PDA

View Full Version : Трева??



msdattt
04-14-2012, 22:43
Съжалявам, ако вече има такава тема, но разгледах няколко други преди това и не отговорих на някои от въпросите, които напоследък все по-често и по-често ме човъркат отвътре по незнайни за мен причини. Първо: пушила съм трева само веднъж, казаха ми, че нямало да ме хване и така и стана. От около месец си мисля за трева и че искам да пуша поне още веднъж, за да разбера какво е усещането. Имам няколко въпроса: Тревата пристрастява ли? Желанието за секс засилва ли се, когато си напушен? Помниш ли какво си правил след като те пусне? Колко горе-долу те държи? Нещата, които правиш през това време обикновено с какво са свързани (смисъл дайте примери от личен опит, какво най-често правят хората, след като са пушили трева? правиш неща, които иначе не би посмял или.. ?)?

ПП: Моля без хапливи забележки или изказвания, питам, защото искам да си имам поне малко на идея с какво се захващам и с какви хора си имам работа междувременно. :)

Suiadan
04-14-2012, 22:45
http://www.autumn-people.com/wp-content/uploads/2009/10/drugs.JPG

PainMonopoly
04-14-2012, 22:51
Тревата пристрастява ли? Не.

Желанието за секс засилва ли се, когато си напушен? Не съм забелязал връзка при мен, но бившата веднъж ми се нахвърли като я пусна. :Д

Помниш ли какво си правил след като те пусне? Да, горе-долу всичко, дори и да си се наказал.

Колко горе-долу те държи? 2-3 часа някъде, но после има още толкова афтър, който лично на мен ми е гаден.

Нещата, които правиш през това време обикновено с какво са свързани (смисъл дайте примери от личен опит, какво най-често правят хората, след като са пушили трева? правиш неща, които иначе не би посмял или.. ?)? Обикновено нищо не правиш. :D Аз лично най-често съм седял и съм гледал тъпо в една точка. Не бих казал, че правиш неща, които не би посмял, просто лесно се разсмиваш и си доста впечатлителен. Примерно последния път като видях, че холандците използват църкви за книжарници и за детски площадки се вкарах в бахти филма и дийп философските разсъждения. Забелязал съм, че тревата прави често асоциалните хора още по-асоциални, а контактните още по-контактни. Но като цяло не дава особено много енергия, не повишава самооценката така както алкохола и не правиш глупости.

msdattt
04-14-2012, 22:54
:D :D :D хахах мерси, че ме образова ;) значии колкото и "да се е наказал" някой, както ти се изрази :D след това помни какво е правил, така ли?

PainMonopoly
04-14-2012, 23:00
Аз си спомням само веднъж за бели петна при мен. Беше в 9 клас и бях изпушил цял масур сам в голямото междучасие. :Д След това имахме физическо и ме удари. Спомням си почти всичко, освен момента, в който си изгубих чадъра. Спомням си само усещането как го държа в ръце и ми мокри и как си отпускам ръката и спира да ми мокри вече. :razz: Не помня нито звук, нито картина от този момент, дори не знам къде точно бях. Ама това беше наистина епично напушване, не помня да съм бил по-напушен някога.

Преди и след това всичко си спомням.

Други хора не са ми казвали, че са имали проблеми със спомените, по принцип тревата не действа така.

msdattt
04-14-2012, 23:05
:D то аз като загубя нещо така и така не помня къде и какво последно съм правила с него така или иначе, така че.. :D А за секса ми стана интересно, защото просто всеки път, след като се напуши някой от приятелите ми (засега само момчетата слава богу де! :D ) започва да.. проявява интерес човека и се чудя дали не е от тревата, защото понякога е от хора, от които не съм очаквала никога да имат нещо повече към мен ? Възможно ли е?

PainMonopoly
04-14-2012, 23:10
При мен няма никаква връзка, мисля, че щях да усетя. Не знам как е при другите.

Ewok
04-14-2012, 23:11
мн як сериал
мисля да му пусна

vаnkovvv
04-14-2012, 23:31
само не разбрах
мислиш че са те напушили и са те изнасилили ?

NightGuardian
04-15-2012, 01:51
толкова много въпроси за нещо , което цял свят го прави. Просто пали , плюнчи , пуши. Лошо от ганджа няма да видиш.

И да мога да правя всичко напушен , което си правя и нормално.

Секс,шофиране,пиене,ядене... .. и най-важното разума ти не заслепява.Т.е разсъждаваш напълно нормално , не като при алкохола.

Chacho
04-15-2012, 03:01
:D то аз като загубя нещо така и така не помня къде и какво последно съм правила с него така или иначе, така че.. :D А за секса ми стана интересно, защото просто всеки път, след като се напуши някой от приятелите ми (засега само момчетата слава богу де! :D ) започва да.. проявява интерес човека и се чудя дали не е от тревата, защото понякога е от хора, от които не съм очаквала никога да имат нещо повече към мен ? Възможно ли е?

От тревата е, да. Желанието за секс се увеличава многократно. Кефът също.

Thrombocyte
04-15-2012, 07:15
Ако пушиш трева, после трябва да ходиш на метадонова терапия...
Човешката психика е различна, затова и THC влияе различно на всеки индивид. Неведнъж съм ставал свидетел на параноични пристъпи, граничещи с шизофрения (ефекта не трае дълго, но все пак не е особено приятна гледка).
Либидото ми никога не се е повишало, а напротив - проявявам абсолютна липса на сексуален нагон, което при мен контрастира на употребата на алкохол - then I get frisky.

Chacho
04-15-2012, 11:04
Каква метадонова терапия, не говори глупости и не плаши хората безпричинно.

NightGuardian
04-15-2012, 11:30
Тревата е като чакра , която трябва овладееш. Това което си гледал е при някой начинаещ потребител. С времето се преодоляват паранои....

Chacho
04-15-2012, 11:38
Тревата е като чакра , която трябва овладееш. Това което си гледал е при някой начинаещ потребител. С времето се преодоляват паранои....

Че тя параноята не е за преодоляване. Тя е за наслада. Още помня как пребих една възглавница, щото си мислех, че ми говори докато се мъча да заспя. Кой да се сети, че шума идва от съседната стая, където хората са продължили да пият :D

NightGuardian
04-15-2012, 11:40
Смисъл човек като се паронояса да осъзнае , че е от тревата , а не ,че му става нещо. :D

Иначе да то е забавно да си я има. :D Но при човек , който не е овладял и преодолял , може да стане много лошо. :D Отделно останалите могат също да го филмират....

Chacho
04-15-2012, 11:42
Да, тук си прав.

А чисто статистически погледнато, на мнозинството им е афродизиак, както и на мнозинството алкохола им потиска либидото (в което число и на мен)

NightGuardian
04-15-2012, 11:56
И аз избягвам алкохола , предпочитам да си пофя с кафе. :D

Chacho
04-15-2012, 11:59
Аз по принцип си взимам минерална вода. Снощи си взех Nestea, забравих че е Nestea и си измих лицето с Nestea.

БожиятАгнец
04-15-2012, 13:47
само не разбрах
мислиш че са те напушили и са те изнасилили ?

Буахахахахахха!!! :lol:

Авторке, като се напушиш влезни във форума. 8-)

БожиятАгнец
04-15-2012, 13:52
Нененене! Гледай Pink Floyd—The Wall или Yellow Submarine. 8-)

Pedigree
04-15-2012, 15:36
Недей да пушиш, можеш да умреш :X

assd
04-15-2012, 17:19
тревата и въобще наркотиците са за пълни пропадняци. истинските тарикати продават - не употребяват...

NightGuardian
04-15-2012, 17:22
много ми е чудно как ще продаващ като не употребяваш. :lol:

assd
04-15-2012, 17:29
както правят всички истински професионалисти. каквото и да продаваш - никога не го ползвай. не важи само за наркотиците, елементарна икономическа логика - ако произвеждаш/продаваш нещо, за да му намалиш себестойността и да увеличиш маржа трябва да го набуташ с възможно най-евтините неща, т.е. боклуци. 100% производителите на кренвирши не ядат кренвирши! с почти всичко е така, е с луксозните стоки не знам вече как е

NightGuardian
04-15-2012, 17:40
ще караш всеки път някой друг да ти проверява стоката и отделно ще му имаш доверие дали е хубава или лоша. И ми сравняваш наркотици с кренвирш , ти си уникален тип. :lol:

assd
04-15-2012, 17:47
кво ще опитваш ти в стоката бре? ако продаваш хероин ще го опитваш ли. продавай там, отчитай се и не шанаджийствай. най-добрите дилъри са тия дето не употребяват, те имат и уши :D

NightGuardian
04-15-2012, 17:51
е когато говорим за монопол и хероин там е друга работата.

assd
04-15-2012, 17:58
аз говоря по принцип - логиката е, че за да печелиш повече, трябва да продаваш боклуци. и не трябва да ги ползваш. в моя любим филм белязания тонката за това накрая така го преебаха, щото стана хаза, лопез нали му каза :D ако само шиткаше щеше да се задържи на върха..
предполагам си го гледал филма, щото тупак тва-онова, тъг, мъг, нема как.

NightGuardian
04-15-2012, 18:01
Разбира се. И даже ще кажа , който не е гледал Scarface , да го гледа задължително. :D

assd
04-15-2012, 18:05
че как иначе! даже смятам да го гледам пак днес, така се подсетих :D тва е най-великия филм евър мейд! във филма има всичко - издигане, приятелство, любов, предателство, успех, доблест (когато не взриви децата), падение... а пачино е просто велик в тая роля.

ти колко пъти си го гледал? аз го знам направо на изуст, над 50 пъти със сигурност съм го гледал, тва е както имаше една игра в далечната 2002 година - мафия, нея я бях изиграл 30 пъти някъде... лудница

NightGuardian
04-15-2012, 18:09
50 не , но около 10 пъти съм го гледал. :lol:

Thrombocyte
04-15-2012, 18:26
Тонито не съм го гледал, но щом сте на такава тематика - Blow, с Джони е невероятен филм.

NightGuardian
04-15-2012, 18:27
Blow е нищо пред Scarface. :lol:

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 20:22
Blow е нищо пред Scarface. :lol:

Blow е по действителен случай :wink:
American Gangster също е мн силен филм http://www.imdb.com/title/tt0765429/

assd
04-15-2012, 20:26
Blow е готин, но е много далече от класата на скарфейс :D скарфейс и атмосферата му могат да се сравнят само с кръстника, като за мен скарфейс е по-добър, защото има повече екшън

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 20:29
За мен Кръстникът не е кой знае какво

Pedigree
04-15-2012, 20:33
За да пазаруваш некачествени стоки и да те шанят, трябва или да не познаваш грам хора, или да си на килограм малоумен.

assd
04-15-2012, 20:35
муден е малко, иначе тоя от подписа ти също е много добър с много добра история. само, че и трите са филми за ценители, който иска филм в стила на bank job или нещо подобно ще остане разочарован :D

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 20:43
муден е малко, иначе тоя от подписа ти също е много добър с много добра история. само, че и трите са филми за ценители, който иска филм в стила на bank job или нещо подобно ще остане разочарован :D
Не малко ами хипер мега муден е и почти няма никво действие.За годините си е бил; велик филм сигурно но времената се менят.

Тоя от подписа ми мога да го гледам през ден и пак няма да ми омръзне нищо , че е към 3 часа и нещо :)

А иначе други мафиотски филм, които задължително трябва да се гледат са:

http://www.imdb.com/title/tt0119008/
http://www.imdb.com/title/tt0116441/

И двата по истински случай

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 20:46
Как можах да пропусна и http://www.imdb.com/title/tt0099685/ пак по действителен случай

ohluv
04-15-2012, 20:53
За да пазаруваш некачествени стоки и да те шанят, трябва или да не познаваш грам хора, или да си на килограм малоумен.

Аве не е баш така

assd
04-15-2012, 21:04
http://www.imdb.com/title/tt0116441/

И двата по истински случай

ха, мерси, не мислех, че има някой, който да не съм гледал, ама явно съм пропуснал този и с твоя помощ ще поправя грешката.

Oy7ofCon7roL
04-15-2012, 21:12
ха, мерси, не мислех, че има някой, който да не съм гледал, ама явно съм пропуснал този и с твоя помощ ще поправя грешката.

Филма е невероятен направо , един от най-истинските мафиотски филми
Завиждам ти, че ще го гледаш за първи път , аз съм го гледал поне дестина пъти

msdattt
04-16-2012, 11:46
само не разбрах
мислиш че са те напушили и са те изнасилили ?

Не, не, не.. не съм казала такова нещо ;)

fen7asy
04-16-2012, 13:21
о добре, че сте вие пак да ме светнете.. и аз абсолютно нищо не разбирам от треви.. даже не ми е ясно ганджа, марихуана, масе и трева едно и също нещо ли са?

Claymore
04-16-2012, 13:34
Тука сите се сте на кафево.

Веднъж [може би 3 или 4-тия ми път] седяхме около час пред телевизора и по едно време се чу "някой няма ли да пусне филма ве?". :lol:

fen7asy
04-17-2012, 17:38
о добре, че сте вие пак да ме светнете.. и аз абсолютно нищо не разбирам от треви.. даже не ми е ясно ганджа, марихуана, масе и трева едно и също нещо ли са?

да ми отговорите само

NightGuardian
04-17-2012, 19:45
масе е свита цигара с марихуана,ганджа,трева(т.е са 3-те са едно и също нещо)

assd
04-17-2012, 19:49
тревата е за крави бе!

sokol02
04-18-2012, 00:30
1.Тревата пристрастява ли?

Не освен ако не ти стане навик (като кафенце сутрин)

2.Желанието за секс засилва ли се, когато си напушен?
Зависи кво си мислиш при всеки различно

3.Помниш ли какво си правил след като те пусне?

За разлика от алкохола не губиш спомените и разсъдъкът си

4.Колко горе-долу те държи?
2-4 часа зависи колко си пушил от колко време пушиш и т.н.

5.Нещата, които правиш през това време обикновено с какво са свързани (смисъл дайте примери от личен опит, какво най-често правят хората, след като са пушили трева? правиш неща, които иначе не би посмял или.. ?)?

Различно понякога се филмирам че съм зомби и ми пада кожата от лицето и за тва тряя се гледам в огледало постоянно (това е като съм сам)! С приятели е хипер фън винаги различно