PDA

View Full Version : Противположностите се привличат?



Niakoitam
04-16-2012, 11:17
Сега ми хрумна тази тема.
Смятате ли че тази мисъл е вярна?
Коя връзка би била по интересна според вас? Между двама противположни човека или между такива,които си приличат почти като две капки вода? Задължително ли по затворените хора да се хващат с по отракани за да имат една красива връзка? Затова ли често добрите момичета попадат на лоши момчета, а добрите момчета на лоши момичета? Били могло да се получи нещо смислено между двама стеснителни или срамежливи индивида?А задължително ли е ако и двамата са от по отворените и решителните се стига до момента: 'Два остри камъка брашно не мелят? Зависи ли от гореизброените неща дълготрайността на една връзка? Може ли двамата партьори постоянно да си сменяват ролите или за да е една връзка по дългосрочна винаги трябва да има един обичащ повече-подчинен и един обичащ по малко-командващ?

ShtrudeL
04-16-2012, 11:23
Пълни глупости.

Hayashi
04-16-2012, 11:25
Аз почти никога не си падам по някого, който ми е пълна противоположност. Аз съм от командващите, но никога не съм харесвала човек, който да стеснителен и без никакво чувство за увереност. Не се виждам в такава връзка, сигурна съм, че би ми доскучало още на втората седмица.

Niakoitam
04-16-2012, 11:27
ShtrudeL заглавието или въпросите? :D

SisiStrange
04-16-2012, 11:49
Важно е да имате еднакви възгледи за важните неща. Примерно, как възприемате връзката, кое е изневяра, трябва ли двама души да са отделно от семейството си и тн, и тн.
Оттам нататък, поне аз обичам да не си приличаме много. По-хубаво ми е с човек, чиито интереси са различни от моите. Така аз научавам много нови неща, които иначе няма да науча и той също.
Обичам и да си спорим. Дори обожавам.

Мисля, че най-хубавите и продължителни връзки са между хора, които се възприемат наравно. Не един доминиращ, един обичащ повече. В такава връзка единия не би бил щастлив и би се тормозил излишно.

valdesbg
04-16-2012, 12:06
Противоположностите се привличат ако еднаквостите се допълват.

That simple :)

xoxi
04-16-2012, 12:54
Смятате ли че тази мисъл е вярна?
Да, привличат се, но привличането не трае дълго.



Коя връзка би била по интересна според вас? Между двама противположни човека или между такива,които си приличат почти като две капки вода?
Според мен няма интересни и безинтересни връзки. Ако няма тръпка, значи не е връзка, а някакво принудително вкопчване един в друг. Забавно е, когато другия е твоя противоположност. Аз бях с такова момче, издържахме около 2-3 месеца заедно и през цялото време беше шантаво. Заяждахме се непрекъснато, карахме се, но ни беше добре заедно. Само дето след втория месец започна да ни тежи цялото това несъответствие между мен и него.
Характерът на настоящие ми приятел се припокрива да кажем 90% с моя. Заедно сме почти година и осем месеца и все още не сме си омръзнали, а даже точно обратното. Сякаш си ставаме все по-интересни един на друг. Сами познаваме много добре характерите си, а това, че другия е почти със същите интереси, разбирания, вкусове и т.н., ни помага да се разбираме много по-добре. Все още не сме се карали за нещо сериозно.



Задължително ли по затворените хора да се хващат с по отракани за да имат една красива връзка? Затова ли често добрите момичета попадат на лоши момчета, а добрите момчета на лоши момичета? Били могло да се получи нещо смислено между двама стеснителни или срамежливи индивида?А задължително ли е ако и двамата са от по отворените и решителните се стига до момента: 'Два остри камъка брашно не мелят?
Красива връзка между няко по-отракан и някой по-затворен? Честно казано въобще не мога да си го представя. Не казвам, че не е възможно. Всяко правило си има изключения. Връзка си представям по-скоро между двама срамежливи или двама по-отворени. Била съм от срамежливите, сега не съм. Огромна е разликата. В сегашното си положение просто не се виждам да се занимавам с някой стеснителен и притеснителен.



Зависи ли от гореизброените неща дълготрайността на една връзка? Може ли двамата партьори постоянно да си сменяват ролите или за да е една връзка по дългосрочна винаги трябва да има един обичащ повече-подчинен и един обичащ по малко-командващ?
Май вече отговорих на този въпрос, давайки пример със себе си.

SmilezZz
04-16-2012, 16:55
Може мисълта да е вярна, но на мен ми се струва доста тъпа и безсмислена. Но както казаха по - горе: всяко правило си има изключения. Мен, принципно, никога не ме е привличало момче, което да ми е пълна противоположност, не и изцяло. Имало е черти от характерите ни, които са пълна противоположност, но именно с тях се намира едно средно положение, за да се продължи една връзка, както трябва. Не успях да се изразя правилно , както и да е. :D

Зайче..
04-16-2012, 16:59
Пълни глупости.

+1. Човека, с когото си допаднах най-много беше с досущ като моят характер, начин на държание и мислене.. :д

marilyn
04-16-2012, 20:05
Според мен няма особено вярна схема... това за лошите и добрите момчета и момичета може би до някъде е вярно или поне на мен все една и съща история ми се повтаря не знам.
Иначе дали противоположностите се привличат.. не мисля. Не мога да си допадна с човек напълно противоположен на мен, защото нищо няма да ни свързва.
С човек, който ми е супер еднакъв с мен... тогава пак не става щото две чепати на едно място... няма начин..
Като цяло според мен за да си допаднат 2ма души трябва да са еднакви в някои отношения, но в други да се различават.

elizabethg
04-16-2012, 20:27
Абсолютно подкрепям тази мисъл.Аз и моят приятел сме коренно различни.Просто разликата е от земята до небето и обратното.Но въпреки това се обичаме и се радваме един на друг.Той е лошото момче,а аз стеснителното и срамежливо момиче.Много се възхищава на това,че съм вазпитана и сдържана...Разбираме се чудесно и се допълваме един друг.Разликата в характерите ни и не само тях е 100 %.

paradosou
04-16-2012, 20:28
Привличат се, обаче за кратко, после следват големите разминавания, които в края на краищата водят до раздяла.
Имала съм отношения с такова много различно от мен момче, в началото ни беше добре, беше много диво и щастливо някво 8-), говорили сме и сме правили кви ли не шантави неща, ама в един момент почнахме жестоко да се разминаваме като виждания и характери и накрая прекъснахме. Като цяло наблюденията ми и върху други такива двойки потвърждават, че наистина има привличане между противоположностите, обаче то е мимолетно и не води до качествена връзка. Просто една връзка за да е пълноценна, трябва хората в нея поне на 85-90% (гр, как мразя да обобщавам) да възприемат по сходен начин нещата и най-вече да гледат в една посока.
Абе идеалният вариант е да са с близки характери, но да живеят различно, да се интересуват от различни неща, да научават един от друг неща, да имат понякога за кво да спорят, за да им е интересно, ама да не им липсват един вид допълващи качества, които ги уравновесяват. :)

djipsito
04-16-2012, 20:43
Като бях по-срамежлива исках някой по-отракан, щото си представях връзката ми със срамежливко случна. Двама спекли дето не могат да се гледат..

С противоположност се привличаме за кратко, после нямам излишни нерви.
Моя човек ще е на мойто ниво, да можем да градим заедно; с подобно на моето виждане за живота и бъдещето. Нямам намерение да съм детегледачка, нито пък нечие чуждо дете. Не държа да сме с еднакви интереси (тва, което каза сиси).

therichbitch
04-16-2012, 20:47
Не съм съгласна поради простата причина, че не я възприемам буквално тази фраза. Естествено, че трябва да имате някакви разлики и всеки да има какво да даде на другия, но трябва да гледате в една посока- да имате еднакви възгледи за сериозните неща. Ако това го няма, рано или късно ще се получат противоречия и връзката ще се разпадне.

PLEYGIRL
04-16-2012, 20:54
Предпочитам някой с който си приличам защото ако е някой който е моя противоположност ще го мразя ... не обичам!

kyon
04-16-2012, 22:04
Както в приятелството така и в любовта трябва да има перфектен баланс.

anonymous708973
04-16-2012, 22:05
Аз почти никога не си падам по някого, който ми е пълна противоположност. Аз съм от командващите, но никога не съм харесвала човек, който да стеснителен и без никакво чувство за увереност. Не се виждам в такава връзка, сигурна съм, че би ми доскучало още на втората седмица.

Точно.
Представям си моя пълна противоположност и ми се повръща. Никакъв шанс.
От друга страна, съвсем не ми трябва човек, с който да съм като две капки вода. Къде е другата гледна точка, другите, новите, непознатите интереси и дейности, които да попивам?
Стабилна и пълноценна връзка има между хора с еднакви виждания за важните неща - Сиси даде хубави примери. Важно е обаче да има и достатъчно различия, за да има спорове - ама хубави, не селски скандали - и да е интересно. Ще вметна, че е супермегаултраважно партньорите да са на еднакво интелектуално ниво. Да не се лъжем, всички познаваме двойки, които супер много се обичат и т.н., а основната им тема на разговор е къде ще се яде днес. В тая връзка, харесва ми да си спорим с моя... последният път беше за езикова култура май :д

Тия работи с командващия, по-малко обичащия и прочее са пълни глупости, не знам откъде го измисли. Тон в една връзка дава мъжът, той я напътства. Това в никакъв случай не означава, че той командва или че обича по-малко, абсурдно е.

Що се отнася до добрите момичета и лоши момчета, ще цитирам една мисъл: Every girl wants a bad boy, who will be good just for her and every boy wants a good girl, who will be bad just for him.

NambyPamby
04-17-2012, 00:07
Ми, аз единствено съм съгласна, че общите неща между двама души трябва да се изчерпват с възгледите за най-важните неща в живота(семейство, деца, съжителство и прочее) и с наличието на обич, уважение и... безумно силно плътско желание. Като се върна назад сега виждам, че съм търсела съзнателно някой, който да доминира над мен на ментално ниво. Винаги съм се стремяла към мъже, които са по-ерудирани от мен, с които ми е интересно, от които мога да науча нещо и които да ме водят, като в случая има една много тънка граница между деликатното доминиране и поучаването, подобно на 60-годишна детска учителка първокласник.
Голяма част от двойките, които познавам всъщност, въобще не са основани върху идеята за равнопоставеното партньорство или поне не в смисъла, който аз влагам. Докато единият е над нещата и е някакъв спокоен, уравновесен и лежерен дори, то другият се стреми да ръководи връзката, поема инициатива, измисля, нагажда...

anonymous708973
04-17-2012, 03:20
Като се върна назад сега виждам, че съм търсела съзнателно някой, който да доминира над мен на ментално ниво. Винаги съм се стремяла към мъже, които са по-ерудирани от мен, с които ми е интересно, от които мога да науча нещо и които да ме водят, като в случая има една много тънка граница между деликатното доминиране и поучаването, подобно на 60-годишна детска учителка първокласник.

Едно към едно с моето мнение.
Това, че искаш да се учиш от някого, далеч не значи, че той командва и че обича по-малко обаче (?!) или че не сте равнопоставени партньори с еднакво право на глас.

ShtrudeL
04-17-2012, 05:13
Винаги са ми били интересни тези, които не разбирам и които намирам за странни. Които може да имат коренно различно мнение от моето, но могат по очарователен начин да ме убедят в него.
Като се замисля до сега познавам само един изцяло такъв човек, но интересното е, че никога не е имало нищо любовно и физическо между нас, а видиш ли, заради него съм това, което съм в момента... от части...

Niakoitam
04-17-2012, 08:55
Противоположностите се привличат ако еднаквостите се допълват.
That simple :)

Ето това мнение наистина много ми хареса. :)



marilyn добър аватар.Падаш ли си по по грубата игра.
(може и да не отговаряш ако не искаш,просто не можах да се сдържа :) )


Та сега по темата.Наистина се замислих за някое напълно противоположно момиче от мен и направо ме втриса.Няма как да се получи нещо дълго ако някоя се подиграва с неща, в които вярвам.Да речем например да ми обяснява че сексът с други не е изневяра стига да го правиш без чувства, че целувката по устата още повече с език пък не е никаква изневяра и как може да се изпробва на целият град,колко съм задръстен да не приемам отворената връзка и как само широкоскроените хора я приемат,колко е готино да се напушваш всеки ден по три пъти,да се напива като свиня и да ми се прави на велика налитайки ми на бой и псувайки,да се подиграва с моите интереси отказвайки да ги приеме поне от уважение, да е студена и т.н. и т.н. неща,които са далеч от моя характер.Но всъщност дали пък в тази мисъл не се говори наистина за противоположности до по-малка или по-голяма степен,а не за пълни противоположности. Например двама притеснителни,стеснителни, срамежливи човека даже и да се харесат може само да се гледат и нищо да не стане.Ако момичето е напълно убедено че момчето трябва да направи първата крачка, а на него не му стиска може и така да си останат нещата, а какво говорим за на там. Ако и двамата са нерешителни никой няма да се реши да предприеме нещо.Ако и двамата пък са страшно решителни и с голямо его в един момент ще настъпи денят, в който или ще се избият...пряко или преносно или всичко ще свърши по бързата процедура.Хората имаме неща в характерите,които не харесваме, а има хора с абсолютно противоположни черти на точно тези наши черти.Именно за това ми хареса и мнението на valdesbg,което впоследствие и други подкрепиха.И аз май съм на това мнение.Доскоро си мислех че това да сте като две капки вода с някои е много готино нещо.Има си и позитиви.Знаеш характерът му,можеш да предвидиш как може да реагира,какво може да направи,какво ще се случи и т.н.Обаче си има и негативи. И дугият може да знае.Освен това като се скарате например реагирате по сходен начин, а и в общи линии като че ли единият заема ролята на учителя, а другият го следва...поне на думи и т.н. Но когато единият не може да направи нещо то най-вероятно и при другият ще е така.Докато при леката противположност единият винаги може да предразпложи другият стига да знае как и въпросният човек да поддава.

А сега е наред това:


Тия работи с командващия, по-малко обичащия и прочее са пълни глупости, не знам откъде го измисли. Тон в една връзка дава мъжът, той я напътства. Това в никакъв случай не означава, че той командва или че обича по-малко, абсурдно е.

Що се отнася до добрите момичета и лоши момчета, ще цитирам една мисъл: Every girl wants a bad boy, who will be good just for her and every boy wants a good girl, who will be bad just for him.

Добре да го кажем така.Хайде да го кажем не по малко обичащият, а по големият непокист.Така по ли би ти харесало? :) Щом си приела че тон в една връзка дава мъжът...хубаво все пак и аз съм мъж.Стига "тон в една връзка" да не значи да те развлачва по заведенията като пазарска чанта без ти да си мърдаш и пръстта даже или ти плаща постоянно сметки и да те води на всякакви готини места само и единствено за негова сметка,защото е мъж и това е било негова отговорност.И да не ти дава възможност мнението ти да е малко по различно.И да, когато границата,която е много тънка се прекрачи си води точно до командване и други такива неща.Но много жени въпреки роптаенето им са или достатъчно нерешителни или просто им харесва да бъдат командвани...опа доминирани. Доказателство за това са хилядите теми тук пък и не само тук ала "той се държи с мен като с парцал,но аз му търча по гъза въпреки че може и да си намеря нещо много по свестно", "той ме бие,защото много ме обича" и подобни.Не че някои жени не си го заслужават де,защото едно е да се правиш на невинна душичка в някоя тема, а съвсем друга е понякога реалността.Има обаче и силно доминиращи жени непокисти.Или ще ми търчиш по задника или ще си намеря някои друг,който да го прави.Не са малко жените,които правят гаджетата си на нищо...да често именно тези спокойните и добрички,които се стремят да "запазят баланса" и които не са оценявани,защото мацката усетила силата си,ако е примерно много желана изгаря от желание да се прави на велика.А понякога не е дори толкова велика на колкото се прави,защото на гаджето и в един момент му писва от тъпите и истории и тя решава да ореве ортаклъка и да го обяви за единствената и неповторима и любов на живота...до следващият път когато става най-големият скапанят и после пак обратно.
Начин на контрол,не на доминация, а на контрол започва да се ввижда,когато даденият човек започне да ти се бърка в личното пространство без да дава да се бъркаш в неговото,да ти поставя забрани от всякакво естестесво без да позволява несъгласие или същата реакция от отсрещаната страна, да ти се бърка,да ти се цупи, за дребни неща,да се опитва да те раздели с хора,които не харесва,да заплашва приятелите ти,да се опитва да те направи негов образ и подобие и да направи така че твоят живот да се състои само в него/нея,постоянно да те заплашва със скъсване и т.н и т.н. и още куп работи.
А относно тази фраза: "Every girl wants a bad boy, who will be good just for her and every boy wants a good girl, who will be bad just for him. Нямаше да е лошо да я напишеш на български език все пак...не вярвам толкова да и се изгуби смисъла. :)
Та не знам точно какво искате жените...всъщност знам и си го пише и тук,някои искат да превърнат лошото момче в добро с тях и след това да си търсят следващото лошо момче,защото някои жени имат леко мазохистичното желание да бъдат тъпчани...опа да ги защитава,но често едното върви ръка за ръка с другото де.:)А пък това за мъжете.Не знам...за другите,но аз предпочитам добро момиче, а да бъде лоша с мен...може би в леглото ако иска да сме по груби и понякога за да става бъзика и да има някаква тръпка,но да се държи с мен като пълен парцал и боклук и постоянно да ми се праи на велика....ааааа не благодаря,пазете си я,за всеки влак си има пътници,но в случая влака е за друга гара ;)

In*The*Face
04-17-2012, 10:36
Смятате ли че тази мисъл е вярна?

И да и не.


Коя връзка би била по интересна според вас? Между двама противположни човека или между такива,които си приличат почти като две капки вода?

Ако под по-интересна разбираш по-динамична, сигурно между противоположностите, но и без прилики не мисля, че една връзка би могла да просъществува.



Задължително ли по затворените хора да се хващат с по отракани за да имат една красива връзка? Затова ли често добрите момичета попадат на лоши момчета, а добрите момчета на лоши момичета? Били могло да се получи нещо смислено между двама стеснителни или срамежливи индивида?

Категорично не. Като по-малки добрите момчета и момичета, понякога умишлено, друг път не, започват връзка с такива, които играят ролята на лоши, на непукисти. След вребе обаче нещата се променят. И да, вярвам и съм сигурна, че между стеснителни хора би могло да се получи смислена и стабилна връзка.



А задължително ли е ако и двамата са от по отворените и решителните се стига до момента: 'Два остри камъка брашно не мелят? Зависи ли от гореизброените неща дълготрайността на една връзка? Може ли двамата партьори постоянно да си сменяват ролите или за да е една връзка по дългосрочна винаги трябва да има един обичащ повече-подчинен и един обичащ по малко-командващ?

Да, когато и двамата във връзката са с по-тежки характери много трудно се постига хармония. Трудно, но не и невъзможно. Човек се учи да прави компромиси, ако обича истински. Така, че аз лично не смятам, че трябва да има доминиращ и подчинен. Взаимните компромиси и отстъпки могат да регулират взаимоотношенията, за да се получи една трайна и дългосрочна връзка между двама човека.

BrokenInnocence
04-18-2012, 16:01
Както с повечето неща никоя от двете крайности не дава добър ефект според мен. Трябва да има баланс. Различията в характера на човека, с който съм ще ме привлекат само до степен до която ме допълват - обичам хора, които имат нещо в характера, което аз нямам, но бих искала да имам, примерно. Но ако я няма основата от общи мнения/черти от характера/интереси/etc. нищо няма да се получи.

assd
04-18-2012, 19:26
че как иначе, аз мисля, че се привличат в повечето случаи.


http://www.youtube.com/watch?v=xweiQukBM_k

SuNsEt
04-18-2012, 20:56
Привличат се само отначало,но после когато стане дума за нещо по-сериозно и лични интереси ,то тогава не си е работа да се занимаваш...

anonymous708973
04-18-2012, 21:05
Стига "тон в една връзка" да не значи да те развлачва по заведенията като пазарска чанта без ти да си мърдаш и пръстта даже или ти плаща постоянно сметки и да те води на всякакви готини места само и единствено за негова сметка,защото е мъж и това е било негова отговорност.И да не ти дава възможност мнението ти да е малко по различно.

Естествено, че не значи това, за Бога.

И да, когато границата,която е много тънка се прекрачи си води точно до командване и други такива неща.Но много жени въпреки роптаенето им са или достатъчно нерешителни или просто им харесва да бъдат командвани...опа доминирани.

Хич не съм от тези, които се кефят някой да ги командва.

А относно тази фраза: "Every girl wants a bad boy, who will be good just for her and every boy wants a good girl, who will be bad just for him. Нямаше да е лошо да я напишеш на български език все пак...не вярвам толкова да и се изгуби смисъла. :)
Та не знам точно какво искате жените...всъщност знам и си го пише и тук,някои искат да превърнат лошото момче в добро с тях и след това да си търсят следващото лошо момче,защото някои жени имат леко мазохистичното желание да бъдат тъпчани...опа да ги защитава,но често едното върви ръка за ръка с другото де.:)А пък това за мъжете.Не знам...за другите,но аз предпочитам добро момиче, а да бъде лоша с мен...може би в леглото ако иска да сме по груби и понякога за да става бъзика и да има някаква тръпка,но да се държи с мен като пълен парцал и боклук и постоянно да ми се праи на велика....ааааа не благодаря,пазете си я,за всеки влак си има пътници,но в случая влака е за друга гара ;)

Не си разбрал правилно мисълта. Аз не искам да превърна лошото момче в добро и след това да си търся следващто. Искам момче, което да е мило и добро единствено към мен, а не по подразбиране със всички.
А за момичето - точно това, което си написал. Никой не казва, че "лоша" означава да се държи с теб като с парцал.

Десет букви.

Niakoitam
04-19-2012, 06:41
Не си разбрал правилно мисълта. Аз не искам да превърна лошото момче в добро и след това да си търся следващто. Искам момче, което да е мило и добро единствено към мен, а не по подразбиране със всички.
А за момичето - точно това, което си написал. Никой не казва, че "лоша" означава да се държи с теб като с парцал.


Не знам точно какво искаш ти,защото не може да се каже че те познавам.Но практиката често показва едно.Много жени едно говорят пък съвсем друго вършат.И когато лошото момче спре да е лошо към тях обикновенно е добър до време,след което им доскучава и си търсят друг,които да се опитват да опитомяват.И всъщност какво лошо има един мъж да е мил към всички останали.Тук изобщо не говорим да сваля всяка,която му падне,което се наблюдава често при един вид лоши момчета...така наречените бройкаджий.Или трябва да е мил единствено с тази, с която прави секс...до време, а след това с някоя друга.Извинявам се ако пак не съм разбрал нещо.
А за момичето.Ами какво друго да разбираме под лоша...отракана или... И едно добро момиче може да е отракана пък понякога даже и...вярна :)

Edit: Или пък имаш предвид нещо от тоя сорт:
http://vbox7.com/play:6fb11062e7
? :)

anonymous708973
04-21-2012, 12:30
Ако един мъж е еднакво мил към всички (тоест, към приятелката си и към останалите си познати от женски пол), значи отношението му не е специално, тоест, ще го приема за даденост и ще ми омръзне бързо. Искам аз да съм единствената, която гледа в очите с любов, с чиито желания се съобразява и чието мнение търси, когато има проблем. Мисля, че е разбираемо.

Мисля, че в тая поговорка или квото е там, под "лоша" се разбира в сексуален аспект.
Доколкото разбрах от песента, тая мадама е няква пикла, която върти всичко мъжко на малкия си пръст и иска диамантен пръстен. Далеч нямам предвид това.

Niakoitam
04-23-2012, 09:58
Ако един мъж е еднакво мил към всички (тоест, към приятелката си и към останалите си познати от женски пол), значи отношението му не е специално, тоест, ще го приема за даденост и ще ми омръзне бързо. Искам аз да съм единствената, която гледа в очите с любов, с чиито желания се съобразява и чието мнение търси, когато има проблем. Мисля, че е разбираемо.

Мисля, че в тая поговорка или квото е там, под "лоша" се разбира в сексуален аспект.
Доколкото разбрах от песента, тая мадама е няква пикла, която върти всичко мъжко на малкия си пръст и иска диамантен пръстен. Далеч нямам предвид това.

Че то ти може да го приемеш за даденост и при всякакви други обстоятелства.Тук не е въпросът да не се държи мило с всички.Любовта и приятелството са две различни неща,ревността е трудно предодолимо,но лошо чувство понякога и той не може само и единствено да гледа към теб,защото сте гаджета, а с другите да се държи супер студено.Номера е че ако в един момент приемеш гаджето си за даденост само ти ще си неговият живот,което в този момент не е много добре за него.Най-малкото няма да има на кой да се опре.Въпросът е да умее да си го държи хубаво в гащите. Е, и за теб се отнася същото де Да не говорим че доста хора като видят повечко внимание и започват да се взимат твърде насериозно.:) А за в сексуален аспект...често казано май и двете ми се виждат възбуждащи.

П.П. Иначе и в реалността има много такива пикли и те често не знаят дали ги сърби или ги боли пък после реват :)