PDA

View Full Version : ПОМОЩ!! :) Ако някой е добър в съчиненията за 5 клас да пише МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ



GolqmMurzel...
04-16-2012, 13:20
ПОМОЩ!!!!!! Моля ви трябва да предам съчинение на тема "Ако съм вълшебник.." :) Моля ви пишете ако имате някакви идеи или сте намерили нещо в интернет или сте по-голям и вече сте писали подобно съчинение и о6те го пазите :$ Предварително Ви благодаря много :*

teta
04-16-2012, 13:36
преди/като бях по-малка/ бях писала нещо подобно но не си намирам записките :) ммм като идеи имам няколко.ако бях вълшебник:
-щях да си купя......................
-щях да живея.......................... и там да има много...................................
-какво щях да направя за приятелите си,ако бъх вълшебник........
-щях да спася света от глобалното затопляне,войните/примерно/,защото/как/........
-щях да помогна на децата от.................................../африка например/,щях да им дам храна,подслон..........
-щях да създам ................
в моето старо съчинение присъстваха подобни елементи и получих добра оценка,надявам се да съм ти помогнала с идеите си поне малко :)

Зайче..
04-16-2012, 15:52
Ти толкова ли нямаш мечти и/или въображение?

zlatko98
04-16-2012, 16:13
Темата на съчинението е такава, че не върви друг да ти го напише - аз искам да направя едно, ако стана вълшебник, а Пешо съвсем друго. Ако толкова се затрудняваш в изграждането на структурата на съчинението или в обясняването на желанията си, нахвърли с тиренца какво би искал да вършиш като вълшебник и аз ще ти го напиша.

ss9
04-16-2012, 20:36
В 5 клас не можеш да си пишеш съчиненията? Не мога да си представя какво ще ти е, като за 40мин. ще трябва да напишеш съчинение-разсъждение 2 страници върху Илиада..

teta
04-17-2012, 16:16
не стига че му нахвърлих някакви идеи :/ хайде помъчи се малко все ще ти хрумне какво да напишеш по тая лесна тема :)

Wikito
04-17-2012, 17:53
лелее 5 клас си , а като станеш 7/8/9 ;хх