PDA

View Full Version : За отраканите и форумите



michel1
04-17-2012, 15:28
Някога иска ли ви сте да сте като повечето хора, които не пишат, а най-много да четат форуми? Щото имам чувство, че от както има Фейсбук, а и от преди това форумите са нишови места и повечето хора не се регистрират в тях.
Имам чувството, че най-отраканите и популярните, с много приятели рядко се занимават с форуми, защото имат с кой да си говорят навън.

Oy7ofCon7roL
04-17-2012, 15:41
Ние тук сме затворено общество без социални контакти в реалния живот.
Живота за нас е форума, когато няма интернет я караме на антидепресанти , защото се чувстваме сами, изоставени и имаме склонност към самонараняване

michel1
04-17-2012, 16:22
Ти се смееш и иронизираш, но тези, които висят тук от сутрин до вечер нон-стоп са си така.

RagioL
04-17-2012, 16:57
Ние тук сме затворено общество без социални контакти в реалния живот.
Живота за нас е форума, когато няма интернет я караме на антидепресанти , защото се чувстваме сами, изоставени и имаме склонност към самонараняване

Аз например си държа скалпел до клавиатурата и съм провесил примка от тавана.

michel1
04-17-2012, 17:41
Ми не знам кво удоволствие ви доставя да драскате някакви простотии по форуми. На мен понякога ми идва да пиша доста, обаче много бързо ми писва, защото честно казано е много скучно. Къде-къде по-хубаво е да излезеш на дискотека или да идеш на кино. Или дори да се разходиш.

п.с. И осъзнавам, че това е малко като да се оплакваш от алкохола в кръчма и т.н. Просто ми е интересно какво ви кара да си пилеете времето тук вместо с по-приятни дейности? А и на практика СМС-ите са по-удобни а и вече има Фейсбук, та форумите отдавна са obsolete.

Wax
04-17-2012, 17:51
За мене е навик вече висенето във форума. То вече станаха 6 години и повече откакто съм във форума, но във никакъв случай не пренебрегвам социалния си живот заради форума.
Тук съм когато имам свободно време.
Пък и форума е полезен за доста неща. Като почнеш от помагане със проблем и се стигне до запознанства.

Thrombocyte
04-17-2012, 18:21
Понякога имам чувството, че тук като нищо можеш да хванеш хепатит от самото писане на коментари...
Чаткането на безсмилици вече се е превърнало в рутина, докато чакам вечерята да се стопли в микровълновата.

PainMonopoly
04-17-2012, 18:33
Ще се опитам да съставя максимално пълен списък на нещата, които ме теглят тук:

1. Когато съм си вкъщи, нямам какво друго да правя, освен това и да гледам филми и да вися във фейсбук примерно.
2. Често съм си вкъщи, защото съм интроверт и нито мога, нито искам да излизам всеки ден.
3. Когато съм на работа или на лекция, се разсейвам с форума, защото иначе ще ми гръмне главата или ще заспя.
4. Форума предлага социални контакти ОСВЕН тези, които имам ирл.
5. Вися тук от 7 години и като старо куче се чувствам доминантен и сигурен.
6. Форумното общуване има особен чар. Пишат се по-дълги и по-обмислени мнения, когато се заформи дискусия.
7. Научавам много за психологията на младите хора.
8. Флиртувам и се забивам с форумкини. Имам една тригодишна връзка зад гърба си благодарение на форума.
9. Задоволявам си нуждата да философствам.
10. Допада ми кръчмарската обстановка в кофата.

Преди се притеснявах, че прекарвам много време тук и си беше така, но сега не мисля, че е така, защото като цяло кофата западна. Пък и сега може да се каже, че имам живот, за разлика от преди. Графика ми е натоварен, но намирам време, защото ме влече.

NightGuardian
04-17-2012, 19:01
форума ми е когато ми е много тъпо. :D

NightGuardian
04-17-2012, 19:03
лъжа.

де да знам , просто го проверявам. :lol:

FuCKkK13
04-17-2012, 19:10
а някога да ти е идвало на ум,че форума има и друго предназначение ? примерно откриване на нови хора,запознанства .. и не,не говоря за интернет приятели.. можеш се запознаеш с някой У форума и да се видите и да сте си приятели.. какво пречи ? да не говорим за форумните срещи ? .. и какво значи по-отраканите бе човек ? ..и повечето влизат като нямат какво да правят и са активни в темите,но това не означава,че постоянно киснат тука



п.с. бтв. по тая логика тия мамите трябва да са егати забутаните ;д;д;д

assd
04-17-2012, 19:11
стига се оправдавахте ве! много ясно, че който пише у форумите е безделник и асоциален тип в голяма степен. аз пиша сега често, щото съм в емоционална криза и съм си бал майката деба. от месец някъде пак съм онлайн, преди тва 2 години не съм влазЯл щото имах живот, сега - нема батко и висим в нета от скука :D а и работата ми е свързана по цял ден с интернет, така че си вися като пич...

FuCKkK13
04-17-2012, 19:16
^ няма стига ;д;д;д .. и все пак забравих да кажа,че ние сме най-задръстените и за това висим тука,не знаем какво са приятели,не знаем какво е живота извън форума,завиждаме на ГОТИНИТИ и като цяло сме тъмни хора ;д;д;д

Bianc0
04-17-2012, 19:20
За кои форуми говориш? Щото форуми бол...Такива като тоя са си ташак, но има авот-мото, риболов, хардуер/софтуер и т.н. форуми които си нямат алтернатива.

assd
04-17-2012, 19:25
не знаем какво е живота извън форума

хаха аз пък знам какво е извън интернет и е много гаден живота на обикновения тарикат. като интернет мишок се чувствам супер, и без тва от доста време се изявявам като фриланс програмист и нета е за мен жизненоважен, все пак аз печеля пари от нета... а и сега да ви кажа новите футболисти са програмистите, просто мацките са чували за оня дето е мултимилиардер и всички кифли киснат в неговия сайт. не бе не е тийнпроблем, а фацебука и смятат, че всеки компютърен смотаняк вади луди пари от нета, не са на грешен път ама аз казвам по мои наблюдения как се променя мнението на кифлите. съветвам всеки да засяда пред компа колкото може повече, щото да бачкаш по 12 часа навън за ше'стин лева не е гъзарско, преди 2 години така беше. а сега си спя до обяд и после вися в нета и ми дреме на мишката :D
извън нета нема живот, сериозно! :d

FuCKkK13
04-17-2012, 19:28
^ сериозно ли си програмист ?

assd
04-17-2012, 19:33
начи програмист е много тясно понятие, по-скоро уеб дивелъпър, щото освен мръсната работа кое как бачка правя и фронт-енд и всякакви такива простотии за особен вид сайтове по принцип (понеже и аз имам такъв сайт) и съм се специализирал в тва че ми е по-лесно :D
що?

FuCKkK13
04-17-2012, 19:35
^ питам ... а къде бачкаш ? смисъл град и фирма ? ;д;д;д .. малко нахална станах,но ще се радвам ако ми кажеш де ;д

assd
04-17-2012, 19:43
четеш между редовете - фриланс значи на свободна практика, работя сам, е понякога и с други свои хора, как иначе ше спя до обяд :D в зората на това мое увлечение по компътЪрите поработих в една фирмичка (итернет сайт, на който публично не искам да казвам името) около месец и напуснах, макар парите да бяха много добри, просто не свикнах да ми дава зор шеф, но пък като промишлен шпионаж може да се нарече цял месец :D от тогава прочетох малко книжки за собствен кеф и квалификация

видя ли, като някой чуе програмист и разпитва :D споко, не съм милионер :(

FuCKkK13
04-17-2012, 19:44
^ не,просто ми се спи доста ;д;д;д сори ... а не мерси имам си кака програмист ;д;д;д;

michel1
04-17-2012, 19:45
а някога да ти е идвало на ум,че форума има и друго предназначение ? примерно откриване на нови хора,запознанства ..
Трябва да си адски задръстен, че да се запознаваш с хора чрез форуми.


За кои форуми говориш? Щото форуми бол...Такива като тоя са си ташак, но има авот-мото, риболов, хардуер/софтуер и т.н. форуми които си нямат алтернатива.

Имат си алтернатива и тя се нарича говорене с приятели. :)

assd
04-17-2012, 19:48
Имат си алтернатива и тя се нарича говорене с приятели. :)

е шо говориш с нас. дизелчо, аре мий дупето и лягай че идва наско

michel1
04-17-2012, 19:49
Чакай да нащракам 100 мнения и махам тоя акаунт. :D

FuCKkK13
04-17-2012, 19:50
към автора: всеки има различни разбирания и като мислиш за форумите по този начин къ'ф го дириш тука с извинение ?

assd
04-17-2012, 19:51
видя ли, разконспириран си!

michel1
04-17-2012, 19:51
Ето къф го диря:
Чакай да нащракам 100 мнения и махам тоя акаунт.

assd
04-17-2012, 19:52
нащракай ги тия мнения в плаза или 33, там се щрака. тука се тъпее онлайн :D

michel1
04-17-2012, 19:52
към автора: всеки има различни разбирания и като мислиш за форумите по този начин къ'ф го дириш тука с извинение ?

Разконспирира ме, доволна ли си? Нека те е ят! :D

FuCKkK13
04-17-2012, 19:52
ау добре ;д;д;д .... а др ти акаунт е ?

FuCKkK13
04-17-2012, 19:53
човеко що ми говориш в мъжки род ;д;д; .. и само не ми казвай,че другия ти акаунт е дизел щото сериозно се отказвам да пиша в кофата ;д;д;;д

michel1
04-17-2012, 19:55
А аз да кажа ли как ти ми посегна на морето, а? :D
Имай уважение, батко съм ти а и ти нямаш 18! Ще трябва да почакаш нека те е ят! :grin:

assd
04-17-2012, 19:56
човеко що ми говориш в мъжки род ;д;д; .. и само не ми казвай,че другия ти акаунт е дизел щото сериозно се отказвам да пиша в кофата ;д;д;;д

ще ни липсваш. :d

FuCKkK13
04-17-2012, 19:58
А аз да кажа ли как ти ми посегна на морето, а? :D
Имай уважение, батко съм ти а и ти нямаш 18! Ще трябва да почакаш нека те е ят! :grin:

аз о.О 410101010

FuCKkK13
04-17-2012, 19:59
ще ни липсваш. :d

няма страшно ;д след като посетя леглото утре е възможно пак да ви навестя ;д;д;д

assd
04-17-2012, 20:00
нека те е ят! :grin:

признай си, че си и ledenakrasota :D

FuCKkK13
04-17-2012, 20:00
А аз да кажа ли как ти ми посегна на морето, а? :D
Имай уважение, батко съм ти а и ти нямаш 18! Ще трябва да почакаш нека те е ят! :grin:
добре,запазената марка,ясно ми е ;д;д; и що пишеш от др акаунт ?

michel1
04-17-2012, 20:08
Не пиша. Преди имах друг акаунт но го хокнаха.

Bianc0
04-18-2012, 08:00
Имат си алтернатива и тя се нарича говорене с приятели. :)


Явно не си влизал/а в други форуми освен тоя.

michel1
04-18-2012, 11:30
Ами не в почти 50 форума до сега.