PDA

View Full Version : Проблем с WINDOWS



DownloadVirus
04-15-2012, 12:47
Не знам какъв точно е проблемът,но през 5 минути ми се появява този гаден прозорец и полудявам :D Чачо ми даде някакви идеи,ама не знам точно как да ги осъществя де.Някой хелп ако знае :)

http://prikachi.com/images/677/4649677Q.png

PLEYGIRL
04-15-2012, 12:54
малко ми е трудно да прочета прозорчето ,но пич до колкото видях имаш проблем с някоя програма. може да ти е с Мозилата или с някоя друга програма която си отворил. Ако можеш пусни прозорчето в по-голям форматттт

MagicSmiles23
04-15-2012, 13:07
Легален ли ти е?

DownloadVirus
04-15-2012, 14:33
Пише,че хост процес услугите на Windows спря да работи.Проблем предизвика спиране на правилна работа на тази програма.Затворете програмата.Коя е тази програма??
Закупен е уиндолсът

MagicSmiles23
04-15-2012, 14:41
Нещо в настройките е! =(

explosion_
04-15-2012, 14:42
Коя е тази програма??

Рестарт! Отваряш Task Managera и ендваш всичко, отваряш си браузъра и програмите които ползваш и ако пак се появи значи вероятността да е от мозилата е адски голяма! Като гледам колко допълнителни търсачки и глупости имаш горе.. съвсем възможно нещо да се е преебало .. Google Chrome !

MaGuSs
04-15-2012, 14:42
Е моя не е закупен и нямам такива екстри. Значи, пробва ли с преинсталация на Mozilla?

А като те гледам с тези барове колко си и "пазиш" windows-а ми става ясно, добре, че поне знаеш как се прави Screenshot :D

explosion_
04-15-2012, 15:01
добре, че поне знаеш как се прави Screenshot :D

:razz: .. тва ме разби честно !

NaOH
04-15-2012, 15:07
Вирус, най-вероятно. Слагай касперски и го пускай да ти сканира.

DownloadVirus
04-15-2012, 15:10
Ако не играех цс преди нямаше и тва да знам :D

А с тези глупости съм нямал проблем..Просто влизам някъв сайт и ме препраща и те се запаметяват :D къде бяха тия неща в мозилата да ги махна ? Ама едва ли е от тях.. :D

Таска ме бъзе да го барам да не спра някой важен за пс-то че ще стане лошо :D

MagicSmiles23
04-15-2012, 15:15
Рестарт! Отваряш Task Managera и ендваш всичко, отваряш си браузъра и програмите които ползваш и ако пак се появи значи вероятността да е от мозилата е адски голяма! Като гледам колко допълнителни търсачки и глупости имаш горе.. съвсем възможно нещо да се е преебало .. Google Chrome !
a hacker..Ъъ...

DownloadVirus
04-15-2012, 15:31
В момента сканвам с авирата и открива някви гадории троянски кончета и java боклуци.Да видим дали ще премахне нещо и после ще видя.......А това продлъжава през няколко минути да се появява и ме изнервя.....

Deathwhisper
04-15-2012, 16:45
1. Ако имаш програма с името ATI Catalyst Control Center я ъпдейтни, или ако не ти трябва я деинсталирай.
2. Стартирай уиндоус във Safe Mode ,ако не получиш същия ерор значи проблема вероятно идва от някой несъвместим драйвер.
3. Ако проблема е възникнал след ъпдейтване на уиндоуса, следвай инструкциите тук http://support.microsoft.com/kb/940520
4. Инсталирай си някоя от двете програми
Auslogics Boostspeed / TuneUp Utilities
поправят грешки в регистрите и харда, дефрагментират регистрите и харда, проверяват за лоши сектори, трият джънк файлове и прочие.. с тях можеш и да провериш какви програми се стартират с уиндоуса ,и да премахнеш ненужните.
Иначе това повече ми прилича на някакъв бакграунд сървис , не знам при 7цата как е, но можеш да влезеш в Control Panel > Administrative tools > Services и да потърсиш за така наречения хост процес, или отвори таск мениджъра и направи скрийншот на всички процеси, и качи да видим ние за какво иде реч. Само за това се сещам сега, успех..

DownloadVirus
04-15-2012, 16:45
Проблемът си остава........

Deathwhisper
04-15-2012, 16:56
Написах пост преди твоя, ако не си забелязал.
А въпросните Toolbars в мозилата ,просто цъкни с дясно копче на празното поле горе над тях, и махни отметките от имената им,така се скриват.. можеш да ги деинсталираш от Set Program Access and Defaults от старта ,но както казах, не зная дали го има в седмицата, последно бях с уин7 когато излезе..

Sh@d0w
04-15-2012, 16:57
https://www.google.bg/search?q=host+process+for+windows+services+stopped +working&hl=bg&client=opera&hs=gYo&rls=bg&channel=suggest&prmd=imvns&tbas=0&sa=X&ei=nv2KT_rjOeLk4QSm44zXCQ&ved=0CAcQuAs&biw=1680&bih=945

google ftw

DownloadVirus
04-15-2012, 18:13
Търсих в контрол сентъра и спрях някво си Background Intelligent transfer..Да видим сега какво ще стане :D

Много съм зле не мога се оправя с тия неща..:(

EDIT: НЕ СТАНА! Сега ще видя тия програми :D

Изтеглих програмата ,много неща уж изтри..Сега ще видим ;D

DownloadVirus
04-15-2012, 18:30
ИИИИИИИИ тва не помогна пфффффффффффффффффффффффф фффффф

npp
04-16-2012, 08:22
направи screenshot на процесите в task manager-а преди да натиснеш бутона на съобщението за грешка, и го постни тук

DownloadVirus
04-16-2012, 09:21
Уш се оправи :DDD