PDA

View Full Version : Едно объркано момиче...............



galiichka961
04-15-2012, 02:11
Здравейте. Преди месец и половина се запознах с К. Започнахме да си чатим постоянно и ту аз, ту той ми пишеше. Нямаше и вечер, в която да не си пишехме. И така до средата на май месец. На 3ти март му признах, че го харесвам,а отговора му беше ''виж, сега не е точния момент да се обвързвам, а и скоро скъсах с Д. ... и ти ми харесваш, но да оставим нещата за сега така и по натам ще опитаме :*''. Наистина повярвах, че нещата между нас може да потръгнат. Същата вечер бях много щастлива. След това .. всичко КОРЕННО се промени. Усещам, че той все повече и повече се отдалечава от мен. Преди 2 седмици, даже се подминахме 4 пъти. От което ми стана доста гадно. Защото той е един от малкото хора, на когото вярвам най- много. Той изобщо не се сеща за мен, а аз всяка нощ заспивам с насълзени очи. Омръзна ми.
Една от най - добрите ми приятелки Л. ми каза да не се отказвам от него за нищо на света, защото хубавите неща се случвали когато най - малко очаквам. Другата ми най - добра приятелка К. ми каза да го оставя за малко и да не му пиша за да видя дали той ще се сети за мен. Хах 2 седмици ако не и повече изминаха, но нищо .. И най - накрая третата ми най - добра приятелка Б. всеки ден ми казва да го попитам дали ме харесва. Но кажете ми как да го направя .. като просто ме е страх от отговора му ? Знам, ще кажете ''риск печели, риск губи'', но просто не знам дали ме е страх или просто срам.
Много ще съм ви благодарна, ако ме посъветвате какво да правя. :) :) :)

P.S. Весели празници на всички!!! :)

SisiStrange
04-15-2012, 05:54
Стига си слушала приятелките си.

Аз мисля, че те е отрязал по-галантно. Не те търси, не ти пише. Човек не прави така, ако има намерение да се събира с някого. Няма какво да го питаш дали те харесва. Отговорът пак ще е: "Да, да, харесвам те, ама сега не мога, сега такова-онакова..."

Sh@d0w
04-15-2012, 06:15
Преди месец и половина се запознах с К. ....И така до средата на май месец. На 3ти март му признах, че го харесвам....

Запознали сте се преди месец и половина, и до средата на май месец сте си писали (което е следващия месец) и после на 3ти март му казваш че го харесваш? Май загубих нишката.

Иначе подкрепям мнението на Сиси, просто му е било скучно или самотно след като и скъсал с онова момиче и си е търсел разнообразие. Приеми че не го вълнуваш, или поне ако го вълнуваше нямаше да те игнорира така.

mamabo6ka
04-15-2012, 11:56
Това е хубавото на фейсбук. Пишеш с 10 мацки едновременно. Те почват да се привързват, а на теб не ти пука. Накрая се излизаш само с най-красивата. Другите просто горят.

valdesbg
04-15-2012, 13:44
Не те харесва, ами ти маже очите с женски тактики. Общо взето няма какво да направиш. Не е опция да му досаждаш. Намери си друга тръпка, него го пускай да пасе :)

ivcheto0o
04-15-2012, 14:06
Ами толкова време не се е сетил за теб и според мен тактично те е отрязал.

SmilezZz
04-16-2012, 12:55
Не те харесва , просто те е зарязал по начин , по който да не те нарани много. И спри да се вслушваш в приказките на когото и да е. Щом е спрял да контактува с тебе , да се прави , че не те познава - трябва да ти е ясно защо. Вярно е , че хубавите неща стават, когато най - малко ги очакваш, но не и в случая, когато той просто не го иска. Или поне по историята ти това излиза.