PDA

View Full Version : Комплименти за външността



Kira_fen
04-15-2012, 18:17
Първо Христос Воскресе!
Незнам дали е точно за раздел секс,но има секс в темата,затова ще я пусна тук,че най-много се чете.
Темата може да се стори наистина глупава на някои,но на мен ми е проблем и ме мъчи.
Преди няколко дена с една приятелка правехме секс - по-точно най-добрата ми приятелка,момичето е колкото мен,живее два етажа над нас,приятели сме откакто проходихме.Правим почти всичко заедно от малки.Та в единия момент играехме на Плейстейшъна,в следващия мачкахме чершафите в спалнята.Как се получи това и аз не знам - ама се получи.И сега сме гаджета - все пак не мога да спя с нея и да я зарежа,най-добрата ми приятелка е.Но има малък проблем - момичето не е точно това,което намирам за ''симпатично момиче''.Без увъртания - не е особено красива.И тя го знае - споделяла ми е,че не се чувства красива като останалите,че другите момичета имат нещо,което тя няма.Тъй като вече ходим заедно,мисля че трябва да и правя комплименти като - мило,ти си най-красивата,много си готина и т.н.Ама за беда на следващият ден гледах ''Свалачът Хал'',там Джак Бляк също правеше комплименти на приятелката си,че е красива,а тя му казваше ,че не е и да спре.Та въпроса ми е такъв - как да постъпя?Не искам да я обидя или да я засегна,ако си помисли,че и го казвам от съжаление?Като се замисля преди не съм и много правил комплименти и ако сега почна да не си помисли че го правя от лицемерие.

Благодаря предварително

П.С.Ако някой мисли да пости в темата да се заяжда или да храни,моля да подмине.Моля само сериозни отговори и съвети

Зайче..
04-15-2012, 18:22
Ако не ти идва отвътре да и казваш, че е красива просто недей, защото и това за мен си е един вид лицемерие. :)

Scarface_
04-15-2012, 18:26
кажи и , че е много сладка,чаровна ,че много те привлича и т.н наблягай на хубавите неща в нея ...

AniBG
04-15-2012, 18:26
Ако не ти идва отвътре да и казваш, че е красива просто недей, защото и това за мен си е един вид лицемерие. :)

+1! Няма смисъл да и го казваш, щом не го мислиш, защото това всъщност наистина си е лицемерно.. :lol:

SisiStrange
04-15-2012, 18:53
Просто я карай да се чувства желана. Това в много случаи е достатъчно.

Какво толкова и има всъщност? Да не е нещо съвсем оправимо като 1-2 излишни килограма, неподдържана кожа или космата вежда? Ако е нещо от тоя десен, бъди и истински приятел и и помогни да го оправи. След това ще е 10 пъти по-щастлива.

FuCKkK13
04-15-2012, 19:05
просто отбелязвай наистина хубавите и качества.. един човек не е задължително да е първа прелест,за да има чар.. забавна е,разбира те,,готин човек е,чаровна е.. тези неща щом ти е била добра приятелка ги притежава лично за теб сигурна съм.. а и външността няма какво да се лъжем.. важна е,но не до такава степен и щом ти е хубаво с нея значи има нещо у нея,което те привлича и което те е накарало да си легнеш ТОЧНО с нея !

Kira_fen
04-15-2012, 19:15
Ами не е нещо от сорта на вежди,коса,кожа или излишни килограми - полага труд за всичко,няма проблеми с тях,за килограмите - даже е малко кльощава,просто лицето ... Благодаря за съветите,наистина характера и е супер,забавна е,умна е,ще наблегна на това.

DragonLady
04-15-2012, 19:47
просто отбелязвай наистина хубавите и качества.. един човек не е задължително да е първа прелест,за да има чар.. забавна е,разбира те,,готин човек е,чаровна е.. тези неща щом ти е била добра приятелка ги притежава лично за теб сигурна съм.. а и външността няма какво да се лъжем.. важна е,но не до такава степен и щом ти е хубаво с нея значи има нещо у нея,което те привлича и което те е накарало да си легнеш ТОЧНО с нея !

+1
Като няма външна красота, наблегни на комплиментите за вътрешната красота. Така хем ще и правиш комплименти, хем няма да излезеш лицемер - и вълка сит, и агнето цяло.

therichbitch
04-15-2012, 23:06
Защо ми се струва, че ходиш с нея само защото сте си легнали (и то по някаква случайност)? Ако си я харесвал и наистина си искал да спиш с нея, а не просто 'ей така да се с случило', нямаше да задаваш този въпрос- вече щеше да си видял нещо в нея, което ти се струва красиво, привлекателно. Обзалагам се, че момичето е някво нормално, но и тя се подценява, и ти се филмираш.

Kira_fen
04-16-2012, 09:36
Защо ми се струва, че ходиш с нея само защото сте си легнали (и то по някаква случайност)? Ако си я харесвал и наистина си искал да спиш с нея, а не просто 'ей така да се с случило', нямаше да задаваш този въпрос- вече щеше да си видял нещо в нея, което ти се струва красиво, привлекателно. Обзалагам се, че момичето е някво нормално, но и тя се подценява, и ти се филмираш.

Права си и за трите неща.Преди да се случи това не съм имал намерения да ходя с нея.Но сега не мога да се преструвам,че нищо не е станало - да беше тази ситуация с някое друго момиче (съученичка или просто някоя позната ) - най-вероятно щеше да остане само единия секс,но както казах,с мацката сме приятели от деца.Ако се правя,че нищо не е станало ще ми се разсърди и повече няма да ми говори и дотам с приятелството ни,а това не е нещо,което искам да става.Характерът и е напълно нормален,държи се винаги естествено и непринудено,но явно външността и е комплекс.Но каквото е станало-станало.Поемаме по пътя и да видим как ще се развият нещата.

SisiStrange
04-16-2012, 09:38
Добре, какво толкова и има на лицето?
Както я описваш е слаба и поддържана. Какво толкова може да не и е в ред?

Зайче..
04-16-2012, 09:39
Добре, какво толкова и има на лицето?
Както я описваш е слаба и поддържана. Какво толкова може да не и е в ред?

сигурно не му харесва самото и излъчване.. :д

Sh@d0w
04-16-2012, 09:41
Като не му харесва, защо са легнали?

ShtrudeL
04-16-2012, 09:43
Омг остави я като гаЖе и и бъди приятел.
Ако е готина ще разбере.

ledenakrasota
04-16-2012, 09:47
Не я намираш за привлекателна, защото тя го казва и не е твой тип или е страшно невзрачна? :?

DisappointedDreamer
04-16-2012, 10:17
Като не му харесва, защо са легнали?

Защото на автора му се е доебало, имал е възможност и я е използвал.

Авторе, не знам какво да ти кажа, но изглежда че ходиш с нея, защото си принуден, тъй като спахте заедно. По-добре и кажи истината, а недей да я размотаваш.

MaLkaTa_LaDy
04-16-2012, 10:24
Зарежи я. Защо да си с нея, щом не ти харесва?

draid
04-16-2012, 10:38
Много яко си си го сложил брат ! По-добре и обясни, че е било само физическо привличане, ако щете правете секс от време на време, но недей да ходиш с нея само от вина. Повярвай по-добре от началото да се знае че е само секс, защото ще разрушите приятелството си. Аз имах добра приятелка с която по стечение на обстоятелствата започнахме да ходим и то по взаймно привличане и желание, изкарахме над 2 години доста сериозна връзка. Както и да е, разделихме се и аз лично всячески се мъча да запазя някакъв вид приятелство, но си е шит работа. И въпреки, че в началото знаех че ще си преебем приятелството, аз не съжалявам, защото прекарахме добре тези години. При теб обаче нещата са коренно различни, може момичето да е привлечено от теб, да те харесва и сега да се влюби и да има надежда, а така ще разрушите приятелството си безвъзвратно. Помисли си хубаво какво ще избереш и дали от тая игра ще имаш добър спомен и разрушено приятелство или само второто. И в двата случая обаче приятели трудно се печелят.

Sh@d0w
04-16-2012, 10:38
Защото на автора му се е доебало, имал е възможност и я е използвал.

Как стават тези неща, защото мъжа ако дадено момиче не го привлича, даже няма да му стане? Според мен автора преиграва.


Зарежи я. Защо да си с нея, щом не ти харесва?

Exactly my thoughts. Разиграването на връзка от съжаление, само след време ще доведе до сълзи от едната страна.

DisappointedDreamer
04-16-2012, 10:57
Как стават тези неща, защото мъжа ако дадено момиче не го привлича, даже няма да му стане? Според мен автора преиграва.

Тя го привлича на емоционално ниво. Достатъчно е просто да си затвори очите. Иначе мда. И според мен преувеличава.

SisiStrange
04-16-2012, 11:07
Тя го привлича на емоционално ниво. Достатъчно е просто да си затвори очите. Иначе мда. И според мен преувеличава.

Аз си мисля, че при мъжете няма такова нещо като привличане изцяло на емоционално ниво. Те желаят с очите си.

SmilezZz
04-16-2012, 12:21
За какво приятелство говорим вече , когато вече сте легнали заедно и сте си уж гаджета? Да не би да си мислиш, че можеш да си с нея цял живот - е , не се самозалъгвай. Не може да си с нея , само защото от малки сте си добри приятели, не! Рано или късно - ще ти писне, или на нея! Поради простата причина, че чувствата / симпатиите не са взаимни. Та , да се върна на темата: ако не ти идва отвътре - недей го прави. Както ти казаха по - горе , това също е лицемерна постъпка.

DisappointedDreamer
04-16-2012, 12:23
Аз си мисля, че при мъжете няма такова нещо като привличане изцяло на емоционално ниво. Те желаят с очите си.

Не съм казала, че е ИЗЦЯЛО на емоционално ниво. Тц. Желаят с очите си, но автора е изключение, тъй като се противопоставя на тази теория. Макар че в момента пуска тема, в която се оплаква, че тя не е достатъчно красива.

Според мен най-добре е да и каже директно, че преспиването е било само веднъж, било е грешка, и не иска никога повече да я повтаря.

Nutella♥
04-16-2012, 12:27
Авторе по-добре поговори с нея и си останете само приятели.Кажи и как стоят нещата.Поговорете спокойно,изяснете се и ако успееш да наредиш нещата ще си останете все още добри приятели.Не бива да ходиш нея само защото сте преспали (лично мнение). Подиграваш се и със себе си и с момичето.

Robe
04-16-2012, 12:39
http://images.memewow.com/memes/9/769/futurama-fry-not-sure-if-i-like-her-because-shes-awesome.jpg

Eclipsercho
04-16-2012, 16:08
Ако комплиментите са насилени и безпочвени ще усети.. Нямаш ли желание и нужда да й направиш един, не виждаш ли причина, поради която да го направиш.. Просто недей.

П.С. Не мисля, че "връзката" ви има каквото и да е бъдеще.. Колкото и да е готин/печен/приятен за общуване човек, няма ли го чисто физическото привличане.. заеби.

AniBG
04-16-2012, 16:23
Офф, честно, ама супер много се нервя на хора, които се "преструват", че харесват другия в една връзка. Пич, ти направо си го лъжеш яко момичето. Бъди откровен с нея, защото след време като разбере за лицемерното ти държание няма да и стане добре и всъщност може да не сте вече приятели.. Докато, ако и признаеш, че е било само физически контакт, може да си има "достойнството" и разбира се приятелството да се запази.. Вмомента на този етап постъпката ти е супер егоистична и не до там обмислена. Щом не я харесваш - заебаваш я, оставате си приятели. Лицемерно, гадно, просто лъжеш като си си "гадже" с нея, щом и грам не те привлича.. Пък за комплименти, на външнния вид, само защото не се харесвала, бля-бля, дрън-дрън.. В една съществена, сериозна връзка не бива да се преструваш, трябва да наблегнеш на наистина красивото у нея, но като гледам на този етап няма смисъл и от комплименти, защото от това, което разбирам, теб не те привлича нищо в нея.. :?

DisappointedDreamer
04-16-2012, 16:28
Автора я харесва, само че не физически. Може да е влюбен в характера и, но сведе ли се до лицето и, той прави впечатление на такъв, който би по скоро застрялал себе си, отколкото да зяпа в очите и и да повтаря колко е красива.

sapphire5
04-16-2012, 17:58
пусни ни смимка;д

Kira_fen
04-16-2012, 19:29
Благодаря на всичко за мненията и съветите,доста от тях ми помогнаха


пусни ни смимка;д

От отлежалата ракия на дядо не искаш ли да ти пратя?!?

sapphire5
04-17-2012, 06:11
Абе я по-полека, бе . Не виждаш ли, че се бъзикам?!

TheNormalGuy
04-17-2012, 11:07
Ти ако искаш да си с нея, то тогава ще трябва да се примириш с външността и. И не се опитвай да и правиш комплименти, които няма да са искрени.

malkostar
04-17-2012, 12:38
От отлежалата ракия на дядо не искаш ли да ти пратя?!?

Да, моля !!!

Kira_fen
04-17-2012, 20:32
Абе я по-полека, бе . Не виждаш ли, че се бъзикам?!

Не скачай и ти толкова,не виждаш ли че и аз се бъзикам?!?