PDA

View Full Version : ИМАМ ПРОБЛЕМ О.о



Summonera
04-15-2012, 17:38
Здравейте , казвам се Емануел и съм на 15 , имам един проблем , искам да си хвана гадже но не съм слаб и не съм красив , а момичетата гледат само теглото тоест хубаво тяло и сладко и красиво момче ... някакъв съвет ?

DisappointedDreamer
04-15-2012, 17:41
Отслабвай.

Summonera
04-15-2012, 17:46
не съм чак толкова дебел тоест на мен ми трябва малко , но ...

valdesbg
04-15-2012, 17:58
Извади си главата от задника и спри да хленчиш. Затова момичетата те отбягват.

Summonera
04-15-2012, 18:04
какво точно се опитваш да ми кажеш -.-

DisappointedDreamer
04-15-2012, 18:08
Че си мрънкало. Държиш се като девойка. Купи си топки и спри да хленчиш.

arsenalllbaby
04-15-2012, 18:09
Сигурен ли си, че само това е проблема? Защото съм сигурна, че ще се намери момиче, което те харесва такъв, какъвто си. Ако мислиш, че е само това - храни се по-добре и започни фитнес с приятел, ако имаш време.. Хем ще повдигне малко самочувствието ти, хем е по-добре за здравето ти.

Summonera
04-15-2012, 18:11
всеки ми казва , ако започнеш фитнес ще станеш много як , тоест голям и аз си тренирам но.. все не ми остава време ...

thegreenzombie
04-15-2012, 18:15
за какво ти е гадже.. само ще ти виси на главата, ще мрънка колко си разхвърлян, ще се оплаква за всяко нещо и ще те кара да гледаш шитави романтични филми, докато и лакираш ноктите на краката... не ти трябва :д

Summonera
04-15-2012, 18:19
аа не, не се занимавам с такива :д

valdesbg
04-15-2012, 18:21
Пич торба мускули няма да ти осигурят по магически начин вълни от девойки.

Другаде е ключа от палатката. Както Дриймърката каза: Мрънкаш, оплакваш се, обясняваш се, неуверен си, наивен си и т.н. Ташаците ти явно са липсващо звено в еволюцията ти. Заради това се държиш точно като момиче, и за туй другите момичета нямат интерес към теб. Което още повече засилва гореописаното.

Съвета вече съм ти го дал. Допълнение - намери шкафа, в който си си скрил ташаците и си ги закачи между краката.

DisappointedDreamer
04-15-2012, 18:25
Момичетата не те харесват защото само хленчиш. Мрънкаш колко си дебел, как това и онова ти било проблем, как никой не те харесва, и накрая питаш по форуми какво ти е и какъв съвет да ти дадем. Е, сори, ама нямам магическа пръчка, която да завъртя и да ти помогне.

Престани да се оплакваш, а направи нещо по въпроса.

Summonera
04-15-2012, 18:29
хленча защото съм изнервен и не знам какво да правя. . .

valdesbg
04-15-2012, 18:32
Хленченето не е мъжко поведение. Отделно че би трябвало да кажеш: "Хленча И съм изнервен и не знам какво да правя"

Инак дали сме ти някои идеи. Ако пак почнеш да хленчиш....

thefolenangel
04-15-2012, 18:38
но.. все не ми остава време ...

С к'во се занимаваш ти О_О???
Уча две висши и имам време да отида и да потренирам....

silviau66
04-15-2012, 21:05
Няма такова нещо като.. "момичетата гледат само теглото тоест хубаво тяло и сладко и красиво момче" .. Нещо обърка описанията. Вие сте тези, които гледате външния вид.
Съвет: Приемай се такъв, какъвто си, докато не промениш това, което не харесваш в себе си. Вдигни си малко самочувствието. Ако си пекан, забавен, мил, нежен .. като цяло ако не си някой простак много малко момичета ще обърнат внимание на външния ти вид. Умееш ли да хвърляш аверката си в небесата с 2-3 изречения, значи не и трябва нищо повече.. Това е основното - всичко останало е просто бонус. Просто бъди няколко идеи по - уверен в себе си. :)

DisappointedDreamer
04-15-2012, 21:10
Самочувстивето е това, което привлича момичетата. И обратното. Колкото по самоуверен си в себе си, толкова повече момичета ще те харесват. Ама да седнеш и да почнеш да се вайкаш, че си такъв и онакъв, освен да станеш приятелКА на някое момиче, друго няма да постигнеш.

Зайче..
04-15-2012, 21:13
Самочувстивето е това, което привлича момичетата. И обратното. Колкото по самоуверен си в себе си, толкова повече момичета ще те харесват. Ама да седнеш и да почнеш да се вайкаш, че си такъв и онакъв, освен да станеш приятелКА на някое момиче, друго няма да постигнеш.

Ама това не значи и да си ходещо самочувствие.. Хубаво е да си имаш високо мнение за теб, обаче да не прекаляваш, иначе съм съгласна с момичето, чието име не мога да произнеса.. :D

valdesbg
04-15-2012, 21:24
Зайче - а какво значи да прекаляваш? Коя е границата за теб?

Зайче..
04-15-2012, 21:28
Зайче - а какво значи да прекаляваш? Коя е границата за теб?

Прекаляване е да се гледаш в огледалото и да си повтаряш колко си красив, прекрасен и т.н. Или да коментираш коя те е харесвала и че тя нямало как да те спечели, 'щото ти си много над нея. Или пък снимат те и първата ти реакция е "оо, как излязох?".
Давам конкретни примери в момента. :) Сега не се сещам за още, ама съм се нагледала на наистина много такива мъжки изцепки..

пс: Това си е лично мое мнение и според мен това отблъсква така, както и прекалено ниското самочувствие.

DisappointedDreamer
04-15-2012, 21:32
Това отблъсква да, но дивотиите на автора отблъскват още повече. Никое момиче не иска момче, чиито гемии са потънали нон-стоп и сополите му висят от носа, а очите му са постоянно зачервени. Момче, което носи изписан минусов знак на челото си, а пък и самия той да е ходещ негативен знак, чиито присъствие само стъжнява атмосферата.

TheNormalGuy
04-15-2012, 21:42
Аз пък смятам, че това да седиш пред огледалото не те прави, някой с прекалено високо самочувствие, това е начин да си повдигнеш самочувствието от земята.

Summonera
04-15-2012, 21:44
разбира се не съм някой гадняр , всеки ми казва че имам много хубав характер но мисля че проблема не е в характера а в външността ми точно затова искам мнение от вас !

valdesbg
04-15-2012, 21:45
Зайко байко - само аз ли си мисля че описаното от теб поведение изобщо не е проява на високо самочувствие, а поредния пикльо със самочувствие търсещо нефт? За мен това е мега отчаян опит да си го вдигне (дали самочувствието, дали нещо друго...)

Едит: Авторе проблема ти е точно в характера. Милион хора ти го казахме милион пъти. Почваш да дразниш вече.

TheNormalGuy
04-15-2012, 21:49
Авторе, щом смяташ че трябва да промениш тялото си към по-добро направи го, но това не ти гарантира че пак ще си хванеш гадже, слушай Валдес той ти го каза, друг е номера. ;)

Зайче..
04-15-2012, 21:49
Зайко байко - само аз ли си мисля че описаното от теб поведение изобщо не е проява на високо самочувствие, а поредния пикльо със самочувствие търсещо нефт? За мен това е мега отчаян опит да си го вдигне (дали самочувствието, дали нещо друго...)



Ми може и така да е, явно аз погрешно съм разбрала. И за "другото" не бъркаш между другото ама.. ох, смея се на глас.. та няма значение, все пак си е отблъскващо.. :D

w0sh
04-15-2012, 22:11
Нямаше ли някаква чалга певица с това име?

ето къде е разковничето.!

StillShady
04-15-2012, 22:25
nameri si nqkoq debella

miki589
04-15-2012, 23:17
Прегледах темата и мога да ти кажа че няма грозен човек само мързелив !! Значи започни да бягаш на стадиона например или ходи на фитнес ! Отделяй на ден поне по 1 2 часа и ще видиш че има резултат !! А и момичетата държат много на хигиената !! Къпи се секи ден !! Утиди до мола или до някой магазин и си купи яки дрехе !! Утиди на фризьор и му кажи да предцени как да те постриже !! А ии грозно е да имаш свързани вежди утиди на козметик той ще ти ги махне !!СС една дума потдържай се и най вече не хленчи и бъди момче на място я и нев,рвам да си много зле ако искаш ми прати снимка и мога да ти кажа по точно какво да правиш !! :))

DisappointedDreamer
04-16-2012, 05:53
Мда.. Ама ние момичетата си падаме и по момчета, които знаят как да СПЕЛУВАТ и по момчетa, чиито брой на сиви вещества не е пред изчезване.

Summonera
04-16-2012, 08:51
къф фризьор е аз да няма да се правя Джъстин Бийбър , прическата ми е отгоре някъде номер 6 отстрани е 3 винаги си правя прическата като Юри Бойка , всеки ден се къпя , дрехи имам много , мн ясно че не са ми свързани веждите :Д

valdesbg
04-16-2012, 10:02
Ебати ташака стана в тая тема :) А автора дори не зацепва. И да, ще е хубаво ако има повече грамотни мъжки.

YoAnA_kiiss
04-16-2012, 11:58
разбира се не съм някой гадняр , всеки ми казва че имам много хубав характер но мисля че проблема не е в характера а в външността ми точно затова искам мнение от вас !

Ми щом знаеш, че проблема ти е във външността ти, защо ни питаш?
Толкова хора ти написаха да потренираш а ти продължаваш да питаш!!

SmilezZz
04-16-2012, 12:07
Искаш , искаш , искаш , ама нищо не правиш по въпроса. Да не би случайно да очакваш всичко да ти падне от небето? Вземи се в ръце и се дръж по - мъжки. Вместо да хленчиш и самосъжаляваш колко си дебел - направи нещо по въпроса: започни да тренираш, дрън дрън. И не забравяй да си вдигнеш самочувствието, че единствено то ти играе лоша шега. Бъди уверен в себе си! И , между другото, не всички момичета са такива - не слагай всички под общ знаменател. Все ще се намерят момичета, които да те приемат такъв, какъвто си. Просто си неуверен, а ние , момичетата, такива момчета не харесваме.

vermili0n
04-16-2012, 12:36
Здравейте , казвам се Емануел и съм на 15 , имам един проблем , искам да си хвана гадже но не съм слаб и не съм красив , а момичетата гледат само теглото тоест хубаво тяло и сладко и красиво момче ... някакъв съвет ?

Ето ти съвети:
1.Вкарай се във форма - тичане в парка + ник'во сладко, тестено, пържено;
2.Не се дръж като простак, поведението и маниерите са важни;
3.Не се отчайвай;
4.Не натрапвай недостатъците си(не реви колко си дебел, грозен и т.н.);
5.Не слагай всички под общ знаменател! За много момичета са по-важни характера и нЕкои други работи;
ами това е от мен :)

YoAnA_kiiss
05-08-2012, 14:50
Ето ти съвети:
1.Вкарай се във форма - тичане в парка + ник'во сладко, тестено, пържено;
2.Не се дръж като простак, поведението и маниерите са важни;
3.Не се отчайвай;
4.Не натрапвай недостатъците си(не реви колко си дебел, грозен и т.н.);
5.Не слагай всички под общ знаменател! За много момичета са по-важни характера и нЕкои други работи;
ами това е от мен :)

+1
10 букви

cyclops
05-08-2012, 15:10
Момичетата не харесват момчетата без самочувствие, а ти явно си без таковва. Така, че поработи в тази област. Повече увереност. Ако не си добре в тялото си поспортувай и се храни по-здравословно. От там нататък се приеми такъв какъвто си ;)

TheBanzai369
05-08-2012, 15:17
Едно ще ти кажа, братле. По- добре да бъдеш мразен за това което си, отколкото обичан за това което не си. Ако не се чувстваш като "спортния тип" не се напрягай, естествено че е добре да не си много дебел ( все пак вредно е за здравето ти). Бъди себе си, все ще си намериш някоя която да те харесва такъв какъвто си. Недей да се сдухваш от това което ти пишат троловете.

TheBanzai369
05-08-2012, 15:21
Зайко байко - само аз ли си мисля че описаното от теб поведение изобщо не е проява на високо самочувствие, а поредния пикльо със самочувствие търсещо нефт? За мен това е мега отчаян опит да си го вдигне (дали самочувствието, дали нещо друго...)

Едит: Авторе проблема ти е точно в характера. Милион хора ти го казахме милион пъти. Почваш да дразниш вече.

Да е*а маму да е*а човекът е пуснал тема, какво се впускаш в психоанализи и нападки и ти си бил сополиво лапе. Имаше една мисъл- ако нямаш какво добро да кажеш по- добре замълчи. Видели че някой по- малък е пуснал тема и си всички се юркат да покажат колко са умни и да обиждат. Евала, чест ви прави.

П.С. Големината на топките е обратнопропорционална на големина на ушите. В твоя случай ти явно имаш малки топки xaxaxaxaxaxaxaxax :D

R A L I
05-08-2012, 15:36
Иминно не се опитвай да се променяш заради момиче все ще се намери някоя да те хареса споко има време за всичко

teckpow
05-08-2012, 17:08
Щом е във външността ти тогава се запиши на бокс да ти счупят носа и виж как ще ти се лепнат :Д няма смисъл да ти давам друг съвет защото ти не умееш да слушаш хората.В по-горните коментари са ти дали нужните съвети, ти какво друго искаш?

error92
05-08-2012, 19:34
разбира се не съм някой гадняр , всеки ми казва че имам много хубав характер но мисля че проблема не е в характера а в външността ми точно затова искам мнение от вас !

Четох коментарите (включително тези и от втората страница) и ще те питам директно ТИ БАВНОРАЗВИВАЩ ЛИ СИ ?! Може да си приятен човек, но както казаха вече във всички останали отговори - липсва ти увереност, както и бая други качества, които за момичетата (но най-вече за самия теб) са по-важни от външния ти вид !

Ако толкова не си харесваш тялото намери време да спортуваш...не е задължително да се записваш да тренираш, просто излез бягай, играй футбол, баскет, това което тебе те влече, просто да има двигателна активност...писането по форуми НЕ е двигателна активност !

blaaablaaablaaa
05-09-2012, 08:41
Проблемът ти не е само с външния вид, а и с това, че мислиш, че няма да се получи.
1) Промени външността си, промени прическата и телосложението. Започни със спорт - футбол или волейбол пасват идеално, защото се тича много (а на теб ти трябва тичане), става и тичане в парка, плуване... Нищо не пречи да направиш няколко коремни преси преди да вземеш душ - аз започнах с малко, увеличих ги, правех по 200-300 и накрая просто увеличих трудността и спрях да ги броя, защото просто ми писна - по час преди да си вземеш душ прави коремни, лицеви, намери си някаква гиричка или друга тежест и редувай ръцете (аз карам с шевната машина на майка ми).
2) Ще започнат да те забелязват по-лесно, ако ги подтикнеш - научи се да привличаш вниманието - маниери, жестове, пресичане на погледите. Не говоря за флиртуване - то е крайна фаза, която изисква доста самоувереност.
3) Момичетата няма да те забележат, ако не си в компанията им - не може да очакваш, че ще стане нещо, ако стоиш на километри от тях (и буквално, и преносно).
4) Някога мислил ли си какво ги вълнува - едва ли cs, warcraft, DotA, Starcraft, Diablo и т.н. Излез от света, в който си (100% цъкаш през повечето си свободно време, на 15 си).
5) Може да имаш добър характер (може да си мил и приятен), но това е само частичен аспект от него - по-горе май имаха предвид неувереността ти и неспособността да вземаш нещата в свой ръце, нестабилността ти - един мъж трябва да е стабилен (или момче в твоя случай).

a1a2b3v
05-09-2012, 10:03
Офф не е въпроса във външния вид, а това дали го поддържаш, ... Не всеки е красив, но стига да се тъпчеш с боклуци и да спортуваш от време на време можеш да изглеждаш доста по-добре. Вземи вместо да казваш фактите и да мрънкаш да промениш това, което не харесваш в себе си.Не ми казвай, че толкова нямаш време да потичаш 2-3 пъти седмично дори и само за 30 минути... Може би просто нямаш воля ама като нямаш воля си оставаш същото мекотело каквото и сега. Като нещо не ти харесва първо гледай да го промениш, а не да питаш що какичките не харесват ...

DisappointedDreamer
05-09-2012, 10:10
Да е*а маму да е*а човекът е пуснал тема, какво се впускаш в психоанализи и нападки и ти си бил сополиво лапе. Имаше една мисъл- ако нямаш какво добро да кажеш по- добре замълчи. Видели че някой по- малък е пуснал тема и си всички се юркат да покажат колко са умни и да обиждат. Евала, чест ви прави.

П.С. Големината на топките е обратнопропорционална на големина на ушите. В твоя случай ти явно имаш малки топки xaxaxaxaxaxaxaxax :D

Само дето Валдес е далееееч от сополиво хлапе.
Абе тук се опитваме да ви дадем съвет и да ви помогнем, а вие продължавате да хленчите, мрънкате а на всичкото отгоре и обиждате.

Chacho
05-09-2012, 10:14
Остави го Банзая. Неговия случай е очевиден. Бил е комплексиран, след това е видял, че има много като него и е решил, че всеки негов дразнител също ги притежава. Вярва, че всяка критика на база на характера е неоснователна и трябва да се подхожда с разбиране, независимо от случая. А горкият има доста да диша прахта на такива като Влади. Видяхме му ограниченото мислене, нека си лае в нета.

IseeDEADbodies
05-09-2012, 10:48
Влади, като глас в пустиня си xD Още само като видях



Извади си главата от задника и спри да хленчиш. Затова момичетата те отбягват.



какво точно се опитваш да ми кажеш -.-


и просто се отказах да пиша каквото и да било. xD