PDA

View Full Version : Защо всички жени във форума са луди по D1esel?



michel1
04-16-2012, 22:32
Изтрита тема.

D1esel
04-16-2012, 23:50
И аз мисля същото :D

loveca777
04-17-2012, 08:12
Първо не всички са влюбени в него
Второ хич не му завиждам
Трета - така , защото понякога се прави на много добро ,мило и съвестно момче точно с тази цел да сваля мацките ;DD

EinGutesKind
04-17-2012, 08:45
Защото е най-якият :grin:

RagioL
04-17-2012, 09:29
Завист нямам подобни екстри.

RagioL
04-17-2012, 10:02
Всъщност с него си приличаме чисто визуално и затова се дразня, че все го обиждате.
Нали знаете кой обижда - този, който завижда!

Те обидите са си мъжки начин за разбирателство. :D
А мен пък ме дразнят хомосексуалните глупости.

D1esel
04-17-2012, 10:32
Първо не всички са влюбени в него
Второ хич не му завиждам
Трета - така , защото понякога се прави на много добро ,мило и съвестно момче точно с тази цел да сваля мацките ;DD
Аз съм си точно такъв. Добър, мил и съвестен, но в леглото съм истински простак :grin:

D1esel
04-17-2012, 10:33
Защото е най-якият :grin:

Да! :grin:

D1esel
04-17-2012, 10:33
Всъщност с него си приличаме чисто визуално и затова се дразня, че все го обиждате.
Нали знаете кой обижда - този, който завижда!

ДА! :grin: Аз съм най-якият, а ако си като мен - значи ти си най-якият след мен :grin:

D1esel
04-17-2012, 10:34
Не, обидите са псевдо-мъжки начин за да кажеш "Знам, че си по-готин от мен и ти завиждам, че мацките ти се кефят."
Но само истински мъж би си признал, че завижда на някой друг, а мъжът-путка ще обижда.

Прав си :grin: Но аз наистина никога не съм завиждал на някого, ако мисля, че е по-готин от мен. Стараел съм се, ако може малскимално да се доближа до него, да придобия черти от него. Но никога не съм завиждал за това, че някой е по-готин от мен.

D1esel
04-17-2012, 10:39
Те обидите са си мъжки начин за разбирателство. :D
А мен пък ме дразнят хомосексуалните глупости.

Мъжки начин за разбирателство не са обидите, псувните, бирите и плюенето по асфалта :D Освен, ако не си завършил технукума за каруцари с 3-ка :lol: Мъжът си казва всичко в прав текст, както го мисли, т.е. - "много ти се кефя, много си готин", а негативите също не ги крие, но ги казва по деликатен начин. Но повечето мъже в БГ са прости и си мислят, че ако направиш комплимент все едно вече си си намалил мъжествеността в очите на хората. :D А и толкова е жалко това: "не подавам пръв ръка, не казвам първи здрасти" :lol: Това е мъжествеността на българите, да се дуят колко велики ебачи и бабаити са, а всъщност да си едни пу*ки, които си мечтаят да ги опъне Бойко Борисов на задна. Жените са тези, които крият негативите, когато трябва да ги кажат или пък злословят от завист. Според мен завистта си е типично женска черта, а само слабите мъже се оставят да ги обвземе. Аз също съм завиждал, разбира се, едва ли има човек, който да не е завиждал, но не съм позволявал завистта да ме обземе.

D1esel
04-17-2012, 10:44
+10! Леле все едно аз съм го написал това, мисля абсолютно същото!
Някои ги е страх да си признаят, че ти се възхищават.


Мъжки начин за разбирателство не са обидите, псувните, бирите и плюенето по асфалта :D Освен, ако не си завършил технукума за каруцари с 3-ка :lol: Мъжът си казва всичко в прав текст, както го мисли, т.е. - "много ти се кефя, много си готин", а негативите също не ги крие, но ги казва по деликатен начин. Но повечето мъже в БГ са прости и си мислят, че ако направиш комплимент все едно вече си си намалил мъжествеността в очите на хората. :D А и толкова е жалко това: "не подавам пръв ръка, не казвам първи здрасти" :lol: Това е мъжествеността на българите, да се дуят колко велики ебачи и бабаити са, а всъщност да си едни пу*ки, които си мечтаят да ги опъне Бойко Борисов на задна. Жените са тези, които крият негативите, когато трябва да ги кажат или пък злословят от завист. Според мен завистта си е типично женска черта, а само слабите мъже се оставят да ги обвземе. Аз също съм завиждал, разбира се, едва ли има човек, който да не е завиждал, но не съм позволявал завистта да ме обземе. Ето го пълният текст :D И да, знам че много хора тук ми се възхищават, ама ги е страх да си го признаят. :D Редактирах го малко :D

RagioL
04-17-2012, 11:19
Мъжки начин за разбирателство не са обидите, псувните, бирите и плюенето по асфалта :D Освен, ако не си завършил технукума за каруцари с 3-ка :lol: Мъжът си казва всичко в прав текст, както го мисли, т.е. - "много ти се кефя, много си готин", а негативите също не ги крие, но ги казва по деликатен начин. Но повечето мъже в БГ са прости и си мислят, че ако направиш комплимент все едно вече си си намалил мъжествеността в очите на хората. :D А и толкова е жалко това: "не подавам пръв ръка, не казвам първи здрасти" :lol: Това е мъжествеността на българите, да се дуят колко велики ебачи и бабаити са, а всъщност да си едни пу*ки, които си мечтаят да ги опъне Бойко Борисов на задна. Жените са тези, които крият негативите, когато трябва да ги кажат или пък злословят от завист. Според мен завистта си е типично женска черта, а само слабите мъже се оставят да ги обвземе. Аз също съм завиждал, разбира се, едва ли има човек, който да не е завиждал, но не съм позволявал завистта да ме обземе.

Виж това с мъжкия начин на разбирателство си беше майтап, предположих че следната емот икона го подсказва поне малко " :D "

Както съм казвал не завижда на никой, не мразя никой, не се възхищавам на никой(като бих добавил че завистта е слабост на психиката).

И в крайна сметка обратен ли си или правиш на такъв?

RagioL
04-17-2012, 13:20
- Формулата ми за човешкото величие е "amor fati": Не можеш да искаш да бъдеш друг, нито преди, нито след, нито във вечността

Фридрих Ницше

Oy7ofCon7roL
04-17-2012, 13:22
Защото всички жени се кефят на геите

D1esel
04-17-2012, 13:23
Виж това с мъжкия начин на разбирателство си беше майтап, предположих че следната емот икона го подсказва поне малко " :D "

Както съм казвал не завижда на никой, не мразя никой, не се възхищавам на никой(като бих добавил че завистта е слабост на психиката).

И в крайна сметка обратен ли си или правиш на такъв?

Според теб обратен ли съм?

Lilanda
04-17-2012, 13:24
Първо не всички са влюбени в него
Второ хич не му завиждам
Трета - така , защото понякога се прави на много добро ,мило и съвестно момче точно с тази цел да сваля мацките ;DD
Ловечко,ти знаеш моето мнение по въпроса..:D :-)

RagioL
04-17-2012, 13:47
Според теб обратен ли съм?

Падаш ли си по мъже?

Lilanda
04-17-2012, 17:21
Падаш ли си по мъже?
Според мен въпросът му беше реторичен ама все тая..:D

RagioL
04-17-2012, 18:34
Според мен въпросът му беше реторичен ама все тая..:D

Май си права.

А ти мислиш ли че момичета си от форума си падат по Дизел, а момчетата му завиждат. :D

D1esel
04-17-2012, 20:17
Падаш ли си по мъже?

Според теб падам ли си по мъже?

D1esel
04-17-2012, 20:18
Май си права.

А ти мислиш ли че момичета си от форума си падат по Дизел, а момчетата му завиждат. :D

ДА, ДА, ДА! ТАКА Е! :grin:

RagioL
04-17-2012, 20:30
ДА, ДА, ДА! ТАКА Е! :grin:

ШШШШШШШШШ тихо въпроса не беше насочен към теб.

RagioL
04-17-2012, 20:32
Пусни някоя снимка за да докажеш че това на аватара си ти.

Wax
04-17-2012, 20:32
Лесно беше да се разпознае втория ти акаунт.

D1esel
04-17-2012, 20:34
Пусни някоя снимка за да докажеш че това на аватара си ти.

Утре, че сега ме мързи :D

RagioL
04-17-2012, 21:01
И все пак мисля че си обратен.

D1esel
04-17-2012, 21:34
Защо да съм гей? :D Ако ме мразиш, щото искаш да се е*ем - нямам нищо против :D

RagioL
04-17-2012, 21:47
Защо да съм гей? :D Ако ме мразиш, щото искаш да се е*ем - нямам нищо против :D

Нямам подобни желания.

D1esel
04-17-2012, 22:23
Нямам подобни желания.

Toгава що само ме питаш дали съм гей? :D Ако не искаш - няма да ме питаш.

sokol02
04-17-2012, 23:07
Казвай по бързо дали си гей или не си! Започнах да е*а такива като теб след като ми омръзна от женски игрички...

RagioL
04-18-2012, 07:52
Toгава що само ме питаш дали съм гей? :D Ако не искаш - няма да ме питаш.

Имам слабата надежда че може да излезе човек от теб.

flo0pY
04-18-2012, 10:47
защото момичитата харесват гейовете

D1esel
04-18-2012, 10:49
Казвай по бързо дали си гей или не си! Започнах да е*а такива като теб след като ми омръзна от женски игрички...

ГЕЙ СЪМ! :grin:

D1esel
04-18-2012, 10:51
Имам слабата надежда че може да излезе човек от теб.

Kaкво разбираш под човек? :D Ако имаш предвид, че хора са само хетеросексуалните - бъди спокоен. Аз съм си напълно нормален :D Ама и гей да бях, пак щях да съм си нормален :D НЕ СЪМ ГЕЙ!

flo0pY
04-18-2012, 10:54
НЕ СЪМ ГЕЙ!

абвгдежзклклклк

flo0pY
04-18-2012, 10:55
ГЕЙ СЪМ! :grin:

та последно ?

D1esel
04-18-2012, 10:57
та последно ?

Какво значение има? :D

flo0pY
04-18-2012, 11:08
Какво значение има? :D
на женското ми хъски са подути тестисите от толкова сокове и затова те питам?

RagioL
04-18-2012, 11:08
та последно ?

Явно е бисексуален, просто не възприема определенията.

И не прави грешката да се напиваш в негова компания струва ми се съмнителен.

flo0pY
04-18-2012, 11:10
Явно е бисексуален, просто не възприема определенията.

И не прави грешката да се напиваш в негова компания струва ми се съмнителен.
о спокойно мен всички ме знаят че не пия не пуша трева и съм примерно добро момченце сън

D1esel
04-18-2012, 11:12
Явно е бисексуален, просто не възприема определенията.

И не прави грешката да се напиваш в негова компания струва ми се съмнителен.

Никога не бих се възползвал, нито от пияно момиче, а още по-малко от пияно момче! Мисля, че ви е ясно, че не съм такъв човек!

flo0pY
04-18-2012, 11:15
Никога не бих се възползвал, нито от пияно момиче, а още по-малко от пияно момче! Мисля, че ви е ясно, че не съм такъв човек!
всъщност не ;д

D1esel
04-18-2012, 11:18
Eм... хууу :D

RagioL
04-18-2012, 11:31
о спокойно мен всички ме знаят че не пия не пуша трева и съм примерно добро момченце сън

То добре че не пиеш но нали знаеш какво е казал Достоевски.
http://edno23.com/i/attachments/1/1246291786202983_large.jpg

Не казвам да не пиеш просто не пий в негова компания.


Никога не бих се възползвал, нито от пияно момиче, а още по-малко от пияно момче! Мисля, че ви е ясно, че не съм такъв човек!

:D Естествено че така ще кажеш, нали иначе би си намалил шансовете за в бъдеще.

D1esel
04-18-2012, 11:38
:D Естествено че така ще кажеш, нали иначе би си намалил шансовете за в бъдеще.

Логично е, но наистина никога не съм се въпзолзвал от пияно момиче и никога няма да се възползвам. Според мен сексът не е само на теб да ти е хубаво, а напротив, дори според мен е много по-важно да се погрижиш за това да му е хубаво на партьнора, отколкото на теб самия.

RagioL
04-18-2012, 12:06
Значи викаш си дълбоко морална личност.

П.П. Що ли има чувството че отговора ще е "така е да те е яд"

D1esel
04-18-2012, 12:09
Значи викаш си дълбоко морална личност.

П.П. Що ли има чувството че отговора ще е "така е да те е яд"

Отговорът ми няма да е "да те е яд", а "да те е яТ! 8) " :razz:

Lilanda
04-19-2012, 13:40
Май си права.

А ти мислиш ли че момичета си от форума си падат по Дизел, а момчетата му завиждат. :D
Да ти кажа всеки с мнението си..Според мен лично е фифти-фифти.. :D

Lilanda
04-19-2012, 13:44
Отговорът ми няма да е "да те е яд", а "да те е яТ! 8) " :razz:
Хах защо ли си знаех,че така ще напишеш... :D

SlowDownBaby
04-19-2012, 15:49
Аз пък дори не знаех,че всички го харесват...пък и как може да си падаш по някой от ФОРУМ ? :D