PDA

View Full Version : Как да разбера?



yana0404
04-16-2012, 10:27
Въпросът е в това че има едно момче което страшно харесвам Всички ми казват че той ме харесва но също казват това и на моя приятелка която го харесва от детската градина Бих искала да ви попитам какви признаци трябва да има за да съм сигурна че ме харесва?

Sh@d0w
04-16-2012, 10:35
Следи внимателно жестовете и действията му, както и вниманието което ти обръща, намеците.

Момчетата се издаваме доста лесно, когато харесваме някое момиче.

yana0404
04-16-2012, 10:38
Той е супер срамежлив :(

Plamena_Gamena
04-16-2012, 10:46
Аз си мисля ,че ако намериш общи интереси между вас двамата и започнете разговор,той ще се престраши и тогава може да ти каже какво мисли за теб без да се срамува.Поне аз така си мисля :)

Успех в любовта <3

Plamena_Gamena
04-16-2012, 11:11
Аз си мисля ,че ако намериш общи интереси между вас двамата и започнете разговор,той ще се престраши и тогава може да ти каже какво мисли за теб без да се срамува.Поне аз така си мисля :)

Успех в любовта <3

SmilezZz
04-16-2012, 12:41
Просто обръщай внимание на действията и жестовете към тебе, намеците , които ти прави. Все някак си ще се издаде, просто трябва наистина да обръщаш внимание на всичко и да не се вкарваш в някакви филм, чрез които да си даваш празни надежди. Та , просто излез с него. Говорете си повече, сближете се. След време ще се разбере дали те харесва или не.