PDA

View Full Version : Любов от разстояние !? Как да се справя ..



mimess93
04-15-2012, 21:34
Здравейте ! Имам приятел, който работи в Испания и ще се върне чак след 4 месеца. Много го обичам, и той ме обича. Мисля, че няма да се справим с това разстояние. Колкото и силни чувства да има човек, понякога любовта може да бъде невъзможна. Като тази от песните, красива но все пак трудна. Как да съхраня отношенията ни, и дали си струва чакането на този мъж. На 19 съм, и за втори път ми се налага да чакам някого, кого обичам. Струва ли си цената, се питам постоянно..Не искам да съм разочарована накрая, и не искам да пропусна някой, чакайки друг, който ще се върне, но дали ще се върне при мен.
Очаквам мненията Ви, благодаря !

PLEYGIRL
04-15-2012, 21:46
Да гадничко си е... Ако той наистина те обича ще се върне при теб. Четири месеца никак не са много. Ще литнат бързо не се притеснявай. Ако докато го чакаш се появи някой друг който си заслужава а ти го отхвърлиш не съжалявай защото все е пак ти ще чакаш човека в когото си влюбена. Но ако когато той се върне и е охладнял към теб или просто магията е изчезнала не съжалявай за пропуснатият шанс.Щом се е случило така значи така е трябвало да бъде.Но аз съм сигурна ,че тези четири месеца няма да окажат влияние разбира се ако се обичате достатъчно......... Късмет!

mimess93
04-15-2012, 21:47
Мерси за мнението. И аз се надявам да бъде всичко нормално ! :)

kyon
04-17-2012, 16:30
Какво значи невъзможна любов? Има ли желание има и начин...
Ние няма откъде да знаем дали като се върне ще бъде с теб.
И времето и разстоянието нямат никакво значение, когото 2ма човека се обичат.

П.П. Не си мисли, че ей така си говоря. Имам връзка от разстояние и знам колко много е трудно да си без любимия си човек.
7 месеца имахме връзка от разстояние, 7-8 бяхме заедно и сега отново имаме връзка от разстояние за неопределено време.. Успех :)

Ах и най важното.. за такъв тип връзка трябва да си имате 100%-тово доверие.

EarthShaker
04-24-2012, 17:22
Ако става въпрос за ЛЮБОВ, ще издържите

от личен опит говоря, още съм с гаджето си ;) кофти е, но ако мислиш, че това е човекЪТ.. няма какво да ви раздели

mimess93
04-24-2012, 20:16
Аз наистина смятам, че за този период от живота ми той е човека. Но, при мъжете винаги има по - голяма вероятност да кривнат, да изневерят и прочие. Не ме е страх, че може да изневери, разбира се че може би няма да стои без секс 4 месеца, но се страхувам една изневяра да не се превърне в нещо повече .

EarthShaker
04-25-2012, 06:47
ами аз стоя ;) и не е като да не ми изскачат с оферти

Hayashi
04-29-2012, 16:18
Ако го обичаш 4 месеца изобщо нищо не са.

MagicSmiles23
04-29-2012, 17:13
Любов от разстояние !? Как да се справя .. -Никак.

CrazyBabyDoll
04-29-2012, 20:14
трудно е да,но няма невъзможни неща,за жалост при мен не се получи .Но наистина ако се обичате и си вярвате няма за какво да се притесняваш сега има и интернет и телефони и ще може да си комуникирате по всяко време.

mimess93
04-29-2012, 21:11
Не ми е за първи път да чакам някого.. До сега все не ми се получаваше..Сега се надявам да е различно. Аз мога да го изчакам и да не бъда с никой .. но за него няма как да гарантирам същото . Ако пък не се получи здраве да е .

draid
05-03-2012, 21:40
Щом изобщо имаш такива мисли като струва ли си, значи изобщо не е толкова голяма обич. Щяла да пропусне някой, докато чака, това да не ти е автобусна спирка. Ако обичаш някого, знаеш защо го обичаш и знаеш че си заслужава. Започнат ли да се прокрадват съмнения, работата не върви на добре.

Едит: Доверието е най-важното нещо в една връзка.

mimess93
05-10-2012, 19:29
Съмнението го има винаги и то не означава нищо. Човек никога за нищо не може да бъде на 100% сигурен и никога на никого не може на 100% да вярва в този живот така, че .... :)

xveniit0x
06-08-2012, 02:45
Ако те обича ще се върне при теб.... А ако те обича истински ще издържи без секс четири месеца. Не е толкова много време. Просто не го мисли постоянно. Излизай с приятели и се забавлявай. Аз 5 месеца съм разделена с гаджето ми, но след няколко дни отивам при него... Но и аз съм като теб, де. Всяко едно нещо ме притеснява и не мога да му имам 100%-ово доверие. Когато са те наранявали веднъж ставаш някак си по-предпазлив. Гледай много да не му показваш, че се притесняваш, защото може да се подразни, че му нямаш доверие. Казвай му, че го обичаш и че го чакаш с нетърпение, но все пак бъди леко твърда, за да си знае, че ако кривне няма да остане ненаказан. :D Никога не можеш да си сигурна какво ще стане дори утре, затова следвай сърцето си... Вярвай, че ще се върне при теб и че не си си губила времето напразно, а ако се окаже, че си го изгубила... Продължавай напред без да ми мислиш много. Животът е пред теб :)