PDA

View Full Version : Аз, той



nicole_153
04-16-2012, 13:37
Здравейте сладури! :)
Регистрирах се тук, за да поискам съвет и аз.
В началото на тази година бях на един рожден ден след който отидохме на дискотека. Там танцувах с едно момче, говорихме си, целувахме се и накрая ми взе номера. Мислех, че всичко е на шега, защото той беше пиян. Но на следващия ден започна да ми звъни, да ми пише. И така след време тръгнахме. Бяхме заедно около месец. Забравих да кажа, че с въпросното момче се познавахме от преди, но винаги сме си казвали по едно "здравей" и това е. Не съм си мислела, че може да се получи нещо между нас. Приятелите ми не го харесваха. Все ми казваха да го оставя, че не знам какво представлява и т. н. Всички ми казваха, че не е за мен, но колкото повече ми го казваха, толкова повече не ги слушах и правех каквото искам. След този един месец ми каза, че харесва друго момиче и не иска да ме лъже, но би се радвал, ако останем приятели. И така всичко приключи, но след няколко седмици пак започна да ме търси.

Излизахме, говорехме си по телефона и така се стигна до темата за секса. Каза ми, че няма да спре да ме търси след като спя с него и наистина стана така. Всичко си беше както преди. Но все пак имах чувството, че за него съм само забавление. Търсеше ме когато имаше време за мен. Но въпреки това се държеше много добре. Дойде ваканцията. Аз излизах с моите приятели, той с неговите и спряхме да излизаме. А и както казах моите не го харесваха. С течение на времето може би се привързах към него. На моменти искам да му се обадя да излезем, но знам, че за него съм само развлечение. Приятелите ми се оказаха прави. Но пък щом получи от мен това което искаше-секс, и не спря да ме търси, предполагам че поне малко му пука... или се заблуждавам? Въпросът ми е да спра ли да го търся или да продължаваме както до сега, а именно да се виждаме когато имаме време един за друг. Ами ако стане както преди? Ако отнова спрем да контактуваме за някакъв период от време, а след това отнова ме потърси какво да правя? Питам ви, защото се чувствам объркана. Не знам какво да правя. Понякога си казвам, че ще го оставя, че наистина не е за мен, но на моменти искам да го видя..
Дано разбрахте историята ми. Ще се радвам, ако получа съвети. И ако има значение възрастта - на 16 съм. : )

SmilezZz
04-16-2012, 14:27
Заблуждаваш се. Държи те в резерва , когато му се дое*е ти звъни и ти се съгласяваш. Върти те на малкия си пръст, а ти му позволяваш. Осъзнай се. И спри да му позволяваш да се държи така. Спри да контактуваш с него.

paradosou
04-16-2012, 15:36
^Не.
Освен секса, се кефи и на компанията ти, ама не достатъчно, че да е във връзка с теб. Отрежи го поне докато ти минат мераците и/или си намериш друго момче, пък след тва, ако още имаш желание, може пак да си излизате. :)

prinncess
04-17-2012, 10:27
Ако много хора са на мнение, че той не е за теб, може би има причина да го казват, защото нещата се виждат най-добре отстрани. : )

marin4itu
04-17-2012, 11:59
На мен малко ми е странно как така сте спрели да се виждате... Явно и двамата нямате чак такова желание да сте заедно, щом не можете да си отделите поне 1 час..

DisappointedDreamer
04-17-2012, 12:30
^Не.
Освен секса, се кефи и на компанията ти, ама не достатъчно, че да е във връзка с теб.

Мда. Приятно му е с теб, но не до толкова много, че да бъде с теб. Най-добре ще е може би да не говориш с него, да не се срещаш с него. Така по-лесно ще го забравиш. Не ти трябва такъв като него. На 16 си, много лесно ще намериш друго момче. Другия вариант е да излизаш с него, когато те потърси, но само по приятелски. Да му дадеш сметка, че не искаш да си просто момичето, което той оправя, когато му скимва, да си знае мястото и линията, която не бива да прекрачва.