PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



miki589
04-15-2012, 23:10
Здравейте !! Ето какъф е проблема. Преди време с едно момиче бахме неразделни много добри приятелки , но се оказа най голямата предателка!Ето и какво стана .. тя отне момчето което харесвах а вече дори обичам ! Аз преглътнах всичко и не казан нищо защото давах всичко зо нея ! По късно тя ме заряза ! След време започнах да я търся и да възобновя нашето приятелство но без успех .. започнах дори да си пиша с момчето което харесвах .. но тя разбра и го държи ... след това тя опита да потъпче достойнството ми правеше ме на боклук ..дори приятеля ми е от нейната компания и дори се опитва да ме изгони .. а явно нещо се страхува за момчето и .. а сега е мой ход !! ПРОСТО ИЗПИТВАМ ГНЯВ.. с една дума искам да и отмъстя .. на се чудя по какъф начин .. чрез това момчее..или .. чакам съвети моляви.. може да е някфо тъпо клише но моля изразете мнението си !Здравейте !! Ето какъф е проблема. Преди време с едно момиче бахме неразделни много добри приятелки , но се оказа най голямата предателка!Ето и какво стана .. тя отне момчето което харесвах а вече дори обичам ! Аз преглътнах всичко и не казан нищо защото давах всичко зо нея ! По късно тя ме заряза ! След време започнах да я търся и да възобновя нашето приятелство но без успех .. започнах дори да си пиша с момчето което харесвах .. но тя разбра и го държи ... след това тя опита да потъпче достойнството ми правеше ме на боклук ..дори приятеля ми е от нейната компания и дори се опитва да ме изгони .. а явно нещо се страхува за момчето и .. а сега е мой ход !! ПРОСТО ИЗПИТВАМ ГНЯВ.. с една дума искам да и отмъстя .. на се чудя по какъф начин .. чрез това момчее..или .. чакам съвети моляви.. може да е някфо тъпо клише но моля изразете мнението си !

DisappointedDreamer
04-16-2012, 06:29
К'во очакваш? Да седне някой потребител и да ти изброи различни начини, по които ти ще можеш да и отмъстиш? Ти въобще четеш ли к'ви глупости пишеш? Като изпитваш толкова много гняв, върни се в детската градина. Там ще те научат на различни пакости.

И какво означава "тя отне момчето, което харесвах, а вече дори обичам"? Като си седяла на задника си, без да правиш нищо по въпроса, тя е била в пълното си право да го заговори и да излезе с него. Ти не го обичаш. Просто ти е станала тъпо, но сама си си била виновна.

Тц. Пораснете бе хора.

SisiStrange
04-16-2012, 06:40
^ Съгласна.

Вземи смени компанията с хора, които въобще не те познават и пробвай на ново малко по-нормално. о.О

explosion_
04-16-2012, 06:44
Не съм чел цялата тема! Само 1 изречение, докато не стигнах до ''какъФ'' , което направо ме уби! Не знам на колко си, само че е нормално да знаеш как се пише думата .. учи се във 2-ри клас! Отчайвате ме! :(

SmilezZz
04-16-2012, 13:42
Малка си! Порас(т)ни! [няма да е зле някой да ме светне как се пише, че не съм сигурна]
Какъв е смисъла да падаш на нейното ниво и да тръгнеш да й отмъщаваш? Какво печелиш? Остави я. Нали знаеш, че рано или късно всичко се връща. Няма смисъл от глупости, с които най - малкото , което е да си навлечеш още проблеми и дърпания с въпросното момиче. Каквото се е случило - случило. Знам какво ти е , изпитала съм го, но просто няма смисъл да се занимаваш с тях - нито с момичето, нито с момчето. Пожелай им щастие и ги игнорирай.