PDA

View Full Version : Ревноста и изневярата



th3dude
04-13-2012, 15:58
Здравейте аз съм Димитър, момче и съм на 14, та искам да ви кажа, че имах връзка с едно момиче, ходихме от 7 месеца накрая реших да и разбия паролата на скайп защтото имах подозрения за изневяра ( знам че не е редно да права тъка но беше в името на връзката ни ) и какво да видя последния месец всеки ден тя си е писала с един 20 годишен ( тя също е на мойта възраст ) той я нарича с всякакви мили именца, тя него също, и доколкото успях да прочета ( ...защтото целия треперах ) разбрах и че са се харесвали и са се виждали през ден , това се случи преди седмица и още съм в шок , добре че бяха приятелите ми и ме спряха защтото както бях правил преди щях с нож да си нарежа ръката. Искам помош как да я забравя, защтото сета ли се ми става лошо. !!!

SisiStrange
04-13-2012, 16:03
Няма да се режеш! Така не си помагаш на себе си, нали?

Попаднал си на кофти момиче. Съжалявам. Считай се късметлия, че си се отървал от нея и можеш вече, претръпнал, да си намериш свястно момиче. Няма какво да я забравяш и да се тормозиш. Такива кифли не заслужават да си тровиш нервите за тях.

Зайче..
04-13-2012, 16:04
Ами просто я забрави. Много са ми странни такива въпроси "как да я/го забравя". Звучат ми сякаш са реторични. Няма да мислиш, да се виждаш, да пишеш с нея и готово.. :д

th3dude
04-13-2012, 16:11
всичко провах и пак ще провам дори сега си имам приятелка вчера тръгнах с нея само и само да забравя разбирате ли сичко пробвах и се пак 7 месеца не са малко ;хх все пак мерси :)

Зайче..
04-13-2012, 16:17
всичко провах и пак ще провам дори сега си имам приятелка вчера тръгнах с нея само и само да забравя разбирате ли сичко пробвах и се пак 7 месеца не са малко ;хх все пак мерси :)

Да, 7 месеца не се забравят лесно, обаче с постоянство всичко става. :)

ShtrudeL
04-13-2012, 17:42
Много си зле.
Твойта също.
Но сте малки, имате шанс.

6toki
04-13-2012, 19:02
Каква е тази мода на по 12-15г. да се режете или да имате желание...За теб сега почва живота, това което е станало го приеми като "изпитание", защото ще последват още много такива и всякакви трудности. Щом си достатъчно "голям" да имаш приятелка, трябва да решаваш като голям и проблемите си.

Brook
04-14-2012, 02:59
Аз лично не удобрявам факта че си и хакнал скайпа за да ровиш из личните съобщения това е нередно и нарушаване на личното простанство и е страшно грозно ако си имал някакви подозрения е трябвало да седнете и да поговорите като нормални хора а не да постъпваш толкова детски.Другото е това че разговарява с 20 годишен и е по-мила не означава че го харесва и иска да спи с него може да си разтълкувал грешно нещата.Тя давала ли ти е повод да я ревнуваш? имала ли е промяна в поведението и?Относно някой от по горните коментари че е кифла малко остро изказване не я познаваш не си запознат с ситуациите че да лепваш етикети а и в тази възраст всички се държат долу горе по този начин даже и най-разумните момичета и на външен вид наивни на които не можеш да речеш че ще направят подобно неразумно нещо се случва да кривнат от правия път което е нормално в такава възраст са че да правят грешки и да си вадят полуки глупаво е заради грешки които допуска да се лепва етикет да съдиш по корицата страшно ми е неприятно от такива хора които лицемерничат и наричат другите кифли при положение че навярно те на тази възраст ако не са правили нещо подобно то в някаква подобна ситуация ще се забъркват.Спорез мен е трябвало да поговориш с нея и тя стеше да ти обясни какво е положението но мисля че и без това си и нямал в нея доверие и явно вашата комуникация никак не е добра коетоа това е важна в една връзка половинките да си споделят и изслушват нещата.В прочие интересно ми вие как станахте гаджета смисъл вие бяхте ли в сериозни отначало или просто гадженча и ще обесня защо .Защото ако момичето и ти ще били сериозно още от самото начало на връзката ви и ако тя наистина те харесвала още от тогава и това не се е променила означава че ти си в грешка но ако тя не е взимала много насериозно връзката ви означава че може би си прав.аистина малко е страно и опасно че е разговаряла с 20 годишен тъй като може то й да има нечисти намерения и да се опитва да я заблуждава а тя да таи чисто приятелски отношения но това явление е често срещано и нямма нищо против стига хората особено момичета да мислят и да внимават тъй като на всеки е доброномерен както и да е отклоних се от темата.И да ти кажа за това че искал да си си режеш не го разбирам за подобно нещо да се самоубиваш трябва да си идиот че да постъпиш така много си млад още нищо не си видял повярвай ще имаш от много любови и ще изживееж още много нови неща както хубави така и лоши и не ми си мисли като порастнеш и ти се случи да чукна на дърво наистина нещо ужасно какво ще направиш.В интерес на истината по рано и аз съм кривлала от правия път по точно леко съм излизала и съм вършила глупости за които сега като се сетя се ядосвам сама на себе си че съм мислила или правила глупави неща и осъзнавам грешката си това означава да почнаш да съзряваш казвам ти го тъй като съм минала по този път и съм попадала в подобни ситуации като твоята и ти давам приятелси съвет да продължиш напред и да си щастлив с новата си приятелка и да загърбиш предишната си връзка тъй като ако не можеш да я забравиш ще е по зле за теб .Надявам се да харесваш сегашната си приятелка а не да си с нея за да забравиш предишната си приятелка ако е така жалко е за теб и най-вече за момичето и тя ще е най-наранена тъй като ще излезе че я използваш един вид.

th3dude
04-14-2012, 06:43
ама тя му признал че го харесва, и той на нея също, иначе не бих и направил проблем че се държи мило! ТЯ ХО ХАРЕСВА ПРИЗНА МУ ГО :@ :@ :@

don't say anything.
04-14-2012, 07:33
Нищо не можеш да направиш, не си струва, още повече щом е скрила от теб.
Не се хаби изобщо.

jghgh
04-14-2012, 08:58
много тъпа малка пикла.
забрави я и я намрази.
после, като ти мине яда й прости, защото е хубаво човек да може да прощава, колкото и да е наранен.
прости и на себе си и не си посягай.

остави я тая пикла ;) бъдещо курве

loveca777
04-14-2012, 09:06
ама тя му признал че го харесва, и той на нея също, иначе не бих и направил проблем че се държи мило! ТЯ ХО ХАРЕСВА ПРИЗНА МУ ГО :@ :@ :@

Виж вие сте малки още Тя на 14 години може още нищо да не разбира от любов и да не се е влюбвала истински ,за да знае какво
Тая кифла в бъдеще може да съжалява какво е правила , но ти я забрави и разбери,че всички хора минават през този етап
Ако продължаваш само за нея да мислиш ще се мъчиш повече

assd
04-14-2012, 12:19
ти кажи как си разбил паролата. разбил той друг път
земи се скрий

th3dude
04-14-2012, 13:08
МНОГО СИ ПРОСТ НЕ СЪМ РАБИЛА ПАСА аз и бях дал нейната парола и тя мойта самоче аз мойта веднага си я смених а тя нейната забрави да си я смени и реших да провера влезнах и то стана и прочетох там хронологиите

th3dude
04-14-2012, 13:08
одеве се обърках и не се изразих правилно не съм я е разбил

assd
04-14-2012, 13:09
не, написал си - разбих. научи се да не четеш чужди неща. колкото по-малко знаеш, толкова по-лесно и добре.
аз никога не чета нищо, не гледам кво става и кой лайква по фейсбуковете и живея щастливо :D

valdesbg
04-14-2012, 13:59
Режи се момко.. нямаш бъдеще на тоя свят.

Хиуч не си мисли че си направил някво геройство и си цвете за мирисане. Долна постъпка от малко човече. Девойката не я коментирам, ама я оправдавам донякъде.

th3dude
04-14-2012, 15:07
аве ей наркоман за къф се мислиш ве дори не знаиш как се чувствам ай земи пукни някаде

valdesbg
04-14-2012, 15:13
Тва ли е най-интелигентното, което можеш да измислиш? (:

loveca777
04-14-2012, 15:13
аве ей наркоман за къф се мислиш ве дори не знаиш как се чувствам ай земи пукни някаде

с онази 12 годишната веднага ли се хвана ве балък ? :D

Урсула
04-14-2012, 15:27
Айде сега, ше се режеш.
Не разбрах дали си я зарязъл, ако си - браво. Ама не я оставяй да се измъкне ей-така. На баткото бързо ще му писне от нея, особено ако е свикнала да върти така подмолно номерца зад гърба. Накарай я да се пържи малко, да се чувства виновна, засегни я - знаеш й слабите места, познавате се все пак. Само гледай да не я нападеш открито, щото предизвикваш типична реакция на "направих го, защото не ме обичаш/цениш/обръщаш внимание" придружена с нападки що си й навлязъл в личното пространство. Такива спорове не се печелят.
Следващия път - по-внимателно :)

SmilezZz
04-15-2012, 17:32
Тъп си като , не знам и аз какво. Няма такова същество просто. Нищо лично ,особено по - горе начина ти на изразяване е от детски , по - детски, че няма на къде просто. Та , все тая.
Попаднал си на грешния човек. Та , да не те бърка особено. Малки сте си още, времето е пред вас. Спри да мислиш за нея , ала бала, нищо свързано с нея. И не давай празни надежди на другата, при условие, че я използваш само като "другата", която да се опита да ти помогне да забравиш бившата. Представи си, че някоя тръгва с теб , заради това - как би се почувствал?

Furious?
04-15-2012, 20:10
beat the shit out of her like a dude