PDA

View Full Version : BB крем - Гарниер



LoveMeIfYouDare
04-14-2012, 22:48
Здравейте, бих искала да разбера дали някоя от вас е ползвала BB крема на Гарниер и дали е доволна от него.

darrie
04-15-2012, 11:56
Аз го ползвам от около месец. Доволна съм като цяло. Не е покривен като фдт, но изравнява тена. Има SPF 15. Ухае приятно, което за мен е от значение, затова го казвам. :D Ако имаш кожа, склонна към омазняване ще ти е необходима пудра, понеже е доста овлажняващ. Аз съм с мазна кожа и сутрин след като си измия лицето, нанасям крема, изчаквам 1-2 минути (в повечето случаи бързам, иначе чакам малко повече) и нанасям пудра по носа, челото и брадичката. През деня ми се налага да си сложа пудра още 1 път, но пак казвам, че имам мазна кожа. Доволна съм. Не ми се появиха пъпки от него, което ме учуди, честно казано. Може да се ползва и като основа за грим, но на мен ми е достатъчен и не ползвам фдт, откакто си го купих. :)

dream1707
04-15-2012, 13:53
Аз го ползвам, даже вместо ФДТ ... Не е покривен, ако имаш проблемна кожа, едва ли ще ти помогне да прикриеш някой недостатък.. Но все пак е хубав, силно хидратиращ е и изравнява добре тена.. Може да се ползва и като основа преди ФДТ ... Аз имам светлия и средния, за предпочитане е светлия, дори и да си с по-тъмна коя, защото средния е бая тъмен, даже всъщност леко оранжевее

ivcheto0o
04-15-2012, 14:02
И аз го използвам,доволна съм.Както казаха преди мен не е много покривен,но за ако нямаш проблемна кожа си е идеален.

Notebook2
04-15-2012, 14:57
И аз го използвам,доволна съм.Както казаха преди мен не е много покривен,но за ако нямаш проблемна кожа си е идеален.
+1 :)
10 букви

ch0c0late44
04-15-2012, 15:05
виж тази тема
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/500115-Garnier-Miracle-Skin-Perfector-%28BB-cream%29

а аз само да попитам така ли изглежда? http://domesticminxes.files.wordpress.com/2012/02/garnier-bb-cream-box-dm.jpg

glezenafukla
04-15-2012, 16:52
всъщност само light и medium нюанси ли се предлагат.. понеже съм доста бяла,а не знам светлия колко е светъл.. и подходящ ли е за суха кожа?

LoveMeIfYouDare
04-15-2012, 21:17
Аз го ползвам, даже вместо ФДТ ... Не е покривен, ако имаш проблемна кожа, едва ли ще ти помогне да прикриеш някой недостатък.. Но все пак е хубав, силно хидратиращ е и изравнява добре тена.. Може да се ползва и като основа преди ФДТ ... Аз имам светлия и средния, за предпочитане е светлия, дори и да си с по-тъмна коя, защото средния е бая тъмен, даже всъщност леко оранжевее

кожата ми не е проблемна, но се интересувам дали ще ми се появят пъпки ?

LoveMeIfYouDare
04-15-2012, 21:18
а аз само да попитам така ли изглежда? http://domesticminxes.files.wordpress.com/2012/02/garnier-bb-cream-box-dm.jpg[/QUOTE]

Да^^

cheburashka
04-15-2012, 21:57
пробвах го от приятелка, със светла кожа съм и стои доста добре бих казала :)

bubkaa93
04-16-2012, 12:30
само на мен ли кожата ми става по тъмна като си сложа ? ;х

Nutella♥
04-16-2012, 12:35
Аз само да попитам крема подходящ ли е и за кожа предразположена към акне.Много искам да си го купя,но кожата ми е доста мазничка и имам акне (от пубертета) затова се чудя ако го ползвам да не би да има някакви странични ефекти?

kaRamella
04-16-2012, 23:18
средния е бая тъмен, даже всъщност леко оранжевее
На мен пък ми е някъв тъмно розов; пък аз съм една жълта ;д;д;д;