PDA

View Full Version : Какво...



ShtrudeL
04-13-2012, 13:29
...мога да работя, което да е след 14:00-15:00 до без значение колко часа след това... :>
Защото някак ми писна от 'нямане' и стоене на едно място :>
А двойно повече ми писна от университета, но ще е простотия да отсъствам и да трябва да си плащам и отсъствията после и да ми се карат като на 5 годишно от учебен отдел. Някои биха си го сложили на оная работа де, но аз попивам всичко (не трябва така) и пф потъвам като корабче.

Oy7ofCon7roL
04-13-2012, 13:35
Хлебарка
Фурните обикновено отварят след 6 часа вечерта заплащането е над 400-450 лв и освен това работиш 15 дни в месеца
Е не на всякъде е точно така но в общи линии тва са условията

ShtrudeL
04-13-2012, 14:32
Мога да съм барманче в едно уютно кафеенце, в което бяхме редовни преди... но т'ва е, че едва ли ще може да съм ъъ само втора смяна.
ФУ
Трябва да питам
Искам. :>

bootyboy
04-13-2012, 15:04
няма да ти дават бакшиши

zarzamora
04-14-2012, 14:38
Аз също исках да работя като теб, но.... Пробвах няколко обяви и се натъквах на: Предпочитаме кандидатите да не са студенти.
Иначе би трябвало да може да работиш на смени щом си свободна следобед. Аз това време го нямам.

ShtrudeL
04-14-2012, 14:50
Да, ама нали се сещаш, че примерно и сутрин ще има смени? :> На лекции ли да ходя, или на работа?
Аре остави лекциите, те са 1 ден в седмицата, а през останалото време е само практика, която ако пропусна все едно да си сложа таралеж в гащите.
Трябва да е нещо, което е от следобяд до може и късно вечер.

NightGuardian
04-14-2012, 14:53
май до сега не си живяла в България.
Ще ти стане лошо.

БожиятАгнец
04-14-2012, 15:01
А, защо не потърсиш по-неангажираща работа? Студентка си все пак. Не знам при вас как стоят нещата, но в София търсят какви ли не домашни помощници, чистачки, миячки и т.н. за частни лица. Което, според мен, са си много готини работи за момиче и ще изкарваш прилични пари. Отидеш 10 пъти в месеца, избършеш прахта, теглиш един парцал, сгъваш прането и си с 200-300 лева напред.
Поразрови се из сайтовете, щото ние може да ти кажем какви ли не работи, а да не търсят хора за тях у вашето село.

machoka
04-14-2012, 17:28
намери си работа като танцорка в некоя дискотека.. ше правиш пачка, ше те пази охраната а дебеловрати батковци с Кайенчета ше те канят на по кафенце и още нещо ;)

ShtrudeL
04-14-2012, 17:39
:>

..........

NightGuardian
04-14-2012, 19:40
Мислиш ли ,че знае какво е Кайен?

machoka
04-14-2012, 19:42
не се заблуждавай, всички женски знаят много добре кво е Кайен!

Oy7ofCon7roL
04-14-2012, 19:42
Мислиш ли ,че знае какво е Кайен?

Нов вид баничка с повече сирене ?

EinGutesKind
04-14-2012, 20:12
Няма смисъл да работиш докато учиш ... ще отсъстваш от лекции, ще си вечно недоспала, и ще те късат на изпитите. И аз исках да работя, ама ще се наложи да изчакам още 1 година :(

ShtrudeL
04-14-2012, 20:13
Знам, че е кола, но нямам представа как изглежда и слабо ме интересува.
Защо всички женски знаят?


Обичам банички.

pitfall
04-14-2012, 20:53
Няма смисъл да работиш докато учиш ... ще отсъстваш от лекции, ще си вечно недоспала, и ще те късат на изпитите. И аз исках да работя, ама ще се наложи да изчакам още 1 година :(
Защо да няма смисъл? Аз пък почти веднага след като започнах да уча, си намерих работа, досега никога не съм била недоспала, не са ме скъсали на изпитите. Това е по скоро оправдание, защото всъщност не искаш да работиш.
Щрудел, а защо не си потърсиш нещо с флаери (не съм сигурна, че се пише така)? Там работното време не е строго разграничено.

MaLyKoLiU
04-14-2012, 22:24
http://auto.zavseki.com/wp-content/uploads/2011/06/magnum-new-porsche-cayenne.jpg

Помня времето когато във Варна имаше само едно Порше. Сега на където се обърнеш прелита някой Кайен...

EinGutesKind
04-14-2012, 22:29
Защо да няма смисъл? Аз пък почти веднага след като започнах да уча, си намерих работа, досега никога не съм била недоспала, не са ме скъсали на изпитите. Това е по скоро оправдание, защото всъщност не искаш да работиш.
Щрудел, а защо не си потърсиш нещо с флаери (не съм сигурна, че се пише така)? Там работното време не е строго разграничено.

Не ми трябва да се оправдавам пред вас, говоря каквото виждам от колегите си. Няма как едновременно да учиш (редовно), да ходиш по 8 часа на ден на работа, и всичко да ти е перфе ...

NightGuardian
04-15-2012, 00:41
не се заблуждавай, всички женски знаят много добре кво е Кайен!

Жените с класа знаят какво е Кайен. Жените обичат да знаят в какво се возят , а не какво карат хората. А и ти с този Кайен много скочи за този форум.

A ти Кольо може ли да дадеш Кайен и да не е черен. :D

MaLyKoLiU
04-15-2012, 03:36
Черен или бял, все си е Кайен...
П.П. Аз ще съм доволен и на това...
http://store.picbg.net/pubpic/AC/40/a98912e90839ac40.jpg 8-)
Не е нищо особено... V12, 6 литра, 630 породисти кобилки... :D

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 06:38
Мислиш ли ,че знае какво е Кайен?


Жените с класа знаят какво е Кайен. Жените обичат да знаят в какво се возят , а не какво карат хората. А и ти с този Кайен много скочи за този форум.


Намекваш, че Щрудел не е момиче от класа :shock:

NightGuardian
04-15-2012, 10:33
Ами не е , на нея и дай една кравичка от милка и е доволна.

machoka
04-15-2012, 10:42
^^ уви, така е, дай сега да помислим тая една от двете крайности дали е по-добрата алтернатива..

Една жена се ОБУЧАВА. Можеш да вземеш всяко селско девойче, да я поразведеш няколко месеца по тузарските заведения, да я повозиш в кайена и на втория месец ще ти прави физиономии ако я качиш на фамилното мондео. НИщо, че последното което е виждала преди това е мотиката.

За това, ако ще си чук и бег, в0зи напред - назад една седмица, работи си отгоре през това време и после довиждане. Ако ще търсиш съвместно съжителство или дългортаен експириънс - никога не започвай с тежката артилерия, защото свикне ли веднъж една жена на лукс или прекалени удобства, никога няма да бъде същата после.

Chacho
04-15-2012, 10:51
Една жена се ОБУЧАВА.

Да предложа думичката "възпитава". И все пак някои жени ценят в себе си нематериалистичната нагласа. Някои дори повече от нужното.

NightGuardian
04-15-2012, 10:52
знам много добре как стоят нещата. И второ , ако имах Кайен нямаше телефона да спре от звънене и да пиша в този форум. Един вид и аз не съм класен играч за момента. :lol:

Mачо и ти много летиш с тези Кайени , ако не , много хубаво ,че го имаш. :D

machoka
04-15-2012, 10:59
Да предложа думичката "възпитава". И все пак някои жени ценят в себе си нематериалистичната нагласа. Някои дори повече от нужното.

направи си се обучават ) ) и колкото и да са нематериалистични, стандартът е нещо, което променя из основи хората. Свикнат ли жените ни на едно, после жална ти майка ако в един момент спреш да имаш възможност да им поддържаш ежедневието по обичайния начин)

Chacho
04-15-2012, 11:06
направи си се обучават ) ) и колкото и да са нематериалистични, стандартът е нещо, което променя из основи хората. Свикнат ли жените ни на едно, после жална ти майка ако в един момент спреш да имаш възможност да им поддържаш ежедневието по обичайния начин)

Добре, че сме бедни българите. :D

machoka
04-15-2012, 11:07
знам много добре как стоят нещата. И второ , ако имах Кайен нямаше телефона да спре от звънене и да пиша в този форум. Един вид и аз не съм класен играч за момента. :lol:

Mачо и ти много летиш с тези Кайени , ако не , много хубаво ,че го имаш. :D

мхм и тва не е оферта. аз щи кажа от първа ръка, ако имаше кайен кво щеше да се случи с теб, понеже гледам ти е интересна темата:

1. Първите 6 месеца от както имаш кайен въобще няма да ти дреме за мацки, а ше въртиш ли въртиш с него щото мнного ще те кефи да караш такава имиджова кола с такова невероятно ускорение

2. Вторите 6 месеца щеше да се скъсаш от ебане на класни и не класни, пълнолетни и непълнолетни пички, щото малко ще ти омръзне карането ама ебането си остава цел номер 1 в тоя период и повече ше ебеш, от колкото ще караш

3. Цялата втора и трета година ще се опиташ да си намериш момиче, което да не се интересува от кайена, с което да завържеш нормална връзка. Щото и ебането и алкохола писват като прекалиш (а карането вече ще ти е ежедневие, а не тръпка..) Уви, ще пробваш едно, после второ но винаги когато ще поискаш да се гушкате в парка, тя ще ти се цупи що ще ходите пеша до там, а не с 'кайенчетууу миличкуу'.

така че карай си астрата и те б0ли к*ра за лигавите кучки ;)

ohluv
04-15-2012, 11:10
За тва другият път излезте с колелото ти :D

Chacho
04-15-2012, 11:11
Кайена като му сложиш малко лубрикант на ауспуха и живота па стаа розов.

NightGuardian
04-15-2012, 11:16
Не мога ли да си карам Кайена и да ме боли кура за лигавите кучки?

ShtrudeL
04-15-2012, 11:16
Ние не сме безлични кученца, които просто можеш да дресираш! Взимаш ме, обучаваш/възпитаваш/етц ме, оставяш ме. Взима ме друг и по същия начин си мисли, че съм просто шаблон, върху който ще нахвърля себе си, а след като и той ме остави ще се вземе обратно, и отново ще попадна на друг, и отново ще ме 'обучава' и т.н. и т.н. а, аз не съм просто вещ! Просто яйце, което можеш да боядисаш и да счупиш накрая, та някой друг да ме лепи и пребоядисва после. (колко съм актуална просто). Не сме матрьошки, не всички женски са глезли, не всички са такива, каквито са изрисувани по дебелите книги, вицовете или статиите в космополитън.

machoka
04-15-2012, 11:18
всички сте еднакви, но някои го изживявате по-емоционално )))

machoka
04-15-2012, 11:18
NightGuardian (http://www.teenproblem.net/forum/member.php/181056-NightGuardian) - т'ва е на четвъртата година, след като си минал през изброените неща :D

ShtrudeL
04-15-2012, 11:19
всички сте еднакви, но някои го изживявате по-емоционално )))

глупости! >.<

Chacho
04-15-2012, 11:21
Има ги и тия, дето мисията им в живота е да се покажат, че са повече от мъжа. Ръката, марулята и мачкат цел живот.

machoka
04-15-2012, 11:22
глупости на найси))
всяка жена, която се прави на различна, на властна, на дърпаща конците е или хванала мъжа си за гушата, вързала го е на верига и си го влачи след себе си, или винаги остава самотна във властта си)
Такъв пример са преуспелите бизнес дами на 46 без деца и съпруг или с някакъв драматично комплексиран личен живот ;)

Chacho
04-15-2012, 11:22
Та, видяхте ли таз: http://www.youtube.com/watch?v=bhELjO99Alg&list=LLXuzFeJslVerMu3sJf2UfZg&feature=mh_lolz

ShtrudeL
04-15-2012, 11:25
Прав си, но кой говори за власт? Защо някой трябва да властва над някой друг съзнателно!?
Защо изобщо всички поставяте на някакви нива мъжа и жената?!

NightGuardian
04-15-2012, 11:26
Наскоро гледах нещо интересно - http://zamunda.net/details.php?id=305289&hit=1

сигурен съм ,че ще има други любители. :D

NightGuardian
04-15-2012, 11:26
Прав си, но кой говори за власт? Защо някой трябва да властва над някой друг съзнателно!?
Защо изобщо всички поставяте на някакви нива мъжа и жената?!

защото жената никога не може да е повече от мъжа. Света така е устроен. Или поне от истинския мъж.

Chacho
04-15-2012, 11:27
Прав си, но кой говори за власт? Защо някой трябва да властва над някой друг съзнателно!?
Защо изобщо всички поставяте на някакви нива мъжа и жената?!

Щото хората са с такива очаквания и нагласи.

machoka
04-15-2012, 11:34
защото жената никога не може да е повече от мъжа. Света така е устроен. Или поне от истинския мъж.

това е жестоката истина. Защото едно семейство, двойка, група, племе, народ, общност - трябва да има лидер. Иначе се разпада.

ShtrudeL
04-15-2012, 11:36
Ама това е глупаво! Очаквания и нагласи... омг


NightGuardian, никой не твърди, че трябва да е повече, дори на мен ми се вижда смешно, но и е тъпо мъжа да гледа на жената като на парче месо, или нещо много по-елементарно и ниско от него, което може да си подхвърля както си иска.

machoka
04-15-2012, 11:37
^^ преувеличението ти не е на мЕсто, а пък и аз знам че жените гледат парчето месо на мъжа, a? A? A?

RagioL
04-15-2012, 11:37
Мога да съм барманче в едно уютно кафеенце, в което бяхме редовни преди... но т'ва е, че едва ли ще може да съм ъъ само втора смяна.
ФУ
Трябва да питам
Искам. :>

Колко си висока?

ShtrudeL
04-15-2012, 11:38
това е жестоката истина. Защото едно семейство, двойка, група, племе, народ, общност - трябва да има лидер. Иначе се разпада.

Нека си има, хубаво.

Ама ...както и да е.


Някак не мога да разбера истините.

ShtrudeL
04-15-2012, 11:39
^^ преувеличението ти не е на мЕсто, а пък и аз знам че жените гледат парчето месо на мъжа, a? A? A?

Не мисля, че е преувеличение, така го разбирам.

NightGuardian
04-15-2012, 12:12
Не просто още мислиш , че любовта е само прегръдки и мелувки и ебане. Тя нещо много повече. Изобщо когато имаш съвместен живот с мъж , ще разбереш..... какво имаме предвид.

Колко работи има на плещите си един мъж , която никоя жена няма да устои.
Изобщо понякога е ад , дори мога да кажа.

machoka
04-15-2012, 12:14
не ти трябва нищо да разбираш, муцунке. Напълно достастъчно е да си гушкаш, обичкаш, цункаш, да се грижиш и да слушкаш момченцето до себе си. За това говорим всички.

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 12:17
Мачоче тия приказки за обучаването на жената са много хубави с мааалкото изключение, че не важат за жените, а за момиченцата.
Много е лесно да "обучаваш" някоя мацка, дето до вчера си е играла с куклите днеска се е качила в Бмв-то ти и те мисли за бог, гледа те с влажен поглед и ти играе по свирката.
Много ми е интересно как ще тръгнеш да обучаваш жена на 22 -23 години с натрупан лайф експириънс , която си знае "цената" има изграден характер и забаламосването с хубавата кола и почерпката в дискотеката вече не върви, а трябва да се потрудиш повечко за да я спечелиш
Не ме разбирай погрешно и аз преди си мислех, че жената трябва да слуша мъжа безпрекословно, да си я свикнеш както на теб ти е "удобно" ама идва един момент, в който номера вече не върви.
Дай да не се лъжем на всички е ясно , че жената е по силния пол каквото и да си говорим. Може да има едно единствено оръжие но научи ли се как да го използва майка ни жална. А не дай си боже да те види, че наистина си хлътнал по нея ако е малко по отракана ще те накара да лазиш пред нея и на палатка да спиш пред тях само и само да не я загубиш.

machoka
04-15-2012, 12:20
^^ ми не, не мога да се съглася)
първо на 22-23 въобще не си жена, а все още разгонена мацоранка. И не, именно жената върви след мъжа, ако така си го направиш. Ако си путка като мъж, ти ще тичаш след тях. Ако си на място - те ще тичат след теб. Това винаги е била обективната истина. Жените се борят за един мъж, а не мъжете за една жена.

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 12:22
Ок няма да влизам в полемика повече, казвам само, че ще си промениш мнението

machoka
04-15-2012, 12:26
напротив, даже искам да допълня - и аз бях на твоя акъл на 17.. и аз тичах по някои жени, мотали са ме здраво.

Всичко е до това как сам си го направиш. Аз спрях да тичам по жени и изведнъж те започнаха по мен ;) това си дойде и с годините и с израстването в други отношения, но като цяло психическата нагласа е в основата. Никога няма да тръгна да преследвам някоя и да и се моля. Аз държа на това, което съм, на това което мога, на това което мога да предложа, имам вече изградено сериозно самочувствие на база на много неща, така че да ме видиш да тръгна да гоня някоя - няма такъв филм вече ;)
Общо взето почнахме с жените да се разбираме с по един поглед ;)

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 12:31
Нали ти казах вече, че и аз мислех като теб, когато бях на 17. 18, 19 може би до към 22, 23 ама осъзнах, че изобщо не е така както съм си я мислел . Не искам да споря и да те убеждавам при положение, че няма да мога
Ти си този, който разсъждава по детски

machoka
04-15-2012, 12:33
аз мисля, че с разсъжденията от типа 'аз тичам по жени, щото притежават най-голямото оръжие - големи цици и мръсен поглед' ти си този с детското мислене.

Нищо повече не казвам от това - че ако си мъж, тежащ си на мястото, няма да си позволиш да тичаш по когото и да било ;)

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 12:42
Нищо повече не казвам от това - че ако си мъж, тежащ си на мястото, няма да си позволиш да тичаш по когото и да било ;)

Ей тва ся приказки на голям човек ли са или на малко дете, което се инати.
Начи като съм голям не мога да обичам и като обичам не мога да направя компромис така ли ?
Какво му е лошото на това да "тичаш" след някой ако знаеш, че си сгрешил, не смятам , че това те прави путка.
Само да се уточня НЕ казвам да търчиш след някоя , дето не те бръсне за слива
Просто много детски разсъждаваш

БожиятАгнец
04-15-2012, 12:43
Много сте сладки. :D

NightGuardian
04-15-2012, 12:43
Гледайте си кефа , жени бол , те сами ще дойдат.

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 12:45
аз мисля, че с разсъжденията от типа 'аз тичам по жени, щото притежават най-голямото оръжие - големи цици и мръсен поглед' ти си този с детското мислене.



Тва не го разбрах

ShtrudeL
04-15-2012, 13:34
не ти трябва нищо да разбираш, муцунке. Напълно достастъчно е да си гушкаш, обичкаш, цункаш, да се грижиш и да слушкаш момченцето до себе си. За това говорим всички.

Не мисля, че говорите само за това. :/

Вие говорите за тичане по свирката на някой. Защо е това надбягване?
Двама души трябва да вървят един до друг за ръка.

Ако вашите разсъждения са правилни (защото не твърдя, че моите са, защото наистина някои неща са ми непонятни), то тогава е доста тъжно.

Всичката тая власт отблъсква. Ако бях момче и на мен би ми писнало ако момичето ми се държи като мис Претенция и като цяло хич няма да се занимавам с такива и тя ще си е виновна, за дето си мисли, че има властта да ме контролира, но като момиче, изобщо няма да ми е щастливо някой да гледа на мен като на ЖЕНА (сега ще кажа какво имам предвид -.-), защото имам чувството, че мъжете гледат на жените като нещо странично, което е просто за удоволствие, като нещо, което ако искаш можеш да си купиш, ако не искаш, ще си си щастлив и със себе си, или периодично ще си забиваш която искаш, понеже разбираш ли ти си основата, ти си главния герой, който със сигурност ако поиска може да грабне от рафта, да си вземе някоя статуетка (респективно женска), да й се порадва и да я върне обратно.

омг познавам момчета, които мислят точно така, все едно момичетата, с които излизат за по една или повече вечери са някакви за втора, трета или пета ръка, които нямат мнение и чувства едва ли не.


Тъжно ми е.

Защото когато един мъж каже: "Сега ще изляза и ще забия някоя." звучи като "Отивам до магазина да си взема краставици и домати." или "отивам да изхвърля боклука и се връщам"
НО когато жена каже нещо подобно, излиза, че е лесна/жалка, или изобщо има ли право да казва нещо такова? Защото женските никога не тръгваме с нагласата, че когато сме с някой за каквото и да е, ще е просто 'пробване' или ей тъй за удоволствие, а имам чувството, че мъжете това не го разбират и пф.

Може би аз не разбирам. Може би аз пречупвам всичко казано по тъп начин. Може би не осъзнавам много неща, но ми е тъжно, че се говори за 'доминиране/права/надбягване' и т.н.
Не искам да пиша повече.

ShtrudeL
04-15-2012, 13:37
Какво му е лошото на това да "тичаш" след някой ако знаеш, че си сгрешил, не смятам , че това те прави путка.

Аз пък смятам, че ако той те обича/има чувства към теб/държи на теб/омг друго/ няма да бяга от теб и да те кара да тичаш!

бля

machoka
04-15-2012, 14:23
НО когато жена каже нещо подобно, излиза, че е лесна/жалка, или изобщо има ли право да казва нещо такова? Защото женските никога не тръгваме с нагласата, че когато сме с някой за каквото и да е, ще е просто 'пробване' или ей тъй за удоволствие, а имам чувството, че мъжете това не го разбират и пф.


добре започна, ама тука ме изгуби ))) точно пък за жените да кажеш, че не излизат с някой ей така за имидж, заради състоянието му, за да се издигнат в обществото, да кажеш че жените не използват мъжете като трамплин за собственото си его и себичност )) си е чиста проба детско и наивно)

вие сте доста по-големи змии от нас. и все пак, и мъже и жени си има еднодневки и по-праволинейни в принципите си. Не слиучайно обаче в световен мащаб, жените са си извоювали по-голямата слава на еднодневно забавление. Защо? Не знам, както някой каза по-горе 'така е устроен света'.

assd
04-15-2012, 14:24
никой нормален баровец не би трявбало да кара кайен. тва е извращение с една легендарна марка! панамерата също
средностатистическата гъзарска кола е баварец в бг. имаш ли каквото и да е, не е36 естествено, си безсмъртен на пътя и голям гъзар. аз още не съм се осмелил да си купя бмв обаче :D

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 14:27
Аз пък смятам, че ако той те обича/има чувства към теб/държи на теб/омг друго/ няма да бяга от теб и да те кара да тичаш!

бля

Пфф ти пък ептен не си разбрала кво имах предвид

machoka
04-15-2012, 14:29
^^ аз не разбрах какво имаше предвид под 'оръжието на една жена, дето всички го знаем', и не е ли точно това, което написах и не си разбрал, че са комплект гърди с мръснишки поглед и бла бла характерни външни белези?

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 14:35
^^ аз не разбрах какво имаше предвид под 'оръжието на една жена, дето всички го знаем', и не е ли точно това, което написах и не си разбрал, че са комплект гърди с мръснишки поглед и бла бла характерни външни белези?

Ми всъщност имах предвид, че една жена може да ти бръкне доста по надълбоко под кожата с нейната шунда (ако си влюбен естествено) отколкото ти на нея с каквото и да било, аз нямах предвид да търчиш след някоя уличница, а да правиш компромиси за човек, с който имате вече връзка обичате се и тн. може би не съм се изразил правилно, знам ли

NightGuardian
04-15-2012, 16:53
http://i.imgur.com/dDD9c.jpg