PDA

View Full Version : Какво ми става ?



Fascinating
04-16-2012, 13:19
Здрасти ! В последно време имам чувството , че попадам все на някакви малоумни момичета.
На 21 години съм , обличам се добре , уча , спортувам , не пия , не пуша , обичам животни , забавен съм , старая се да съм любезен и винаги да правя добро , та нали всичко това искат момичетата.Ама кво искат тия напоследък , които срещнах не знам.Работата е там , че като се стигне до етапа за среща , всичко сякаш пропада.Например , пишем си в гадния фейс бук 1-2 седмици и то чакай , не аз , тя ми пише , т.е. тя е заинтересованата , виждам че има интерес и изчаквам за да не бъда прибързан.Следва момент , в който вече е време да спрем да си пишем.Пиша й да се видим и до там, излиза ми с репликата "Ми не знам" , "може , ще видим" , е кво иска ? Хем тя ме търси , хем пък не иска да излезнеме ?Малоумна ли е ? И то не една последните 3 са така.Имаше и една , с която излизахме 2-3 пъти.Пак така ря ми пише , лафиме си , излизаме някъде по Борисовата или на кафенце , след като я закарам до блока й тя ми казва "Ще ти се обадя да се видим пак утре или други ден".От ситуацията какво мога да си помисля ? Естествено , че преценявам , че ме харесва , моя ход в тая партия шах е да й кажа , че съм заинтересован към нея , че искам да съм с нея или нещо подобно.Тука идва момента , в който тя запецва все едно й предлагам брак или й казвам , че е отвлечена за расфасоване.... каква простотия ! След 2-3 дни разбирам , че си има приятел , при положение , че съм я питал преди това дали има някое момче до нея и последвал отрицателен отговор.Е какво искат тия ?
Имам чувството , че съм прокълнат да ми се провалят нещата с момичетата , които харесвам.Неква черна магия ли имам бах ли го кво е...
П.С. Постът е по-скоро , така да се каже "изливане на душата".

SmilezZz
04-16-2012, 13:38
Кофти! Попадаш на грешните момичета, но за всичко си има време , колкото и банално да звучи. Вярно е, че е неприятно така да се случват нещата, но не си насилвай късмета. "Хубавите неща се случват, когато най - малко ги очакваш". Не търси "перфектното момиче" под дърво и камък, остави нещата на съдбата - както трябва , така да се случи.

Fascinating
04-16-2012, 14:30
Да и аз така разсъждавам , но в крайна сметка ми писва да съм в това положение и да съм сам

msdattt
04-16-2012, 14:44
Започни ти да им отговаряш: "с може.. не знам.." и виж каква ще е реакцията им ;) знам, че си момче и се предполага ти да правиш следващите стъпки и т.н. и т.н другите видове простотии, но за момент спри и ги остави те тогава да решат първи какво искат :)

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 14:50
Да, неподходящи момичета. Има някой срамежливи, които просто са свикнали в социалната мрежа, виждат, че искаш да се получи нещо, каниш ги и като видят, че става един вид сериозно, бягат. Не знам колко годишни са момичетата, но си голям и можеш да преценяваш. Има някой зрели наистина за възрастта си, но някой, както казах, бягат, защото ги е страх от неизвестното, от сериозното. Може да са нямали сериозна връзка, приятел и т.н.

Fascinating
04-16-2012, 15:10
Ами момичетата са с 2-3 години по-малки от мен , но явно трябва да спра да си търся момиче , а жена :)

msdattt
04-16-2012, 15:14
Ами момичетата са с 2-3 години по-малки от мен , но явно трябва да спра да си търся момиче , а жена :)

1++++++++++

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 15:19
Има някой, които са зрели за възрастта си, както казах. няма гаранция, че ако си хванеш на твоята възраст ще е повече жена, отколкото едно момиче на 18, например. По принцип повечето ще кажат: "На 21 си, каква връзка, не се задълбочавай в сериозно връзки", обаче аз не смятам така. Вече си голям на години, зрял не се обиждай, но на 21 няма как да имаш кой знае какъв голям опит, нито във връзки, нито в кариера и т.н. Просто жалкото е, че днес всичко е Социалната мрежа, във повечето връзки така тръгват запознанствата и т.н

N1ksun
04-16-2012, 15:55
Наборе във същия гьол съм , момичетата които ме кефат са недорасли и страхливи . Не е като да няма момичета навитаци , но гледам да подбирам най-качественото и не бих се задоволил с по-малко . Карай си го на сухо(знам че е тегаво, при положение , че почти всичките ти приятели си имат другарче ^^) , със сигурност някой ден ще се пръкне някоя която си струва , ако не здраве да е :) .Посланието ми го разбра ( НЕ ТЪРСИ ! ) .

Fascinating
04-16-2012, 15:58
Има някой, които са зрели за възрастта си, както казах. няма гаранция, че ако си хванеш на твоята възраст ще е повече жена, отколкото едно момиче на 18, например. По принцип повечето ще кажат: "На 21 си, каква връзка, не се задълбочавай в сериозно връзки", обаче аз не смятам така. Вече си голям на години, зрял не се обиждай, но на 21 няма как да имаш кой знае какъв голям опит, нито във връзки, нито в кариера и т.н. Просто жалкото е, че днес всичко е Социалната мрежа, във повечето връзки така тръгват запознанствата и т.н
Така е , но все пак целта е нещо сериозно , а не да я нанижа и после да я зарежа , не това е целта.

Fascinating
04-16-2012, 15:59
Наборе във същия гьол съм , момичетата които ме кефат са недорасли и страхливи . Не е като да няма момичета навитаци , но гледам да подбирам най-качественото и не бих се задоволил с по-малко . Карай си го на сухо(знам че е тегаво, при положение , че почти всичките ти приятели си имат другарче ^^) , със сигурност някой ден ще се пръкне някоя която си струва , ако не здраве да е :) .Посланието ми го разбра ( НЕ ТЪРСИ ! ) .

Наборе с това "гледам да подбирам най-качественото и не бих се задоволил с по-малко " все едно ме цитираш , но иначе ако не спра да търся най-вероятно ше си остана дърт ерген :D :D :D

N1ksun
04-16-2012, 16:00
.................................................. ...

Няма се косиш , тия неща да не са ти в главата гледай си живота , свиркай си , забавлявай се , аз поне си мисля че рано или късно ще станат нещата . И заеби ги тия запознанства в нета, не си е работа поне според мен (да ме извинят двойките дето са се запознали така , тва е мое мнение и го споделям ) .

Fascinating
04-16-2012, 16:02
Започни ти да им отговаряш: "с може.. не знам.." и виж каква ще е реакцията им ;) знам, че си момче и се предполага ти да правиш следващите стъпки и т.н. и т.н другите видове простотии, но за момент спри и ги остави те тогава да решат първи какво искат :)
Там е работата , че аз съм такъв тип характер , че обичам точните неща без овъртания и догатки.Доста повече предпочитам да ми каже "не , не искам" , отколкото "ми не знам" , "може" ... да каже "да"/ "не" и тва е толкова ли е трудно , много са нерешителни хората в днешни дни :/

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 16:17
естествено, че трябва да си имаш някакви критерии. Не на първата кифла, готова да ти се предложи да се хвърлиш. Дори да си млад, не бих казала, че това е начина да разпускаш или както ти каза не е целта "да я нанижеш" и да я зарежеш. Забавлявай се, наистина, излизай, не се вкопчвай да търсиш идеалната.

Fascinating
04-16-2012, 16:22
О , не аз излизам доста , но все е на такива дрисли попадам и се нервя , как ги целя бе @#*% :D

valdesbg
04-16-2012, 16:34
Айде и аз да се запиша в същия клуб. Малко по дъртичък съм, ама нищо.

тъй като гледам не си преритал за съвет. Ще се съглася с теб че вече е време за жени. На твоята възраст мисля че даже можеш да се насочиш към 20-23 годишни. Вероятността да са по улегнали е по голяма. Остави другите да порастнат.

Инак дали онлайн или на живо се запознаваш според мен няма голямо значение. В смисъл. Интернет е място където повечето хора прекарват времето си и е нормално да се запознават там. Вярно че две седмици писане преди да се видите ми се виждат много ако сте от един град, но.. аз съм си аз. Плюса на онлайн запознанството е че доста лесно можеш да пресееш желаните девойки от нежеланите такива и да си спестиш време и нерви.

И тъй.

Fascinating
04-16-2012, 17:01
Айде и аз да се запиша в същия клуб. Малко по дъртичък съм, ама нищо.

тъй като гледам не си преритал за съвет. Ще се съглася с теб че вече е време за жени. На твоята възраст мисля че даже можеш да се насочиш към 20-23 годишни. Вероятността да са по улегнали е по голяма. Остави другите да порастнат.

Инак дали онлайн или на живо се запознаваш според мен няма голямо значение. В смисъл. Интернет е място където повечето хора прекарват времето си и е нормално да се запознават там. Вярно че две седмици писане преди да се видите ми се виждат много ако сте от един град, но.. аз съм си аз. Плюса на онлайн запознанството е че доста лесно можеш да пресееш желаните девойки от нежеланите такива и да си спестиш време и нерви.

И тъй.

При по-големите вече е по-трудно да излезнеш от клопката на женските предразсъдъци от сорта "О , той е по-малък няма как да ми осигури всичко , което искам" , но фактически не е така

valdesbg
04-16-2012, 17:16
Забелязал съм че тия предразсъдъци избледняват доста след 25 годишнината на девойките. По засилени са при подрастващите. Младежите (20-30 години) са доста по отворени към хората около тях и преосмислят тийн възгледите си. А след това.. подобни дивотии напълно изчезват.

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 17:19
Е нормално в тая възраст вече имаш приоритети си, вече знае какво искаш и към какво се стремиш. Вече идва момент, в който искаш сериозна връзка, семейство и т.н

N1ksun
04-16-2012, 17:22
Valdes e прав , вижданията им се изменят значително , иначе аз не се бях замислял за тва с каките :D . Незнам защо в главата ми се е забучило , това че сполучливите връзки винаги(почти) са от момче>момичето с примерно 1,2,3 години и дори не съм си помислял за това да забивам по-голяма от мен .

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 17:25
Просто, защото тия връзки, някак не са били одобрявани един вид, изглеждат странно в очите на хората. особено ако момчето е на 18, а момичето на 25, например. Иначе няма нищо чудно, че момичетата вече се насочват към батковците.

N1ksun
04-16-2012, 17:27
Е нормално в тая възраст вече имаш приоритети си, вече знае какво искаш и към какво се стремиш. Вече идва момент, в който искаш сериозна връзка, семейство и т.н

Рано е за семейство на тези години , но е не е лошо човек вече да си има сериозна приятелка .

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 17:35
Е в периода 25-30 вече повечето хора създават семейство. Аз съм против избързването.

valdesbg
04-16-2012, 17:38
Всъщност не мисля че е рано за семейство. Даже е хубаво да си поживеете заедно 2-3-5 годинки в този период. Вече за сватба.. си зависи от разбиранията на човек. Но определено е добре да почнеш да не зависиш от родителите ти и да се научиш как да се справяш самичък в живота. Щото.. на 30 тепърва да ги учиш тия неща е малко смешно според мен.

N1ksun
04-16-2012, 17:39
Е в периода 25-30 вече повечето хора създават семейство. Аз съм против избързването.

В този период да , но аз говоря за периода малко по-раничко ;) .

Fascinating
04-16-2012, 17:42
Абе и аз го обмислям варианта от известно време за пренасочване на ресурсите и нервите към по-възрастна от мен , но за сега не се е отворил фронт , иначе ще атакувам :)

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 17:44
Е да, но гледай да не е много по-голяма от теб, защото тя може да има едни цели, едни приоритети в живота, както ти каза може да иска неща, които не можеш да и дадеш, а си на 21 още.

N1ksun
04-16-2012, 17:55
Абе , вижда ли те като голям човек , можещ да и осигури нужната сигурност, подкрепа , мисля че няма да има проблем ;).
Ма нали знаеш стабилната работа и парите идващи от там са един от основните фактори .

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 17:59
^^ Да, именно. На 21 още нито си улегнал, нито си се установил финансово.

N1ksun
04-16-2012, 18:14
^Има сделка .... хммм nIkEnCeTy_bE :D

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 18:25
Мда, и двамата говорим за едно и също, ама по различен начин казано, мда. Сделка. :D

N1ksun
04-16-2012, 18:40
Адаш ^ в женски род или ? :D

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 18:42
Адашкаааааа. хахха:)))

valdesbg
04-16-2012, 18:48
You two - get a room, please ;)

DisappointedDreamer
04-16-2012, 18:51
You two - get a room, please ;)

How cute 8-)

N1ksun
04-16-2012, 18:51
^Така си и мислех :D , but lets not spam anymore ;) they will lock the topic .

Fascinating
04-16-2012, 18:52
Ами на път съм да взема висше и по план трябва да започна хубава работа.Имам къща , кола , любов за отдаване , не знам какво още би искала една жена.
П.С. Сега да не се избият жените ! Шегувам се :D

nIkEnCeTy_bE
04-16-2012, 18:52
Е, вие пък веднага, много сте бързи. Спирам. хахаха

Josefinne
04-16-2012, 18:55
Извод - свалки по фейсбук не стават. Честно казано аз този фейсшит го използвам само за игри. Но алтернативата по мое време беше сайтовете за запознанства. И от там нищо читаво не е излизало никога. Та, моята препоръка е да вземеш да ги зарибяваш повече на живо и по-малко на умряло във фейсбук. Не че това не е елемент от цялата работа, но нека е като помощното колело, а не основата на свалката. И няма нужда да й се обясняваш в любов на първата среща, нито пък да очакваш да го направят те. Просто кажи " много ми беше приятно, мога ли да ти се обадя някой път пак да излезем " и така няколко пъти. Много е стряскащо някой да ти каже, че много те харесва на първа среща. Освен това нека не те отчайва, че мацките се страхуват да излизат с разни пичове от нета. Ти може и да не си от тия нещастници, дето дебнат, но има ги много. В нета доверието се гради с месеци, а ти се оплакваш , че някоя не ти е скочила на врата след 2 седмици. Повече търпение и повече лайв - срещи. Малоумни или не - жените се пазим от типове.