PDA

View Full Version : Какво да направя?



Fantasyyyy
04-16-2012, 08:22
Проблема е следния..С приятелката ми сме заедно вече 8 месеца.В началото всичко беше наред излизахме,забавлявахме се и т.н. с две думи всичко беше чудесно.И двамата се обичаме и сме си го доказвали по доста начини,но от около 2 месеца тя се промени,винаги има някаква работа,винаги е заета и т.н. и проблема е че аз се чувствам пренебрегнат и от това ми е супер кофти.Мислел съм си че ми изневерява,но колкото пъти си помисля че може да е с друг,се случва нещо за да ми докаже че е обратното,просто нещо се случва и по този начин разбирам че не е с друг.От около 1 месец насам постоянно се караме..доста пъти сме си казвали край един на друг и на другия ден всичко си е постарому,но аз вече не мога така..сядали сме говорили сме кой какво трябва да промени и мисля че аз съм положил големи усилия,а лошото е че не виждам същото от другата страна...Дразни ме понякога че думите и са пълна противоположност на действията.
И незнам какво да правя,мисля си че ако нищо не се промени просто вече това ще е края ...
Дайте идея как да постъпя

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 12:57
Може би сте загубили тръпката във връзката ви. Ходете на различни места, правете нещо различно, разнообразете ежедневието си. Но ако наистина срещаш незаинтересованост, никакво желание за нищо, постоянно се карате, дразните, няма смисъл.

SmilezZz
04-16-2012, 13:11
Кофти! Явно наистина я няма тръпката. Не знам.
Но съм съгласна с горното мнение - разнообразие ;) Опитайте се по някакъв начин да върнете тръпката с нещо, което досега не сте правили , разнообразявайте се. И най - важното: поговори още веднъж с нея, обясни й всичко и я помоли просто да положи усилия, за да не се съсипе една красива връзка.
Но ако нещата продължават така - няма смисъл.

Nutella♥
04-16-2012, 13:31
Може би просто се нуждаете от кратка почивка.Говори пак с нея и ако не виждаш никакъв резултат е по-добре да сложите край за малко.Така ще имате време да помислите и разсъждавате върху нещата и ако наистина чувствата ви са силни всичко ще потръгне.

Fantasyyyy
04-16-2012, 15:25
Благодаря ви за съветите! :)