PDA

View Full Version : Защо ?? (към софиянците :дд)



ParadOx
04-17-2012, 12:09
Защо в градинката между Спортната палата и Орлов а.к.а Малката Борисова редяха и украсяваха коледни елхи и бяха омотали дърветата в червени въжета ВТФ..... ??

D1esel
04-17-2012, 12:15
Защо в градинката между Спортната палата и Орлов а.к.а Малката Борисова редяха и украсяваха коледни елхи и бяха омотали дърветата в червени въжета ВТФ..... ??

Щото е европейско и модерно :grin: И щото си нямаме друга работа, живеем богато :grin: А по провинцията тънете в мизерия :D

ParadOx
04-17-2012, 12:57
А по провинцията тънете в мизерия :D

Стига си се гордял с тая въшлясала София.
И аз съм от София ама в сравнение с другите европейски столици е като циганско гето

D1esel
04-17-2012, 12:59
Стига си се гордял с тая въшлясала София.
И аз съм от София ама в сравнение с другите европейски столици е като циганско гето

Не е вярно! София е една от най-красивите столици в света ;)

D1esel
04-17-2012, 13:04
Мисля, че от Москва и Атина определено е по-добре.

Moсква също е красив град.

ParadOx
04-17-2012, 13:20
Не е вярно! София е една от най-красивите столици в света ;)

Хммм не мисля, че някога си излизал от България щом си на тва мнение
Не съди по тва, което гледаш по телевизията...

D1esel
04-17-2012, 13:26
Хммм не мисля, че някога си излизал от България щом си на тва мнение
Не съди по тва, което гледаш по телевизията...

Излизал съм, разбира се. София е красива. Аз съм израстнал в този град и го обичам. А иначе и аз като съм бил във Варшава, например, съм гледал красотите на централната част, но винаги съм се заглеждал повече в очите на хората там, където съм ходил, оглеждал съм ги, гледал съм крайните квартали, панелните и порутени блокове. Така, че наистина мисля, че София е една от най-красивите столици. Чужденците, когато идват тук, също гледат централната част и въобще не предполагат какво е Левски Г, например.

ParadOx
04-17-2012, 13:32
^ да, мога да приема, че си прав до някъде

И аре някой да ми каже защо на 17 Април украсяват елхи и ги редят на Орлов ?

iziskanmladej88
04-17-2012, 13:41
не знам, ама като тръгнах да минавам от там ме догони някъв видимо надрусан п'утьо, който май се явяваше охрана, и почна да ми обяснява как не можело да съм минавал от там и трябвало да се върна и да заобиколя
при което му се изсмях в лицето и си продължих по живо по здраво аХАХ

ParadOx
04-17-2012, 13:50
Според мен ще снимат нещо, защото имаше и Бентли с някакви вдлъбнатини ''следи от куршуми''.
Дайте няк`во инфо :ддд

БожиятАгнец
04-17-2012, 14:26
Значи украсата...Вчера ми казаха, че била там, щото снимали някво лайно.Т'ва колко яко звучи. :lol: Щото снимали няква реклама или клип, сешащ се. НО според мен е там заради Великден.

ParadOx
04-17-2012, 15:02
Значи украсата...Вчера ми казаха, че била там, щото снимали някво лайно.Т'ва колко яко звучи. :lol: Щото снимали няква реклама или клип, сешащ се. НО според мен е там заради Великден.

Мерси
Ама коледни елхи за Великден хахаха crazy minds

БожиятАгнец
04-17-2012, 15:09
Мерси
Ама коледни елхи за Великден хахаха crazy minds

Ееее, то не е довършено. С'я тепърва ще слагат топките на елхата те ще са с нарисувани свастики и ще има малко коледни вибратори. :grin:

marble
04-17-2012, 15:17
Тя цяла България е едно въшливо гето. Но така е - само при Симеон Велики и при неговия съвременен съименник бяхме добре!

Ааа, ама ти помниш от времето на Симеон Велики ли?

ShtrudeL
04-17-2012, 15:27
За да съществува тази тема.

EinGutesKind
04-17-2012, 15:34
Обичам да се разхождам в 4 през нощта по празните софийски улици :grin:

БожиятАгнец
04-17-2012, 15:46
Ааа, ама ти помниш от времето на Симеон Велики ли?

Ти не го ли помниш? :lol: