PDA

View Full Version : Какво да правя?



NeverBack
04-17-2012, 14:28
Здравейте!Излизам от 2-3 седмици със две момичета , които са приятелки.(заедно със тях двете)Едната я познавам от преди. А със приятелката и се запознахме скоро ,излезна пък ,че супер точна,във същото време и красива мисля ,че е перфектна за мен.Не знам какво и е мнението за мен ,но ми обръща внимание , мята по някой друг поглед,държи се добре.Онзи ден имаше , как да го нарека закачки между нас двамата.Харесва ми много...Разменихме си телефони , във Skype също говорим.По някой път пиша аз първи , друг път я чакам тя да се сети.Разказва ми много неща , свързани със бившите и гаджета.Да не съм влезнал във приятелската зона? ( приятел и нищо повече).Не знам какво става честно казано.. Дайте някакъв съвет.

Eclipsercho
04-17-2012, 14:43
Викния я някъде, само вие двамата. Кафе или разходка, все тая. Опознайте се, опипай почвата и разбери дали си в Зоната на Здрача или не. :D

Пред другото момиче няма начин, по скайп нищо няма да направиш, ако ти споделя нещата от живота си очи в очи имаш по-голям шанс да действаш. ;)

DisappointedDreamer
04-17-2012, 15:51
Харесваш ли я? Ако я харесваш няма какво да му мислиш, изведи я на среща.

SmilezZz
04-17-2012, 15:55
Щом я харесваш - действай. Възможно е да има някакви симпатии към теб, щом ти обръща внимание и е имало някакви закачки помежду ви. Нали знаеш? Риск - печели, риск - губи. Пробвай! Изведи я на среща, разходете се някъде, опознайте се по - добре, намекни й , че я харесваш или пък просто след време ще разбереш дали е взаимно или не. Но недей се чуди и мисли, а действай.

vasiletta
04-17-2012, 17:02
Vsqko momiche kogato e vlubeno ili si haresva nqkoga vinagi obrasshta poveche vnimanie na vaprosnoto momche . Shtom ti razkazva za bivshite i gadjeta i t.n. Qwno te haresva i neiska da prawishh neshtata koi te sa prawili , da ne q naranqvash ! Samo che ako neiknata priqtelka ( momicheto koeto ponavash ot po-dallgo vreme ) ako tq ima chuvstwa kam teb e mnogo losho ! :))