PDA

View Full Version : Помогнете - мъча се вече !!!



kazan
04-16-2012, 20:38
izvinqvam se za kirilicata ...

Ta istoriata e vurvq s edno momi4e ve4e 7 meseca nali strashno mnogo q obi4am pravq taka ,4e vinagi da bude nai-shtastliva no ... as nesum - zashto ?

zashtoto prez tezi 7meseca maikai i dava mnogo akul maikai me mrazi neznam zashto vinagi sum se durjal dobre s neq no ot samoto na4alo pravi intrigi mejdu nas dvamata gajeto mi izneveri i mi se opravda sus - mama taka mi kaza da napravq ...
maikai postoqnno pravi intrigi komplexarka e ... vsi4ki mi kazvat hvani si drugo momi4e no as iskam tova momi4e kum neq imam 4uvstva borq se za neq no qvno tq nqma 4uvstva kum men ... molq vi po opitnite pomognete vinagi sum se durjal milo s neq a tq za nai malkoto diga skandali po4na da pravi intrigi mejdu men i priateli priatelki iskat da me susipqt a as tolkova mnogo q obi4am ... celi 7meseca vinagi sum se boril sus zubi i nokti da q zapazq a tq kakvo izneveri mi sus priatel ... molq pomosht i oshte vednuj se izvinqvam za kirilicata

valdesbg
04-16-2012, 20:47
Кирилица...

PLEYGIRL
04-16-2012, 20:52
Ще ти отговоря ,но може да ти бъде изтрита темата не знам... Поговори с нея и я питай дали тя те обича независимо как ти отговори гледай езика на тялото ... така ще разбереш дали те лъже. А относно това което разказа според мен дори и да има някакви чувства майката на това момиче се опитва да и ги изтрие така ,че по скоро тя си играе с теб. Обичаш я ,но това момиче не е за теб... съжалявам ..

DisappointedDreamer
04-17-2012, 08:23
Кирилица...

+1

Обаче ето и моя съвет: остави я. Майка и я върти на пръста и контролира, пък дори и да не я контролира, до голяма степен повлиява на решенията/чувствата/действията на приятелката ти. А щом казваш че самата ти приятелка върти интриги между твои приятели, вдига скандали за нищо съществено, просто не намирам причина защо да продължаваш да бъдеш с нея.

Ако беше само майка и, а дъщеря и не се повлияваше от мнението и, то тогава хубаво. Обаче изглежда че и дъщеря и е с изстинали чувства към теб. Разделете се, и си намери друго момиче, което няма да те разиграва, заради майка си.

dimitar_ak
04-17-2012, 08:26
Не е майка й. Ако тя си падаше по теб щеше да й се опълчи. Просто не я кефиш, но не иска да ти го каже направо. Някак по-лесно е "мама така каза".

In*The*Face
04-17-2012, 11:10
Ако държиш на момичето говори и с майката и с нея. Ей така мъжката, сериозно и стреляй право в целта. На майката кажи, че обичаш дъщеря й, че искаш да е добре, да е щастлива. Кажи й, че уважаваш и нея, но трябва да ви остави малко по-самостоятелни. Кажи й, че си сериозен и ще докажеш това, за да заслужиш доверието й. На приятелката си кажи, че са малко мъжете, които ще простят на гаджето си, ако изчука техен приятел и щом си го направил значи държиш на нея и искаш да дадеш шанс на връзката ви. Кажи й, че ти ходиш с нея, а не с майка й, че си избрал нея. И я попитай директно дали смята, че има смисъл да продължаваш с опитите да съхраниш това по между ви. И ако те отреже й кажи, че или трябва да си безчувствен или тотално комплексиран, за да се възползваш от чувствата на човека до себе си и да играеш игрички.

TheNormalGuy
04-17-2012, 11:19
извинявам се за кирилицата ...

Та историята е вървя с едно момиче вече 7 месеца нали страшно много я обичам правя така ,че винаги да бъде най-щастлива но ... ас не съм - защо ?

защото през тези 7месеца майка и и дава много акъл майка и ме мрази не знам защо винаги съм се държал добре с нея но от самото начало прави интриги между нас двамата гаджето ми изневери и ми се оправда със - мама така ми каза да направя ...
майка и постоянно прави интриги комплексарка е ... всички ми казват хвани си друго момиче но аз искам това момиче към нея имам чувства боря се за нея но явно тя няма чувства към мен ... моля ви по опитните помогнете винаги съм се държал мило с нея а тя за най малкото дига скандали почна да прави интриги между мен и приятели приятелки искат да ме съсипят а ас толкова много я обичам ... цели 7месеца винаги съм се борил със зъби и нокти да я запазя а тя какво изневери ми със приятел ... моля помощ и още веднъж се извинявам за кирилицата
Така вече е по-разбираемо.

horacio
04-17-2012, 11:59
Само се оправдава с майка й... поне така си мисля. Едно момиче ако е влюбено нито майка ще го спре нито който и да било друг ;д И едва ли майка й й е казала да изневери ;д Някакви оправдания са й.... и тя не знае кво иска. Правила ли е нещо за теб или само ти движиш нещата? Поне проявява ли някакви признаци, че оценява това, което правиш или й е през оная работа? Замисли се заслужава ли си.

SmilezZz
04-17-2012, 14:21
Защо ли ми се струва, че всъщност истината е друга, а просто е по - лесно да се оправдава с това: "Мама каза така да направя... / Мама те мрази" подобни. Добре , възможно е да не те харесват - окей, ама чак пък да й каже да ти изневери е супер тъпо. Пък и между другото като се замислиш: тя ако наистина имаше чувства към тебе, нямаше да направи това, което другите искат. Това е истината, която ти не можеш да осъзнаеш или поне все още.

А на всичкото отгоре се чудя , откъде намира наглостта да създава интриги и конфликти с приятелите ти, да вдига скандал за всяко нещо, което не е нищо съществено - при условие, че доверието е съсипано от нея, когато ти е изневерила.

Според мен не си заслужава да се занимаваш с нея , най - малко заради това, че си превъзмогнал факта, че тя ти е изневерила, без да й пука особено за тебе. Вярно е, че я обичаш , но просто надали връзката ви ще има голям напредък.

И да, пиши на кирилица.

shmatarok
04-17-2012, 14:28
Омг... Няма никакъв смисъл да се занимаваш с подобни индивиди. Първо, тази толкова ли не може да си изгради сама представа за нещо, че позволява на майка си да й налива така акъл? За някои неща, окей, ама за всичко... дафък? И това, ако приемем, че историята с "Мама ми каза..." е вярна и не си я измисля.
Второ, човек, изневерила ти е с приятел. Ясно, че и двамата не струват - тя, щото изобщо е изневерила и щото е било с твой близък до някаква степен човек и той, щото ако вярно ти е бил приятел, те е прецакал.
Трето, за интригите, скандалите и т.н. - явен признак, че приятелката ти не те уважава, а най-вероятно и чувствата й ги няма никакви - за какво й е иначе да те наранява по този начин?

Човек, замисли се много добре - няма смисъл да влагаш нещо в едностранна връзка. Зарязвай я и си търси щастието другаде, всичко това са пропиляни време и чувства. Изобщо не се занимавай да обсъждаш и да водиш разговори, ако изобщо настъпи някаква промяна, тя ще е за кратко, но дори това ми се струва съмнително.

Eclipsercho
04-17-2012, 14:34
izvinqvam se za kirilicata ...

Ta istoriata e vurvq s edno momi4e ve4e 7 meseca nali strashno mnogo q obi4am pravq taka ,4e vinagi da bude nai-shtastliva no ... as nesum - zashto ?

zashtoto prez tezi 7meseca maikai i dava mnogo akul maikai me mrazi neznam zashto vinagi sum se durjal dobre s neq no ot samoto na4alo pravi intrigi mejdu nas dvamata gajeto mi izneveri i mi se opravda sus - mama taka mi kaza da napravq ...
maikai postoqnno pravi intrigi komplexarka e ... vsi4ki mi kazvat hvani si drugo momi4e no as iskam tova momi4e kum neq imam 4uvstva borq se za neq no qvno tq nqma 4uvstva kum men ... molq vi po opitnite pomognete vinagi sum se durjal milo s neq a tq za nai malkoto diga skandali po4na da pravi intrigi mejdu men i priateli priatelki iskat da me susipqt a as tolkova mnogo q obi4am ... celi 7meseca vinagi sum se boril sus zubi i nokti da q zapazq a tq kakvo izneveri mi sus priatel ... molq pomosht i oshte vednuj se izvinqvam za kirilicata

Извинявай за въпроса, но.. ти тъп ли си?
Самочувствието ти равно на нула ли е? Нямаш ли нищо в главата?

Тя ти е изневерила, майка ѝ е дърта, тъпа интригантка (и от ''съвета" който е дала - курва), а ти още стоиш с това момиче, че чак се и бориш за нея.. Явно нямала чувства.. Е ти какво правиш с нея още?!

Махай я от живота си преди да ти е причинила още нерви и болка.. Аман от тъпи куpвички.

vasiletta
04-17-2012, 16:58
Qsnno , che iskash da si s neq , no trqbva da i kajesh vsichko tova . V edna vrazka nai-vajnoto e govorenetto . Obichashh i tova e prekrasno , oshte po-hubawoto e che tq e shtastliva , a ti ne si shtashtliv po prostata prichina , che te e strah dali nqma da ti kaje ''emm mama mi kaza da te skasamm'' .. :))

dimitar_ak
04-17-2012, 17:09
Ама това родния си език за нищо го нямате. Толкова ли не можете да пишете на кирилица?

fluffy_^
04-17-2012, 17:15
Еми брат мисля че няма смисъл :) Аз бих се отказал..не си залужава прекалено много филми ти вкарват и само се хабиш излишно.Или ако оспееш да направиш така че да не се връзва с на майка ти ъкъла.:(

MoulinRouge
04-17-2012, 17:19
Няма смисъл . Зарежи я . Знам , че е гадно , но си свестен и няма защо да се мъчиш ..

jeezloxxy
04-17-2012, 17:21
Не е майка й. Ако тя си падаше по теб щеше да й се опълчи. Просто не я кефиш, но не иска да ти го каже направо. Някак по-лесно е "мама така каза".

То няма лошо, прав си, ама нещо не ми се връзва 7 месеца така да прави.

Summonera
04-17-2012, 18:08
Смятай , тя ти е изневерила и а ти още си с нея , а тези глупости дето майка и казала това онова , това са лъжи , тя ги прави тези простотии и се оправдава с майка си , най-добре е да я оставиш и да си намериш едно свястно момиче :)

kazan
04-17-2012, 20:13
не знам ... вече нямам сърце в мен ... РАЗБИТО Е !! опитах пак , и пак. Искам да бъда с нея повече от обичане е , но явно раздялата е на лице ..

PLEYGIRL
04-18-2012, 14:43
по-добре да не се мъчиш с нея ... Колкото и да боли по-добре да не сте заедно защото накрая можеш да стигнеш и до нервна криза..., а за момче нервната криза си е доста сериозна..