид. Просто не искам да съм в лоши отношения с него. Не смятам да се занимавам с него като с нещо повече от приятел, понеже знам, как ще свърши всичко и то най-вероятно много скоро. Ама тези чувства.... :Х

DisappointedDreamer
04-13-2012, 11:17
Никой не е казал, че трябва да го биеш, псуваш или отбягваш. Просто не му се хвърляй в обятията.

bloodyF
04-13-2012, 11:21
поредната разглезена пикла, която не знае какво иска
като не искаш да скъсваш контактите си с него ще страдаш, щото си наивна и не поемаш като ти вливат акъл
пък в крайна сметка за теб си е- той ще те вижда като някаква, която си дава душата за него, ще му се вдига самочувствието, ти ще изглеждаш зле в очите на всички, защото се оставяш да те разиграват

както и да е, не ми пука, ама като искате да правите обратното на това, за което е пусната темата, за какво изобщо се занимавате да пускате такава?!?!?

GoldenHeart
04-13-2012, 12:20
Моля, без обидни и груби коментари. Моля за съвет. Не, за грубо отношение!
И знам какво искам. Искам да не съм в лоши отношения с него, но и да не бъда наранена. Ако знаех, как да стане това, нямаше да пиша тук!

SmilezZz
04-16-2012, 13:04
Не става само с искане , трябва и да положиш усилия. А в случая ти трябва и силна воля , разбира се. Занимавай се с нещо друго и се опитай , колкото е възможно, да не мислиш за него и за старото време, което вече е минало и няма смисъл да се връщаш назад.