PDA

View Full Version : Weed - MJ



djanko
04-16-2012, 01:01
Здравейте. Малко е късно и реших да почета във форума докато не стигнах до темата за тревата. Та сега се замислих, че тук е мястото да попитам някои от вас за мнение. На 16 съм и миналото лято ходихме в един приятел. Бяхме 4-ма и решиха да изпушат няколко ОЦБ-та. Аз дотогова не бях опитвал, но винаги съм имал желание да опитам, та и така стана. Въртяхме 2 ОЦБ-та, ноо така и нищо не стана. Нито усетих нещо, нито спокойствие, нито нищо. Както и да е. Последните месеци се въртя около старото ми училище и играя баскетбол, но едни други стари приятели редовно си пушат и преди около месец ме викнаха и опънах 2-3 дръпки. Това беше точно преди тренировка и незнам какво стана, но много се отпуснах и седнах при тях да си пуша цигарата. Беше ми наистина спокойно, а на тренировката забавно. Незнам кога трябва да съм напушен, но май нещо стана тогава. :D Всичко добре до тук, но преди 2 седмици някъде с един приятел (само 2ма) си свихме ОЦБ. Аз си дърпах повече от приятеля ми. 2-3 минути след като я изпушихме започна да ми става смешно и минути по-късно се спуквах да се хиля. Даже корема ме заболя от смях, след което започна да ми се вие свят, да ми притъмнява, да ми тежи ръката на която се облягам и т.н. Та накрая се прибрах и легнах, защото ми стана зле. Какво ви е мниението за всичко това? Кога съм напушен и защо така се получи с последното пушене според вас?

DS
04-16-2012, 05:49
Относно 1то пушене... зависи от тревата, зависи как си дърпал... незнам защо не те е хванало!
Относно 2то пушене... влязло ти е на място :D
Относно 3то пушене... прекалил си!
По мой "скромен" опит, така ще ти ги обясня нещата.
Иначе съвета ми е ако те кефи, напушвай се веднъж седмично/месечно и не на даскало или вкъщи, не искаш да те хванат даскалите или ваще!
Не злоупотребявай!

FeelingLikeAghost
04-16-2012, 07:23
Първия път е ясно че не те е хванало. Втория отчасти, третия- вече да. Не смятам, че е прекалил, то зависи колко ти е силна тревата, мен ми се е случвало от 2-3 дръпки да халюцинирам и припадам така че това е нормално. А за първия път или въобще не си дърпал както трябва или просто някой се е изгаврил с вас и ви е дал чай примерно :D, защото от 2 цигари, 4 човека, да не се напушиш.. не знам де, казват, че от първия път не може да те хване, мен пък си ме хвана така, че не съм съгласна, но как и да е. Недей да пушиш много, не ти трябва. :)

djanko
04-16-2012, 18:51
Ясно. Само още нещо. Третият път беше холандец, което би трябвало да значи, че е добро? Винаги ли на човек му става зле след смеха (аз се спуках да се смея в началото) или просто не трябва да прекалявам? Също така каква е разликата колко тютюн се слага от цигарата, понеже гледам всички слагат по малко? Попринцип не пуша, просто от време на време се случва да дръпна.

kyon
04-16-2012, 22:16
- Станало ти е лошо, защото си прекалил. Като дърпаш повече от необходимото няма да се напушиш повече, ами точно ще ти стане лошо.

- По принцип е нормално да ти натежи.. Като се пуши се увеличават сетивата, мозъка се съсредоточава основно над тях и горе долу игнорира тялото за това и са трудни (неадекватни, странни движения). Общо взето тревата е за успокоение/релакс и си е кофти докато си напушен да правиш нещо.. Мен ме мързи да стана и да отида до печката за да си направя кафе, а тя е на 1-2 метра от мен. Та преди да пушиш си приготвяш всичко, което искаш и си се отпускаш. Освен, ако не пушиш за гъзария, което е отделна тема.

П.П. Мен ме хвана от 5-6тия път.

DS
04-17-2012, 04:50
Холанци, китайци, пампайци тия простотии не ги слушай, 99% всеки си измисля!
Тютюн се слага за "пълнеж", да се пести "матрял". Винаги съм ненавиждал тютюна, но това е друга тема! ;)

Жив и здрав!

djanko
04-17-2012, 06:39
Аха. А как разбирате, че сте напушени? :D

kyon
04-17-2012, 16:03
Изменя ми се картината, както казах и в миналия си пост - сетивата се изострят, имам по бавен говор и движения, но за сметка на това мозъка ми работи в пълна сила. Виждам детайли във всяко нещо, чувам абсолютно всеки ритъм в една песен, фантазията ми се отваря и си създавам някакви мой си филми, над които да се забавлявам и т.н.