PDA

View Full Version : Пожелание за рожден ден за приятеля ми



SexyBitch
04-17-2012, 14:30
МНОГО ВИ МОЛЯ, помогнете ми! Спешно ми трябва пожелание за рожден ден за приятеля ми. Става на 18 съвсем скоро, а аз съм напълно блокирала. Купих перфектния подарък, перфектната картичка, ноо за пожеланиетоо...досега написах около 10 и нищо не ми се струва достатъчно добро...Моля ви, отчаяна съм, трябва ми пожелание, което да показва, че го обичам-да се наблегне повече върху платоничното, вместо еротичното. НАИСТИНА ВИ УМОЛЯВАМ да ми помогнете :)

Eclipsercho
04-17-2012, 14:37
Няма как да е лично и чувствено, ако някой друг го е написал, а ти само си го копирала.. Даже е гадно, ако по някакъв начин момчето разбере.

Като си блокирала спри за няколко часа, после помисли пак.. Опитай се да се сетиш за хубави споделени моменти с него, за нещата, които е правил за теб и думите ще се появят на листа..

Успех.

In*The*Face
04-17-2012, 14:47
Честит рожден ден, любов моя.
От цялото си сърце ти пожелавам да бъдеш истински щастлив, да мечтаеш и да осъществяваш мечтите си, да търсиш и да откриваш неоткриваемото, да се бориш и да покоряваш непокорното, да се просягаш и да докосваш недокосваното. Да пресътвориш всяка вещ и образ покрай теб и да се насладиш на всеки миг. А аз, аз винаги ще бъда там, до и заради теб. Ще се радвам на успехите ти и ще тръпна на поривите ти. Така никога няма да останеш сам и винаги ще има с кого да споделиш.
С цялата любов на която съм способна .....

например

SexyBitch
04-17-2012, 15:12
Честит рожден ден, любов моя.
От цялото си сърце ти пожелавам да бъдеш истински щастлив, да мечтаеш и да осъществяваш мечтите си, да търсиш и да откриваш неоткриваемото, да се бориш и да покоряваш непокорното, да се просягаш и да докосваш недокосваното. Да пресътвориш всяка вещ и образ покрай теб и да се насладиш на всеки миг. А аз, аз винаги ще бъда там, до и заради теб. Ще се радвам на успехите ти и ще тръпна на поривите ти. Така никога няма да останеш сам и винаги ще има с кого да споделиш.
С цялата любов на която съм способна .....

например

Леле, страхотна си :О Много ти благодаря, много ме разчувства ;)

ShtrudeL
04-17-2012, 15:27
"Миличко, пожелавам ти всичко, което се пожелава по рождените дни, но най-много ти желая секс с мен, всекидневно, за т'ва духай свещичките и да не се бавим вече. :*"

ShtrudeL
04-17-2012, 15:28
Честит рожден ден, любов моя.
От цялото си сърце ти пожелавам да бъдеш истински щастлив, да мечтаеш и да осъществяваш мечтите си, да търсиш и да откриваш неоткриваемото, да се бориш и да покоряваш непокорното, да се просягаш и да докосваш недокосваното. Да пресътвориш всяка вещ и образ покрай теб и да се насладиш на всеки миг. А аз, аз винаги ще бъда там, до и заради теб. Ще се радвам на успехите ти и ще тръпна на поривите ти. Така никога няма да останеш сам и винаги ще има с кого да споделиш.
С цялата любов на която съм способна .....

например

Колко лигаво. Любов моя.
Доста смело е да пишеш думички като 'винаги' и 'никога'.

SexyBitch
04-17-2012, 15:30
"Миличко, пожелавам ти всичко, което се пожелава по рождените дни, но най-много ти желая секс с мен, всекидневно, за т'ва духай свещичките и да не се бавим вече. :*"

Да бе, не е зле, ноо мислех нещо по-...романтично, не толкова еротично ;)

ShtrudeL
04-17-2012, 15:36
Момчетата не се кефят на романтиката по начина, по който ние й се радваме.
А и аз бих предпочела нещо по-забавно, пред нещо банално и сладникаво.
Пф, преди не бях такава. ужс
<3

In*The*Face
04-18-2012, 06:42
Колко лигаво. Любов моя.
Доста смело е да пишеш думички като 'винаги' и 'никога'.

Естествено, че е смело и всеки сам преценява дали трябва, може и иска да напише нещо подобно. А що се отнася до това дали е лигаво, аз го написах на момента като за мой близък човек. На моя приятел пиша именно такива неща, защото ги чувствам и защото знам, че му е приятно да чете подобни неща. Като махнеш любовните думи и пак си е пожелание. Но всеки го разбира по свой си начин. Аз когато пиша се опитвам да съм искрена.

dimitar_ak
04-18-2012, 06:51
Трябва да са твои думи. Така ще са най-искрени и точни.

TheBeliever
04-18-2012, 07:14
Това е пожелание за твой любим човек. Как ще питаш разни хора по форуми какво да му пожелаеш?

Помисли какво би искала да му се случи през следващата година, как би искала той да се чувства, какво би искала той да постигне и т.н и го опиши с думи.

SexyBitch
04-18-2012, 12:14
Абе не знам как звучи, ноо буквално копирах пожеланието на In*The*Face и го излепих на картичката, а след това добавих "обичам те безкрайно и се надявам да прекараме много незабравими моменти заедно". Все пак става на 18 ии искам картичката да е свързана с мисълта, че трябва да замени секс с любов и мързелуване с поемане на отговорност, затова гледам да е по...така :д

marilyn
04-18-2012, 13:10
И все пак... това е твоето момче.. някак си е тъпо ние да ти измисляме посланието за картичката..
Най-важно е да искрено и да е от теб!

silviau66
04-19-2012, 19:27
Съгласна съм с мненията по - горе..
Може ли малко по - в страни от темата.. да попитам какво му купи ? ;х
Опитвам се да посъбера малко идеи. :)

sugargirl94
04-19-2012, 20:35
И аз искам да разбера за подаръка :)

SexyBitch
04-20-2012, 11:00
Пожеланието ОПРЕДЕЛЕНО не е толкова персонално, колкото подаръка, но ... :д Ами купих му една тениска с къс ръкав от магазин "Антистар". Май го има само в Пловдив и Варна :/

silviau66
04-20-2012, 21:41
Оо.. Варна - идеално. Поразрових се в интернет и наистина има много готини тениски. Мерси много. :))

tomboy
04-20-2012, 22:29
''Честит 18-ти рожден ден!...Знам ,това е старо и банално пожелание , но само за това се сетих ...Умувах и писах , но нито едно от многобройните пожелания ,за които се сетих не ми се стори достатъчно добро. Затова ти казва само едно - обичам те !...''..ПРОСТО МУ ГО СПОДЕЛИ !.(не е нужно да е като горното,за да е нещо твое !) ...Според мен ще се трогне ,че си отделила толкова време и внимание на пожеланието !..(а пък и тениската няма да остане на заден план !..Антистар нещата винаги къртят!!!)

SexyBitch
04-21-2012, 18:28
Ооо Йоанче :д познавам тее ей, томбой :д

tomboy
04-21-2012, 20:22
Моля те , просветли ме !..:Д..Не харабия , идея си нямам коя си ....:х...сори , ама 1.имам паметта на златна рибка и 2.не помня никове...!..:)

SmilezZz
04-22-2012, 08:42
Просто напиши това, което ти идва отвътре.

Тъпо и безсмислено е да копираш разни неща от интернет. Много по - добре е да напишеш това, което ти е на сърце и да го накараш по тоя начин да се разчувства.