PDA

View Full Version : Правилно ли съм постъпил?



HateRMadrid
04-13-2012, 14:39
Здравейте, имам един въпрос, който ме мъчи от няколко седмици и не мога да си дам отговор.

Ако съм оставил дадено момиче след 5 месеца връзка, поради причината, че последните два такива непрестанно ми е повтаряла, че не я обичам и че искаше да ми забрани да виждам приятелите си, за да мога по цял ден да съм с нея, когато ми се обади да съм на нейно разположение, а съм бил готов на всичко заради нея и съм бягал от часове и от нас, за да я виждам, изкарва ли ме "виновник" в случая? Тъй като от нея получих изречението - "Ти не си наясно какво искаш." И в момента се чувствам виновен... Ако имат значение годините, аз съм на 17, тя на 16.

Моля за компетентни мнения. Благодаря! :)

DisappointedDreamer
04-13-2012, 14:43
Изкарва те идиот в случая. Въртяла те е на малкия си пръст. Правилно си постъпил като си я зарязал. В края на връзката са ти поникнали топки.

Зайче..
04-13-2012, 14:43
Тя не е наясно какво иска ако тази история е точно така, както я разказваш ти. На това аз му викам тъпо кифленско поведение, че и на това отгоре се прави на интересна. Хич да не ти е зор за тая.. =]

SisiStrange
04-13-2012, 15:49
Съгласна съм с горните коментарти. Изкарва те виновен, за да има как да се оплаква на дружките. Вътрешно си мисля, че е наясно. Правилно си постъпил.

th3dude
04-13-2012, 16:14
Правилно си постъпил, само така, тя те е вартяла на малкия си пръст режиш и тва е :)

HateRMadrid
04-13-2012, 17:49
Изкарва те идиот в случая. Въртяла те е на малкия си пръст. Правилно си постъпил като си я зарязал. В края на връзката са ти поникнали топки.
Чак да ме е въртяла, не мисля, тъй като никога не бих се оставил на момиче да ме контролира. Просто не бих го позволил, колкото и да съм привързан. Угаждах и повече от необходимото, но до там...

Иначе все още не намирам причина защо да съм постъпил правилно, дали не е в мен грешката?

NambyPamby
04-13-2012, 18:04
Тя се опитва да се откъсне от приятелския ти кръг и да те държи изкъсо, а ти питаш дали не е в теб грешката? Ти сериозно ли?
Любовта не е това - да поставяш условия и да вкарваш любимия човек в някакъв калъф.
Като ти е толкова гузно и искаш да се събереш отново с нея - събирай се, но не търси някой във форума, който да поема отговорност за ТВОИТЕ решения.

Brook
04-14-2012, 03:10
Аи може просто да си е търсила повод как да те зареже или по скоро как да те накара да те разкара може да те е възлюбила но да не знае как деликатно да скъса с теб и да мине с този номер.Напълно въжмоно е не знаете какви идиотски неща измисляме момичетата .Друг вариант както каза един потребител измисля си нещо за да може да се оплаква на приятелките и прочие.Въжможно е тя да е обсебваща личност да иска да и отделяш изцяло вниманието си на нея нон стоп да ще заедно по принцип няма лошо да прекарвате времето заедно но не и прекалено става доста задушаващо и досадно и се изгубва тръпката и донякъде чувствата ако нон стоп си говорите и седите залепени един до друг.Може би дори тя да те ревнува от приятелите ти колкото и смешно да звуци да се чуди къде отивате да не би като си с приятели в някое завадение не флиртуваш с някъде това ако е вярно показва че приятелката ти бившата е доста ревнива личност която не е сигурна в теб и явно няма достатъчно самочувствие с себи си.И тя навярно не е осъзнава че имаш нужда да обърнеш внимание и на дургите че имаш нужда от лично време от простанство да се занимаваш с други неща.Навярно несъзнателно го прави може може прекалено силно да те обича и да е страшно превързана до такава степен че да не мисли че те отблъсква с действията си и че ти е некомфортно от това свойствено поведение.Бих казала че си постъпил правилно един вид си бил мъж под чехъл може тя да си осъзнае грешките докато ще разделени и да вземе да се поправя ако не се съберте в следващата и връзка ще и бъде успешна.Това са моите идеи не знам дали съм права тъй като не те познавам нито момичето че да кажа със сигурност какво мисли или чувства казвам го донякъде от личен опит и от това което съм виждала .И малко е странно тя да се държи така тя не е на 14-15 години а е на 17 би трябвало малако да обмисля действията си но момичета или поне по-голямата част от момичета сме си малко или много такива.

valdesbg
04-14-2012, 14:22
Играе ти играта "Ти си виновния и ще ми тичаш по гъза за да ти простя" Ако си се вързал на дивотиите и - значи те е въртяла. Ако не си - браво на теб.

Така както го описваш нищо не си сгафил, а девойчето просто ти кифлее. Това ли е пълната история между вас?

Nestlee
04-15-2012, 19:21
От това, което чета това е най-правилното ти решение в цялата ви връзка!

mimeyy
04-15-2012, 19:34
В крайна сметка тя е искала да си само за нея, като не се виждаш с приятелите си, и доста комплексарско ти е повтаряла, че не я обичаш, за да можеш ти да и го казваш и тя да се чувства велика.. Пък и 5 месеца не са кой знае какво. Така че изобщо не мисля, че си постъпил грешно, като си я зарязал. А тя ако иска да те изкарва виновник, теб изобщо не те засяга, ти нямаш никаква вина.

SmilezZz
04-16-2012, 12:51
Естествено, че не си виновен ти. Тя е била тази , която се е опитала да те раздели от приятелите и така нататък, просто те е въртяла на малкия си пръст, докато не си се осъзнал и сложил край , както е и трябвало. Да не ти пука за нея. Съгласна съм с горните коментари. Прави го , защото не знае какво иска и го прави, защото иначе няма как да се разхленчи пред другите и да покаже колко е "тъжна, жалка" след тебе. Кифла!

HateRMadrid
04-16-2012, 15:44
Играе ти играта "Ти си виновния и ще ми тичаш по гъза за да ти простя" Ако си се вързал на дивотиите и - значи те е въртяла. Ако не си - браво на теб.

Така както го описваш нищо не си сгафил, а девойчето просто ти кифлее. Това ли е пълната история между вас?
Не си бях в София, и за това сега отговарям, съжалявам за което.

Ами историята я разказах по-накратко или само минусите, които ме накараха да я оставя. Иначе първоначално бе перфектно, нямаше кавги, разбирахме се, желаехме се, нищо лошо... После започнаха натякванията, когато се видехме. Обаждах ѝ се, че днес например няма да мога да я видя, защото ще изляза с приятелите (6ма, но истински), да ги видя и т.н. Тогава тя започваше с това, че винаги съм предпочитал тях вместо нея при положение, че не съм ги виждал от една седмица грубо казано, а нея всеки ден. На няколко пъти се налагаше да си отменям срещите с тях, за да мога да я видя, не знам и аз защо... И за завършек, което пропуснах да кажа, е че ме изкара лъжец, за това, че бях отишъл с нашите на хижа, а тя си помисли, че съм бил някъде другаде и така не ми повярва. Най-много мразя някой да ми каже, че съм го излъгал, при положение, че никога не лъжа любимите си хора и никога не бих го направил, независимо каква е целта ми. Това ми го каза, след като разбра, че искам да се разделим, каза ми, че не съм знаел какво искам и до там. Това е историята помежду ни, по-дълго разказана и с повече подробности.

msdattt
04-16-2012, 15:57
Според мен тепърва сте си опознали характерите ;) Да не ти пука, когато вече не можеш да намериш общ език с даден човек и моментите ви заедно са само загуба на време за излишни спорове не мисля, че има смисъл връзката да продължава, особено на тази възраст, не казвам, че сме малки или нещо такова, но... съмнявам се, че си щял да се ожениш за нея все пак, нали? ;dd

valdesbg
04-16-2012, 16:24
Ами от това което ми описваш мисля че си попаднал на кифла. Девойчето иска да и ходиш по полата, защото е свикнала света да се върти около нея. Не мисля че е уместно да и влизаш във филма. Така че смело режи без да се притесняваш че ще загубиш нещо.

DisappointedDreamer
04-16-2012, 16:30
Ами от това което ми описваш мисля че си попаднал на кифла. Девойчето иска да и ходиш по полата, защото е свикнала света да се върти около нея. Не мисля че е уместно да и влизаш във филма. Така че смело режи без да се притесняваш че ще загубиш нещо.

Мда. Така че престани да се тюфкаш и да се обвиняваш.

HateRMadrid
04-16-2012, 17:28
Благодаря ви за съветите. Между другото приятелите ми ми казаха същото, но исках мнения и от хора, които не познавам. А и те бяха малко против нея и не я харесваха много много... Мислех, че съм попаднал на правилното момиче за мен, явно не е било така. Мерси отново.

valdesbg
04-16-2012, 17:36
Аз бих те посъветвал да вярваш на хората, които си определил като приятели. В смисъл... ако на тях не вярваш.. не зная на кого ще вярваш? Те не би трябвало да те подведат, а и обикновено те са ората които могат адекватно да видят ситуацията от страни и да дадат (относително) обективно мнение. Вече идва и другия момент да си подбираш приятелите внимателно, но това не е темата в момента.

Та горе главата и успех!

justasmile
04-16-2012, 19:43
Много правилно си направил. Такива момичета просто... ;хх пффф.. :@

Lucho
04-16-2012, 20:10
Правилно си постъпил. Даже доста време си я държал. Въобще да не ти пука, намирай и заместител възможно най-бързо.

HateRMadrid
04-17-2012, 12:36
Аз бих те посъветвал да вярваш на хората, които си определил като приятели. В смисъл... ако на тях не вярваш.. не зная на кого ще вярваш? Те не би трябвало да те подведат, а и обикновено те са ората които могат адекватно да видят ситуацията от страни и да дадат (относително) обективно мнение. Вече идва и другия момент да си подбираш приятелите внимателно, но това не е темата в момента.

Та горе главата и успех!
Благодаря ти за мненията, както и на останалите. :) За "заместник", времето само ще покаже. :)