PDA

View Full Version : Какво правите по празниците/ваканциите?



Josefinne
04-15-2012, 17:12
Здравейте всички! Христос Воскресе!

Въпросът ми е малко тривиален - какво правите през ваканциите или по празниците, когато ежедневието ви е изпразнено от работа и училище. Ето сега например се посъбраха 4 празнични дни. За съжаление повечето ми приятели заминаха за родните си градове, а останалите не знам къде се покриха. Успях да се свържа само с един френд, но той нещо не успя да си организира нещата, да дойде да се видим. Правих всичко - гледах филми, четох книги, правих си маникюр, разхождах си заека, ходих на пазар ( да, заваля ме! ). Изчерпах се откъм идеи , а има още един ден. Някак си перспективата да си подредя гардероба, да чистя или да налегна 1500-страничен учебник не ми се струват особено привлекателни възможности.

Deathwhisper
04-15-2012, 21:23
Ами това е християнски празник по принцип, така че можеш да идеш на църква примерно.. ако те интересува разбира се.
иначе аз правя каквото и през делниците, понеже завърших даскало, и все още нямам желание и нужда от работа, общо взето каквото изброи ти, само дето спя по 16 часа на денонощие и времето ми се запълва, иначе през останалите секундички си се ровя из нета, гледам анимета, чета списания, играя на Hacker Evolution :D ..не че много и разбирам. гледам клиповете на PewDiePie и RayWilliamJohnson в ю-тъп,много са забавни ако разбираш инглиш. общо взето това правя..
И не съм го видяла да възкръсва, но хайде.. воистину да е

xoxi
04-15-2012, 21:30
Чети още книги и гледай още филми. :D
Аз тази ваканция ходих на село за 2 дни, излизах няколко пъти с приятели, но по-голямата част от ваканцията си я изкарах с приятелят ми и в нас. В нас се научих да правя няколко десерта, дочетох си две книги, пробвах си всички дрехи, да видя дали още ми стават, почистих си компютъра от стари и ненужни снимки, висях доволно много четейки тук из форума, писах си в блога отново доволно много...
Утре като последен ден от ваканцията мисля да си оправя маникюра, да си изчистя и подредя стаята, да си приготвя чантата за училище, да си изровя от някъде униформата и да прекарам останалата част от деня с приятеля ми.

Josefinne
04-16-2012, 19:31
Не съм много по църквите, аз... А приятелят ми се връща чак утре. Темата ще ми е полезна и за следващия куп от почивни дни, които се задават. Давайте идеи плийз, че май съм забравила как се почива :D

SmilezZz
04-21-2012, 17:15
Правя всичко възможно: четене на книги и списания , излизане с приятели и най - вече с приятеля ми, рисувам, гледам филми, избирам си някоя рецепта от интернет (за някоя сладко , примерно) и го правя. Измислям всевъзможни начини, за да прекарам времето си.

sashko705
04-21-2012, 17:19
Не знам какво правих през ваканцията :D

kitty02
04-21-2012, 18:28
Карай колело.