PDA

View Full Version : Малко помощ,ако може .



slunchoy
04-15-2012, 14:22
Така,аз всъщност имам два въпроса.Първия е,че имам приятел,но аз вече не изпитвам никакви чувства към него,той дори не ми обръща никакво внимание само се пишем гаджета.Първия въпрос е:как да скъсам с него?А втория ,за който съветите,които ще ми дадете повече ме интересуват е: Запознах се с едно момче в Vbox7,което по чиста случайност се оказа от моя град и от съседното училище.Той ми даде skype си.И там започнахме да си пишем като приятели.Един ден си уредихме нещо като среща,но аз не можах да отида,понеже точно когато ни беше срещата изникна един семеен проблем.Той не ми се разсърди ,аз му обясних защо не успях да отида.Ще го помоля да си уговорим още една среща.Нещо в него,независимо че само сме си писали ми хареса,и по точно характера му,а и честно да ви кажа и на външен вид изобщо не е зле.Въпроса ми е как да го накарам да ме почувства като нещо повече от приятелче.Благодаря за вниманието и ако може сериозни отговори!

scandalousLady
04-15-2012, 14:37
За първия ти въпрос щом само се пишете гаджета и той не ти обръща внимание то просто късай с него, едва ли ще му е зле при такива условия. За второто момче, няма да стане изведнъж, а може би с времето. Излизайте по-често, пишете си, намеквай му, че ти е симпатичен. Успех.

LeprikonA
04-15-2012, 14:38
с първия си поговори, кажи му как се чувстваш. никакви номера, лъжи, драми, сълзи и сополи.

с втория - ти каза ли му, че е семеен проблем? защото ако си и той пак се сърди е супер лигльото и просто не си заслужава. ако не - излезте НЯКОЛКО пъти, че тогава да видиш поведението му. ако ти хареса като го поопознаеш като се видите, тогава му мисли как ще му показваш симпатии.

slunchoy
04-15-2012, 14:45
с първия си поговори, кажи му как се чувстваш. никакви номера, лъжи, драми, сълзи и сополи.

с втория - ти каза ли му, че е семеен проблем? защото ако си и той пак се сърди е супер лигльото и просто не си заслужава. ако не - излезте НЯКОЛКО пъти, че тогава да видиш поведението му. ако ти хареса като го поопознаеш като се видите, тогава му мисли как ще му показваш симпатии.


Не,той не ми се е разсърдил.И благодаря за съвета :)

SmilezZz
04-15-2012, 17:15
На колко години си , по дяволите?

1. Щом няма никакво внимание и чувства, тогава какъв ти е проблема просто да му кажеш, че от днес нататък не сте вече заедно? Надали ще го боли, тебе също.

2. Първо излезте няколко пъти, опознайте се и след това , с времето - ще му мислиш и започваш да му правиш намеци, че го смяташ за като повече от приятел.

valdesbg
04-15-2012, 17:18
Ъм.. само аз ли мисля че вие с тоя първия хич не сте гаджета. Няма кво да го късаш, щото вие не сте заедно.

Другия - излизате и се виждате. Ако се харесате супер, ако не - следващия. Мързи ме4 да пиша фермани, доста из интернет има.

slunchoy
04-15-2012, 18:57
Така,много благодаря за мненията.Да наистина просто ще му кажа "късаме".А за втория,ще говоря с него къде,кога и дали изобщо че има среща и ако се налага ще искам съвет. :)

mimeyy
04-15-2012, 19:41
С първия късаш без да ти мигне окото, само без "да си останем приятели".. банално е и е почти невъзможно. С втория излизаш, опознавате се.. пък и откъде знаеш, че и той не те има като нещо повече от приятелче?
Иначе късмет.. :)

slunchoy
04-16-2012, 10:04
Така,скъсах с единия.Не по особено мил начин,но той това заслужава.А за другия ще видим какво ще става :)

YoAnA_kiiss
04-16-2012, 12:06
Успех с другото момче дано да се получи м/у вас !!! :)