PDA

View Full Version : Помогнете! Възможно ли е?



cveteto96
04-17-2012, 17:26
Здравейте! С риск да ме нападнете , искам да попитам нещо, което адски ме мъчи и притеснява.
Вчера, на 16 април 2012, с приятеля ми решихме да го направим. Но не се получи, тъй като мен ме болеше много и той не успя да скъса девствената ципа. Но не в това е проблема. А, че беше без презерватив и го вкара няколко пъти, и именно това ме притеснява в момента. Говорих с него. Каза, че не го е "вкарал" много, някъде до вътрешните срамни устни и въпроса ми е възможно ли е да съм забременяла?
Първият ден от последната менструация ми е 9 април, свърши ми някъде към 14 - 15 април. Принципно МЦ ми е нередовен, но е около 28 дни.

Благодаря ви предварително! И моля без нападки! Знам, че трябваше да е с презерватив, но просто се случи така и от притеснение съвсем изключих.

granger
04-17-2012, 17:29
Задължително си забременяла! Втората Дева Мария си! Моля те, като се роди кръстете го Исус Втори!

TheBeliever
04-17-2012, 17:30
Той даже не е проникнал, бе моме. Вземи се образовай малко преди да тръгнеш да си отваряш краката.

И няма такова нещо като "съвсем изключих", "просто се случи" и всички други оправдания, които се опитваш да си пробутваш сама на себе си. Ако си имала достатъчно акъл си щяла да искаш презерватив.

DisappointedDreamer
04-17-2012, 17:31
Задължително си забременяла! Втората Дева Мария си! Моля те, като се роди кръстете го Исус Втори!

:lol: :lol:

bloodyF
04-17-2012, 17:37
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/399275-%D0%9E%D0%B1%D1%89%D0%B0-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D 0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0

печатай, вечер преди лягане по три пъти чети
така 3 години
и след третата ти разрешаваме да се опиташ пак

SmilezZz
04-17-2012, 17:40
Принципно си е напълно възможно, от биологична гледна точка девствено момиче да забременее , но в случая - нищо ти няма. Даже не е успял да проникне , така че спокойно.

Иначе няма да е лошо да обогатиш сексуалната си култура и следващия път - задължително с презерватив.

Nikolow1993
04-17-2012, 17:41
Здравейте! С риск да ме нападнете , искам да попитам нещо, което адски ме мъчи и притеснява.
Вчера, на 16 април 2012, с приятеля ми решихме да го направим. Но не се получи, тъй като мен ме болеше много и той не успя да скъса девствената ципа. Но не в това е проблема. А, че беше без презерватив и го вкара няколко пъти, и именно това ме притеснява в момента. Говорих с него. Каза, че не го е "вкарал" много, някъде до вътрешните срамни устни и въпроса ми е възможно ли е да съм забременяла?
Първият ден от последната менструация ми е 9 април, свърши ми някъде към 14 - 15 април. Принципно МЦ ми е нередовен, но е около 28 дни.

Благодаря ви предварително! И моля без нападки! Знам, че трябваше да е с презерватив, но просто се случи така и от притеснение съвсем изключих.
Това е най-голямата простащина която бях чел през живота си. Но да не те притеснявам чак толкова, ще ти го кажа направо, че вече абортът е НЕ ВЪЗМОЖНО да се направи, и ще имаш тризнаци.

cveteto96
04-17-2012, 17:43
Благодаря ви за отговорите, макар да бяха с нападки.

А какво бихме могли да направим с болката?

TheNormalGuy
04-17-2012, 17:43
Здравейте! С риск да ме нападнете , искам да попитам нещо, което адски ме мъчи и притеснява.
Вчера, на 16 април 2012, с приятеля ми решихме да го направим. Но не се получи, тъй като мен ме болеше много и той не успя да скъса девствената ципа. Но не в това е проблема. А, че беше без презерватив и го вкара няколко пъти, и именно това ме притеснява в момента. Говорих с него. Каза, че не го е "вкарал" много, някъде до вътрешните срамни устни и въпроса ми е възможно ли е да съм забременяла?
Първият ден от последната менструация ми е 9 април, свърши ми някъде към 14 - 15 април. Принципно МЦ ми е нередовен, но е около 28 дни.

Благодаря ви предварително! И моля без нападки! Знам, че трябваше да е с презерватив, но просто се случи така и от притеснение съвсем изключих.
Абе ти да не си сестрата на Сашето от комиците ?

granger
04-17-2012, 17:45
Лубрикант и пак не е гаранция ,че няма да боли. Индивидуално е!

DisappointedDreamer
04-17-2012, 17:49
А какво бихме могли да направим с болката?

Лубрикант и да си добре овлажнена, т.е. обърнете специално внимание на оралната любов и заигравки преди секс.

DragonLady
04-17-2012, 19:21
Той даже не е проникнал, бе моме. Вземи се образовай малко преди да тръгнеш да си отваряш краката.

И няма такова нещо като "съвсем изключих", "просто се случи" и всички други оправдания, които се опитваш да си пробутваш сама на себе си. Ако си имала достатъчно акъл си щяла да искаш презерватив.

+1
10 буквииииии