PDA

View Full Version : Еврейското световно господство



JungleJaguar
04-17-2012, 10:11
Това,което ще прочетете е втора част от интервюто на Харолд Розентал през 1976 г, съветника на сенатора на САЩ.
След това интервю той е убит !
Ще го продължа в 2 части,защото форума е ограничен до 10 000 символа .


-Г-н Розентал,когато истината бъде публикувана, излезе наяве, разпространи се и стане известна на хората, какво очаквате хората по света да ви направят на вас – евреите ?

– Мислех, че вече сме свършили интервюто.

– Аз съм също замесен в това и този въпрос изисква Вашия отговор.

– Ние вече свършихме, Уайт,а Вие отново ме разпитвате.Аз вече Ви дадох "скрижалите", а Вие искате още.Но няма значение, вие и без това няма да разберете защото сте християни!

– Вие ме осъждате защото съм християнин? Мислех, че това няма отношение към интервюто?

-МИШНАХ !

– Какво казахте?
Какво означава това?
На английски ли говорехте?

– Казах…МИШНАХ

– Бихте ли го казали по букви, моля?

Розентал изрича (M-I-S-H-N-A-H) и набързо казва, че това е свързано с нещо фундаментално от Талмуда.

– Нека не се спираме върху това. Доникъде няма да стигнем.Освен това ние вече свършихме с интервюто.

– Страх ли Ви е да отговорите на въпроса, който Ви зададох?

– Кой, по дяволите, си мислите, че съм аз…
Не ме е страх да отговоря на какъвто и да е Ваш въпрос, но аз вече Ви дадох достатъчно информация, за да напишете цяла книга.

– А аз не Ви ли платих за интервюто така, както се бяхме споразумяли?

– Да, разбира се, но Вие искате повече. Добре. Вие искате моето мнение за това какво ще си помислят хората по света, когато историята вече е написана.

– Е, аз не зададох точно така въпроса, но продължавайте.

– Не давам и пукнат грош за това, какво ще си помислят хората. Освен това, когато и да стане това и Вие, и аз ще бъдем вече мъртви по това време.Това удовлетворява ли Ви?

– Сред моите записки има два или три въпроса, на които Вие още не сте отговорили, а единият от тях е много важен.

– Какъв е той?

– Историята за шестте милиона евреи, за които се твърди, че са били кремирани или въобще избити от нацистите.

– Какво Ви интересува по този въпрос?

– Знаете ли кой или коя еврейска организация съчини тази огромна лъжа?

– Не знам нищо за нейната автентичност. Както и да е.Не мисля, че това е толкова важно.

–Вие знаете повече от това.А какво да кажем за младото поколение, което израства, вярвайки в тази огромна лъжа?
И Вие казвате, че не било важно!

– Това беше продукт на войната.Всички знаехме, че Хитлер мрази евреите, така че някой някъде е измислил да преувеличи неимоверно бройката.И сега ние знаем, че много, много евреи са избити от нацистите.

– Сигурен съм Вие знаете, че когато избухна Втората световна война, в цяла Германия бяха останали по-малко от 250 000 евреи.Стотици хиляди бяха вече напуснали Германия преди това.

– Е, и ?
Какво от това?
Както вече казах преди това, евреите са най-умните хора на света! Така че някой е измислил една голяма цифра и тя постепенно е нараствала докато е достигнала до цифрата ШЕСТ МИЛИОНА избити евреи.
Ние контролираме новините и средствата за масово осведомяване.
В противен случай хората щяха да разберат истината за тази голяма лъжа.

– Вие ,само така,набързо се докоснахте до това чудовищно престъпл…

-Моите хора са научени да вземат предвид и да обръщат внимание на думите на нашите учители, а не на думите на вашите хора и закони.

– Вие живеете в САЩ.Наш дълг е да спазваме законите на нашата страна.Ващата религия ви учи, че можете да дадете показания под клетва в полицията,но ако клетвата не ви удовлетворява,вие можете наум да я отхвърлите.Аз имам копие от еврейски документ, наречен Kol Nidre ("всички клетви") и съм доказал неговата автентичност.Kol Nidre (означава – "всички клетви") може да се намери в Талмудската книга Nedarim (Клетви) и се рецитира всяка година в синагогите в Деня на опрощението. Тя позволява всички бъдещи задължения, клетви или обещания, които един евреин може да даде, да бъдат смятани за недействителни, невалидни, опростени и без последствия за него. Това позволява на евреите да лъжат, покваряват,мамят,увърт...

– Е, не всички евреи практикуват този номер с клетвите, сигурен съм.

– Но те го правят нали, с одобрението на равините?

– До известна степен. Когато е полезно за съответния индивид.

– Това не е ли грях?

– Може би изглежда така според вашия начин на мислене.Аз ви казах–Вие и аз сме различни.Ние сме различни хора.Нашите вярвания са различни. Ние сме възпитавани така от много векове, така че за нас това не е грях да кажем или обещаем нещо под клетва и да не го изпълним.Това е нашето учение.

– До сега не бях задал най-важните въпроси...

–Слушайте, ако искате да продължим,трябва да знаете, че моето време струва пари.Ние направихме уговорка с Вас, а Вие удължавате това интервю без разумна причина.Вие имате интервюто на касета и помнете, че сме се споразумели да не правите презапис на самата касета и да я разпространявате при никакви обстоятелства. Записа трябва да бъде унищожен !
Ако не го спазите това условие, ние ще Ви отрежем топките.

– Кои НИЕ ?

– Ако не сте умен ще разберете.Но предполагам,че не искате проблеми,както и аз не искам.Спазете нашето спарозумение и никой няма да пострада! А сега дайте ми останалата част от парите.

– Възнамерявам да спазя споразумението между нас така ,както сме се разбрали, и Вие имате моята честна дума, че този запис ще бъде използван само за представянето в писмен вид на това, което казахте.По това няма недоразумение.Ние се споразумяхме и аз ще удържа думата си.Ще си получите парите след минутка.

– Аз имам приятели.Ппознавам много хора. Не искам те да четат неща, които се приписват на мен, а които аз не съм казал.На мен въобще не ми пука какво ще си мислите Вие или някой друг.

– Ние се разбрахме напълно в това отношение.Сега моля, един въпрос.

– Казвай.

– Вие сигурно трябва да сте учили по време на Вашето обучение, или пък да имате някакво лично усещане ,или разбиране за това КОГА и ЗАЩО започва тази история,че евреите са "богоизбрания народ".

–Да,ние сме богоизбрания народ.

– Вие наистина ли го вярвате?

– Може би аз ще Ви обясня.Или пък Джейк би могъл да Ви даде по-добър отговор…

– Джейк ?

–Джейк Джавитс,Вие го знаете–моят колега.Той е човекът ,за когото работя и е много умен. Много.Неговият отговор може би би бил по-полезен за Вашето проучване.

–Аз искам Вашият отговор.

–Вие и ние всъщност имаме различен Бог.

–И това ли е отговорът на въпроса, че евреите са "избрания народ"?

– Ние сме избраните.Ние сме учени на това още от детството.

–Това е уклончив отговор.Вие много добре знаете какво имам предвид като Ви задавам този въпрос.И не вярвам на Вашето обяснение.

– Не ми пука дали вярвате.

– Вярвате ли вие евреите, че Иисус Христос е бил евреин?

– МАМКА МУ !
Нали няма отново да се връщаме на това?Нали вече говорихме по тази тема.

–Това беше преди да е включен касетофона.Не мисля, че успях да запиша Вашия отговор на този въпрос.

– Е, аз не мога да отговоря за всички евреи.Предполагам, че питате в какво вярват евреите по света?

– Да.

–Ами Джейк би Ви отговорил по-добре от мен.

– Аз не искам отговорите на сенатор Джавитс по каквито и да са въпроси.Искам Вашия отговор.

– Знам какво търсиш. Още от самото начало знам.Както и да е.Вие и ние сме толкова различни.Вие сте от друго тесто.Вие не сте като нас.Не е тайна, че ние не ви уважаваме.

– Имате предвид само нас "християните"?

- Не ,всички вие – неевреите.Всички вие сте наши врагове.Когато бях малко момче, много малко, ни учеха много мъдро.Преди много векове, когато евреите са били преследвани в почти всяка страна и изхвърляни от толкова много страни, някои от правителствата, не мога да си спомня точно дали на Франция или на Испания, са поискали евреите да се кръстят и да станат християни, за да не бъдат изгонени от страната.

– Да, спомням си, че съм го чел това много пъти.

– Франция ли беше или Испания?

–И двете, но живо си спомням историята на кралица Изабела в Испания – колко търпелива е била тя с евреите, винаги оправдаваща ги поради липса на доказателства, когато са били обвинявани за стореното от тях, докато очите й най-накрая не се отворили напълно за техните лъжи и измами. Но моля Ви, продължете.

-Както и да е, евреите по това време имали един много мъдър водач равин и неговите съвети били зачитани по целия свят.Той казал, че евреите трябва само да се правят на християни, да се престорят че са станали такива, и да изчакват своето време, като междувременно правят истинска саможертви, ако се наложи.Ние винаги сме готови да жертваме хиляди евреи в замяна на това да ръководим цял свят !
Някои евреи бяха жертвани, за да може да се продължи пропагандата за "преследването".Това е една малка цена и в това няма нищо лошо.Аз бях учен, че ние, евреите, трябва да ставаме адвокати, за да можем да контролираме и държим изкъсо в ръцете си съдилищата и дори съдиите, ако разбира се, те самите не са евреи. Трябва да ставаме лекари, учители и водачи във всички църкви – и тази цел вече е постигната. Аз го казах и преди, ще го кажа и сега–ПЪЛЕН КОНТРОЛ, НАД ЦЯЛ СВЯТ !
Ако е възможно и преди да съм умрял.Много сме добри в това да държим вас, неевреите, объркани.Ние създаваме объркването.Вие не сте глупав.Знаете, че ние евреите успяваме защото сме единни.Ние умираме един за друг, ако е необходимо.Ние щедро се финансираме един друг,затова е разбираемо как управляваме не само в САЩ.Ние направляваме външната политика на САЩ,НО СМЕ СУПЕРПРАВИТЕЛСТВОТО НА СВЕТА.Това достатъчно ли е?

(Само да вмъкна тук една снимка на страница от еврейски алманах от 1919 г,където се четат неща като бъдещ Холокост,германци,война и 6 милиона убити евреи !Ето ви снимката,доказваща,че всичко отново е предварително дирижирано от евреите.Само и да кажа,че думата Холокост е еврейска,а не германска и означава пренасяне на жертва към Бог Молеш.

http://store.picbg.net/pubpic/13/5F/d3b5021839a7135f.jpg

JungleJaguar
04-17-2012, 10:29
-Продължавайте. Намирам, че казвате изключително интересни неща.

– НИЕ СМЕ НАЙ-МОГЪЩОТО ИНТЕРНАЦИОНАЛНО ТЯЛО от хора на света! Вярвате ли го?

– Вие говорите с такова самочувств…

– Ако искаме можем да разрушим икономиката на която и да е страна.И то без дори хората в нея да разберат това.

(Повечето въобще не знаят, че чрез системата на еврейският Федерален Резерв, парите им се крадат и се източва икономиката)

– Очаквам да бъдете искрен с мен.

– Да,това е истина.Ние сме умни.Ние сме могъщи.В подходящото време ще смесим вашите жени нееврейки с черните и след 50 години ще бъдете омешани.Негрите обичат да чукат вашите бели жени.Ние ги поощряваме, като по този начин ги използваме за нашите цели.

– Спомням си, Вие казахте, че черните ви служат за някаква цел.

– Да,ние ще ги използваме, за да придобием голямо преимущество.

(Негрите роби бяха вкарани в Америка чрез еврейски търговски кораби и търгове.)

–И предполагам,да ги унищожите, след като са си изпълнили предназначението.

– Да! Вие и аз знаем, че те са нисши хора,тъпа раса, но могат да бъдат полезни с помощта на парите. Имам предвид много,много пари. Негрите ще направят всичко за пари.И така, когато времето дойде, а Вие може и да доживеете до този момент и да го видите. Ние ЩЕ ИМАМЕ ПЪЛЕН КОНТРОЛ НАД ВАС,докато вие ГЛУПАВИТЕ ХРИСТИЯНИ чакате вашия Христос, самозванецът, да се върне като ваш спасител.

– Долавям нотка на горчивина в гласа Ви.

– Няма такова нещо. Защо да има?
Ние сме отгоре !

– И когато цялата тази гнусна и мръсна история излезе наяве, резултатът ще бъде едно възстанало гражданство, едно гневно гражданство,което ще иска да ви унищожи.

–КАК? Питам Ви как?
Вие не можете да стигнете до хората.Ние контролираме всичко. Никой,никой не може да стигне до хората, ако не мине преди това през нашия медиен контрол.

(Председателя на АВС е Леонард Голденсон,
президент на CBS – Джеймс Розенфилд,
председател на RSC – Давид Сарноф,
главен изпълнителен директор на NBC – Фред Сивмърман,
президент на PBS – Лорънс Гросман,
председател на Time – Артур Хейскел,
редактор на US News and World Report – Марвин Стоун,
главен изпълнителен директор на Dow Jones – Уорън Филипс,
редактор на Newsweek – Лестър Бърнстейн,
президент на TV Guide – Уолтър Аненберг,
президент на New York Times – фамилията Сулцбергер,
продуцент на телевизионни програми- Норман Лиър–тези и още много други са евреи! )

Ние сме я подредили цялата тази работа.Ние покварихме вашите църкви напълно и ние сега контролираме образователната система в САЩ. Ние в действителност имаме пълен контрол над организираното християнство.Почти навсякъде и напълно.

–Намирам, че много от нещата, които казвате са отблъскващи.Начинът, по който ги казвате.
Изглеждате откровен, но все още не сте ми отговорили на въпроса, който Ви зададох преди–вярвате ли, че Йисус Христос е бил евреин?

– Както Ви казах, Джейк би Ви дал наистина един интелигентен отговор. Знам, че повечето от нашите приятели, деца и хората, с които съм израснал, всъщност всичките наши приятели, бих казал всички те, не вярват, че Христос е бил евреин. Той е бил измамник. Самозванец.Милиони по света сега вярват, че християнството се основава на лъжлив и целенасочено неверен превод на вашата Библия.Христос е бил измамник.Дори Националният Съвет на Църквите е съгласен, че има фалшив превод на Библията,която твоите хора уважават.Тя е построена от лъжи.

– Според последните научни изследвания, вашите прадеди не са израелтяни, а монголи и азиатци от Източна Европа и Западна Азия, така че дедите ви са били на хиляди мили от Свещената Земя.Те изобщо никога не са я виждали, което доказва, че вашият народ не е избран от Бога.

– И какво от това?Каква е разликата?

– На нас с години ни се преподава голямата лъжа,че евреите са "избрания народ", така че има разлика и то много сериозна разлика.

–Каква сериозна разлика?

–Това не доказва ли,че по-голямата част от евреите днес са хазари по своя произход и Вашите предци никога не са стъпвали на земята, по която е ходил Христос.Те никога не са знаели за Йерусалим и Палестина,така че как биха могли да…

-КАКВА РАЗЛИКА,МАМКА МУ?КАКВА ?

–Аз намирам, че много от това, което казвате е отвращаващо.Вашето арогантно самохвалство, така да се каже, признавайки, че сте част от този гигантски…този гнусен заговор срещу човечеството, като от време на време се опитвате да подминавате и омаловажавате нещата казвайки "каква е разликата".Толкова много от това, което признахте, ме изуми. Всъщност аз просто нямам ду...

-Това е защото си неевреин.Ти не разбираш.Никога няма да разбереш.Докато не стане вече много късно. Моята надежда лично е, че американците не разбират.

– Вие казахте толкова много неща, че хората могат да не Ви повярват...на това интервю…

– Ами ето защо ние ви контролираме днес. Това е една от причините.Вашите хора НЕ вярват.Не вярват,че е възможно ,за който и да е народ, или раса, да свърши това, което ние свършихме за няколко стотин години. Неевреинът е глупав. НИЕ сме интелигентните. Аз ще стана много важна личност в и извън Вашингтон и то скоро. Възнамерявам да стана известен в цялата страна.Ще слушате и ще четете за мен в бъдеще. Аз съм млад и имам смелостта да ви кажа повече отколкото всеки друг евреин би дръзнал да ви каже–поне не публично.Аз се излагам на опасност по този начин.Някои неща от това, което Ви казах е част от ВЪТРЕШНАТА, НЕВИДИМА ДЕЙНОСТ НА ЕВРЕЙСТВОТО.

– Като ви наблюдавам сега, за мен Вие сте едно жалко копеле !
Вие всич…

–Никой досега не ме е наричал копеле безнаказано !

–Вие всички сте достойни за презрение, долни и отвратит…

–Ще ти счупя шибаната тиква, ако ми кажеш пак "копеле"…

– Не бих опитал,ако бях на Ваше място.Аз също имам приятели.Много от тях биха пожелали да Ви срещнат насаме.Затова нека се придържаме към официалния тон, както беше предвидено в начал...

-OY VA I, Oy Vay oy vay iz mir.

-Какво значи това?

-Няма да разбереш.

JungleJaguar
04-17-2012, 10:32
–Добре.Много пъти когато е ставало въпрос за някой,който е евреин, съм чувал да се казва от други евреи–"Той е презвитерианец или католик." Бих желал да чуя Вашият отговор или коментар.Как евреите усещат,че друг евреин е станал християнин или пък е приел някаква друга религия? В такъв случай той не е ли вече неевреин?

– На това може най-добре да се отговори така по този начин. Не знам ,всъщност каква националност са майка Ви и баща Ви…

– Баща ми е англичанин, а майка ми – германка.

–Добре,ако решиш да изучаваш ционизма или Талмуда или искаш да приемеш тази религия и да посещаваш синагога, това би ли премахнало твоето английско или немско потекло?

– Не разбира се,но аз бих искал да чуя това от един учен евреин.Това, което бихте казали в такъв случай е, че той или тя си остава винаги евреин.

–Това е глупаво.Глупаво е.Ние сме които сме! Няма значение към каква религия сме се присъединили или приели–това не променя това което сме НИЕ !
Аз съм евреин и НИЩО НЕ МОЖЕ ДА МЕ ПРОМЕНИ, независимо че съм взел друга религия.Такава глупост !Може ли етиопецът да промени кожата си или пък леопардът точките си?

– Но евреите представлявате една голяма част от тази измама.

– Ние притежаваме таланта да ви объркваме.

– Вие сте майстори на измамата и заблудата и тази лукава ваша практика ви е позволила да инфилтрирате правителствата по целия свят.

–А защо не?Защо да не превземем банките?Защо да не превземем университетите, църквите и правителствата, ако неевреите не са достатъчно интелигентни да ги управляват?
Преди няколко години аз не бих могъл да говоря по този начин,но сега положението е различно.НЯМА НИЩО НА СВЕТА, КОЕТО ДА ПРОВАЛИ НАШАТА СТРАТЕГИЯ !
Затова аз мога да говоря по-спокойно.Това, което аз разкрих може да помогне и на други евреи да го кажат, ако се осмелят.Ние не сме малодушна раса.

– Вие сте много уверен в себе си и вашия народ

– Ние може да изглеждаме разделени по много начини, но всъщност нищо никога не ни е разделяло.

Кои ние ?

– Моят народ – еврейският, е като един, тогава, когато най- много се налага.Никакво събитие не може да ни раздели.

– Чувал съм, че евреите се борят един с друг с отрова!

– А-а, това е нещо съвсем различно. Разбира се, че ние се бием едни с други.Но както казах, когато е належащо най- много ние сме като един. Нашата сила е в способността да предизвикваме разногласия и разцепление, лицемерие.Това е безпогрешно оръжие и ние го използваме много умело.Дори сме съвършени в приложението му.Вие нямате интелигентността да се състезавате с нас.

– Но ние имаме култура. Култура,която вие евреите никога няма да разберете или да създадете.

– Евреите имат семеен живот.Нашата култура изисква висок стандарт на обучение.Ние установяваме такива стандарти,че нашите деца да превъзхождат родителите си.Нашият народ продължава да показва изключителен напредък в областта на образованието.Успехът на нашите деца не зависи напълно от училищата, но от семейството и ние сме ужасно горди от тези постижения.Вие не можете да се състезавате с нас! Повече от 12000 студенти завършват медицина в САЩ всяка година и над 10000 от тях са евреи.Сред студентите по право процентът е дори още по-висок.Евреите са изградили такава солидна основа тук, в САЩ, че всякаква опозиция на нашия контрол ще бъде само временна.Знаете ли, ние се смеем на подобни истории като тези за шестте милиона избити евреи, за това че Христос бил евреин или пък за "богоизбрания народ". Това би трябвало да покаже на хората, че при нас има солидарност каквато не съществув при други народи по света.Евреите се чувстват близки до други евреи, дори и да не са ги виждали или чували никога.

-Надявам се, че не сте ме лъгали дотук, защото ако сте, ние бихме Ви го върнали.Разбирате ме, нали?

–Това, което Ви казах е истина, ВСИЧКО, КОЕТО СЪМ КАЗАЛ.Няма нужда да лъжа.

– Установих,че еврейската страст е алчността, печалбата и разрушаването на християнството.Прав ли съм?

–Не мога да отговоря за всички евреи.

– Имам предвид по-голямата част от евреите. Прав ли съм?

–Аз не виждам нищо лошо в това!

– Аз мисля, че Вие говорихте толкова много ,защото във вас има някаква горчивина.Може би разправяте неща, в които даже и Вие не вярвате.Някои от нещата, които говорите изглеждат направо невероятни.

–Въобще не ми пука в какво вярвате. Аз Ви дадох честни отговори и мнения.А сега престанете вече с Вашите въпроси.И не забравяйте нашето споразумение.Ако разбера, че тези касети са използвани по друг начин освен,по начина, по който се договорихме,за Вас ще има сериозни последствия.Разбрахте ли?

–Разбрах.А сега, ето Ви парите, които се договорихме да получите за това интервю,макар да не изпълнихте докрай споразумението между нас,като не отговорихте истинно на въпроса ми дали евреите са избрания от Бога народ.

-ДА,НИЕ СМЕ ИЗБРАНИЯТ НАРОД !
НИЕ СМЕ ИЗБРАНИЯТ ОТ БОГА НАРОД !!
Повечето евреи не биха си го признали,НО НАШИЯТ БОГ Е ЛУЦИФЕР ! ЗАТОВА АЗ НЕ ИЗЛЪГАХ,КАТО КАЗАХ,ЧЕ НИЕ СМЕ ИЗБРАНИЯТ НАРОД !
ЛУЦИФЕР Е СЪВСЕМ ЖИВ !

край на интервюто


Ето ви и думите на Албърт Пайк, "Великият командир" на Върховния съвет на масоните в Америка, през 70-те години:

"Всички посветени във висшите степени на масонската религия, трябва да я отстояват, следвайки неопетнената доктрина на Луцифер"

И още една важна част от 1897 г, за заплануваните бъдещи световни войни от евреите:

"За пълното тържество ще са нужни три световни войни.В третата от тях ще бъде унищожен мюсулманският свят,след което ние ще изпровокираме гигантско социално сътресение,ужасите от което ще покажат на всички гибелността от безверието. Революционното малцинство ще бъде унищожено,а разочаровалото се от християнството мнозинство ще получи от нас истинската светлина от учението на Луцифер !

npp
04-17-2012, 11:09
да, някога еврейските духовници/вярващи (са) били големи антихристи, но сега вече има и по-големи антихристи от тях, например индийските духовници/вярващи и дори цяла човешка религия от подобен род духовни служители, но все пак целта в вярата е да се спасява, а не да се погубва, така че усилията е редно да бъдат съсредоточени там, в Спасението от истинският Господ Бог, иначе досега имаше много антихристи

"Горко вам, книжници и фарисеи(т.е. вие неправедни/лоши богослови и духовници), лицемери!" Матей 23 гл.,

"Дечица, последно време е; защото както сте чули, че иде Антихрист(т.е. явлението на верческото/духовното робство), и понеже сега има много антихристи(т.е. много верчески/духовни беззаконници, и те продължават да се множат), от това знаем, че е последно време. От нас излязоха(т.е. от изопачаването на проповедите и писанията на истинските Светии), но не бяха от нас; защото ако бяха били от нас, щяха да си останат с нас; но излязоха(т.е. но преминаха на страната на неправдата), за да стане явно, че те всички не са от нас(т.е. че те са неправедни/лоши духовници/вярващи)." 1 Йоаново 2: 18-19

Rebirthing
04-17-2012, 14:02
JungleJaguar, останах с впечатлението, че не си вярващ, но в същото време признаваш съществуването на някакъв си Луцифер ? Добре, кой е Луцифер според теб ? Би следвало да е Дяволът от Библията или...? Щом е техен бог, значи не е човек, а може би е нещо свръхестествено ?

Колкото до евреите и Холокоста...за мен това са си лъжи. За жалост в доста страни не може да се оспорва съществуването на Холокост. Много хора са умрели, някои със сигурност са били убити. Но 6 милиона евреи да са били умишлено изгорени - да бе да. Циклон Б се е използвало за обезпаразитяване на хората в лагерите. Ако искаш да изгориш 6 милиона души няма да режеш косите им и да събличаш дрехите им. Ще ги тикнеш в пеща и толкова. Има и още един фактор, костите и зъбите не би трябвало да са напълно изгорени. В днешно време в софийския крематориум костите се смилат отделно, много силно се съмнявам преди 70 години да са имали толкова силни пещи, че да е било възможно костите да са изгаряли, а да са ги смилали отделно - абсурд. За мен щом няма 6 милиона останки - няма 6 милиона избити евреи. По данни на червеният кръст умрелите евреи са били не повече от 300 000 и то предимно от болести и зарази. Не оправдавам в никакъв случай действията на Хитлер, но евреите да не са били единствените които са страдали по време на войната ? Какво тогава да кажем за войниците от СССР които са изнасилили десетки хиляди до 2 милиона германски жени на възраст от 8 до 80 години ?!

Concussion
04-17-2012, 14:18
Rebirthing, те може и да почитат Луцифер, съществуват много такива култове, и те наистина (или поне така мисля аз) вярват в Луцифер и го почитат, но това пък не е доказателство че съществува.

koshtramba
04-17-2012, 14:27
Това е една от любимите ми теми. Холокостът е нищо повече от една дойна крава, която пуска злато. Много злато! Сумите, които плащат като репарации до ден днешен страни като Германия и САЩ са достатъчно сочни, за да имат полза от тази лъжа.
Доказателствата, че не са съществували лагери за изтребление са повече от красноречиви. Най-вече - доказани! Чела съм и двете гледни точки. Няколко еврейски книжчици с противни и никому ненужни доводи, "признания" на очевидци и "преживели" Холокоста и другата гледна точка - предимно книгите на Георги Ифандиев "Сянката на Цион" - за съжаление някой от томовете се намират изключително трудно.
Прави впечатление, че дори в „Газовите камери са съществували” от Жорж Велерс или "Техника и начин на действие на газовите камери” от Пресак не показват и снимка на газовите камери. Ако споменатите книги се прочетат, ако се
прочетат други десет, двадесет или сто Холокост- „тухли”, ако се прочетат дузини или стотици „спомени на преживели”, никъде не се намира техническо описание на газовите камери. Интересно, нали ?!
Единствените, които се занимават с техническите предпоставки за функционирането на газова камера, са ревизионистите.
Например в затвора в Балтимор - целият „ритуал” обхваща ни повече, ни по-малко 47 етапа, някои от които са твърде сложни. Газовата камера трябва да е херметично затворена, иначе екзекуцията ще бъде смъртоносна за персонала на затвора и свидетелите. А познайте дали е била херметически затворена?

Абсурдите са доста :

Ще пропусна това, че е безспорен факт, че газите камери са построени след войната.
Но по същество :

Най-добре е запазена газовата камера К-II. Пред тази руина на една табела е описано как са извършвани масовите убийства - до 2000 души били наблъскани в „газовата камера” и умъртвяване чрез Циклон-Б; след това труповете били прехвърляни в намиращия се над „газовата камера” крематориум и изгаряни.
Ако природните закони са били в сила също и по време на Втората световна война, а не отменени с цел извършването на Холокoста, то това описание, точно както и показанията на тройката главни свидетели - Хес, Мюлер и Врба, са низ от нелепости. Следват най-абсурдните безмислици.
Абсурдност номер едно - никой нормален архитект не би построил крематориум, както и газова камера, в същата постройка, в която посредством експлозивен газ се извършва масово убийство.Да, експлозивността на Циклон-Б не е особено висока, но само заради латентната опасност от експлозия, която дори би произлязла от обгазените с Циклон-Б трупове, е свидетелство за самоубийствена лудост, още повече, че за да бъдат убити около 2000 души за три минути (Хес) е необходимо използването на огромно количество газ. Крематориумът К-1 не се намира върху „газовата камера”, а непосредствено до нея. Постройката първо би хвръкнала във въздуха, изтребвайки целия лагер, включително всички от SS.

Абсурд номер две - за да може Циклон-Б да се изпари за половин час, камерите за въшки трябва да бъдат затоплени (най-малко) до 25 градуса С.Такава нагревателна система в „газовите камери” не съществува. През зимата това подгряване би трябвало да продължи с часове, докато голямата част от газа бъде
освободена. Освен това в тази натъпкана до пръсване камера (2000 души в едно пространство от 210 кв. м) газът въобще нямаше да се разпространи!

Абсурд номер три - Вратите на повечето „газови камери” се отварят навътре. Навътре! Следователно специалният взвод въобще не би могъл да влезе в помещенията, претъпкани до последния квадратен сантиметър от трупове. Тия нацисти на какви некадърни и глупави архитекти са възложили строежа на своите съоръжения за унищожение!

Абсурд четири - „Газовите камери” в Освиенцим разполагат само с една примитивна вентилационна система, така че газовите маски не биха били достатъчни за хората от специалния взвод, още повече, че отровата по труповете на убитите, върху които специалният взвод започва да работи, действа също така смъртоносно, тъй като тя именно прониква и през кожата. При това, специалната команда не е носила противогазови маски; според Хес, те пушели. ПУШЕЛИ!

Абсурд номер пет - От „газовите камери” до крематориума, както се вижда на запазените строителни планове не е водел никакъв друг път освен един асансьор с
размери 2, 10 на 1, 35 м, който, заедно с обслужващите го, може да транспортира едва четири трупа.

Абсурд шест - други теории гласят, че за да бъде кремирането по-бързо, нацистите използвали ями.
Тази история е още една физическа невъзможност, защото изгаряне в яма е единствено възможно при използването на безкрайно много време и гориво, поради недостатъчния приток на кислород. Преди построяването на крематориуми труповете на жертвите от епидемии биват изгаряни на клада. Измислените от екстерминистите „ями за изгаряне” са просто глупост...

Една особено гадна легенда, появяваща се при много такива разкази, е тази за изтичащата при изгарянето на трупове и допълнително използвана като гориво човешка мазнина.

Да попитаме един специалист по кремация той какво мисли за това!

Rebirthing
04-17-2012, 15:37
Има и още един абсурд - дори всичко това да е било възможно, дори да са работели над това на "пълни обороти" времето им пак няма да е било достатъчно за убиването и изгарянето на 6 милиона евреи. На снимките заснети над лагерите в Полша от Британските военновъздушни сили не се вижда дори пушек.

Впрочем интересно защо в Аушвиц е бил построен...басейн ?
http://www.rense.com/general25/pool_2.jpg

koshtramba
04-17-2012, 16:03
За кремирането на един труп са необходими около 130 килограма въглища, а както е прието да се твърди, на германците им се налагало да изгарят по 1300 трупа дневно. Наистина, запазени са стотици авиоснимки на Аушвиц, направени от американски и британски самолети по време на предполагаемия холокост (1943-1944) Защо наистина на нито една от тях не е запечатана гигантска камара въглища?

Освен това, абсурдна и смътна ми е историята с транспортирането на евреите. Транспортирането на 4 милиона евреи само до Аушвиц, би довело германските железници до пълна парализа. Те и без друго се задъхвали само с доставките на амониций, жива сила, оръжия, храна, облекло и етц. до руския фронт. Кому е било нужно?
Нима вместо да правят невероятни разходи, да ангажират целия подвижен състав железните пътища на райха, изобщо да си създават толкова грижи, SS-овците просто неможели ли да се избавят от чифутите като ги избиват по родните им места? Няма разумна причина, евреите от Франция да бъдат транспортирани до Полша, да речем? Такива действия биха блокирали цялата нацистка върхушка, камо ли това Германия да води война на два фронта.. :)

gandalfepi4
04-17-2012, 18:36
Олелеее, сега и тази тъпотия ли...

JungleJaguar
04-17-2012, 20:37
JungleJaguar, останах с впечатлението, че не си вярващ, но в същото време признаваш съществуването на някакъв си Луцифер ? Добре, кой е Луцифер според теб ? Би следвало да е Дяволът от Библията или...? Щом е техен бог, значи не е човек, а може би е нещо свръхестествено ?

Луцифер на разговорно е Дявола май.В смисъл християните са добри,щото вярват в Христос,а евреите зли с техния Луцифер.Де да знам ахахахах.Просто направих тема.Аз продължавам да не вярвам.Реших да видя какво мислите.Не вярвам и не признавам Луцифер.Не казвам,че няма хора,които да упражняват някакви тъмни сили,но това е друго.
Просто ми стана интересно.Ето-ще са им нужни 3 световни войни,а до момента има 2 и някак това те кара да се замислиш.Тези войни са едно от най-запомнящите се събития в цялата човешка история все пак,каквото и да си говорим.Нещата е ясно,че не са толкова прости.Ясно е,че отдавна става нещо зад кулисите.

Иначе аз харесвам Хитлер.Не се срамувам и не го крия.Доста неща съм чел и гледал за него.Интересувам се от всичко свързано с него.Просто ми е любопитно.Взимам инфо от най-различни източници и си преценям,защото е факт,че учебници,книги,филми и въобще историята е пренаписана срещу Хитлер,където го изкарват най-злото чудовище на всички времена.Така е набито вече в главите на хората по света,че като му чуят името и веднага настръхват и го плюят.
И аз бях така настроен преди няколко години,докато не почнах да се задълбочавам в нещата.

Rebirthing
04-17-2012, 22:44
А знаеш ли, че Хитлер всъщност е четвърт еврейн ?

JungleJaguar
04-18-2012, 06:29
Е,той е имал и африкански корени от Алжир,Тунис и Мароко.
Четвърт еврейн е нищо.
Доколкото знам баща му е бил полу-еврейн.А майка му е била "убита",според Хитлер от еврейски лекар.А майка му е била най-скъпият човек на света и оттам той ги намразва жестоко.Другата причина,заради което той мрази евреите е Първата Световна Война.Той смята,че те са манипулатори,лъжци и основните виновници за упадъка на Германия.
Смята ги за една от най-нисшите и долни раси.
Почва и да пише против тях.Ходи в бирарията и рецитира пред другите хора свои текстове против евреите.Първата мисля,че е била "Защо да мразим евреите".
Даже му имам запазена някъде снимка от това време как се е качил на масата и ръкомахайки говори пред всички.

Чувал съм и че в Румъния намерили еврейски гроб на някой си Адолф Хитлер.Може и да е съвпадение.
Но четвърт еврейн наистина е нищо,при положение,че съм виждал как чисти цигани,които обичат нас българите повече,а мразят до кръв и обиждат яростно всички цигани и си мисля,че тези цигани,ако са на мястото на Хитлер биха ги избили до крак.

Знам,че за богатите евреи е нямало война,защото световната еврейска мафия е предавала своите евреи на Хитлер.Има и книга за това и то да не повярваш,че е писана от еврейн.

RagioL
04-18-2012, 07:28
По добре си бий доза реалност преди тотално да се изгубиш в тези илюзии.

А Луцифер е Римски бог на познанието демонизиран от евреи и ранни християни.

koshtramba
04-18-2012, 09:04
А някой оттук изобщо знае ли, че евреиството се наследява само по майчина линия?!
Какъв евреин е Хитлер, един Бог знае.
И аз го харесвам много. Заради всичко, което е бил - великолепен оратор, диктатор, уникален ум. Изобщо, обаятелна личност. Интересна и креативна, а това, че е карал цяла Германия да го следва в идеологиите си, го доказва.

Concussion
04-18-2012, 10:48
Луцифер на разговорно е Дявола май.В смисъл християните са добри,щото вярват в Христос,а евреите зли с техния Луцифер.Де да знам ахахахах.Просто направих тема.Аз продължавам да не вярвам.Реших да видя какво мислите.Не вярвам и не признавам Луцифер.Не казвам,че няма хора,които да упражняват някакви тъмни сили,но това е друго.

За християните Луцифер е сатана, такова е било името му когато е бил ангел, най-приближен до бог, преди да бъде свален на Земята с ангелите, които са последвали него, затова се нарича и "князът на този свят". Иначе е и Римки бог, бил е "носителят на светлината, духът на въздуха, олицетворението на просветлението". Мисля че тези вярват точно в това.

Rebirthing
04-18-2012, 11:12
Има конспиративни теории в които се говори за това как Хитлер всъщност бил пионка на евреите. Каквато и да е истината едно е ясно - евреите са се възползвали от ситуацията за да си направят държата насред държавата (Палестина).
Пък за Луцифер, да чувала съм, че е бил римски бог и нищо чудно християните да са го опорочили.

JungleJaguar
04-18-2012, 12:35
Има конспиративни теории в които се говори за това как Хитлер всъщност бил пионка на евреите. Каквато и да е истината едно е ясно - евреите са се възползвали от ситуацията за да си направят държата насред държавата (Палестина).
Пък за Луцифер, да чувала съм, че е бил римски бог и нищо чудно християните да са го опорочили.

И аз съм чувал невероятни теории-че е спонсориран от евреите,че Ротшилдовци му плащали,че подписал договор със сатаната,даже и бяха го намерили подписан с кръв договор от 30 април 1932 до 30 април 1945 г,което е смешно,че е Бог Вишну,дошъл на Земята да направи арийската раса господстваща чрез знанията,които има и е трябвало да построи летящи чинии и да превземе света,имаше и теория,че е избягал,което е вероятно,защото е имал около 10 двойника,а и доказаха,че изгорения труп не е негов,имаше и че живял в къща в Южна Америка с Ева Браун,че намерил Светия Граал,че бил избягал в нацистката секретна база 221 на Антарктида,че там имали подземни градове,че през 1942 г построили бази на Луната.че се е свързал с извънземни и че дори самия той е бил извънземен,което от една страна наистина германците по това време са технологично далеч пред всички други в света и дори е строил летящи чинии,които е смятал да използва във войната,но натоварени с оръжия не били маневрени като самолетите и се отказал,а човечеството можеше да стане свидетел на битка с летящи чинии.

Rebirthing
04-18-2012, 17:16
Не само, че Ротшилдови са го спонсорирали, ами дори се говори, че той е бил от тяхната кръвна линия.
Това с договора със сатаната го бях чела преди 2-3 години :D не го вярвам, но Хитлер е имал личен астролог (Ерик Ян Ханусен) и се говори, че е направил договор с него. Ханусен му е казал, че има нещо което може да помогне на Хитлер да реализира целите си. Това било корен от мандрагора. Дори има снимка на която Хитлер държи такъв корен. Договорът им гласял, че докато има съюз между него и Хитлер, той ще има власт, но ако връзката бъде прекъсната власта му ще трае само 12 години, т.е от 1932 до 1945. Ханусен все пак е бил убит още през 1934, в Нощта на дългите ножове...А Третият райх наистина е съществувал само 12 години.
Изобщо доста окултизъм витае около Хитлер. Това за летящите чинии смятам, че е истина. Строили са ги по схеми описани в древните индийски текстове, там се наричат "вимана". Дори до колкото знам, учени работили в Германия по тези проекти после са помогнали в строенето на Аполо 11 в САЩ.

koshtramba
04-18-2012, 17:23
Да, Хитлер се е водил доста от окултната литература. Дори "чистата арийска раса" не е негова идея, а е черпана от окултни текстове. Истинските арийци са хора, които обитават високите части на Тибет, за които се смята, че са били безсмъртни. Хитлер е пращал приближени, за да разучават културата им. И хоп, всичко синтезирано и взето наготово. :)

Post scriptum : Евреите имат пръст дори в завладяването ни от резаците. Непряко, разбира се.

Rebirthing
04-18-2012, 17:26
Post scriptum : Евреите имат пръст дори в завладяването ни от резаците. Непряко, разбира се.

Сериознооо ?! Дай повече инфо, ако може...

koshtramba
04-18-2012, 18:58
Те имат пръст не точно в завладяването ни от резаците, а в отслабването на дъжавата ни. Натрапеното ни християнство, разделението между братята Иван Шишман и Иван Срацимир. По-точно това осъществява една единствена фигура, загнездила се в България като жена на Иван Александър - еврейката Сара. Тя обаче е член на Синдериона. През 17 век членове на Синедриона са били всички венициански евреи – банкери. Те притежавали целия капитал, което, разбира се, им дава голяма сила. Дори турският султан е бил напълно зависим от тях и верен изпълнител на всички заповеди на Синедриона.
Цялата политика се разигравала задкулисно. Ръководили всичко, а самите те - оставали в сянка.
Гореспоменатият брак е бил устроен от евреите с единствена цел - да отслаби християнската вяра в България
На Балканите Сара изиграла почти същата роля‚ като Попея в Рим само‚ че в друга форма. Нейните наемни агенти разпространявали между народа слухове‚ че Исус Христос е само мит‚ че не е имало никакво Възкресение‚ а че всичко това е измислено от поповете‚ които проповядвайки тази лъжа‚ живеят и се наслаждават за сметка на трудещите.
Постепенно вярата започнала да отслабва‚ появил се разврат‚ пиянство. Развлеченията, които са в разрез с християнските догми, се поощрявали. Всички тези фактори, водели България само и единствено към разслоение.
Цар Иван Александър бил безсилен да предприеме каквото и да било против жена си‚ понеже зад гърба и стоял Синедриона. Станало е нужно дори той да се помири с разделянето на държавата ни на три области‚ което го унищожавало. Били сме доста силна и велика страна на Балканския полустров, страна, на която има за какво да се завижда. Това величие пречи на евреите. Веницианските банкери упражнили политически и най-вече финансов натиск върху Отоманската империя и за да не допуснат България да се развива по-нататък‚ снабдили Турция с материални средства, за да води война с нас, тогава Отоманската империя имала как да се развива само за сметка на християнските държави.
После Иван Александър сключва договор с отоманците, който давал юридическо право да организират в Тракия бойни отряди за понататъшни походи в християнските страни. Иван Александър го е направил само и единствено, за да ни предпази, т.е да задоволи апетита на Отоманската империя. После, Иван Шишман поема управлението на страната ни и непредвидливо нарушил договора на баща си, като обявява и неутралитет. Неизвестно по какви съображения и под чие влияние. Обявил се за открит враг на Турция в същото време‚ когато бил съвършено неподготвен да даде отпор на врага‚ подстрекаван (най-вероятно) от еврейството.
В същото време не се погрижил да потърси съюзници в лицето на Византия и Сърбия‚ които тогава вече воювали с Отоманската империя. Султан Мурад се възползвал от този неутралитет и пратил войски към София. Тогава Шишман нямал избор се признал за негов васал и му дал подарък сестра си хубавата Мара.
Такава е била волята на венецианските евреи!...
През 1382 година турците превземат София‚ която им била нужна по стратегически съобръжения‚ да си отворят път към Сърбия.

Rebirthing
04-18-2012, 20:22
Копирам си го в Word това, много е интересно. А източника кой е, ако не е тайна :) ?

JungleJaguar
04-18-2012, 21:22
Доста интересни неща пишете.

Окултното наистина е около Хитлер.Иначе като учени немците са били ненадминати.Дори не е пресилено да кажем,че в по-голямата си част те са създали и днешният свят,защото няма нещо,което да не е измислено,или подобрено от тях.Незнам дали сте чували за свръх секретният правителствен проект "Операция Кламер".Той има за цел да докара най-големите научни умове на Хитлер в САЩ за военни цели.Другата част заминават за СССР.Тук са заличени делата им в концлагерите и са им дали и жилища.Най-важен от немските учени е бил Вернер Браун,член на партията на Хитлер и създателя на ракетите Фау 1 и Фау 2.
В САЩ той веднага става лидер на ракетната програма и най-главния човек в НАСА.

И първата изтреляна ракета на САЩ всъщност е германската Фау 2.Атомната бомба,която Сащ хвърлят над Япония също е измислена от германците.
Смешното е,че въобще е нямало американска ракетна надпревара срещу руска.САЩ използват немската ракетна програма,защото нямат своя.
И нямаше да изпреварят всички други и дори да стъпят на Луната без немските учени.А като говорим за Луната фон Браун казва и следните думи:
"Беше ни показано ясно, че присъствието ни на Луната е нежелателно. Засега нямам право да говоря повече по този въпрос"!

Тези думи са може би отговора на въпроса защо САЩ пръснаха десетки милиарди,стъпиха на Луната и оттогава въпреки далеч по-развитите ни технологии не само,че нямаме второ стъпване,ами направо сме я зарязали за сметка на всички други космически тела в слънчевата система,които щателно изучаваме.

А тези неща на Хитлер като строежите на подземни градове и заводи,както и строежа на нацистките летящи чинии използващи за първи път антигравитация (имало е цели 4 завода за летящи чинии),както каза са всъщност технологии още от древността използвани във виманите.

И накрая ще ви напиша нещо,което малко хора знаят.През 1970 г американският учен Алън Грийнфийлд се запознава с Вернер фон Браун,докато разглежда строго секретни документи в базата Райт Патерсън.Той попитал фон Браун как въобще е възможно германците да са създали толкова напреднали технологии.
Той погледнал към досиетата за НЛО на масата и казал:
-С тяхна помощ.
Той се учудил и го питал дали говори за извънземните,а немският учен му отговорил:
-Да,всички ние използвахме тяхната помощ.

defender
04-18-2012, 22:00
Той погледнал към досиетата за НЛО на масата и казал:
-С тяхна помощ.
Той се учудил и го питал дали говори за извънземните,а немският учен му отговорил:
-Да,всички ние използвахме тяхната помощ.
Па тогава нека и аз да си опитам късмету:
Обява: Моля, набирам извънземна помощ - работата е строго секретна, ще сявам пипер на нивата, и ше ми трябват двама (по възможност малко да ядът, да носят на работа и да имат готина летяща чиния, през деня да орем с нея на полето, а вечерта да ходим по дискотеките и да возим готини мадами). Също ще им плащам в НАП социалните и здравни осигуровки, обещавам.

gandalfepi4
04-19-2012, 17:50
^ Абе педал, гледал ли си Страстите Христови?

defender
04-19-2012, 19:30
^ абе 4, може би ме желаеш (не знам), но нали вече няколко пъти съм ти казвал, че не съм педал.
Гледал съм го. По принцип не ги одобрявам подобни филми.

Concussion
04-19-2012, 20:08
Гледал съм го. По принцип не ги одобрявам подобни филми.

Какво имаш предвид под "подобни филми"? Библейски ли? А ако е за насилието, един филм за Римската империя няма да е достоверен ако няма насилие, издевателства и т. н. Иначе "Страстите Христови" сам по себе си може да бъде прилаган като наказание, хаха.

RagioL
04-20-2012, 13:49
^ абе 4, може би ме желаеш (не знам), но нали вече няколко пъти съм ти казвал, че не съм педал.
Гледал съм го. По принцип не ги одобрявам подобни филми.

Не ти понася насилието ли че не ги одобряваш филмите?

А по въпроса с Гандалф смея да гадая че нещо подобно (http://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI) мисли за теб.

ForTrant
04-21-2012, 20:51
Още има заблудени хора, които си мислят, че това интервю е автентично? Кога ще разберете, че конспираторите правят луди пари на гърба на такива като вас. Поинтересувайте се кой е въпросния човек и как умира, вместо да четете фантазиите на няколко хамерикански уебмастера с остри психични проблеми.

koshtramba
04-22-2012, 07:59
Дори това интервю да не е автентично, има цели книги, написани от евреи по темата за отричането на Холокоста. И те ли са измислени?!

gandalfepi4
04-22-2012, 10:25
Дори това интервю да не е автентично, има цели книги, написани от евреи по темата за отричането на Холокоста. И те ли са измислени?!


Да, дори да е вярно това е толкова тъпо като да кажеш има доста книги написани от мюсюлмани които казват че Нийл Армстронг е засякъл странна радиация на луната и тя е идвала от Каабата и дори би могла да бъде подложена на превод , резултатът от който е бил нещо тип "аллаху акбар" и след това той се е помюсюлманчил тайно (такива книги между другото наистина има) и после да питаш "Те всичките лъжат ли?". Лайна има навсякъде, метода по който се отсява кое не е лайно е важното в случая.

ForTrant
04-22-2012, 16:34
Дори това интервю да не е автентично, има цели книги, написани от евреи по темата за отричането на Холокоста. И те ли са измислени?!


Не, това са книги които целят правенето на ПАРИ, ПАРИ ,ПАРИ и пак пари. Измислени са тези, които си мислят, че такива книги не се правят за пари.

ForTrant
11-13-2012, 13:20
Американците запалиха целия свят, мама и да и*а

phoeniX_boy_BG
11-18-2012, 11:43
ForTrant, ако искаш да знаеш, социализмът е отрочето на капитализма и е финансиран от Ротшилд, Рокфелер и всички, срещу които вие се "борите". Всяка война след 1800г. е предизвикана и финансирана от Ротшилд, които пък след това правят космически печалби. Прочети книгата на Н. Николов "Световната конспирация". В нея има списък на управлението на СССР след революцията. Над 75 процента от ръководството са били евреи. Всички ръководители на СССР са били контролирани от СКРИТАТА РЪКА(западните банкери). Само Сталин не се е поддал на шантажите им. Избил е една камара от старото раководство и някои генерали евреи (генерал Якир например).
Програмата на Ленин и Троцки, който впрочем е бил евреин, е предвиждала национализиране на банките. Който финансира режима го контролира, режима контролира банките, следователно СКРИТАТА РЪКА контролира банките, а чрез тях и парите на обикновения човек.
Между другото, Ротшилд са предизвикали и Френската революция, която е копие на болшевишката. Главните действащи лица във Френската революция (Робеспиер, Марат, Дантон) са били техни хора. В момента, когато Робеспиер се обръща срещу ТЯХ, бива изпратен на гилотината.