PDA

View Full Version : как да го накарм да си признае дали ме харесва ??



wikinkaa
04-13-2012, 13:55
Харесвам едно момче, което е поголямо от мен с една година и така е от миналото лято.Тои знаеше за това,но не проявяваше интерес.В началото на учебната година заапочна да ми изпраща смс в часовете. Великденската ваканция постоянно излизаме и един от неговите приятели ми каза , че ме харесва.Когато излезнахме един ден навън и започна да духа силен вяттър и го помолих да ми даде суичера си , който го беше оставил на пейката, даде ми го и така седях с него докато не решихме да се приберем.Изпрати ме до нас и аз му върнах суичера и тойме прегърна , и за да не се чувства неловко ми каза , че ние с него от доста време се познаваме пък един път не сме се прегърнали и ми каза че е пргръщал всички момичета.Когато сме сами можем да си говорим на всякакви теми , но когато сме в компания той забравя , че съществувам , но не спира да ме гледа, а когато ме види , че нещо съм тъжна ми пише смс "какво ти е ", просто не смее да дойде при мен и да ме попита пред всички, имам чувството , че го е срам. Много съм объркана и незнам дали той наистина ме харесва , ако е така искам да сме нещо повече от приятели , но незнам как да постигна този резултат.Моля ви помогнете :)

don't say anything.
04-13-2012, 14:03
Отиваш и питаш, просто и лесно.

DisappointedDreamer
04-13-2012, 14:05
Опри пистолет до слепоочието му и го накарай да си признае!

Такам. Сега сериозно - ти сама си помолила за суичера му, той прегръща и други момичета, което ме навежда на мисълта, че не изпитва нещо по специално към теб. Срамежлив е обаче - това си личи от факта, че ти пише смс-и вместо сам да те попита и това, че те пренебрегва, когато имате компания.

А ти какво, сливи ли имаш в устата, та чакаш негови приятели да ти кажат дали той те харесва? Дъх. Покани го навън да излезете, някъде само двамата, и една такава среща би трябвало да си проличи всичко.

Цялата история все едно се развива между 12-13 годишни. На колко сте всъщност?

wikinkaa
04-13-2012, 14:10
16 :) а всъщност това , че прегръща всички момичете не е вярно , защото почти не излиза . Излиза само като го викнем , а иначе седи в тях и играе на някоя игра

DisappointedDreamer
04-13-2012, 14:12
Покани го да излезете, някъде само двамата. Така най-лесно ще си проличи дали те харесва. Ти се опитай да му го намекнеш по накакъв начин.

wikinkaa
04-13-2012, 14:14
Ако го накарам да излезем , той ще иска да викнем и другите от компанията .. няма да иска да сме сами .. срамежлив е малко

YoAnA_kiiss
04-13-2012, 14:18
Срам те е да го питаш директно нали? И аз съм имала такава случка.
И аз бих те посъветвала като DisappointedDreamer излезте само двамата и ще разбереш по начина, по който се държи с теб.
А това, че те забравя когато има и др. хора може да го е страх че другите ще разберат за чувствата му към теб, но това е мое мнение.
:) :) :)

wikinkaa
04-13-2012, 14:22
малко,всичките ни приятели не спират да го бъзикат и тои се чувства неловко както и аз.Когато сме сами е по-различно , говорим си,но ако срещнем някой приятел все едно не се познаваме ...Веднъж когато бяхме в един приятел така никой не ни гледаше , той беше хванал ръката ми , но щом се обърнеше някой и веднага се дръпваше

scandalousLady
04-13-2012, 14:28
Намери начин да излезете сами, ще му мине срама с времето.

YoAnA_kiiss
04-13-2012, 14:31
Значи точно заради това се държи така пред другите, срам го е заради техните намеци и др. а когато сте сами се отпускате и се забавлявате.
Излезте заедно там,където няма да срешнете някой фр. или познат и се отпуснете. Сигурно ще се престраши и ще ти каже.

wikinkaa
04-13-2012, 14:34
едва ли , но се надявам да е така

YoAnA_kiiss
04-13-2012, 14:38
едва ли , но се надявам да е така

На теб ще ти е приятно ли да харесваш някой, да те е срам да му кажеш и всички да те занасят за това пред него?
постави се на негово място.:)

wikinkaa
04-13-2012, 14:49
те го правят и не се чувствам особено комфортно ..

YoAnA_kiiss
04-13-2012, 16:30
Ето къде е проблема, ако е и срамежлив, скоро няма да се престраши.
Затова вземи нещата в свои ръце :)