PDA

View Full Version : Направило ли ви е впечатление, че в България повечето хора са с мургав тен на кожата?



D1esel
04-16-2012, 15:54
Изключвам напълно циганите. Имам предвид българите. Повечето са грозни, мургави, почти като цигани и миришат лошо. Това съм забелязал аз. Особено в тракийската низина и по морето. Същите тези мургави хора са и доста нагли и прости. Поне аз от мургав човек досега добро не съм видял, докато повечето хора с по-светла кожа са свестни. Е, и светли хора гадняри познавам, но повечето са свестни.
Съгласни ли сте с мен?

EinGutesKind
04-16-2012, 15:59
Мургавите хора не могат да са грозни :grin:

DisappointedDreamer
04-16-2012, 16:01
The Slavic people are an Indo-European panethnicity living in Eastern Europe, Southeast Europe, North Asia and Central Asia.

http://en.wikipedia.org/wiki/Slavic_peoples

Зат'ва сме мургави.

D1esel
04-16-2012, 16:05
The Slavic people are an Indo-European panethnicity living in Eastern Europe, Southeast Europe, North Asia and Central Asia.

http://en.wikipedia.org/wiki/Slavic_peoples

Зат'ва сме мургави.

Категорично не е вярно! Славяните по цяла Европа са с бели, дори бледо бели кожи, само тук на балканите има мургави славяни, което ме води на мисълта, че генотипът ни е славянски в много малка част. Предполагам, че прабългарите са били мургави и ниски, затова и хората са такива. Прабългарите идват от Афганистан и Персия все пак.

PLEYGIRL
04-16-2012, 20:23
абе глупости ...... вие сте болни . На морето много ясно ,че ще има мургави хора. Според мен D1esel ти си се разхождал из циганската махала. Наскоро четох някъде за един учен който е обикалял България за да търси така наречените мургави хора. Съжалявам ама резултатите са било много учудващи-почти не е срещал такива. Между другото мислите ли ,че едно малко племе прабългари от 5000 човека ще може да претопи няколко милиона славяни??? Вие с8те болни наистина четете малко повече...

assd
04-16-2012, 22:08
А Преслава не мяз ли на циганка?

нека, нема да и простим на тая мангалка деба

D1esel
04-17-2012, 00:58
Така е защото тук се харесват по-черните, дето приличат на цигани и които в повечето случаи или наистина са мангали или са мелези. Но много от тях вече се пишат българи. И сред известните има много примери за мангали или мелези - Анелия (майка българка, баща циганин), Азис, Евгени Минчев, Преслава, Николета Лозанова (циганка от пловдивските села; колкото и да се опитва да припише тена си на солариума тя и без него си е като печка), Алисия, Весела Бонева, Ивайла Бакалова....
Абе ставаме нация от мангалоиди като турците и гърците.
Та не знам ако трябва да се женя дали бих го направил с българка, щото едно, че имат нисък стандарт и най-вече как ще съм сигурен че няма някой дядо или баба цигани?

Наистина ли бащата на Анелия е циганин? А Преслава изобщо не ми прилича на циганка.
За Азис знам, Евгени Минчев официално не е циганин, а просто е бил осиновен от цигани май. Алисия е мургава и си прилича, нищо чудно, Весела Бонева не я знам дори коя е, Ивайла според мен също 100 процента има нещо циганско, Николета също няма вид на циганка, но си е мургава доста, така че е възможно.

А относно това дали да се жениш за българка - жени се за когото поискаш, не се филмирай. Гледай жена ти да е умна, добра и красива, пък каквато ще да е, пък дори и циганка. Лично мен изобщо мургави жени не привличат, дори ме отвращават, гнус ме е от тях, потни са ми и т.н. Но наистина много мургавели има тук, според мен е така, защото самите прабългари също произлизат от тези краища близко до циганите, а и доста смесени деца има, колкото и да се опитват някой хора да го скрият - генът не лъже. Но и да се ожениш за най-бялата жена на планетата ще имаш деца и ти, те ще имат техни деца и така все някога ще се размножат с по-мургав ген :D Според мен генът е важен за начина на мислене, но ако няколко поколения цигани живеят в нормални условия, като българи напълно, манталитетът рано или късно ще се изчисти от техните негативи дори и генетично доколкото е възможно. Вече виждам по улиците много възпитани роми. Така, че това не е критерии.

LovEsIckk
04-17-2012, 09:50
Аз съм бяла , като сняг..клоняща към розово.
Гаджето ми вика, че съм розова :D
И косата ми е светло руса..
Ама аз се боядисвам и ходя на солариум ;/

Wax
04-17-2012, 10:09
Тва че автора е циганин може би допринася за факта, че мисли така.
Иска всички да са черни като него...

assd
04-17-2012, 10:51
http://www.novini.bg/news/61120-%D0%B2%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BD-%D0%B1%D0%B8%D0%BB-%D0%B2%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B5%D0%BD-%D0%B2-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0.h tml

Bomber
04-17-2012, 11:04
Това че някой хора са мургави матови не ги прави цигани стига глупости аз като съм по-матов това да не ме прави ром никой от родителите ми не е от ромски произход :)

LovEsIckk
04-17-2012, 11:07
Aрменците са алчни и лъжливи. Евреите също. Турците - еди си кво
А ние какви сме?
Злобни и завистливи, дребни и подкупни души..Живеещи на принципа "Важното е на Вуте да му е зле". По-далеч от носа си не виждаме. Цял свят (или тия дето поне знаят за нас) ни се присмива,използва и манипулира.
"Ти го плюеш, то мисли,че дъжд вали."
За тва сме на тоя хал и така ще си останем.От оно време сме си така. Измекярчета сме си били цял живот .. и под турско робство, и преди него. Малко са стойностните хора.Повечето биха продали майките и бащите си..

LovEsIckk
04-17-2012, 11:08
И само да те светна, че ПРАбългарите..са си били мургави.. счита се да сме светли по-това, че са се смесили със славяни и траки.Но ние не сме изцяло славянски народ

NambyPamby
04-17-2012, 11:10
Прекрасни разсъждения, прекрасен стил на писане, бравАс. Заслужаваш Гайгеров брояч за награда, въпреки, че надали ще оцелее дълго.

D1esel
04-17-2012, 11:28
Aрменците са алчни и лъжливи. Евреите също. Турците - еди си кво
А ние какви сме?
Злобни и завистливи, дребни и подкупни души..Живеещи на принципа "Важното е на Вуте да му е зле". По-далеч от носа си не виждаме. Цял свят (или тия дето поне знаят за нас) ни се присмива,използва и манипулира.
"Ти го плюеш, то мисли,че дъжд вали."
За тва сме на тоя хал и така ще си останем.От оно време сме си така. Измекярчета сме си били цял живот .. и под турско робство, и преди него. Малко са стойностните хора.Повечето биха продали майките и бащите си..

Права си .

D1esel
04-17-2012, 11:29
Между другото повечето евреи, арменци и турци са много по-гадни от циганите.

Аз познавам много евреи и арменци. Уверявам те в това, че от всичките не се сещам за нито един гадняр. Наистина. И циганите, които познавам също са свестни. Единствено от българи съм видял лошо, и то предимно от мургави българи, като само един гадняр познавам светъл.

D1esel
04-17-2012, 11:32
Не само са малко, но до сега в историята ни се броят на пръстите - Аспарух, Симеон Велики и Левски.

Пич, стига с тая история. Историята ни е толкова смешна и измислена :lol: Сериозно го мисля, не се базикам :D

LovEsIckk
04-17-2012, 11:37
както и Асен,Петър и Иван Асен - мисля,че от Второ българско царство - те заслужават най-голямо уважение.
Също и Хан Крум , от Първо българско царство.

Дори по време на 2-ро Българско царство, пак се стига до предателства и убийства и то между роднини..

Арменците и евреите нека са си алчни- то за това едни от най-богатите фамилии в света са именно от тези народи. :)
Знаят как да си въртят парите и игрите.Знаят и как да си отстояват позицията.За разлика от нас.. Вечните гъзодавци. Готови да се надупят и да си намажат задника със свинска мас дори, че да влиза по-лесно. Простия и беден народ български. Язък, че сме един от първите народи. Язък, че държавата ни е една от най-старите.Язък за всичко, което имаме.

fluffy_^
04-17-2012, 11:43
Пич, стига с тая история. Историята ни е толкова смешна и измислена :lol: Сериозно го мисля, не се базикам :D

Искаш ли ейсега да те направя аз тебе смешен? или закъснях ти вече сам се направи..мамка му таман бях се набрал.

LovEsIckk
04-17-2012, 11:47
Историята ни не е смешна и преувелична.
Преувеличени са даденостите на България в природо-географски аспект. Много държави си имат зеленени по-хубави от нашите,морета по-хубави и чисти от нашето, почви, по-плодородни от нашите.
Ама нали нашето гардже си е най-хубаво.
Преувеличен и сплотения и борбен народ.Напротив , ние сме смирени роби, плюещи по всеки..дори и по най-близките си.

D1esel
04-17-2012, 11:48
Искаш ли ейсега да те направя аз тебе смешен? или закъснях ти вече сам се направи..мамка му таман бях се набрал.

Виж пич, наистина, ако погледнеш реално, историята ни е като някаква перфектна приказка. :D Помисли дали е наистина възможно да има толкова перфектна нация като нашата на този свят, а да сме толкова злобни в наши дни. :D Алеко Константинов го е казал, Славейков също.

LovEsIckk
04-17-2012, 11:49
Ето ви чист пример..
Нали откриха мощи на Йоан Кръстител на остров Свети Иван.
Е, преди седмица-две ги изложиха в една църква и някой ги открадна. :)


Ние нямаме елементарно уважение един към друг, като народ, а искаме другите да ни уважават. Как да стане?

D1esel
04-17-2012, 11:50
Историята ни не е смешна и преувелична.
Преувеличени са даденостите на България в природо-географски аспект. Много държави си имат зеленени по-хубави от нашите,морета по-хубави и чисти от нашето, почви, по-плодородни от нашите.
Ама нали нашето гардже си е най-хубаво.
Преувеличен и сплотения и борбен народ.Напротив , ние сме смирени роби, плюещи по всеки..дори и по най-близките си.

Точно тук не мога да се съглася. Ама изобщо. Явно ти от Пловдив не си излизала... Природата ни е страхотна, бил съм на много места по света с много красоти, но нашата природата е най-красивите от навсякъде, където съм бил поне аз. Общо 12 държави са. А историята ни е напълно измислена, както е измислена напълно на 99 процента от нациите по света. :D Ако отвориш учебник по история на някой Сиералеонец и там ще пише колко велики са сиералеонците и колко компютри са измислили първи.

D1esel
04-17-2012, 11:50
Ето ви чист пример..
Нали откриха мощи на Йоан Кръстител на остров Свети Иван.
Е, преди седмица-две ги изложиха в една църква и някой ги открадна. :)


Ние нямаме елементарно уважение един към друг, като народ, а искаме другите да ни уважават. Как да стане?

А нали сме много перфектни и историята викаш ни била перфектна? :D

LovEsIckk
04-17-2012, 11:53
От В.Търново съм. И съм обиколила половин България. Северна си я знам цялата, Южна по-бегло. Селата ми са в Балкана.. Знам за кво иде реч.. Но това не прави държавата ни най-красива. : )

D1esel
04-17-2012, 11:56
И аз съм обикалял... и колкото повече я опознавах толкова по-малко я обичах...

Ако говориш за манталитета на хората там и тук, съм съгласен, но ако говориш за природа - не съм :D Там хората са изключително съвестни и възпитани, а дори и да си си лош по рождение се стараеш да си добър, щото иначе обществото те отхвърля. А тук е обратното, ако не си лош, космат и тарикат, теб обществото те отхвърля...

LovEsIckk
04-17-2012, 11:56
Историята ни е "перфектна" благодарение единствено и само на тези които създадоха и се бориха за България.

LovEsIckk
04-17-2012, 11:58
Манталитета е един и същ.Типично балкански.
Македонците ( по-точно българите със смешен диалект, с притенции,че са мекедонци) , румънците и гърците са същите , като нас. Кво си мислиш..

LovEsIckk
04-17-2012, 11:59
А след освобождението идват истинските грабители, съсипващи до ден днешен България.
Вземи прочети Планът Ран-ът : ) Позаинтересувай се и с каква причина се прави това.

ParadOx
04-17-2012, 12:01
И какво имаме освен едната гола и силно преувеличена история?!?


+1 Така е, още малко ще изкарат, че преди да има майуни е имало... българи! :D


Така е, защото всички така си викат и никой не разбира, че ако не беше ''силно преувеличената история'' половината от нас щяха да се наричат турци, гърци етц. . Аре някой да ми каже ква история имат тия нещастници македонците дето са цъфнали на картата преди 20год., но важното е, че държат на НАИСТИНА измислената си история и на това, че съществуват от 73489326529 пр. Хр. Дори някъде бях мяркала статия как твърдят, че китайците(!) им били откраднали азбуката ........

D1esel
04-17-2012, 12:02
А след освобождението идват истинските грабители, съсипващи до ден днешен България.
Вземи прочети Планът Ран-ът : ) Позаинтересувай се и с каква причина се прави това.
Знам за планът Ран Ът. Но това не е причина да си лош, прост, грубиянин, нагъл и тарикат. Това е българинът.

D1esel
04-17-2012, 12:03
Така е, защото всички така си викат и никой не разбира, че ако не беше ''силно преувеличената история'' половината от нас щяха да се наричат турци, гърци етц. . Аре някой да ми каже ква история имат тия нещастници македонците дето са цъфнали на картата преди 20год., но важното е, че държат на НАИСТИНА измислената си история и на това, че съществуват от 73489326529 пр. Хр. Дори някъде бях мяркала статия как твърдят, че китайците(!) им били откраднали азбуката ........

Македонците са най-великата нация на този свят! Те са най-големите е*ачи! :grin: Веднага след тях по ебачество се нареждаме ние :grin: Da jivee maika Balgariq :grin: As sam patriot i iskam da omra za rodinatasi!!!!! Smaaaart za turciiiiiiiteeeeeeee!

LovEsIckk
04-17-2012, 12:05
Това че сме прости,груби и нагли само олеснява тези, които имат интерес :D
накрая ще станем като евреите и арменците..в държавата ще остана 2-3 милиона.. всички други ще се пръснат по света..само,че за разлика от евреи и арменци,ще живеем бедно, като мишки..па макар в чужбина.. и никога няма да получим нужното уважение.

LovEsIckk
04-17-2012, 12:06
Тук вече не съм хич съгласен. Кой пък ще си губи времето с една малка и незначителна страна, с голяма история и никакво бъдеще, която пее своята лебедова песен, че да иска да я съсипе целенасочено? Нека не обвиняваме "лошите от чужбина", защото политиците ни са българи. 1300 години са прекалено голямо бреме... ще изкараме още 200-300 и ще ни няма. Това в най-лошия случай, а в най-добрия ще ни има, но ще сме претопени от циганите.

За създаване на Нов Световен ред, трябва да се съсипят първо малките и лесни за манипулацийка държави.. Гърция са почти готови, след това сме ние.. да му мислят и другите..

LovEsIckk
04-17-2012, 12:07
А що тия българки не записаха в чужд университет и не започнаха работа, като достойни, умни хора?
Щото на българката и е най-лесно да дигне краката и мъжа и цял живот да я гледа, като писано яйце. Отново чист тарикатлък.. типично по български.

D1esel
04-17-2012, 12:10
Това че сме прости,груби и нагли само олеснява тези, които имат интерес :D
накрая ще станем като евреите и арменците..в държавата ще остана 2-3 милиона.. всички други ще се пръснат по света..само,че за разлика от евреи и арменци,ще живеем бедно, като мишки..па макар в чужбина.. и никога няма да получим нужното уважение.

Taка е.......

D1esel
04-17-2012, 12:10
Глупости! Що българки се ожениха за чужденци с пари по сметка!

И това е така :D

D1esel
04-17-2012, 12:12
За създаване на Нов Световен ред, трябва да се съсипят първо малките и лесни за манипулацийка държави.. Гърция са почти готови, след това сме ние.. да му мислят и другите..

Aбе защо всички толкова се плашите от новия световен ред? Ако пък той е за добро? Ако не се въведе една послушна система за хората, тогава простите африкански племена, иднийците и арабите ще ни се качат на главите, защото се плодят като мангали...

D1esel
04-17-2012, 12:12
А що тия българки не записаха в чужд университет и не започнаха работа, като достойни, умни хора?
Щото на българката и е най-лесно да дигне краката и мъжа и цял живот да я гледа, като писано яйце. Отново чист тарикатлък.. типично по български.

А не си ли и ти така? :D

ParadOx
04-17-2012, 12:12
Щото на българката и е най-лесно да дигне краката и мъжа и цял живот да я гледа, като писано яйце. Отново чист тарикатлък.. типично по български.

Тва е доста широко разпространено в западна Европа не мисля, че е типично българско. Мъжете издържат жените си т. нар. професия "домакиня" колкото и тъпо да звучи..

LovEsIckk
04-17-2012, 12:17
Не. Не съм така. Никога не съм търсила мъж с пари и не съм била с мъж заради пари.
Аз си имам, колкото ми трябват.
И никога няма да падна толкова ниско, да бъда с някой, само защото ще ми даде всичко на готово. Не съм такъв човек и не обичам нищо да ми се дава на готово.
По-сладко е да знаеш, че сам си изградил нещо. Също така повече го оценяваш!

D1esel
04-17-2012, 12:18
Не. Не съм така. Никога не съм търсила мъж с пари и не съм била с мъж заради пари.
Аз си имам, колкото ми трябват.
И никога няма да падна толкова ниско, да бъда с някой, само защото ще ми даде всичко на готово. Не съм такъв човек и не обичам нищо да ми се дава на готово.
По-сладко е да знаеш, че сам си изградил нещо. Също така повече го оценяваш!

Ами защо ли не ти вярвам? :(

LovEsIckk
04-17-2012, 12:23
Естествено, че бих. Боже..въобще не съм толкова пошла...Кво като взима по-малко от мен? Какво, като има по-малко от мен?
За мен това не е някаква пречка. Човешкото същество винаги има развитие. А и не смятам, че мъжа е длъжен да издържа семейството и жената.
Грозна картинка ми е като видя семейства в които мъжа бъхти по 12 часа, като луд, а жена му вее крачолите по кафетата.. Грозно и тъпо е. Живеем в свят в който половете са равнопоставени. Под всякакво достойнство е да се продадеш за пари.

ParadOx
04-17-2012, 12:35
Така е но мисълта ми е, че дългата ни история не ни помага по никакъв начин.
Те и Египет са били велика империя и развита цивилизация, а сега живеят като цигани.
Всички държави се зараждат, растат и... упадат. Ние вече сме минали периода на величие и растеж.
Не съм песимист, а реалист. Всяка държава си има гаранционен срок.

Не знам дали живеят като цигани, но живеят по-добре от 60-70% от българите. Не мисля, че има ''гаранционен период'', а има просто големи устреми и много по-големи падения. При нас просто паденията надделяват доста...
Просто всички са свикнали, че циганите ще живеят на гърба ни (откъдето тръгна и темата) и на никой не му прави впечатление вече, за съжаление. С тва темпо на размножаване доста скоро ще са преобладаващото население в България, дано да не съм жива да го видя...

D1esel
04-17-2012, 12:43
Естествено, че бих. Боже..въобще не съм толкова пошла...Кво като взима по-малко от мен? Какво, като има по-малко от мен?
За мен това не е някаква пречка. Човешкото същество винаги има развитие. А и не смятам, че мъжа е длъжен да издържа семейството и жената.
Грозна картинка ми е като видя семейства в които мъжа бъхти по 12 часа, като луд, а жена му вее крачолите по кафетата.. Грозно и тъпо е. Живеем в свят в който половете са равнопоставени. Под всякакво достойнство е да се продадеш за пари.

Пак не ти вярвам :D

michel1
04-17-2012, 16:24
И повечето са някакви джуджета, аз дето съм 180 минавах за висок в класа хахахаха.
И по улиците е пълно с някакви мъжлета под 175, пълен ужас! :D

Thrasherr
05-13-2012, 01:12
Не е истина колко е прост автора на тази тема ! Първо да ви вкарам едно просветление в кратуните - само 20% от българите имат славянски гени (доказано с мащабно проучване, новини в интернет колкото искаш) ! Всичко друго ни е прабългарско и тракийско ! Поразгледайте малко снимки от рисунките в тракийски могили да видите, как са изобразявани българите ! Има такива с по-светла кожа има и други с по-тъмна ... Познавал евреи които не били "гадняри" ... Евреите са точно като циганите, заложено им е в гена да са стиснати,самовлюбени,лоши, радливи ... това за това света се управлява от такива лайна ...

Joc
05-13-2012, 01:36
аз съм бял, рус и синеок... 100% горд славянин

montana6
05-13-2012, 02:32
Кво стана с Дизелчо, бре? Нещо го няма, гледам...

БожиятАгнец
05-13-2012, 04:04
КУР ЗА ВАС, ГАДНИ ЕВРЕИ! РАЗВАЛИХТЕ НИ ДЪРЖАВАТА И МУЗИКАТА! ДЯДО КОЛЕДА ИМА ШЕСТ ОЧИ И СЕ БЛАГОДАРЕТЕ НА ПЕНИСА ЗА ПЕНИЦИЛИНА! ЩЕ ДОЙДЕ ДЕН, КОГАТО СВЕТОВНАТА КОНСПИРАЦИЯ ЩЕ АТАКУВА И САМО ИСУСА, СИНЪТ БОЖИЙ, АГНЕЦО ИЗБРАН И УМРЯЛ ЗА ГРЕХОВЕТЕ ВИ ЩЕ МОЖЕ ДА ВЪЗКРЪСНЕ ОТ ПЕПЕЛТА И ДА НИ ПОМОГНЕ! ГНИДИ ДОЛНИ И ДЯВОЛИ КОМПЛЕКСИРАНИ, УТРЕ ЩЕ СВЪРШИ ТОАЛЕТНАТА ХАРТИЯ И ТОГАВА САМО БОГА ЩЕ МОЖЕ ДА ВИ СПАСИ!
ЗНАЕТЕ ЛИ, ЧЕ ЕДВА 20 ПРОЦЕНТА ОТ 14/88 ПРАВИ 9/11? ЗНАЕТЕ ЛИ, ЧЕ НАШЕТО МОГЪЩО АРИЙСКО БРАТСТВО СТРАДА ЗАРАДИ ВАС? И АМЕРИКАНСКИТЕ ДЕБЕЛИ ЕВРЕИ ДЕТО КАШЛЯТ НА САНСКРИТ СА ВИНОВНИ ЗА ТОВА С ЕБАНИЯТ СИ 9/11!
ЕБИ СЕ В ГЪЗ, ПИНОКИО! ТИ СИ ВИНОВЕН ЗА ВСИЧКО! ЩЕ ДОЙДЕ ХИТЛЕР И ШЕ ВИ ОПРАВИ ВАС. НО КОГАТО ПОЧНЕ ДА ВИ ОПРАВЯ САМО БОГ МОЖЕ ДА ВИ Е НА ПОМОЩ! ОБАДЕТЕ СЕ НА КОЗМЕТИЧКАТА И СИ УГОВОРЕТЕ ЧАС ЗА СМЪРТ, ЗАЩОТО ИДВАТ! И САМО ИЗБРАНИЯТ ЩЕ МОЖЕ ДА НИ СПАСИ.
АЛЕЛУЯ ! НЕ Е ИСТИНА КОЛКО Е ПРОЗ АВТОРА НА ТАЯ ТЕМА! НЕКА ПРИЕМЕ ИСУСА ХРИСТА В СЪРЦЕТО И ДУШАТА СИ! АМИН БРАТЯ! НЕКА ВИОТО МУ БЪДЕ РЪВ И КРЪВТА МУ БЪДЕ ВИНО, ЗАЩОТО 1000000ТЕ ДЕВСТВЕНИ МАРМОТА ЧАКАТ ПРЕД ПОРТИТЕ НА АДА СЪС СЪЩИТЕ ВЪПРОСИ!

АМИИИИН, БРАТЯ! АЛЕЛУЯ! НЕКА БЪДЕ СВЕТЛИНА.

Wax
05-13-2012, 05:56
аз съм бял, рус и синеок... 100% горд славянин

1 към 1 мене описа :lol:

BrokenHearth
05-13-2012, 06:41
Това е защото българите се чифтосват с цигани защото са богати. Един ден цялото население ще бъде мургаво. Ще станем раса, подобна на негрите.

БожиятАгнец
05-13-2012, 07:04
Това е защото българите се чифтосват с цигани защото са богати. Един ден цялото население ще бъде мургаво. Ще станем раса, подобна на негрите.

ЦИГАНИТЕ СА НАЙ-МОГЪЩИТЕ ПАРАЛИИ, МИЛИАРДЕРИ, АНТИХРИСТИТЕ МОЛЕКУЛНИ!

KumchoValcho
05-13-2012, 08:03
Да бъда честен, на мен ми е голям комплекс, че съм мургав с черна коса, черни очи
Всички в класа ми (почти де) са със светла кожа и не толкова тъмна коса и ми е гадно, чувствам се като подчовек 8-)

Thrasherr
05-14-2012, 00:23
Това е защото българите се чифтосват с цигани защото са богати. Един ден цялото население ще бъде мургаво. Ще станем раса, подобна на негрите.

Това са глупости .. вярно има мешаници между мангали и българи, но е рядкост поне според мен ... Да поясня на тоя религиозния "nazi" фанатик, че истинската арийска раса са иранските народи а не идеала на Хитлер за руси и белички момченца и момиченца :) това е просто глупост .. и го приемете .. като цяло може да се наречем славяни, но по-особен род славяни .. това си го казват и антрополозите и специалистите ... Нормално е да има и българи с по-мургава кожа нормално е и да има с по-светла ... Това не се дължи на смесване с други народи .. не случайно Хитлер е позволявал на немските дами единствено и само (освен с немците) да могат да се кръвосмешават с българи защото сме най-чистия и запазен народ ... Също така изобщо не е вярно, че прабългарите и траките са били ниски ..

Thrasherr
05-14-2012, 00:26
Да бъда честен, на мен ми е голям комплекс, че съм мургав с черна коса, черни очи
Всички в класа ми (почти де) са със светла кожа и не толкова тъмна коса и ми е гадно, чувствам се като подчовек 8-)

Не се чувствай като подчовек .. ти най-вероятно си по-българин от повечето ти съученици ...

StringTheoryPracticist
05-14-2012, 00:28
Само черните!

Joc
05-14-2012, 02:18
щом си черен си виновен ;)

ohluv
05-14-2012, 09:15
Само черните!

Ах ти веее

PainMonopoly
05-14-2012, 10:00
Цветът на кожата би бил напълно ирелевантен, стига човекът да има работа, да си плаща данъците, да уважава и спазва законите, да се къпе, да говори на български, да пише на кирилица, да си изхвърля боклука в кофите и да милее за Родината. Това разбира се не се отнася за мангалите, тоест за толерантност към тях не може и да се говори.

Плюс това предпочитам леко мургави момичета (не негърки или мангалки естествено), защото съм се нагледал на прекалено бели тук и са ми крийпи. :Д

yakuza_
05-14-2012, 10:32
Сещам се в един филм следната реплика - Ако искате да не влезете в затвора, не бъдете испанец или негър.

li0n
05-14-2012, 14:09
Тоя пък. Като не те кефи България се изнасяй бе. Един бил по-бял, друг по-мургав, трети еди-къв-си. Не сме ли всичките хора? Историята ни била фалшива и преувеличена. Къв българин можеш да се наречеш, не знам. Казваш го така, сякаш всички трябва се срамуваме от историята ни.. или от цвета на кожата ни. ООоооооооооооо, той е с по-тъмна кожа - не заслужава добро отношение! Дай ся да бием всеки който е с по-мургав тен на кожата.

Това ли ти е начина на мислене? Щот по тая логика лятото тряя те смелим от бой, щото си хванал по-мургав тен и си станал "злобен". Хората се държат така, както и ти с тях! Изградил си си някакво впечатление за такива хора и сега си втълпяваш, че те са по-лоши, завистливи и прочее. Това ще ти изиграе лоша шега, послушай ме!

Не съди книгата по корицата. Особено по цвета и!

Thrasherr
05-14-2012, 20:38
Тоя пък. Като не те кефи България се изнасяй бе. Един бил по-бял, друг по-мургав, трети еди-къв-си. Не сме ли всичките хора? Историята ни била фалшива и преувеличена. Къв българин можеш да се наречеш, не знам. Казваш го така, сякаш всички трябва се срамуваме от историята ни.. или от цвета на кожата ни. ООоооооооооооо, той е с по-тъмна кожа - не заслужава добро отношение! Дай ся да бием всеки който е с по-мургав тен на кожата.

Това ли ти е начина на мислене? Щот по тая логика лятото тряя те смелим от бой, щото си хванал по-мургав тен и си станал "злобен". Хората се държат така, както и ти с тях! Изградил си си някакво впечатление за такива хора и сега си втълпяваш, че те са по-лоши, завистливи и прочее. Това ще ти изиграе лоша шега, послушай ме!

Не съди книгата по корицата. Особено по цвета и!

Ето това момче си го каза както е :) Обаче за едно не съм съгласен ... циганите например те са си лайна от всякъде .. злаожено им е в гена и трябва да се изселят от България защото лично според мен са голям проблем !