PDA

View Full Version : Какичка?



spirokiro
04-13-2012, 20:28
Здравейте,
Наскоро се случва нещо странно. Преди около месец, може би малко повече, се запознах с едно момиче, което е с 2 години по-голямо от мен. Беше в училище. Отначало само се поздравявахме ако се разминем, после аз я добавих във фейсбук. Отначало не й писах изобщо. Все пак... де да знам, да се занимавам с момиче с 2 години по-голямо от мен... струва ми се, че нямам шанс. Тя е атрактивна, искам да кажа, че е много добре изглеждаща. Останал с впечатлението, че момичетата си търсят по-големи, особено такива като нея. Лека полека обаче почнахме да си пишем, бъзици, глупости и т.н. И то не я търся аз, по-често тя ми пише, търси ме. Преди около 10тина дни се засякохме в едно кафене, тя беше с компания, а аз с едно момче и едно момиче, които обаче трябваше да си ходят и като си тръгнахме, минахме покрай тяхната маса и тя ни викна при тях!? Те отказаха, защото имаха неотложна работа, но аз останах. Не стана кой знае какво, аз повече си мълчах, защото не познавах никой освен нея и то с нея не сме кой знае колко близки. След тая случка започнахме да си пишем още по-често, и тя вече почва да ми прави намеци да излезем. Аз обаче не знам какво да направя тъй като скоро се скарах с досегашната ми приятелка, но все още имам надежда, че нещата може да се оправят. Не искам да почна да излизам с "каката", защото малко да си призная ме е страх да не ме отреже, заради разликата ни или нещо от сорта и тогава 100% ще загубя сегашната си приятелка, с която може да сме скарани, но все пак...

Какво мислите за такава разлика от 2 години и то в полза на момичето?

kyon
04-13-2012, 21:39
Ако влизаш с нагласата, че ще те зареже във връзка..
Прецени коя искаш. Не обичаш ли сегашната си приятелка? И дали, ако бъдете заедно с новата като се скарате ти няма друга да намериш (пхаххаь)? Реши какво искаш и ако, това което искаш е сегашната ти приятелка направи компромис, ако трябва.

П.П. Предполагам, че не си на повече от 14-15. Да направиш компромис не те прави слаб, а напротив.
С гордост и инат нищо не се постига. Успех.

Brook
04-14-2012, 05:21
Съдейки по това което казваш малко съм объркана ти обичаш ли въобще сегашната си приятелка с която си скарана или не.Защото ако не я обичаш а харесваш тази кака и накрая се събереш с приятелката си ще е гадно тъй като ще мислиш за въпросното момиче и стеше чудиш какво стеше да стане ако си бил по смел положението ти ще се усложни и най-зле ще се почувства приятелката ти ако разбере че харесваш каката но незнайно защо си се събрал с нея .Та мнението ми първо си изясни сам с себе си с чувствата си коя от двете харесваш ако обичаш приятелката си е добре да страниш от това момиче докато си оправите отношенията за да не изтълкува погрешно нещата гаджето ти ако не я обичаш седнете като нормални хора и поговорете кажи и как стоят нещата и се разделете като разумни хора и можеш да действаш с другото момиче но под действие не казвам да и се нахвърляваш и да разговаряш с нея да излизате да разговаряте повечко и прочие и да се сприятелите и евентуално нещо повечено казвам ти изясни си чувствата и какво искаш да правиш можеш да се сприятилиш с тази девойка но само приятели ако не я харесваш и да си останеш с гаджето.Съветвам те помисли хубаво да не направиш някоя грешка после за която да съжеляваш.И като гледам как говориш много много нямаш чувствам към настоящата се единственото което те спирам като гледам за да скъсаш с нея е защото не си сигурен дали нещата ще се получат с по-възрастнато момиче страхуваш се дали ще те приеме като мъж и прочие и затова си пасивен и искаш да си с бившата с една дума подсигуряваш се не знам думата дали е подходяща която използвах но както и да е и ако съм права е наистина глупаво и грозно и съчувствам на приятелката ти.

SmilezZz
04-22-2012, 10:53
Изясни си чувствата - коя искаш и обичаш повече? Не влизай с тая нагласа, когато навлизаш в нова връзка. Тя, предполагам знае за разликата в годините ви и щом не я бърка, какъв е проблема?

Просто реши какво искаш, а не след време, когато тя се отдръпне да кажеш, че я харесваш. Ако искаш - излез с нея насаме, говорете си, виж дали ще ти допадне и така нататък, опознайте се просто.

burpp
04-22-2012, 11:19
Ако имаш чувства към старата ти приятелка, тогава се обърни към нея. Ако ли не, действай с "каката", недей а те е страх че ще те отреже, щом покажеш характер, и най-вече чувство за хумор е твоя, пък ако съумееш как точно трябва да се държиш с момиче, тогава вече няма какво да губиш.

MarietaS
04-24-2012, 05:11
Ами ако си паснете едва ли ще те реже.Моя е 7 клас ,а аз 11 и вече направихме 2 месеца,пасваме си.Разликата ни е 4 години той е 98 а аз 94,съответно все още е на 13 ,а аз на 17.Като ,че ли си допадаме пък и секса е добре,излизаме заедно говорим за доста общи неща.

K.KaramiteV
04-24-2012, 07:55
Хвани си кака да те отрака! Както каза над мен MarietaS ако си пасвате и имате закакво да говорите и мислиш ,че връзката ви може да се развие давай ако пък мислиш ,че не е подходяща не се захващай да няма после "детски плач" :)

Glamour92
04-24-2012, 10:22
Небеса...На 17 спиш с 13годишен?
Върни ми вярата в живота,като признаеш,че си фейк или шегаджийка. О.о
..................

Авторе,с каката се захващай,ако си напълно сигурен,че с бившата ти нещата са приключили.
И ако имаш желание,разбира се.
Възрастовата ви разлика не е чак толкова фрапантна и нечувана.

Nara
04-24-2012, 10:39
Уж искаш да се изясните с приятелката, ама питаш каката ще те отреже ли. Първо си помисли с коя искаш да си и после задавай въпроси. Искаш да заложиш на сигурното, за да не останеш на сухо, което е ... без коментар.

ПП. Ако си на 13-14 тя или е много закъсала или те има за сладкото малко приятелче.

Зайче..
04-24-2012, 10:42
Небеса...На 17 спиш с 13годишен?
Върни ми вярата в живота,като признаеш,че си фейк или шегаджийка. О.о
..................


+1 :D

Съгласна съм и с мнението на Nara.

MarietaS
04-24-2012, 14:28
Не съм нито фейк нито шегайджийка.Просто момчето си ме кефи и не се държи като някой пикльо!Разбирам реакцията ви,такава беше и на моите френдки преди да се запознаят с него.

umri
04-24-2012, 14:46
Здравейте,
Наскоро се случва нещо странно. Преди около месец, може би малко повече, се запознах с едно момиче, което е с 2 години по-голямо от мен. Беше в училище. Отначало само се поздравявахме ако се разминем, после аз я добавих във фейсбук. Отначало не й писах изобщо. Все пак... де да знам, да се занимавам с момиче с 2 години по-голямо от мен... струва ми се, че нямам шанс. Тя е атрактивна, искам да кажа, че е много добре изглеждаща. Останал с впечатлението, че момичетата си търсят по-големи, особено такива като нея. Лека полека обаче почнахме да си пишем, бъзици, глупости и т.н. И то не я търся аз, по-често тя ми пише, търси ме. Преди около 10тина дни се засякохме в едно кафене, тя беше с компания, а аз с едно момче и едно момиче, които обаче трябваше да си ходят и като си тръгнахме, минахме покрай тяхната маса и тя ни викна при тях!? Те отказаха, защото имаха неотложна работа, но аз останах. Не стана кой знае какво, аз повече си мълчах, защото не познавах никой освен нея и то с нея не сме кой знае колко близки. След тая случка започнахме да си пишем още по-често, и тя вече почва да ми прави намеци да излезем. Аз обаче не знам какво да направя тъй като скоро се скарах с досегашната ми приятелка, но все още имам надежда, че нещата може да се оправят. Не искам да почна да излизам с "каката", защото малко да си призная ме е страх да не ме отреже, заради разликата ни или нещо от сорта и тогава 100% ще загубя сегашната си приятелка, с която може да сме скарани, но все пак...

Какво мислите за такава разлика от 2 години и то в полза на момичето?

'Скарах се с досегашната', демек сте скъсали или? Ако не ти е сериозна връзката, излез и се пробвай с каката. Да не говорим, че тая, като види, че получаваш внимание и от други момичета, не е единствена и няма да й минават номерата, ще почне да ти се умилква, а ако не почне, давай с каката, и си готов. Барем те научи как да си ползваш хуя за друго, освен за пикаене.

anonymous708973
04-24-2012, 14:56
Ами ако си паснете едва ли ще те реже.Моя е 7 клас ,а аз 11 и вече направихме 2 месеца,пасваме си.Разликата ни е 4 години той е 98 а аз 94,съответно все още е на 13 ,а аз на 17.Като ,че ли си допадаме пък и секса е добре,излизаме заедно говорим за доста общи неща.

За Бога. Оня ден му дошла спермата, брада няма още, ама спиш с него... Бла.

DisappointedDreamer
04-24-2012, 15:02
Ами ако си паснете едва ли ще те реже.Моя е 7 клас ,а аз 11 и вече направихме 2 месеца,пасваме си.Разликата ни е 4 години той е 98 а аз 94,съответно все още е на 13 ,а аз на 17.Като ,че ли си допадаме пък и секса е добре,излизаме заедно говорим за доста общи неща.

Не знам дали ме боли главата от удара в плочките от вчера, или от това, което туко що прочетох. Абре, моме, толкова ли си зле че не можеш да си хванеш някой на твоите години? Ще те съдят за секс с лице под 14 годишна възраст.

Glamour92
04-24-2012, 15:25
Като имам предвид как момичетата изпреварват в развитието си момчетата,направо не ми се мисли...
Ако беше родена една година по-рано,в кауша щеше да се озовеш. :D
Невър мейнд,не ми се говори повече за това.Получавам мощни позиви за повръщане.

AfraidToDream
04-24-2012, 15:27
Ако мислиш, че няма какво повече да направиш за момичето, с което сте се скарали, дай шанс на какичката. Но пък - да не съжаляваш после.

fenasf
04-24-2012, 17:31
НЕ СЕ ЧУДИ, а действай!!!

umri
04-25-2012, 16:43
Къса ли ти шортите?Поне яко се хвали,че ебе 17 годишна - 100% съм сигурен.Ама щом ти е кеф кво няма дерт.Иначе не мисля,че разликата ще е осезателна ако ти си на 22 той на 18!
А по темата с какичка е супер наистина!

Ти най-добре знаеш дали се хвали или не. Да ти кажа само, че не е особена гордост да си 37(?)-мия на някое момиче и да се хвалиш, че си спал с нея.

MarietaS
04-26-2012, 18:46
За Бога. Оня ден му дошла спермата, брада няма още, ама спиш с него... Бла.


И защо не?Обратния вариант е приемлив така ли?

umri
04-26-2012, 22:09
И защо не?Обратния вариант е приемлив така ли?

Не е, но е малко по-разпространен.

Доколкото е възможно да прецена от снимката, ставаш. Как можа да се жертваш с 13 годишен? Намирисва работата. Нещо не е наред. Въпросът е какво? Все тая.

Иначе браво на малкия пичага. Като бях на 13 и аз исках да праскам каки, ама не ми връзваха, а май не се и опитвах.

MarietaS
04-27-2012, 04:29
Мерси!
Не знам какво имаш в предвид,че намирисва работата?!Просто ме кефи да го правя с по-малък.

umri
04-27-2012, 09:00
Мерси!
Не знам какво имаш в предвид,че намирисва работата?!Просто ме кефи да го правя с по-малък.

И дъртите бангии ги кефи да дерат млади ярета. При теб е по-различно. Прави квото си искаш... като ти харесва да плющиш растящата пишка и да бараш неоформеното тяло, давай. Не трябва да те интересуват мненията на некви бурсуци.

anonymous708973
04-27-2012, 10:51
Мерси!
Не знам какво имаш в предвид,че намирисва работата?!Просто ме кефи да го правя с по-малък.

Блааа, тамън се бях замислила за това. Ужас. Разни хора, разни мнения.

BlizeR
04-27-2012, 15:20
Приеми, дори да те отреже - Морето е пълно със риба

MarietaS
04-27-2012, 18:54
И дъртите бангии ги кефи да дерат млади ярета. При теб е по-различно. Прави квото си искаш... като ти харесва да плющиш растящата пишка и да бараш неоформеното тяло, давай. Не трябва да те интересуват мненията на некви бурсуци.

Щом казваш.....:)