PDA

View Full Version : Pomosht



wikinkaa
04-13-2012, 13:20
Hareswam edno momche po-golqmo ot men s 1 godina i taka e ot minaloto lqto,toi znaeshe za towa , no ne proqwqwashe interes.W nachaloto na uchebnata godina zapochna da mi pishe sms w chasowete.Welikdenskata wakanciq postoqnno izlizame i edin ot negowite priqteli mi kaza , che me hareswa.Kogato izlqzohme edin den i nawun zaduha silen wqtur , pomolih go da mi dade suitchera si i toi mi go dade , sedqhme taka do wecherta i reshihme da si hodim.Wurnah mu suitchera i toi za chao me pregurna , a do sega ne go e prawil nikoga i mi kaza , che s nego ot dosta wreme se poznawame i ne sme se pregurnali nito wednuj ,i che pregrushtal taka wsichki momicheta.Kogato sme sami mojem da si goworim za kakwoto i da bilo , no ako sme w kompaniq toi zabrawq , che sum tam i kogato me widi , che neshto ne sum na kef mi pishe sms "kakwo ti e ??" , ne prestawa da me gleda , no neznam dali naistina me hareswa.Iskam da sme poweche ot priqteli , no neznam kak da go postigna. Molq pomognete :)

DisappointedDreamer
04-13-2012, 13:28
Кирилицата е задължителна.

hlapeto0
04-13-2012, 13:33
аз ако съм на тебе ще го питам дали има нещо да ми казва и ако има да го казва без значение какво е!
А той има ли си приятелка?
Ако съм на твое място не бих му казала първа какво изпитвам към него,защото "i mi kaza , che s nego ot dosta wreme se poznawame i ne sme se pregurnali nito wednuj ,i che pregrushtal taka wsichki momicheta."

wikinkaa
04-13-2012, 13:35
не , няма си приятелка

ShtrudeL
04-13-2012, 13:45
Не чета постове на латиница.