PDA

View Full Version : Тя иска,но не може...



zliat
04-17-2012, 14:38
Здравейте!
С приятелка ми сме заедно от година и четири месеца.Били сме на много места,говорили сме си с часове по телефона,правили сме си много подаръци,кино,купони,парит та и т.н. тинейджърски неща нормални за една връзка.Дотук всичко нормално,нали?
Наскоро,обаче ми сподели,че вече не ме обича,но е привързана към мен.Вчера,ми каза,че трябва да спрем да се виждаме,защото съм и действал лошо (под лошо разбирайте,че се смее,весели и забавлява).За нея наближават кандидат-студентски изпити,избор на чуждестранен университет,абитуриентски бал,и краят на училището за нея не е далече и не знам дали не и идва малко в повече?Приятелката ми иска да се разделим......защото вече не изпитва любовни чувства към мен,но аз все още я обичам.
Аз не искам да се разделям с нея,освен с физическото разтояние,което ще бъде помежду ни.
Въпросът ми е как да съхраня връзката помежду ни предвид голямото бъдещо разтоние и да и покажа,че съм достатъчно добър за нея и няма смисъл да се занимава с отрепки.

kyon
04-17-2012, 15:42
Това е много хубаво, а какво не може?

SmilezZz
04-17-2012, 15:47
Доооообре. А какво не може , не стана ясно?

DisappointedDreamer
04-17-2012, 15:47
Здравейте!
С приятелка ми сме заедно от година и четири месеца.Били сме на много места,говорили сме си с часове по
телефона,правили сме си много подаръци,кино,купони,парит та и т.н. тинейджърски неща нормални за
една връзка.Дотук всичко нормално,нали?
Наскоро,обаче ми сподели,че вече не ме обича,но е привързана към мен.Вчера,ми каза,че трябва да спрем да
се виждаме,защото съм и действал лошо (под лошо разбирайте,че се смее,весели и забавлява).
За нея наближават кандидат-студентски изпити,избор на чуждестранен университет,абитуриентски бал,и краят на училището за нея не е далече и не знам дали не и идва малко в повече?
Приятелката ми иска да се разделим......защото вече не изпитва любовни чувства към мен,но аз все още я обичам.
Аз не искам да се разделям с нея,освен с физическото разтояние,което ще бъде помежду ни.
Въпросът ми е как да съхраня връзката помежду ни предвид голямото бъдещо разтоние и да и покажа,че съм достатъчно
добър за нея и няма смисъл да се занимава с отрепки.

Откажи се. Тя вече го е решила и ти го е казала, което значи че няма да си промени мнението. Тези километри разстояние не са в твоя полза. Само влушават ситуацията. Как ще и покажеш че си достатъчно добър за нея? Като си пуснеш уебкамерата в скайп? Тя отива да ново място, предстоят и нови запознаства, ала бала, и ще е далеч от теб, което я е накарало да мисли, че с теб повече няма да се получи. Права е. Връзки от разстояние не са за всеки и в повечето случаи завършват с късане.

Прекарали сте 1 година и 4 месеца супер, но сега е време да се разделите. Спокойно, с времето ще ти мине и ще я забравиш.

zliat
04-17-2012, 16:28
Здравейте!
С приятелка ми сме заедно от година и четири месеца.Били сме на много места,говорили сме си с часове по телефона,правили сме си много подаръци,кино,купони,парти а и т.н. тинейджърски неща нормални за една връзка.Дотук всичко нормално,нали?
Наскоро,обаче ми сподели,че вече не ме обича,но е привързана към мен.Вчера,ми каза,че трябва да спрем да се виждаме,защото съм и действал лошо (под лошо разбирайте,че се смее,весели и забавлява).За нея наближават кандидат-студентски изпити,избор на чуждестранен университет,абитуриентски бал,и краят на училището за нея не е далече и не знам дали не и идва малко в повече?Приятелката ми иска да се разделим......защото вече не изпитва любовни чувства към мен,но аз все още я обичам....
Аз не искам да се разделям с нея,освен с физическото разтояние,което ще бъде помежду ни.
Въпросът ми е как да съхраня връзката помежду ни предвид голямото бъдещо разтоние и да и покажа,че съм достатъчно добър за нея и няма смисъл да се занимава с отрепки...


Иска да скъсаме,но не може....защо не може не знам...мисля,че все още изпитва някакви чувства или емоции към мен.


Откажи се. Тя вече го е решила и ти го е казала, което значи че няма да си промени мнението. Тези километри разстояние не са в твоя полза. Само влушават ситуацията. Как ще и покажеш че си достатъчно добър за нея? Като си пуснеш уебкамерата в скайп? Тя отива да ново място, предстоят и нови запознаства, ала бала, и ще е далеч от теб, което я е накарало да мисли, че с теб повече няма да се получи. Права е. Връзки от разстояние не са за всеки и в повечето случаи завършват с късане.

Прекарали сте 1 година и 4 месеца супер, но сега е време да се разделите. Спокойно, с времето ще ти мине и ще я забравиш.
Мне мисля,че няма да мога....от друга страна защо трябва да я забравям?
Можеш ли да забравиш някой когото обичаш?Можеш ли да забравиш майка си и баща си?

Chacho
04-17-2012, 16:37
Стига си ревал като малко дете. Тва, че я обичаш, задължава ли я да е с теб? Като няма чувства вече към теб и се насилва да сте заедно, бъди джентълмен, уважи й желанията и сложи край на връзката. Остави я да си събере мислите и да се подготви за изпитите и баловете, щото тая ситуация сигурно й тежи. Ако има нужда, предложи й да бъдеш до нея. Стига си мислил за себе си и собствените ти нужди.