PDA

View Full Version : проблем с фейсбук



The_Last_Rider
04-14-2012, 13:14
От няколко дена след като публикувам нещо на стената нямаше никакви отзиви.Първите дни не ми направи впечатление,но днес реших да проверя -публикувах нещо и след това влязох от профила на майка ми.Погледнах на стената,дадох го да ми покаже най-новите новини с очакването,че ще видя и моята...но се излъгах.Все едно никого нищо не бях публикувала.После като влязох в самия ми профил статията си беше там,просто така и не се беше появила при новините...След това отново си влязох в моя профил,гледах уж някакви настройки-нищо странно не видях.настройките ми бяха да се вижда само от приятели (от такъв профил пробвах да видя,но нищо),нямах блокирани хора....просто не знам какъв е проблема.Моля дайте идеи

Sh@d0w
04-14-2012, 14:03
Защото като си публикувал си сложил/а отметка на видимост само за теб си. Сложи мишката си върху съответната публикация и от падащото меню задай видимост според това какво искаш - за всички, за приятели, за хора само от избрани списъци и прочие.

The_Last_Rider
04-14-2012, 16:16
там е работата,че всичко ми е на приятели...и въпреки това не се вижда (от приятелски профил)