PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Приятелката ми го харесва!



Minni G.
04-15-2012, 10:59
Здравейте, крайно разочарована съм от поведението на приятелката ми към момчето в което съм влюбена и затова реших да видя вашето мнение относно това нейно поведение.

Значи аз съм влюбена в едно момче вече близо 1 година, но не сме заедно поради простата причина, че и двамата се приемаме както като гаджета така и като брат и сестра и много се страхуваме, че ако тръгнем и след това се разделим няма да си останем приятели. Излизаме често заедно и аз запознах приятелката си с това момче. Тя го мислеше за пълен идиот, но аз и промених мнението. Сега тя се държи различно с него, като че ли го харесва. Върви до него обажда му се през нощта, дори му е предлагала да излизат, но БЕЗ МЕН! Той не и обръща внимание, но тя знае моите чувства и според мен не е коректно да се зарибява с него. Щом я питам дали го харесва, започва да се смее... дори не отрича. Не знам какво да си мисля. Моля дайте ми съвет.

valdesbg
04-15-2012, 11:11
Мацката ще го вземе. Докато ти се вайкаш и мрънкаш.

Нищо некоректно няма в поведението на приятелката ти. Още повече че тримата сте свободни => всеки може да сваля всеки. Всичко друго са твои изкривени разбирания за нещата от живота.

DisappointedDreamer
04-15-2012, 11:18
Мацката ще го вземе. Докато ти се вайкаш и мрънкаш.

Нищо некоректно няма в поведението на приятелката ти. Още повече че тримата сте свободни => всеки може да сваля всеки. Всичко друго са твои изкривени разбирания за нещата от живота.

Мда. Ти и момчето не сте заедно, така че приятелката ти има пълното право да го сваля, забива и да му се натиска.

ivcheto0o
04-15-2012, 13:54
Мацката ще го вземе. Докато ти се вайкаш и мрънкаш.

Подкрепям.Съгласна съм,че не е много приятелско нейното,но ако не беше тя щеше да е друга.Така че щом го искаш,действай докато е време.

SisiStrange
04-15-2012, 14:40
Е, ти какво очакваш? Дуднеш на сингъл момиче нон стоп колко прекрасен, уникален, идеален е някой, който също е сингъл. Ако не е забелязвала човека като нещо специално попринцип, то след твоите описания, 100% го е поискала.

Това между приятелки винаги ми се е виждало супер малоумно. Аз си разказвам за хората, които харесвам нормално, 2-3 думи да се знае. Не разтръбявам, че са най-най-най. Така се избягват много неловки ситуации.

Едно момче не е стол. Не можеш да плюнеш върху него и без значение той какво мисли по въпроса вече да е твоя собственост. Ако я хареса и реши, че иска да тръгне с нея, нямаш право да се сърдиш. Нито на него, нито на нея.

ShtrudeL
04-15-2012, 15:22
Ми действай бе, ебати.
Брат и сестра... трънки.
Така можете да си го карате цяла вечност, само щото ви е страх, ако скъсате, ама ако, АКО...

ДНес ми е раздразнително. :>
:>

ledenakrasota
04-15-2012, 16:32
Хвани я за косата и измети пода с нея! Бъди жена и си пази своето! Моето си е мое. Чуждото е общо! [-(

^ Шега! :D:D:D:D


Като си блейка, така ще стане! Заслужаваш си го. Бъди решителна и действай. Разкарай я. Приятелите така не правят. Особено след като тя иска да излезе с него без теб. Не се ли усещаш?! :shock: Кажи й да си свали лапите от чуждото и тръгни с него.

Ако чакаш още и мрънкаш, ще се появи трета, пета...

SmilezZz
04-15-2012, 17:05
Твоето е - хем боли, хем сърби.
Хем се харесвате, всичко е наред, но не сте заедно - хем , при условие, че нямаш право да се бъркаш и т.н., си създаваш някакви изкривени представи за всичко обикалящо около теб: той е свободен, тя също - имат си и двамата пълното право да се свалят.
Ако го харесваш - не бездействай. Рано или късно тия чувства ще развалят и приятелството.

DisappointedDreamer
04-15-2012, 17:25
Кажи й да си свали лапите от чуждото

К'во чуждо? Те не ходят, не са заедно, не са гаджета. Приятелката и е в пълното си право да го харесва и да иска да излиза с него.

Minni G.
04-18-2012, 17:43
Добре разбрах ви, НО не мислите ли, че приятелите не правят така. Искам да кажа, че с нея се познаваме от деца и е някак тъпо да тръгне да се сваля на момчето, което е очевидно, че харесвам(и вече сме заедно). Тя обаче продължава с тези тактики, той се опитва да я отблъсне..тя продължава и пак същите неща, щом я питам за него и започва да се хили. :)

ledenakrasota
04-18-2012, 17:55
Добре разбрах ви, НО не мислите ли, че приятелите не правят така. Искам да кажа, че с нея се познаваме от деца и е някак тъпо да тръгне да се сваля на момчето, което е очевидно, че харесвам(и вече сме заедно). Тя обаче продължава с тези тактики, той се опитва да я отблъсне..тя продължава и пак същите неща, щом я питам за него и започва да се хили. :)

юи какво като се познавате от деца. Тя явно не разсъждава така, щом върши такива неща. Не си ти тази, която трябва да се съобразява, а тя. Кажи й го в очите. Тук вече не става въпрос за момчето и това, коя ще го вземе. Става въпрос за това дали ти е истинска приятелка. Явно не е.:)

Minni G.
04-18-2012, 18:01
юи какво като се познавате от деца. Тя явно не разсъждава така, щом върши такива неща. Не си ти тази, която трябва да се съобразява, а тя. Кажи й го в очите. Тук вече не става въпрос за момчето и това, коя ще го вземе. Става въпрос за това дали ти е истинска приятелка. Явно не е.:)

Ти си права, но не мога да говоря с нея, защото не се държи адекватно. Говорих с момчето, той каза, че държанието и е тъпо и никое момче не би харесало такова нахално момиче. Да явно е държи на приятелството ни и за нея това е нормално, което е много жалко, че още има такива хора :)

ledenakrasota
04-18-2012, 18:05
Ти си права, но не мога да говоря с нея, защото не се държи адекватно. Говорих с момчето, той каза, че държанието и е тъпо и никое момче не би харесало такова нахално момиче. Да явно е държи на приятелството ни и за нея това е нормално, което е много жалко, че още има такива хора :)

Тогава и те дръж неадекватно. Усмихнатият в спор винаги излиза по-силният. Ако ти се хили, бъди два пъти по-ухилена. :D

Chacho
04-18-2012, 18:05
Ако с някой приятел харесаме много едно момиче и не ни устройва варианта "аз я видях първа", то тогава сме на принципа "нека по-добрият спечели". Но не бихме се скарали за нещо такова. Нека си го сваля. Ти закво си набиваш филми в главата една година. Ако искаш чакай още 10... Или бъдете само приятели, или се хващайте като гаджета, кви са тия междинни положения? Да ви пикам на колебанията.

ledenakrasota
04-18-2012, 18:06
Да ви пикам на колебанията.

Да ти се изтропкам на коментара!

Minni G.
04-18-2012, 18:07
Явно не си чел последния ми пост. Аз вече ходя с това момче, а "приятелката" ми продължава с номерата си.

Chacho
04-18-2012, 18:17
Било е в скобите и съм пропуснал, моя грешка. Ако приятелят ти я отреже като хората, няма да виси покрай него.

Glamour92
04-18-2012, 18:18
Егаси добитъка...кажи на приятеля си да й каже две-три приказки тогава.

ledenakrasota
04-18-2012, 18:21
Егаси добитъка...кажи на приятеля си да й каже две-три приказки тогава.

До сега да го е направил. омг Просто я хвани за косата и измети пода с нея. :-)

Glamour92
04-18-2012, 18:23
Може дружката и да има тежка ръка...

ledenakrasota
04-18-2012, 18:25
Може дружката и да има тежка ръка...

Всяко действие си има противодействие. ;)

jeezloxxy
04-18-2012, 18:52
Било е в скобите и съм пропуснал, моя грешка. Ако приятелят ти я отреже като хората, няма да виси покрай него.

Amen to that, по дяволите. Като не разбира от намеци, приятелят ти да й го каже чисто, просто и ясно и да не се мярка повече.

Glamour92
04-18-2012, 19:30
Абе,авторе,приятелката ти да не е представител на оная особена порода асоциални хорица,познати като "форевър алоун"-и?
И сега да смята,че ти като нейна единствена близка си длъжна да делиш с нея всичко-включително гаджето си?
Ако е така,запознайте я с някой младеж,с който смяташ ,че ще си намерят обща приказка и тя ще ви остави намира...

jeezloxxy
04-18-2012, 19:35
Абе,авторе,приятелката ти да не е представител на оная особена порода асоциални хорица,познати като "форевър алоун"-и?
И сега да смята,че ти като нейна единствена близка си длъжна да делиш с нея всичко-включително гаджето си?
Ако е така,запознайте я с някой младеж,с който смяташ ,че ще си намерят обща приказка и тя ще ви остави намира...

+1
Дръпни й някой компютърен плъх, че да миряса.

SuNsEt
04-18-2012, 20:54
Явно не си чел последния ми пост. Аз вече ходя с това момче, а "приятелката" ми продължава с номерата си.

Значи вече ходите,браво.
Тегли и майната на "приятелката" ти.Това не е подобаващо поведение ,нито е уважение към теб.Не ти трябва такова приятелство.