PDA

View Full Version : Всъщност аз съм един много тъжен и самотен човек



D1esel
04-17-2012, 12:30
Общувам с вас тук, със семейството си, общувам с приятели и познати, със колеги всеки ден, чат-пат ходя и на заведение да се забавлявам, я на имен, я на рожден ден, я просто ей така, защото е петък, общувам с домашните си любимци... Но съм много много самотен и тъжен човек. :( Страх ме е да не стана и нещастен. :(

RagioL
04-17-2012, 12:46
-Да страдаш от самота, не е естествен протест - лично аз много често съм бил сполетяван от "множеството", от липсата на "самота"...

- За да живееш в самота, трябва да си животно..., или бог

Фридрих Ницше

In*The*Face
04-17-2012, 13:00
На всеки му се случва да изпадне в такава дупка. Дали заради рутината и ежедневието, дали заради конкретна ситуация или равносметка. В такива моменти е важно да се вземеш в ръце и да не позволяваш един ден да се обърнеш, да разбереш, че си имал всичко, че нищо не ти е липсвало и си бил щастлив, но не си го разбрал. Оставил си себе си да пропуснеш нещо толкова важно. Сам трябва да оцениш хубавите неща в живота си, да ги претеглиш и да им се насладиш докато все още ги имаш.

D1esel
04-17-2012, 13:24
Ааа стига се лигави ся, ти поне имаш с кой да общуваш, има много по-нещастни хора които си нямат нито 1 приятел и не ходят по заведения. Иначе има мнения, че колкото повече един човек заменя реалното с виртуалното, толкова по-нещастен става в истинския живот. Това е изпитано лично от мен. Бих предпочел да нямам фейсбук и скайп, но постоянно да съм навън по заведенията, от колкото да зарибявам мацки в нета като най-отчаяните нърдове.
Нямам истински приятели :(

БожиятАгнец
04-17-2012, 13:32
Пикая ти на самотата и нещастието.

D1esel
04-17-2012, 13:34
Пикая ти на самотата и нещастието.

A аз пикая само в тоалетната, защото съм възпитан човек, за разлика от теб 8)

БожиятАгнец
04-17-2012, 13:48
A аз пикая само в тоалетната, защото съм възпитан човек, за разлика от теб 8)

Много си ограничен. Трябва да експериментираш с пикаенето си. Трябва да има разнообразие. И в местата, и в позите, и в техниките.

RagioL
04-17-2012, 13:50
Много си ограничен. Трябва да експериментираш с пикаенето си. Трябва да има разнообразие. И в местата, и в позите, и в техниките.

:lol: :lol: