PDA

View Full Version : Между любовта и приятелството...



elizabethg
04-16-2012, 14:56
Здравейте!Може и да има такава тема,но поне аз не можах да открия.Та...Аз винаги съм била върл враг на това,когато намериш своята половинка да забравиш най-добрата/добрия си приятелка/приятел.Какво мислите по въпроса?Случвало ли ви се е.Аз примерно имам приятел,но не отцепвам моята приятелка,а по-скоро тя ме отцепва.Постоянно и пиша да излизаме,а тя все си намира причина.И все не иска.Гадно ми е така.Да не стане после:"Ооо,тя си хвана приятел и ме забрави."Точно за това постоянно я търся и я моля да излизаме,а тя не...Не знам какво да правя.Дори преди месец ме накара да отидем на кино с едни нейни приятелки и бившата на моя приятел...Аз казах,че няма да отида заради нея,а тя ми отговори:"Ти не си добре"и"Кво като му е бивша"...Добре,не съм ли права пък?
Не знам защо става така...Аз я търся,а тя ме отцепва... ;(

SmilezZz
04-16-2012, 15:23
Случвало ми се е. Понякога това държание (като на твоята приятелка) е предизвикана от ревността , че някой е "отнел" (един вид) човека, с който преди сте били неразделни и сте прекарали голяма част от времето си. Аз съм имала случаи, в които приятелството пропадна , в други пък (както е сега с настоящия ми приятел) всички излизаме заедно: аз , приятеля ми , неговите добри приятели и моите. Добре се получава. Излизаме си на седмица поне веднъж, та така.

Иначе ти просто поговори с приятелката си и разбери защо прави така. След това съм сигурна, че ще намерите средно положение, което да се харесва и на двете страни.