PDA

View Full Version : Къдее????????



tzveteto51
04-16-2012, 14:13
Имам рожден ден и не знам къде да заведа приятеля си.... Може да звучи тъпо, но в нашия малък град вече сме били навсякъде. Съвет?

explosion_
04-16-2012, 14:19
Да го заведеш?! Не трябва ли той да те заведе някъде и да измисли изненада, ако поне малко се чувства мъж? :D

SmilezZz
04-16-2012, 14:19
Ти имаш рожден ден, обаче се чудиш къде да заведеш приятеля си? Хмм.. Както и да е.
Тогава се разнообразете - отидете в друг град или в някоя полянка, край града. Зависи на теб как ти се иска да си прекараш рождения ден.

explosion_
04-16-2012, 14:21
отидете в друг град
+1 , а м/у другото на колко сте?

tzveteto51
04-16-2012, 14:24
мии аз на 17 той на 20

explosion_
04-16-2012, 14:26
:razz: Значи гаджето ти е пълен малоумник, ако не се сети да те врътне някъде с колата и да ти направи някой хубав подарък! ..

tzveteto51
04-16-2012, 14:29
За подаръка да, ама нали аз трябва да избера къде да ходим смисъл моят рожден ден е :D

explosion_
04-16-2012, 14:33
Бе де да знам, аз съм мъж и ако бях на негово място щех да те товаря на колата и директно към най-близкия различен от твоя град! :D

tzveteto51
04-16-2012, 14:36
Да така е :D Благодаря за съветите :p

Alabalaportokala
04-16-2012, 15:52
explosion_ много си голям на думи ей. Голяма ти е патката в нета. Ами ако приятеля и няма кола? Ами ако няма пари за бензин? За тези неща замислял ли си се преди да се правиш на мъж пред момичето? Аман от някакви псевдо мъжкарчета (въшкарчета) в тоя нет.
Идеята за друг град е добра стига да имате възможност да я осъществите.

marin4itu
04-17-2012, 12:28
Е какъв им е проблемът да хванат един влак или автобус, да се разходят на някое ново място и да си прекарат деня заедно с много снимки, за да запазят спомена?

In*The*Face
04-17-2012, 13:20
explosion_ много си голям на думи ей. Голяма ти е патката в нета. Ами ако приятеля и няма кола? Ами ако няма пари за бензин? За тези неща замислял ли си се преди да се правиш на мъж пред момичето? Аман от някакви псевдо мъжкарчета (въшкарчета) в тоя нет.
Идеята за друг град е добра стига да имате възможност да я осъществите.

Е на 20 години да не може да спести пари за рождения ден на приятелката си...Съжалявам, ама explosion_ е абсолютно прав и дори и да не го е правил, поне знае как се постъпва в подобна ситуация.

Към авторката: определено зависи как искаш да прекараш рождения си ден. За мен лично един голям плик с продукти от магазина, палатка, спални чували, огън и барбекю някъде в планината е най-хубавото което би могло да ме зарадва. Ако обаче нямате тази възможност в по-големите градове има достатъчно разнообразие. Кино, игрална зала (боулинг, билярд) и т.н

SisiStrange
04-17-2012, 14:07
Сега, както е супер дъждовно, си ги представям на пикник или палатка. :D Иначе идеята е чудесна.

Идете някъде, където можете да потанцувате, да се посмеете, да хапнете и после да правите секс, ако вече сте започнали. За това гадно, проклето, студено време, аз на това бих се зарадвала.

Eclipsercho
04-17-2012, 14:28
Сега, както е супер дъждовно, си ги представям на пикник или палатка. :D Иначе идеята е чудесна.

Що бе, ще слушат романтичния звук на едри капки удрящи се в палатков найлон, локвите и т.н. ще им напомнят за красотата на природата, а течащите им поради студа сополи ще се слеят в приятна любовна смес докато се целуват.. Прелест :D

По темата.. Дори момчето да е безработно не виждам как няма да отдели някакви пари и ТОЙ да те заведе някъде.. Все пак явно не иска да се занимава с организация, така че послушай горните мнения и отидете в съседен град на кино/ресторант/дискотека бляблябля.

In*The*Face
04-17-2012, 14:36
Е те могат да го празнуват и другата седмица. То няма да е все дъждовно. Пак зависи какво иска авторката.

SisiStrange
04-17-2012, 14:38
Пък и вълците сега са гладни. :D Нежна романтична музика и вой на вълци в нощта. :D Love is all around (music) XD

ЕДИТ: Така е. Аз си мисля, че винаги могат и просто да се разходят малко сред природата, докато поизсъхне земята и стане удобно за излети.

Eclipsercho
04-17-2012, 14:39
Е те могат да го празнуват и другата седмица. То няма да е все дъждовно. Пак зависи какво иска авторката.

Естествено, че могат.. Но според начина по който е написан въпроса, се създава впечатлението, че тя иска да го води в съответния ден, не след време.

explosion_
04-18-2012, 12:59
explosion_ много си голям на думи ей. Голяма ти е патката в нета. Ами ако приятеля и няма кола? Ами ако няма пари за бензин? За тези неща замислял ли си се преди да се правиш на мъж пред момичето? Аман от някакви псевдо мъжкарчета (въшкарчета) в тоя нет.
Идеята за друг град е добра стига да имате възможност да я осъществите.

Разбира се, че съм голям! Ти защо не си завреш песимизма накъде ;) А колкото до мен In*The*Face ти каза, знам по-добре от теб как да постъпя в една такава сигуация.. Ами извинявай ами ти като нямаш пари тва не значи, че и с другите трябва да е така :razz: ..

eastman47
04-18-2012, 13:01
....аз съм мъж ....
стига бе кой те излъга така ?

explosion_
04-18-2012, 14:16
стига бе кой те излъга така ?

Майка ти, що? Не ти ли е казала..

Eclipsercho
04-18-2012, 16:17
Майка ти, що? Не ти ли е казала..

И... до тук беше. Видя се що за стока си.

Не се прави на оборотен по форумите. Не всеки получава кинти от родителите си/бачка по строежите.
Пък и темата не е за това.

explosion_
04-18-2012, 16:20
И... до тук беше. Видя се що за стока си.

Не се прави на оборотен по форумите. Не всеки получава кинти от родителите си/бачка по строежите.
Пък и темата не е за това.

Аз СЪМ оборотен и плюс това отдавна сам си изкарвам парите, пък и дори да ми го дават, нали ги имам.. какъв е проблема? Запази си мнението за себе си слабо ме интересува ;)
По темата: Авторке рождения ти ден мина ли? Какво стана.. ?

Eclipsercho
04-18-2012, 16:30
Аз СЪМ оборотен и плюс това отдавна сам си изкарвам парите, пък и дори да ми го дават, нали ги имам.. какъв е проблема? Запази си мнението за себе си слабо ме интересува ;)
По темата: Авторке рождения ти ден мина ли? Какво стана.. ?

Естествено, че си оборотен.. Зад клавиатурата всеки е такъв ;) Мишки срещу мене църкат, като ме видят познай къде си бъркат.. :D Това си ти.

И какво като ги имаш парите? И аз имам, даже сигурно съм държал повече, отколкото ти си виждал накуп.. ама не ме виждаш да си избивам комплексите под път и над път, нали?

Намали малко оборотите, супермен. :D

explosion_
04-18-2012, 16:39
даже сигурно съм държал повече, отколкото ти си виждал накуп.. ама не ме виждаш да си избивам комплексите под път и над път, нали?

:razz: Ти явно, наистина не знаеш кой стои от другата страна на компа.. :D Държал си ти.. :razz: Както и да е няма да се занимавам с идиоти, просто си ми под нивото ;) И между другото като гледам суичъра ти на снимката се сещам колко имаш (от кварталния магазин за 9 лева.) .. Както и да е извинявам се за спама, повече няма да се занимавам с ''умници'' ;)

Eclipsercho
04-18-2012, 16:42
:razz: Ти явно, наистина не знаеш кой стои от другата страна на компа.. :D Държал си ти.. :razz: Както и да е няма да се занимавам с идиоти, просто си ми под нивото ;) И между другото като гледам суичъра ти на снимката се сещам колко имаш (от кварталния магазин за 9 лева.) .. Както и да е извинявам се за спама, повече няма да се занимавам с ''умници'' ;)

Кой стои, шефО на мафиЪтЪ ли? Източната чаастт.. :D

Суичъра е стар, със сантиментална стойност, пък и снимката е с изключително шибана камера.. Ама к'во от тва.. Аз съм беден, ти си оборотната клавиатурна мишка с многото кинти и якия живот.. :D

Излез от GTA.

explosion_
04-18-2012, 16:46
Кой стои, шефО на мафиЪтЪ ли? Източната чаастт.. :D

Суичъра е стар, със сантиментална стойност, пък и снимката е с изключително шибана камера.. Ама к'во от тва.. Аз съм беден, ти си оборотната клавиатурна мишка с многото кинти и якия живот.. :D

Излез от GTA.

И аз те обичам.. :) :-*

Eclipsercho
04-18-2012, 16:48
Стига спам, че се изложи достатъчно. :lol:

explosion_
04-18-2012, 16:52
Стига спам, че се изложи достатъчно. :lol:

Аз не се излагам никога! :* .. Спама беше до тук!

slimbo
04-18-2012, 18:23
Аз СЪМ оборотен и плюс това отдавна сам си изкарвам парите, пък и дори да ми го дават, нали ги имам.. какъв е проблема? Запази си мнението за себе си слабо ме интересува ;)
По темата: Авторке рождения ти ден мина ли? Какво стана.. ?

Абе леш за какъв точно се мислиш.......Имал пари и кво от тва ,аз нямам и съм си перфетно ....... И кво като му ги давали , еми нищо ама доказваш , че си мамино синче .... Ако искаш и Бентли или Бугати карай на никой не му пука имаш материално богатство ама нямаш нищо стойностно...........! А и кво от тва , че Eclipsercho бил със стар суитчър голяма работа като гледам как разсъждава има много повече мозък от теб /не се ласкай / !!!

jeezloxxy
04-18-2012, 18:56
Аз не се излагам никога! :* .. Спама беше до тук!

Майтап няма, видя се какъв мъжкар си. :D

explosion_
04-18-2012, 18:59
за какъв точно се мислиш.....

За повече от теб.. :) ..

marin4itu
04-19-2012, 08:25
Дано някой ден останеш без парите си, да те видим как ще свързваш двата края... Ценностният живот не се състои в това да харчиш пари на ляво и на дясно и да се правиш на гъзар.. Има много по-стойностни неща.. Айде живей си животеца и не занимавай останалите с дебилщината си..

therichbitch
04-21-2012, 20:00
explosion_ , зле си.
Авторке, от кой град сте?
Трябваше да споменеш, за да ти дадем по- конкретни предложения.